Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):

przy Młodym miałam 50 tkę wypić i siedzieć godzinę a teraz się pozmieniało i pije się 75 i siedzi 2h 😮
kiepsko to wspominam i o mało nie zwróciłabym wszystkiego


2 godziny teraz sie siedzi? Masakra;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati może jakiś ucisk ? w dzień jak się czułaś ?

przeżyłam glukozę 😉 i cukrzycy nie mam , wyniki w normie 🙂 powiem Wam szczerze że nie spodziewałam się że aż tak dobrze to zniosę , chyba pogoda pomogła bo lało i było chłodno a przy Tymonie miałam gorąco i temu to żle wspominam . W każdym razie mam już to za sobą 😁
Miłej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Pati kurde co jest grane? ja juz wrociłam do Austrii taka droga to juz nie dla mnie skurcze mnie wczoraj po drodze meczyły o sikaniu nie mowiac i wogóle wszedł mi jakis bol boli mnie cała lewa strona razem z posladkiem kurde jak kaczka chodze 😞


nic się nie dziwie że podróż Cie umęczyła , ja krótkie dystanse jak robie to mam dość bo tak mi brzuch twardnieje , może Cię zawiało ? kurcze dziewczyny trzymajcie się i wracajcie do formy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wstałam z bolem z prawej strony przy krzyzu ( myslalam ze to kregoslup) zaczęło to promieniowac na caly brzuch. Chodzilam siku co 5 min czujac dyskomfort. Bol po poludniu byl coraz mocniejszy. Wieczorem pojechalam do szpitala. Okazalo sie ze mam ostre zapalenie drog moczowych, tak mocno bolala mnie nerka! Ani chodzic, lezec nic.. brzuch lekko twardy. Od razu dostalam luteine nospe magnez z wit b6. Noc byla najgorsza nic nie spalam bo dokuczal mi taki mocny bol ze myslalam ze pogryzevtu wszystkie sciany. Z bolu cala sie trzaslam. Dostalam jakies dwie kroplowki ktore sprawialy mi od razu ulge i zastrzyk. Teraz leze i odpiczywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Wczoraj wstałam z bolem z prawej strony przy krzyzu ( myslalam ze to kregoslup) zaczęło to promieniowac na caly brzuch. Chodzilam siku co 5 min czujac dyskomfort. Bol po poludniu byl coraz mocniejszy. Wieczorem pojechalam do szpitala. Okazalo sie ze mam ostre zapalenie drog moczowych, tak mocno bolala mnie nerka! Ani chodzic, lezec nic.. brzuch lekko twardy. Od razu dostalam luteine nospe magnez z wit b6. Noc byla najgorsza nic nie spalam bo dokuczal mi taki mocny bol ze myslalam ze pogryzevtu wszystkie sciany. Z bolu cala sie trzaslam. Dostalam jakies dwie kroplowki ktore sprawialy mi od razu ulge i zastrzyk. Teraz leze i odpiczywam


o masz , wiem co to ból nerek więc doskonale wiem co przeszłaś , dobrze że ból ustąpił , odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...