Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Primadonna gratki z mgr 🙂Ponad 10dni temu zamowilam ta kiecke na wesele i wczoraj pisze do goscia a on mi pisze ze oni czekaja na przesyłke z UK i jak ja dostana to mi wyśla...no szlak by trafił nie mam kiecki na wesele albo musze pojsc w jakiejs starej....kurcze a pisza na stronie ze do 10dni roboczych przesyłka trwa....tak samo z Revitalash zamowilam w zeszla srode z Ząbek a gosc mi pisze ze czeka na towar i zaczal jakies bajki mowic...kurcze Ząbki a Wawa to koło siebie przesyłka powinna byc na 2lub 3 dzien kurcze...........zezłosciłam sie bo kiecka mi nie dojdzie i lipa 😞(((((( 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg a nie możesz zrezygnować z aukcji skoro nie wywiązał się z terminu, podając powód iż ta sukienka Ci się już nie przyda.

Primadonna gratuluję obrony 🙂

Asiunia może skontaktuj się ze swoim ginem albo wybierz się do przychodni ja bym wolała żeby w takiej sytuacji obejrzał mnie ktoś fachowym okiem, i doradził jak dalej postępować.

A ja dziewczynki załatwiłam se ucho. Od ponad tygodnia mam zatkane. Laryngolog stwierdził że kanalik słuchowy jest zatkany woskowiną przez czyszczenie ucha patyczkiem. I oto właśnie spędzam czas od lekarza rodzinnego do laryngologa. Byłam już 2 razy na czyszczeniu teraz przepisał antybiotyk i nic nie puściło. W poniedziałek wybieram się prywatnie do innego laryngologa bo do tego chodzić nie ma sensu. Wydaje mi się że gość już bliski 70 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie mam nadzieję że wyszliście na prostą. Wydaje mi się że chwytają Cię nerwy przed nieznanym. Ja ostatnio też się zrobiłam płaczliwa. Do tej pory byłam cierpliwa spokojna nie rozumiałam jak ktoś mówił o hormonach i histerii w ciąży. A teraz wszystko mnie wkurza a najbardziej mój mąż powtarzający jak mantrę wszystko będzie dobrze.Niczym się nie interesuje nic nie czyta, co ja mu powiem to ok przyswoi i tyle. Jak mówię że to i tamto potrzebne to mówi zamów i koniec tematu.
A jedynie przyszedł szczęśliwy z pracy że się dowiedział od kolegów że jeśli jednak zdecyduje się na cesarkę to on będzie mógł wziąć dwa tygodnie opiekuńczego i se odpocznie. Najlepsza jego mina była jak mu oznajmiłam że znam przepisy i wiem o tej możliwości ale uważam że jest nam to nie potrzebne to miał oczy jak dziecko dwuletnie któremu zabrano zabawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojej koleżance też kiedyś sukienka tak szła.. i w końcu nie doszła. dlatego ja wolę kupować w sklepie bo jakoś się boję przez internet..
nie mogę dodzwonić się do typka od mieszkania, on nie oddzwania. nie wiem już co robić ehhh. kuba wydaje się być jakiś nierozumny. wszystko do dupy.
jeszcze dodatkowo mnie brzuch jakoś dziwnie boli i mi twardnieje.. pewnie to ze stresu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
oj ja już kurde przeżyłam historię z szyjką.... ostatecznie moja szyjka ma długość 4.5 cm a trafiłam do szpitala dlatego że miała 2.5 .. więc pomiar chyba zależy od sprzętu i umiejętności lekarza... a czułaś jakieś kłucie ból czy coś?


napięcie i ciągniecie bo bokach na dole brzucha i tylko przy wysiłku może z dwa razy mnie zakuło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Bratowa byla u lekarza i prosilam ja zeby sie zapytala co z tym kleszczem...powiedzieli jej ze do 30 dni mam obserwowac czy nie pojawia sie rumien albo cos niepokojacego a jezeli wszystko bedzie ok to nie ma sie co martwic. a nawet jezeli cos by sie dzialo to powiedzieli ze to dla dziecka nie jest grozne. ale jutro mam wizyte u gina to oczywiscie mu o tym powiem i zobacze co on na to...kurcze wiecznie cos musi sie przyplatac 😠
Primadonna gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
primadonna gratuluję obrony !!!! Ty chyba musisz być w moim wieku, bo ja na studia poszłam rok później i dopiero w przyszłym roku się bronie
kurde mnie ten brzuch coś pobolewa no 😞 ale jest miękki bardzo więc nie wiem czemu tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia1988 napisał(a):
Hej 🙂
Bratowa byla u lekarza i prosilam ja zeby sie zapytala co z tym kleszczem...powiedzieli jej ze do 30 dni mam obserwowac czy nie pojawia sie rumien albo cos niepokojacego a jezeli wszystko bedzie ok to nie ma sie co martwic. a nawet jezeli cos by sie dzialo to powiedzieli ze to dla dziecka nie jest grozne. ale jutro mam wizyte u gina to oczywiscie mu o tym powiem i zobacze co on na to...kurcze wiecznie cos musi sie przyplatac 😠
Primadonna gratulacje 🙂


