Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczynki, tak z innej beczki- znacie przepisy na coś fajnego z truskawek? bo ja, jak w tamtym roku w ogóle nie miałam chęci na truskawki tak w tym bym jadła non stop. i robię sobie dzień w dzień kluski z truskawkami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie 🙂

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt.
Dudasiu ciesze sie ze paczka tak szybko dotarla 😉

Ja dzis rano bylam na tej nieszczesnej glukozie. Mialam jedno klucie przed glukoza, po tym wypicie 75 g i czekanie dwie godziny na kolejne kuj kuj 🙂
Ledwo wypilam to paskudztwo, mdlilo mnie pol dnia, nawet sobie mala drzemke w samochodzie zrobilam jak wracalismy bo sen mnie zlapal momentalnie.
Jutro podjade popoludniu po wyniki, mam nadzieje ze bedzie ok.
Z miejsca polozna mi powiedziala ze na czczo jest ok bo oprocz z reki z palca mi tez pobrala i odrazu sprawdzila wynik.
Sandrusia nasza juz znacznie lepiej takze jeszcze jutro posiedzi ze mna w domku a w piatek ja juz dam do przedszkola bo tęskni za dziecmi i wola ze "chcie do kola" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia o opieke medyczna sie nie martwie bardziej o podroż i jak bedzie taki skwar to ciezko bedzie wytrzymac w samochodzie klima niby jest ale nie chce przypadkiem rozchorowac sie to już bedzie 32tc a u Was to zawsze upały....ja już taka jestem ze martwie sie na zapas, czas pokaze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt 🙂
Dadusia jak słucham opowieści o Twoich wojażach to aż puchnę z zazdrości. Ja w tym roku nie mam na co liczyć. Mąż weźmie urlop dopiero po porodzie. U nich w pracy jest ciężko z urlopami- sezon 😞. No chyba że jakiś weekend na mazurach.

Meg twoja Mia to naprawdę drobinka, ciesz się z tego, ja jak pomyślę ze mój syneczek już na pewno waży ponad kg to nie chce myśleć o porodzie sn bo jak nic będzie bliski 4 kg.
Ja mam wesele w 35 tygodniu ciąży, na szczęście na miejscu- ylko jeszcze nie wiem gdzie namioty rozdają 🙃

Polie ja truskawki jadłam z naleśnikami i serem białym, niami 🙂

Dziewczynki od jakiegoś czasu łapią mnie w nocy skurcze łydek. Zastanawiałam się nad kupnem dodatkowego magnezu tylko nie wiem czy nie przekroczę dawki bo witaminy które pije mają 70 mg magnezu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja tez jadam nalesniki z truskawkami i bita smietana,pychotka 🙂mowilam wczoraj lekarce o tym ze jestem 4tyg wczesniakuem to pow.ze wlasnue dlatego biore luteine by mala utrzymac do 36tc potem moze juz przyjsc na swiat ale nie wczesniej niz w 34tc....ja jak sie urodzilam wazylam 2800 a moj maz 3050 wiec bedzie pewnie dluga i chudziutka choc ja mialam 53cm moj 56cm ...lekarka pow.ze 3kg powinna miec podczas porodu i ze wyjdzie bez problemu a ze ja wysoka jestem i tluszczu brak stad na usg wszystko u malej pieknie widac na kazdej wizycie pieknie widac jej bijace serduszko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma co się Meg martwić na zapas ja jestem wcześniakiem, urodziłam się 34 tygodniu o wadze 1800 długości 48 cm i nic nie wskazuje na to bym miała urodzić wcześniej, hehe a ten kolos w moim brzuszku to chyba geny mojego męża bo on jest wysoki i szczupły ja przy nim to taki kurdupel 160 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg fajnie ze lekarka prognozuje ze Mia nie powinna raczej przekroczyc 3 kg.
Czeka Cie pewnie lekki i szybki poród 🙂

