Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam rozstępy na cyckach 😁 bo cycki to mi tak urosły, że wszyscy są w szoku 😁 nawet mój brat ha ha, jeszcze z 3 miesiące temu jak się pytałam go czy mi sukienka pasuje to się mnie zapytał - ej siostra ty masz taki wypchany stanik czy to twoje cycki ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe Polie duze cycki w ciazy czesto niestety znikaja po karmieniu...u mnie tak bylo dlatego pozniej mialam operacje bo pusta skora wisiala. Jak Ci tak sporo urosly to pamietaj zeby spac w staniku zeby nie mialy szansy sie przyzwyczaic do pozycji spoczynkowej 😉
Mi teraz tez urosly ale niestety lewa z uwagi na ta moja historie..bardziej i pozniej jak zmaleja to skora tu znow bedzie w gorszym stanie. W maju ide na konsultacje do kliniki dr Szczyta mam nadzieje ze oni mi dobrze stiuninguja cycki 😁 bo wkoncu mlode jestesmy takze nie ma co sie godzic na zepsuty biust.

Lagunka dzieki 😉
A co do rozstepow na brzuchu ja mam po pierwszej ciazy, w tej narazie mi nowe nie doszly, ale tutaj tez mozna sobie poradzic laserami 😉 podobno sa w stanie zredukowac prawie calkowicie slady na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-). Co do pampersów to polecam zielone czy tam niebieskie pampers, chyba najbardziej chlonne sa, my kupujemy zawsze te mega paki, szczesliwie chyba zawsze udaje nam sie je dostac w promocji i nieraz wychodza taniej za szt niz dady, jest taka strona promobaby i mozna sobie zobaczyc gdzie co i jak.
Co do opieki nad noworodkiem to chyba kazdej mamie przychodzi naturalnie, jakby to robila od lat :-) tzn nie ma sie co nastawiac na raj na ziemii bo to kawal ciezkiej roboty ale nic nie daje takiej satysfakcji jak najedzone, przewiniete, szczesliwe, usmiechniete malenstwo 🙃 gorzej jak ma kolki 🤢
Jesli chodzi o rozstepy to wierze w predyspozycje, mi udalo sie ich uniknac w pierwszej ciazy i licze, ze teraz tez przed nimi uciekne. Smaruje sie zwyklyM nivea soft, jak za pierwszym razem. Chociaz brzuchol zdecydowanie wiekszy niz wtedy wiec roznie moze byc.
Moja psiapsiola ost urodzila, w ciazy nie miala zadnego rozstepu, ladnie smarowala brzuszek jakimis specjalnymi specyfikami, dzidzia wyskoczyla, ona zadowolona a tu klops bo brzuch caly w bialych pregach!! Niewiem jak to mozliwe ale mnie to z lekka pposchizowalo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-). Co do pampersów to polecam zielone czy tam niebieskie pampers, chyba najbardziej chlonne sa, my kupujemy zawsze te mega paki, szczesliwie chyba zawsze udaje nam sie je dostac w promocji i nieraz wychodza taniej za szt niz dady, jest taka strona promobaby i mozna sobie zobaczyc gdzie co i jak.
Co do opieki nad noworodkiem to chyba kazdej mamie przychodzi naturalnie, jakby to robila od lat :-) tzn nie ma sie co nastawiac na raj na ziemii bo to kawal ciezkiej roboty ale nic nie daje takiej satysfakcji jak najedzone, przewiniete, szczesliwe, usmiechniete malenstwo 🙃 gorzej jak ma kolki 🤢
Jesli chodzi o rozstepy to wierze w predyspozycje, mi udalo sie ich uniknac w pierwszej ciazy i licze, ze teraz tez przed nimi uciekne. Smaruje sie zwyklyM nivea soft, jak za pierwszym razem. Chociaz brzuchol zdecydowanie wiekszy niz wtedy wiec roznie moze byc.
