Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
No i kupilam pare rzeczy.. m.in. wklady poporodowe, podklady, wkladki laktacyjne, plyn do kapieli, oliwke, butelke dr brown a ,nozyczki, krem na sutki i moj synus wybral zabawki do kapieli 😉

teraz z synusiem siedzimy na placu zabaw 😉


jaki płyn do kąpieli ?
ja chyba zapraktykuję jak przy starszym sam Oilatum bez żadnych balsamów czy oliwek
Fajnie że łowy się udały 🙂 ja pewnie się zabiorę za wyprawkę we wrześniu jak będę miała czas na spokojne zakupy bez Tymona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
No i kupilam pare rzeczy.. m.in. wklady poporodowe, podklady, wkladki laktacyjne, plyn do kapieli, oliwke, butelke dr brown a ,nozyczki, krem na sutki i moj synus wybral zabawki do kapieli 😉

teraz z synusiem siedzimy na placu zabaw 😉


jaki płyn do kąpieli ?
ja chyba zapraktykuję jak przy starszym sam Oilatum bez żadnych balsamów czy oliwek
Fajnie że łowy się udały 🙂 ja pewnie się zabiorę za wyprawkę we wrześniu jak będę miała czas na spokojne zakupy bez Tymona 😜


taki: https://www.google.pl/search?q=płyn+do+kąpieli+johnson&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=j6_kU7f3C4XG0QWPxIDgAg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=660#facrc=_&imgdii=_&imgrc=hJGwezgZxY7IfM%253A%3B3I3lDQPdVKpv9M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rossnet.pl%252FGalleryImages%252FPhotos2%252F06-12-13%252Fthumb31_9604994.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.rossnet.pl%252FProdukt%252FJohnsons-Baby-Baby-Top-To-Toe-plyn-do-kapieli-z-pompka-3w1-500-ml%252C96926%252C1659%252C6086%252Crossne14%3B253%3B611 przy Bartku też go miałam i byłam z niego zadowolona. W sumie po drogeriach warto się przejść bo mają fajne promocje kosmetyków. W rossmenie np. kupiłam w promocji wkładki laktacyjne po 4.99 zł 30 szt. z babydream. Od razu zaopatrzyłam się w 2 paczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przy młodym używałam płynu penaten teraz tez taki zakupie ale tak jak pisałam zakupy we wrześniu teraz musze chłopców obkupić 🙂 dziś ja zaszalalam likwidowali sklep i była wyprzedaż bielizny kupiłam 3 staniki 1 komplet z majtkami i majtki za całe 5 euro czyli ok 25 złotych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Gosia to super. Zakupy udane 😉

Asia no coz kazda mama z doswiadczeniem ma juz cos wyprobowane i chce to tez stosowac przy nastepnym dzidziusiu 😉


tak dokładnie , a może się okazać że Mały będzie mógł tylko używać Johnsona i się przełamię 😜
Gorąco znowu od wczoraj , do tego mam chyba ucisk na to biodro , myślałam że się nadwyrężyałam ale z dnia na dzień coraz gorzej mi się łazi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yh te lato jest strasznie męczące dla brzuchtek.. masakra... ;o

w ogóle do tego wszystkiego żyje w stresie. Jakoś nie dogadujemy się ostatnio z mężem. On ma kompletnie wszystko w dupie.. nic w domu nie robi. Wczoraj myślałam, że troche pobawi i zajmie się synem. I dupa, tak się zajmował że spał ;/ Młody go ciągle budził...
W dodatku wszędzie syf po sobie zostawia, skarpetki ciężko wrzucić do kosza do prania.. lepiej niech leżą i śmierdzą obok. Żona z wielkim brzuchem nie ma co robić to niech się schyla ;/
Kurwa.... mam go dość !!!! miał malować, półki zrobić w szafie na ciuszki.. miał pare spraw ważnych pozałatwiać... kur..... ;/ ciężkie kartony do wniesienia na strych od miesiąca leżą w pokoju, chyba same je tam zaniose ;/ co za dupa a nie mężczyzna...
W ogóle chciałabym gdzieś wyjść, gdziekolwiek !!! bo potem gdzie dam dwójkę dzieci? się czuje jak kura domowa.. kino, basen, restauracja nie bo ciągle ma wymówkę że na to kasy nie mamy ;/ nawet na głupi spacer mnie nie wezmie. yh.. bezsens..
Czasami myśle, że lepiej by mi było samej. Bo i tak jestem ze wszystkim sama.... ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak miałam jak byłam z 2 w ciazy teraz tez jestem całymi dniami sama wszystko na mojej głowie moj idzie do pracy wraca zje i z regóły zalegnie do łózka i gra 😠 no ale tacy sa faceci ja w szoku byłam w ten weekend ze chłopcow wział na basen bo rzadko mu sie taki gest zdarza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
;/ zaczynam żałować że zgodziłam się na drugie dziecko... jak tak to ma wyglądać. Też jeszcze na początku ciąży pracowałam i to po 12 godzin wtedy jakoś musiał też dom ogarniać a odkąd nie pracuje to ma wszystko gdzieś i jeszcze najlepiej po nim sprzątać ;/ na początku ciąży miałam leżeć bo ciąże miałam/ mam zagrożoną ale co tam... go to nie interesuje ;(
Tak z jednym dzieckiem idzie więcej zrobić.. pomyśleć o sobie i swojej przyszłości a teraz to nie wiem.. ;/ bede w domu siedzieć i mu usługiwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati nie bedie tak zle wiem ze teraz jestes zła wsciekła na meza ale moze ma taki okres zobaczysz jak cora sie urodzi powinien sie zmienic moze poprostu usiadz i z nim pogadaj ze strasznie denerwuje cie jego bałaganiarstwo czasem warto porozmawiac bo faceci sa tępi i sami na to nie wpadną 😮 i zachowaj spokoj bo chyba wczesniejszy porod nie jest Ci potrzebny? wdech wydech jak Cie wnerwi 10 razy i pomoze u mnie to pomaga 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia święte słowa z chłopami jak z dziećmi , wszystko trzeba powiedzieć pokazać i tłuc do głowy bo sami to sie nie umieją niczego domyślić 😉 nos do góry będzie dobrze , każdy ma swoje kryzysy w małżeństwie te dobre chwilę nie mogą przecież wiecznie trwać za nudno by było bez jakiejś sprzeczki . No i te zgody po ☺️ ☺️ 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!
Dzieki laski za dodanie mi otuchy. Wczoraj bylam zszokowana.. maz przyszedl z pracy to sie wzial w domu za co mial ;o nie wiem co w niego wstapilo ale bylam w szoku ze nie musialam nic mowic. Wzielam młodego na podworko a on sobie na spokojnie robil. 😉
Mialam noc przemyśleń bo nie moglam spać. . I stwierdzilam ze zycie jest za krotkie, trzeba doceniac to co sie ma 😉 w sumie teraz mamy parę problemów z których musimy wyjść, to tez negatywnie wplywa na relacje miedzy nami. No cóż, samo zycie! Kto problemów teraz nie ma..

Asia mysle ze faceci nie sa tacy tepi.. oni po prostu udawaja ze tacy wlasnie sa - zeby najmniej w domu zrobic. Wiedza ze jak pokażą że umieją to bedziemy chcialy zeby to czesciej wykonywali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...