Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurde to ja łykałam prawie 20 tygodni 😁 wydałam tyle pieniędzy na ten głupi duphaston że szok.
Już wypiłaś i czekasz? Jeju to czekanie jest najgorsze !!! Dobrze, że masz internet w telefonie ! W mojej przychodni zasięgu złapać nie mogłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marika trzynam kciuki ta glukoza to paskudstwo 🙂dzieki Poli za info ja wezme jednak rozmiar M najwyzej po ciazy pojde do krawcowej by ja zmniejszyc...teraz mam 90cm w brzuszku tygodniowo rosnie 1cm tsk wynika z moich obliczen skoro za 3tyg wesele to bede miec 93cm ...a ta kiecuszke Poli to w ktorym tyg ciazy ja kupilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was brzusie dzidziusia i mamusie.
Postaram się was nadrobić jak tylko Mati pójdzie spać, a teraz tak w skrócie. Jesteśmy po wizycie dzidzia waży 1100 g zdrowa dziewuszka rośnie.

Roczek starszej był męczący. Ale na szczęście mamy tatusia przy sobie, będzie jeszcze parę dni. Gratuluje udanych wizy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jakoś z 2-3 tygodnie temu kupiłam nie sądząc, że mi brzuch tak urośnie !
kurcze jest jakoś chłodnawo na dworze, zastanawiam się czy rajstopy nakładać pod sukienkę, mam takie ciążowe niby ale chyba będzie mi tak czy siak za ciasno ;|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam z laboratorium kłuli mnie 4 razy zanim pobrali krew- beznadziejne mam żyły, w sumie ich nie widać.
Polie jaki wózek wybrałaś??
Zonanagazie, Asia gratuluje udanych wizyt.
My mamy w piątek wizytę o 17. Nie mogę się doczekać. Myślę że mały waży z 1,5 kg skoro 4 tygodnie temu ważył 980 g. Szybko dzieciaki nam rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB dziękujemy za życzenia
Polie jak tam dolegliwości ? minęły ? Co do pokoju to przez pierwsze dwa miesiące mała będzie u nas w sypiali, a potem do osobnego pokoju, tak też było z Mati, pierwsze miesiące u nas, a później do siebie, tylko tym razem siostrzyczki będą musiały podzielić się pokojem. Ciągle myślę jak to zorganizować.
Asiunia1988 ty się tak nie przemęczaj, odpoczywaj, wiem że łatwo się mówi bo robię dokładnie to co Ty. Długie spacery z Mati, całe dnie na placu zabaw itp, brzuch mi wtedy twardnieje, ale jak sobie odpocznę wraca do normy.
Meg27 ty naprawdę tak z tym mierzeniem brzuszka, wobec tego zazdroszczę że nie rośniesz bardzo, może unikniesz rozstępów.
Marrrtini dziękujemy za życzenia.
Lagunka współczuje diety, a spotkania rodzinne to u mnie tak wyglądały w pierwszej ciąży, teraz trochę mniej naciskają, ale i tak unikam ich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, powiedziała mi kiedyś znajoma że jak się robi usg w 32 tygodniu czy jakoś taki lekarz podaję wagę dziecka to ona z reguły się podwaja do czasu porodu, to ja kurczę urodzę wielkoluda 😁 zaraz lecę na wizytę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba Asiunia ........( jak źle myśle to mnie poprawcie) jaki miałaś wynik glukozy bo mi wyszła nietolerancja.... 😞 98 na czczo po 1godz 162 i po 2godz 146.....kurde trochę mnie to zmartwiło.... ale chyba mimo wszystko jeszcze powtórzę to badanie bo wczoraj byłam na grillu i tak mi nie siadła kiełbasa że chodziłam parę razy z zamiarem jej zwrotu w nocy do wc ....chciałabym aby to było to... więc Asiu napisz mi jak to u Ciebie było .....do wizyty jeszcze trochę więc pewnie będę musiała do niego zadzwonić....
Kurde w pierwszej ciąży nie miałam takiego problemu.........
Jak macie jakieś rady to dawajcie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika ja mialam w pozadku wyniki z glukozy...
Ja polecam poki co powtorzenie badania bo po takim incydencie moglo ci wyjsc cos nie tak... ale z tego co wiem to nietolerancja to nie cukrzyca i to jeszcze nie ma tak bardzo zle bo podobno wystarczy dieta i mierzenie cukru w razie czego...ale jak tylko mozesz to powtorz badanie i wtedy bedziesz miala wieksza pewnosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki Asiunia to nie pamiętam kto ...... 🤢
W każdym razie dzwoniłam do gina i mówił że jak źle się wczoraj czułam to powtórzyć badanie tylko normalnie do tego podejść zjeść kolację i nie przygotowywać się jakoś...... szkoda że muszę przejść to jeszcze raz zobaczymy co wyjdzie....ale na samą myśl o kiełbasce z grilla mnie trzepie.....a wczoraj tak smakowała..... 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika ja bym powtórzyła badanie, bo co się będziesz stresować!
Ja po wizycie już, pani doktor mi powiedziała że PEWNIE zacznę rodzić k 10ego sierpnia ;|||||||| i że jak będę miała jakiekolwiek skurcze to ona akcje porodową mi wywoła. zobaczymy... trochę się przeraziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika nic sie nie stalo 🙂 dobrze ze zadzwonilas do gina, trzeba byc dobrej mysli ze nastepne wyjda dobrze 🙂
Poli wow 🤪 juz kolo 10 sierpnia???po czym tak wywnioskowala???ktory to bedziesz miec tydzien??no i w sumie dlaczego zamiast jeszcze zatrzymac zeby dzidzius jak najdluzej byl w brzuszku to ona bedzie wywolywac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo u mnie jest tak, że wg miesiączki powinnam urodzić 2ego sierpnia, wg pierwszego usg 30 ego jakoś a teraz na usg wychodzi, że mały jest 2 tygodnie do przodu i ona mi powiedziała, że jak mi się zaczną skurcze to moja macica nie wytrzyma bo tyle miałam z nią problemów i że jak urodzę w 37- 38 tygodniu to będzię super. a ja jej ufam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie ze lepiej troszke przed terminem niz przenosic....ja tez mam jechac tydzien wczesniej bo 1 wrzesnia...ale coraz bardziej zastanawiam sie czy sobie tego na 2 wrzesnia nie przesunac z powodu pierwszego dnia w przedszkolu corki 🙂 no bo nie mamy tego za bardzo jak ze soba pogodzic...no i w sumie to chcialabym ten pierwszy dzien ja zaprowadzic ja...i odebrac...i zobaczyc jakie beda wrazenia po pierwszym dniu...no i chyba poprosze go jezeli oczywiscie mnie wczesniej nie zbierze i wszystko bedzie w pozadku zeby to przelozyc o jeden dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli to bedziesz pierwsza mamusia wow niezle...za 5tyg ale jazda...zdasz relacje co i jak...u mnie 10tyg ale tyle mam nerwow i stresow z ta przeprowadzka i z domem ze szok codziennie sprzeczki z mezem mam juz dosc....Niby mamy gdzie mieszkac ale tyle do ogarniecia ze przerasta nas....a ja w zaawansowanej ciazy masakra czasami mam dosc wszystkiego.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...