Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o super.
Sama chyba kupie tu gdzie Ty znalazlas 🙂 choc poprosilam juz i czekam na wycene z ptaszynka pl bo mi zalezy na pastelowym napisie (szaro blekitno bialym) i do kompletu dla Sandry chce zamowic szaro rozowo bialy 🙂 bo ma 2,5 roku a narazie sie nie doczekala swojego imienia na scianie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dziewczyny już szalejecie! Meg ten komplet bardzo fajny!! Ja dla W miałam takie wszystkie pierdółki i wszystko mi się przydało. Mniej lub bardziej ale zawsze 🙂

Natomiast jeśli chodzi o rożki to ja nie używałam. Nawet mój mąż nosił W bez tego. Także po prostu jak kto lubi i mu wygodnie 😉 Ale jeden na pewno trzeba mieć czy to dla babci itp.

Karolina śliczny kocyk ja właśnie z la millou będę zamawiać łóżeczko i kocyki. Kupiłam mojej chrześnicy taki kocyk grubszy i jest cudowny! Milusi i bardzo praktyczny do tego w fajne wzory 😉

Jak na razie zaraziłyście mnie zakupami i zamówiłam z allegro wanienkę, butelkę szklaną, smoczki, tasiemki i takie wałeczki co by nie podkładać kocyków pod plecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martini nie strasz mnie tymi robakami...
mam nadzieje ze to nie prawda. A jezeli tak to ze dotyczylo to tylko jakiejs wadliwej linii produkcyjnej ktora wycofali z obrotu.
Materac kupie dopiero w lipcu jak bede lozeczko dla Antka skladac.
Mam po Sandrusi (Bellamy) i tej firmy w la millou wlasnie chyba sprzedaja, polecam sa bardzo gustowne i pieknie sie prezentuja.
A kocyki la millou sa cudnie puchate i z mysla o jesieni i zimie wlasnie taki chce nabyc. Ten żółty mnie urzekl totalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):
A zobaczcie co znalazłam. Dziewczyna sama maluje takie cuda. Strasznie mi się podobają a moja W uwielbia myszkę miki. Co o tym sądzicie? malowidła naścienne...


no piekne te malowidla, zdolna dziewczyna.
Ja narazie zostaje przy literkach a malowidla w nowym domku takie na pewno bede chciala. Moja Sandra uwielbia świnke Peppe i zamierzam jej caly pokoj bajkowo odszykowac, ale to dopiero za rok ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malowidla super.....moj maz powiedzial ze sam namaluje na scianie..ma zdolnosci manualne ale nie wiem czy podola...To jest typ Zosia samosia 🙂ciekawe jak mi wycenia te literki..pokoj Mii planuje w kolorystyce bialo i fiolet delikatny ..co do scian to nie wiem....nad lozeczkiem imie plus zdjecia...mysle ze to juz bedzie za duzo a nie chce zapackac 🙂co za duzo to nie zdrowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tych robakach był reportaż w tv. Chodziło o materace jakiejś konkretnej firmy ze Swarzędza chyba. Ale później się pojawiły głosy, że z każdym się tak może stać jak zawilgotnieje bądź zostanie zwyczajnie obsikany. Niby większość stosuje podkłady pod prześcieradło ale różnie bywa. Ja się teraz trochę cykam tego gryczanego.

Łóżeczko dokładnie tej firmy co piszesz. Cudownie wyglądają na zdjęciu. I fajnie, że polecasz bo nie wiedziałam do końca czy są dobrej jakości rzeczywiście. Jeszcze nad kolorem się zastanawiam. Czy ten miętowy czy białe...

Doczytałam. Cena taka sama jak u producenta. Tyle, że łóżeczek więcej 🙂 Ja wybrałam to Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... a Ty które miałaś dla Sandry?

Meg ja na początku to miałam właśnie taki \"spokojny\" subtelny pokoik dla W ale teraz już przydałby się jej jakiś w \"jej stylu\" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde to jeszcze musze zapoznac sie blizej z tematem materacy..moze jeszcze jakies inne sa dostepne.

ja dla Sandrusi kupowalam biale model FINO i jest unisex wiec spokojnie dla Antka teraz bedzie 🙂
sa bardzo dobrej jakosci - bo nawet sladow uzytkowania czy rysek nie posiada.
Tak jak bylo nowe bialutkie tak jest do dzis, no i ja kupilam to wieksze 140 na 70 co ma tez funkcje zdejmowania bokow i zrobienia pozniej tapczanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg27 napisał(a):
http://www.babydeco.eu/pl/p/Koszyk-wiklinowy-Birthe-bialy-ALVI/979.
uwazacie ze jest sens kupowania koszyka skoro jest juz lozko...???86cm to na ile starczy do 6msc?


hmmm piekny ale bardziej do dekoracji niz praktyczny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak kupowałam materac dla Bartka to w sklepie Pani odradziła mi te grykokoksowe, ściszając głos powiedziała mi o robakach, że mieli reklamacje. Bez zastanawiania wzięliśmy najlepszy syntetyczny materacyk, który świetnie się spisywał i nawet Hubiś na nim się wyspał. Materac był dwa razy droższy od łóżeczka 😉 (ale łóżeczko było tanie 😉).
Ja z rożka korzystałam, szczególnie na początku żeby maluch czuł się bezepieczny, opatulony. Ochraniacz na łóżeczko jest przydatny a poza tym to kwestia organizacji w pokoiku. Moskitiera... jak ktoś ma owady w domu to czemu nie 😉 Ale jesienią to już raczej nic nie fruwa. My mamy moskitiery w oknach - wystarczy 😉 Żadnych baldachimów też nie kupowałam - siedlisko kurzu i ograniczenie cyrkulacji powietrza jak dla mnie 😉

Fajne te malowidła ścienne... zaczęłam się zastanawiać nad czymś takim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się zastanawiam właśnie czy kupować taki koszyk czy też kołyskę z tym, że z blokowanym bujaniem bo bym miała gdzie trzymać małego na parterze...No ale nie wiem czy po prostu nie lepiej posłużył by mi wózek do tego...Jak nie zbankrutuję to pewnie kupię taki mebel 😉 Swoją drogą piękny en kosz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...