Moja psiapsiola ost urodzila, w ciazy nie miala zadnego rozstepu, ladnie smarowala brzuszek jakimis specjalnymi specyfikami, dzidzia wyskoczyla, ona zadowolona a tu klops bo brzuch caly w bialych pregach!! Niewiem jak to mozliwe ale mnie to z lekka pposchizowalo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-). Co do pampersów to polecam zielone czy tam niebieskie pampers, chyba najbardziej chlonne sa, my kupujemy zawsze te mega paki, szczesliwie chyba zawsze udaje nam sie je dostac w promocji i nieraz wychodza taniej za szt niz dady, jest taka strona promobaby i mozna sobie zobaczyc gdzie co i jak.
Co do opieki nad noworodkiem to chyba kazdej mamie przychodzi naturalnie, jakby to robila od lat :-) tzn nie ma sie co nastawiac na raj na ziemii bo to kawal ciezkiej roboty ale nic nie daje takiej satysfakcji jak najedzone, przewiniete, szczesliwe, usmiechniete malenstwo 🙃 gorzej jak ma kolki 🤢
Jesli chodzi o rozstepy to wierze w predyspozycje, mi udalo sie ich uniknac w pierwszej ciazy i licze, ze teraz tez przed nimi uciekne. Smaruje sie zwyklyM nivea soft, jak za pierwszym razem. Chociaz brzuchol zdecydowanie wiekszy niz wtedy wiec roznie moze byc.
Moja psiapsiola ost urodzila, w ciazy nie miala zadnego rozstepu, ladnie smarowala brzuszek jakimis specjalnymi specyfikami, dzidzia wyskoczyla, ona zadowolona a tu klops bo brzuch caly w bialych pregach!! Niewiem jak to mozliwe ale mnie to z lekka pposchizowalo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale szlak człowieka trafia. Ja na początku ciąży około 300 zł wydałam na balsamy, pilingi olejki, oliwki I jak durna codziennie się smarowałam. Mam chęć wyrzucić to do kosza. Wczoraj jak zobaczyłam te rozstępy to zadzwoniłam do mojej przyjaciółki, ma salon kosmetyczny. Ostatnio dziewczynie 3 tygodnie po porodzie zastosowała kwas glikolowy i fale radiowe i mówi że efekty same ją zaskoczyły. Tylko że ta dziewczyna nie karmiła piersią. Artykuł przeczytałam jakiegoś doktorka że najlepsze są efekty zabiegów gdy są przeprowadzone do 2 lat po porodzie, rozstępy jeszcze są różowe i najłatwiej takie usunąć.
Co do piersi wole nie myśleć co będzie jak je grawitacja dopadnie. Ja przed ciążą miałam dość duże w ciązy jak narazie rozmiar mi tylko urosły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie dziewczyny, mi w pierwszej ciazy pojawily sie przed samym porodem i tez bylam mega wku.... bo kupowalam przez cala ciaze balsamy mustela..drogie dziadostwo nic nie pomoglo :/
Jednak ja mam pewnie sklonnosc do rozstepow w genach zapisana, po mamusi ktora biedna po nas dwoch ma bardzo duze..i z jej juz sie nie da nic zrobic bo za stare wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Swoja droga wiecie jakie sie kolejki do chirurgow plastykow robia..szok..jak zapisywalam sie juz dwa miesiace temu do szczyta na wizyte ktora mi wyznaczyli jako najwczesniejszy termin uwaga! koniec maja przyszlego roku 🙂 i co ciekawe ide do Dr Potockiego ktory w cycuszkach tam jest podobno najlepszy.
Ale jak chcialam z ciekawosci do samego Szczyta isc to mi termin konsultacji na 2017 rok dopiero zaproponowala babeczka w recepcji wiec kosmos jakis 🙂
Wiekszosc klientek/pacjentek to sa teraz mlode mamy wlasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas pampersy Dada się sprawdzają, używałam też Pampersa i był okej, wszystko zależy do wrażliwości pupy dziecka. Jeśli dziecko nie ma skłonności do odparzeń to po co przepłacać. Tak samo jest z tolerancja mleka modyfikowanego. Jak dziecko może pić to tańsze, to trzeba korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg ja przeprowadzałam się do mieszkania w zeszłym roku w maju, a termin miałam na czerwiec. Dobrze że nie miałam dużego brzucha, to tez starałam się mężowi pomóc ile się da.