Asiu, wydaję mi się, że nie powinnaś się martwić no chyba, że w miejscu gdzie się przyssał kleszcz masz jakieś zaczerwienienie albo Cię coś pobolewa. Ale jak wszystko jest okej to się nie stresuj 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
W której wiosce będziesz ? i czy Brzesko okocim czy nowe brzesko. Może mnie jutro wypuszczą to małe spotkanko się uda tylko dopiero po 14.

Będę w Złotej. Brzesko Okocim to w sumie przejazdem, chyba ze na zakupy jakies albo gofry tradycyjnie sie wybierzemy;-) Generalnie będziemy raczej w ruchu wiec jezeli będziesz w okolicy i na "wolnosci" to mozna zorganizowac spotkanie:-)
Co dzisiaj lekarze mowią? Kiedy wypis? Wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Msmusie dzis w nocy dopadl mnie taki mocny skurcz prawej lydki ze az Meza obudzilam zeby mi masowal trwalo moze z 20sekund ale bol okropny i mocny.Czy wy cos stosujecie na taki skurcz?Robilam z 2msc temu jony bylo ok ale moze mam niedobory...wiecej magnezu czy potasu?Rano oddalam siuski i progesteron ciekawe ile tym razem bedzie.Zapisalam sie do fryza na jutro i pomyslalm o tym by cos zmienic tzn koncowki rozjasnic i na braz jasny zrobic ale czy mozna rozjasniac wlosy w ciazy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
primadonna gratuluję obrony! 🙂
meg ja rozjasnialam..ale pewnie wiekszosc twierdzi ze lepiej tego w ciazy nie robic..no ale mysle ze jezeli delikatny utleniacz i rozsadny czas trzymania to raczej nic tam sie nie powinno wzerac...

A propos szczepien...wlasnie dzis rano dyrektorka przedszkola mojej Sandrusi porozsylala maile z informacja ze wczoraj na terenie przedszkola wyszla ospa u jednego z maluchow, ale nie w grupie Sandry. Jednak i tak sie boje i teraz do dwoch tyg bedziemy siedziec jak na bombie czy zlapala nasza niunka czy nie.
Jak na zlosc mielismy w planie teraz w lipcu ja na to zaszczepic, jak jej minie lekkie przeziebienie ktore ma ale w tej styuacji moze sie okazac ze nie zdarzylismy....
Jedyne pocieszenie jezeli zlapala wirusa to to ze zdarzymy ja wyleczyc zanim urodzi sie Antos, a malego zaszczepie na ospe jak tylko skonczy 9 miechow bo wtedy juz chyba wolno.
Wszystkie dodatkowe szczepienia Sandrze zapewnilismy za wyjatkiem wlasnie tej pechowej ospy....co za zycie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia a na te skurcze to magnezu wiecej lykaj.
Ja jak przegielam z kawa kilka dni temu to tez rano mnie taki silny skurcz lydki zlapal i mimo rozmasowania czulam napiecie w lydce jeszcze do poludnia.
Nastepnego dnia juz tylko jedna kawke dziennie i bylo ok takze moze z kofeina w kawie czy w coli przesadzilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinka masz racje wczoraj caly dzien prawie pilam cole i chyba stad.Kawy nie pijam wiec eina coli 🙂dzis juz pic nie bede tylko wode...dzis wezme 3razy magnez Ale kurcze pierwszy raz taki mialam noga mi zdretwiala i wez tu zasnij...Zastanawiam sie nad tym rozjasnianiem.Karolka a ty rozjasnialas a potem farba?dzwonilam do fryzjerki i ona tez sie waha czy ja te opary zniose bo farbe to mi daje bez amoniaku poki co...kurcze sama nie wiem chcialam cos zmienic ciagle ten sam kolor....a co do ospy to ja w ogole nie przechodzilam moja siostra tez nie i bede musiala sie zaszczepic bo przechodzic ospe w mojm wieku to ciezko by bylo wiec zaszczepic sie musze....karolka wspolczuje obecnej sytuacji teraz siedzenie jak na bombie moze mala nie dopadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja na szczescie chorowalam na ospe w dziecinstwie takze jestem bezpieczna - gdyby nie to teraz juz bym chyba w jakims kombinezonie ochronnym przed wlasnym dzieckiem musiala chodzic 😉 bo dla ciazy ospa to katastrofa moze byc...
No a co do wloskow....ja mialam rozjasniane leciutka woda i do rozjasniacza dodala jakas paste rozjasniajaca ktora jest bardzo delikatna i taki ladny bezowy kolor wyszedl bez zoltego polysku. No i co ciekawe nie czulam wcale zapachu wiec faktycznie musialobyc to leciutkie.
Ja bede teraz znowu na rozjasnianiu na koniec lipca, planuje tak na miesiac przed porodem ogarnac sie zeby do porodu isc zadbana 🙂 kosmetyczke nawet zaplanowalam na full tuz przed porodem 🙂
Nie boj sie tego rozjasniania Kochana..poprostu nie idz na zywiol odrazu i delikatnie tylko rozjasnij a za drugim razem zrobisz mocniej. Idealne efekty po rozjasnianiu i tak zazwyczaj sa dopiero po kilku razach 😉
A po rozjasnieniu polecam genialna maske w tubce Elseve do pasemek (w czerwonym opakowaniu) dzieki niej mi w ogole nie zolkna wlosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg mnie niestety dzisiaj nad ranem też złapał skurcz łydki. Ja kawę piję jedną dziennie i o taką słabiutką z mlekiem. Zauważyłam że mnie łapią w tedy kiedy trochę się przesilę- wczoraj dwie godziny pilnowałam sąsiadki 3 letniej. Ona sobie jeździła rowerkiem a ja za nią spacerowałam 🙂.
Co do ospy to chyba jakaś epidemia. Mój brat który ma 24 lata przechodził ją jakieś 2 miesiące temu. Na szczęście bardzo łagodnie wyskoczyło mu może z 5 krostek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia tak bym zrobila gdybym miala gwarancje ze juz sie w niej wirus nie rozwija.
Bo dwa dni temu troszke gorączkowala i jest bardziej marudna wiec byc moze te objawy to nie tyle zwykle przeziebienie ale wlasnie poczatek ospy..
A od zarażenia do wykwitow na skorze moze uplynac okres nawet dwoch tyg takze jezeli juz ma to cholerstwo w sobie to szczepienie mogloby tylko zaszkodzic chyba.
Poczekam te dwa tyg i bede ja obserwowac, jak nic w tym czasie nie pojawi sie na skorze to idziemy szczepic zeby juz w przyszlosci nie miec stresa..