U mnie na najblizszej wizycie gin ma oszacowac wage urodzeniowa bo to bedzie 30 tydzien i podobno bedziemy juz duzo wtedy wiedziec przy zrobieniu usg takze czekam bardzo, choc i tak przy cesarce to raczej wiekszego znaczenia nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry:-) Pozdrawiam od fryzjera:-) Hubis z opiekunką, Bartek w przedszkolu. Raj do poludnia;-)
Tez mnie łapią nocne skurcze łydek. Olewam to bo w ciazy zawsze miewalam ale w tej chwili skojarzylam, ze moja mama jak sobie zje truskawki to ma nocne skurcze - moze truskawki nasilają??!!
Co do wojazy... Korzystam poki mogę. Po prostu wole w ciazy gdzies wybyc niz na miejscu z chlopakami sie meczyc. Od marca planowalam aktywne wakacje zeby szybciej zlecialy;-) Ten wyjazd nad jezioro to wyszedl spontanicznie - maz stwierdzil, ze woli mi zasponsorowac wypad i na spokojnie wymalowac mieszkanie w tym czasie. Ze mna pojedzie mama i siostra wiec obstawa bedzie i tez bede miala lzej niz w domu:-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia zyc nie umierac normalnie 🙂 Ty to pozyjesz przy takich rozjazdach.
My jedziemy tylko na 3 dni na mazurki pod koniec czerwca zeby uczcic rocznice slubu i tyle..
pozniej juz dluugie miesiace siedzenia w domu. Najblizszy wyzd to pewnie w gory na Swieta Bozego Narodzenia bedzie juz calą czwórką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz z truskawkami odpuszczam teraz mam chetke na czeresnie choc cena 24zl za kg przesada raz kupilam i w ciagu dnia nie bylo...ja sie ciesze ze Mia taka malusia sie urodzi pewnie naturalnie pojdzie chyba ze skomplikuje sie...dzis przespalam cala noc bez wstawania na siusiu...od przyszlego czwartku porzadku w nowym domku i po malu przeprowadzka ekipa do wtorku srody zostaje...super...skurczy lydek poki co nie mam lozko mamy juz za male jeszcze 3tyg musze sie przemeczyc teraz musze miec wiecej przestrzeni z malutka) 🙂 🙂zazdroszcze Tych wojazy...my rocznice 3sierpnia mamy wypada nuedziela ale w sobote M ma dyzur wiec pewnie na miejscu zostaniemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg to strasznie drogie te czeresnie z Twojej strony wawy bo u nas sa po 18 i naprawde pyszne, duze miesiste i ciemne tak jak lubie 🙂
ja sie obzeram w kolko truskawkami z borowkami i czeresnie i arbuzy jeszcze 🙂 korzystam pyszotek bo sezon krotki wiem jjem ile we mnie wejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczcie jakie boskie ciuszki i nie tylko http://www.kappahl.pl/category/estore/articles/dzieci/kategorie/baby_44104/

a co do czereśni to fakt drogie są w lidlu też 24zł i to szału nie ma jeśli chodzi o ich wygląd mało czerwone a raczej bordowe bo ja też lubię takie mocno czerwone ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek4 ladne te ciuszki ale ja znowu z babymarket zamowilam kilka ciuszkow sa takie sliczne na zywo to moj ulubiony sklep lepszy niz smyk czesto sa promocje 🙂 🙂szafe ma cala zapchana wszystko uprane uprasowane na wieszaczkach.Juz nie moge doczekac sie skladanua jej lozeczka mebli etc...A co do czeresni to rowniez uwielbiam mega bordowe i duze a w lidlu 24zl i byle jakie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz poprane i poprasowane?? szybko ;-) ja puki co mam tylko poprane ale w lipcu planuje jeszcze raz wszystko odświeżyć i prasować dopiero, nie śpieszę sie z tym czekam aż mąż pomaluje mieszkanie i dopiero się zabiorę za ubranka jak będzie już pięknie wymalowany pokój Alana i bedziemy składać łóżeczko 😜 Fakt drogie i byle jakie ale pocieszam się że już niedługo w naszym sadzie będą wiśnie więc się bedę objadać do woli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz mam całą komode i pol szafy z ciuszkami i akcesoriami dla Antka.
W zasadzie wszystko juz kupione co trzeba, pozostala tylko do kupienia wanienka i kosmetyki 🙂 no i pieluszki.

Znalazlam w necie piękny wzór komody w stylu francuskim i spisalam wymiary i mąż mój ma poprosic naszego klienta z biura o wykonanie kopii takiej komody bo oryginalna w sklepie kosztuje 2,5 tys wiec ciut przydroga 🙂
On nam pewnie wyceni max za pol tej ceny takze sie oplaca.
Łóżeczka skladamy w ten weekend bo musze sie upewnic czy zadne srobki sie nie pogubily od czasu rozlożenia go po Sandrusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...