Co do rozstępów, to jak się ma do nich skłonności to wyjdą tak czy siak. Mi wyszło kilka kreseczek na brzuszku i kilka na piersiach. Mam nadzieję że w tej ciąży wiele więcej nie przybędzie.
Mój rozmiar piersi przed ciążą to pełne C, a w ciąży D na E, na szczęście przy karmieniu nie przekroczyły miski E. Po porodzie i gdy już przestanę karmić, będę ćwiczyć by podnieś i ujędrnić nieco biust. Chciałabym mieć trzeciego dzieciaczka za 3 lata jak Pan Bóg pozwoli. A potem pomyślę o swoich piersiach i jakimś zabiegu.

Poli dużego i ślicznego masz szkraba w brzuszku.

Dziewczynki z cukrzycą uszy do góry, dieta i mierzenie cukru jest do przetrwania, ważne by dzieciaczki zdrowe były.

Wypoczywajcie wszystkie. Buziaczki dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Lagunka 🙂 za pocieszenie 🙂 wynik powtórzyłam bo nie chodzi o to ze się czegoś najadłam tylko że się przytrułam.....tak czy siak wolę wiedzieć na sto ..... W związku z drugim badaniem wczoraj jadlam normalnie i lody i ciastka żeby poprostu wiedzieć na sto .Tak się przestraszyłam że napewno będę bardziej uważać jeżeli wynik będzie ok ...... a i oczywiście biorę pod uwagę że wyniki będą złe i niestety ta dieta mnie czeka ......ale przynajmniej nie będę już zachodzić w głowę czy napewno był to dobry wynik .....
Wyniki po południu .....

Polie zdrówka!!!!
Karlosita gratki 🙂!!!!!
My mieliśmy 6 rocznicę 14 czerwca .....ale ten czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu nadrobilam zaleglosci rozpisalyscie sie dziewczeta 🙂Jesli chodzi o rozstepy na brzuszku to ja poki co nie mam odpokac 🙂smaruje sie dwa razy dziennie uzywam Palmersa.Za 4dni zaczne 30tc a obwod brzuszuka 90cm czssami 89cm wiec malusi....moja nama zadnych rozstepow na brzuchu nie miala a dwie urodzila i tez przybylo jej ponad 20kg...mi poki co 7kg do przodu i die ciesze a zarazem modle by na brzuszku nie muec zadnego rozstepu bo sue zalamie 🤔co do biustu urosl malutko jak mialam B tak mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwszy raz spotkałam się z takim przypadkiem, żeby rozstępy pojawiły się ni stąd ni z owąd i to już taklie białe, zagojone! :/ jak mi wyjdą to trudno ale wolałabym uniknąć tego typu tatuaży 🥴