Udanego wypoczynku 😉 relaksuj sie w miare mozliwosci skoro to juz osatni wyjazd przed narodzinami Karolki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam straszne skurcze w łydkach... szczególnie w nocy!
Dziewczyny.. pojechałam dziś do centrum na zakupy dla małego z Kubą. To kurde kupiłam tylko butelkę i kocyk bo po prostu NIE WIEDZIAŁAM co mam kupić. Miałam taką pustkę w głowie.. Ehhh. Oczywiście wszystko wybierałam ja bo Kubie to obojętne jakiego koloru będzie kocyk.

Zona wyszłaś już ze szpitala???

Ja na ospę chorowałam też jak byłam malutka, mam do tej pory bliznę k pępka ! Kiedyś gdzieś w internecie czytałam, że na wyspach są modne takie imprezy dziecięce, że mama chorego dziecka zaprasza małe dzieci żeby się zaraziły i przeszły tą chorobę 😁 śmiesznie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki, mam 26 lat a to był mój drugi kierunek, dlatego dopiero teraz ukończony.
Z problemami usznymi uważajcie, naprawdę, ja przez takie zwlekanie mam niedosłuch - zatkało mi się ucho 11 listopada, święto więc nikt nie przyjmował, wszyscy jak leciało lekarze zlekceważyli ból, na woskowinę zalegającą w uchu zwalali, jak przychodziło co do czego to po święcie (oczywiście wtedy było w czwartek więc lekarze połączyli sobie w gabinetach z weekendem) wylądowałam w szpitalu na sterydach. Zmiany niestety są nieodwracalne i słabo słyszę na to ucho od tej pory....
Meg - spokojnie rozjaśniaj, tylko niech ci tak fryzjer włosy ułoży, żebyś oparów nie wdychała.
Dzisiaj w Biedrze kupiłam pieluchy jedynki(2x14,49), chusteczki nawilżane (2x60 szt -7,99) i magnez (bo muszę łykać, 50% dziennego w 1 tabl- 50szt- 4,49) . Mega tanio uważam. Tak wyglądają moje zakupy ciążowe - jak sobie coś znajdę przy okazji to kupuję.
Pytanie mam: czy leci wam siara z piersi i jeśli tak to czy dużo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki, dawno nic nie pisałam ale czytam na bieżąco 🙂 Zona wyszłaś już ze szpitala?? u mnie zakupy stanęły w miejscu, mam zamiar szybko do nich wrócić 🙂 mnie skurcze łapią co jakiś czas to własnie w nocy, na szczęście nie trwają zbyt długo i wystarczy nogę wyprostować i ciągnąć piętą do góry i jest ok, natomiast znowu mnie alergia dopadła i męczy mnie baaaaardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...