Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Dawno mnie tu nie było. Nadrabiam zaległości na forum. Karolina śliczna pościel ja też będę szukała w takich kolorach 🙂. Polie trzymaj się kobietko, współczuje Ci tych bóli brzucha.
Co do kg to ja przytyłam 5,5 kg uważam że to rozsądnie jak narazie. Muszę dodać że ja nie byłam przed ciąża takim szczypiorem jak Meg czy Polie ważyłam już 60 kg. I w obwodzie mam 98 cm.
Wczoraj byłam na wizycie u gina maluszek waży 960 g więc już prawie 1kg. Niestety mam złe wyniki po teście glukozy 94/152/152. Gin kazał mi wziąć skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni diabetycznej. Wczoraj od razu się zarejestrowałam na środę a dzisiaj muszę zdobyć te skierowanie. Ciekawe czy lekarz rodzinny nie będzie robił problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff, ja tez na lezance wylądowalam po pol godziny. Glowa rozbolala, slabo sie zrobilo wiec na krzeselkach sie polozylam i polozna mnie zgarnela. Od razu lepiej sie zrobilo ale polezalam godzinkę:-) Teraz juz super. Za 20 min kolejne pobranie i zamowilam sobie odbior osobisty u męza. Nie będę hojraczyc. W poprzednich ciazach badanie na luzie a teraz widac, ze z dziewczynką jest inaczej;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz w domku....panie pielegniarki bardzo uprzejme pytaly jak sie czuje a po wypiciu i odczekaniu 15min bylo mi mega niedobrze mialam wode i tym sie wspomagalam i zabraly mnie na lezance i tam lezalam sobie.Mowily ze widzialy dziewczyny ktore mdlaly lub wymiotowywaly a po wymiotach badanie trzeba powtorzyc...Jakos poszlo po tej godz bylo lepiej..duzych ran nie mam wiec git.Poli 3mam kciuki za wizte.Napisz co i jak.Ja dzis oddalam mocz i mialamm morfologie,Tsh,glukoza na czczo po 1h i po 2h Antygen Hbs oraz FT4wieczorem wyniki ok 20.00h.Ciekawe jaki mi cukier wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U nas pogoda dzis koszmarna 😞 caly czas pada na polu 😞 nawet z lozka nie chcialo mi sie zwlec a moja jeszcze w pizamie chodzi 🤪
Super ze wam sie glukozy udaly 🙂 teraz czekamy na dobre wyniki 🙂
Lagunka daj znac jak sie cos dowiesz u tego diabetologa.miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez pogoda deszczowa ma byc tak do srody a od czwartku upaly.Dzieki bogu ze dzis taka pogoda bo nie wiem czy z ta glukoza dalabym rade wytrzymac bo klimy w tej przychodni nie ma...Zjadlam w koncu sniadanko ale nadal senna jestem chyba sie nie wyspalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po usg 🙂 i po wizycie u mojej Pani prowadzącej 🙂
Ale mi cudowny lekarz robił usg 😁 tyle mi komplementów walnął że ho ho ! Dzidzia waży 1kg, kazał już wybierać imię bo mówi że w dziewczynkę to się już nie zmieni! Mały się przekręcił się i na dupce sobie siedzi, a ostatnio był główką w dół.
Pan doktor powiedział, że szyjka DŁUGA bo mówi że 4.4 cm ! Zapytałam się go dlaczego wtedy była taka krótka a on mi powiedział, że gdy jest skurcz to szyjka się kurczy, ale jak mam zrelaksowany brzuszek to jest idealna. Dostałam zwolnienie z pracy i nie muszę już udawać że pracuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No czasem mnie coś zaboli, stwardnieje ale wtedy biorę nospe i jest okej. Ale i tak mam leżeć 😁 tzn dużo odpoczywać. Może mi się w końcu uda do tej Częstochowy, do przyszłego teścia pojechać i po wózek w ten weekend czerwcowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli u mnie w 24tc mala byla glowka w dol a w 25tc juz glowka na gorze i pupcia siedziala sobie...Niby na brzuszku pisze ze od 27tc dzieci ustawiaja sie glowka w dol choc mysle ze nie ma reguly im dalej tym dziecko ma mniej miejsca ..ciekawe co napisza wielorodki jak bylo u nich i czy kontrolowaly polozenie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie pamietam od kiedy to glowkowe się ustabilizowalo. Generalnie co usg to byla info, ze glowkowe;-)
W kazdym razie moja kolezanka miala tak, ze urodzila z tydzien po terminie i do dnia przed porodem syn byl ustawiony posladkowo. Ona wolala naturalnie rodzic i kombinowala na czworaka, w basenie itp. No i wlasnie dzien przed porodem byla na basenie a jak wyszla z wody to mowi brzuch zmienil ksztalt a na drugi dzien w szpitalu potwierdzili ulozenie glowkowe i urodzila naturalnie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
No czasem mnie coś zaboli, stwardnieje ale wtedy biorę nospe i jest okej. Ale i tak mam leżeć 😁 tzn dużo odpoczywać. Może mi się w końcu uda do tej Częstochowy, do przyszłego teścia pojechać i po wózek w ten weekend czerwcowy..

w Tako będziesz kupować wózek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...