dziewczyny powiedzcie mi, boli was spojenie łonowe/ miednica czy cholera wie co tam jest w tych okolicach? Martwie się troche bo od wczoraj kuśtukam jak staruszka, nogi podnieść nie mogę aaaaa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie poki co nie boli choc czasami wczoraj pobolewalo mnie nisko podbrzusze moze macica sie rozciagnela wzielam nospe i przeszlo to jedyna dolegliwosc dzis do wieczora odpoczywam lezakuje a w weekend kolejne rzeczy do przeprowadzki...lozko nam przyniesli w koncu sie wyspimy 200na 200 za 3dni w nowym domku juz doczekac sie nie mozemy....Wczoraj pierwszy raz z trudem ogolilam sie ale na stojaco nie dalam rady wiec troche pogimnastykowalam sie kurcze u Was tez takie przygody chyba bedzie coraz trudniej z goleniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też daję radę i też na stojąco 😁 !!!
dziewczyny czy wasze maluchy też was tak boleśnie kopią? bo kurde mój mały jak mnie czasem kopnie gdzieś w bok to aż się wzdrygam z bólu !
jakich używacie kremów na rozstępy? ja dziś dostałam w drogerii w stokrotce jakąś próbkę- ponoć bardzo fajny - palmersa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli mi czasami mala da kopniaka w bok ale czesto jej glowka wychodzi z brzuszka i to czasami mnie boli nie wiem co ona tam wyprawia.Palmersa uzywam od 6miesiecy i poki co bez rostepu ale czy to jego zasluga czy genow I Dont know 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po wizycie 🙂. Maluszek waży 1412g. Jest ułożony miednicowo. nie w głowie mu przemieszczanie.Jak zobaczyłam jego pyszczek to ledwo łzy powstrzymałam. Jest taki śliczny taki okrąglutki na twarzy, i ziewnął tak słodko. Wiem że to egoistyczne ale bym chciała żeby był już z nami.
Gin zapisał mi urosept mam bakterie w moczu. A tak wszytko ok 🙂 Następna wizyta dopiero 25 lipca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju jak tak patrze na wagi waszych maluszków to mój jest jakimś kolosem 😁 urodzę sumo 😁 a to dziwne bo on ma brzuch mniejszy od reszty ciała.. ciekawe co mu tyle waży, może głowa 😁 !

Lagunka pokazuj zdjęcie jak masz!! 🙂 u mnie następna wizyta 23ego lipca, więc damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie na pewno jest tak jak Twoja pani doktor mówi, masz źle termin wyznaczony i maluszek jest sierpnióweczką. Z usg wyszedł nam późniejszy termin niby 6 września i niby 29 tydzień 4 dzień.
Polie a ty z usg ostatniego jaki masz termin.Niestety nie mam zdjęcia 😞 lekarz tylko mi wydrukował biometrie zwykłe nie mam na nośniku żadnym, ja tylko u niego widziałam w 3 D. Poproszę go na następnej wizycie czy bym mogła dostać u nich to chyba dodatkowo płatne ale jaką frajdę będzie miała reszta rodziny 🙂 bezcenne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 ale sie rozpisalyscie 😜 mialam co nadrabiac 😁 i juz polowy nie pamietam co mialam napisac 😁
Gratuluje rocznic slubu dziewczyny 🙂 ja mam dopiero w pazdzierniku ale tez 5 🙂
Lagunka gratki wizyty 🙂
Jezeli chodzi o rozstepy to ja teraz juz raczej nie bede miec bo po pierwszej ciazy mam tak spekany brzuch ze nowe sie nie zmieszcza 🤪 a o 8 miesiaca nie mialam ani jednego...a potem jak zaczelam pekac to jeden za drugim 🥴
Ale wymacie malutkie brzuszki 🙂 ja mam w obwodzie 115cm 🤪 🤪 🤪 a gdzie tam fo konca 😲 ale i tak sie pocieszam bo mam mniejszy brzuch niz poprzednim razem!!!ale wtedy nie mierzylam obwodu wiec nie wiem ile mialam...z tym ze ja nie bylam taka szczupla jak wy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka z pierwszego usg termin miałam na 31. 08, a teraz 19. 08 :| nie wiem już sama. U mnie obwód brzuszka na 31 tydzień, obwód głowy na 34 prawie 😁 kość udowa 32 tydzień! I bądź tu mądry!! Jeszcze ta waga 1800 gram. Ja nie wiem jak on tak urósł. Przecież pisałam wam jeszcze że w szpitalu się doktor czepiał że on taki malutki :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...