Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Dziewczyny moze ktoras z was bylaby zainteresowana fotelikiem od 0 do 13 kg. ? Kolor szaro-czerwony. Mam jeden za duzo a szkola zeby lezal i sie kurzyl.


ja mam po T w dobrym stanie wiec nie potrzebuje
a z mężem fajnie że się ruszył do pomocy oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Witajcie 😉
Ooo piękna pogoda dla mnie. Chlodno i jest czym oddychac nic nie puchnie. Jest git 😉 oby nie bylo juz upalow. Za rok niech bedzie fajne lato 😉

dzis jade z ta pyszna glukoza na badania ;p


te same odczucia , w przyszłym roku może być po 40 st 🤪 🙃 😉
trzymaj się dzielnie na badaniu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Dziewczyny,

ja tak sporadycznie tu wpadam bo jak tylko jest możliwość to uciekamy na działkę, na dodatek pracuję i opiekuję się Piotrusiem więc sporo na głowie
ale staram się jakoś nadrabiać Wasze posty

tak na szybko: jesteście już na zwolnieniu lek czy nie?
ja w pierwszej ciązy byłam na zwolnieniu 3,5 miesiąca ale teraz nie wiem jak to będzie
boli mnie brzuch codziennie prawie, aż się denerwuję, ale lekarz jakoś się nie kwapi do wystawiania i nie wiem czy mogę go o to prosić czy nie
ponoć się nasiliły kontrole z zusu i stąd te problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ci brzuch codziennie boli. Kobieto jesteś pod ochroną! Powinien ci wypisac zwolnienie. Łaski ci nie robi.. jak nie to zmien lekarza, bo to chore ;/ wazniejszy maluszek i ty a nie zus!!! ;o

Lece na glukoze....;p a juz bym cos zjadla, glodna jestem..
noc dzis mialam straszna, oczy jak 5 zlotych i spac nie moglam.. chodzilam i jadlam byle co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej po wizycie wszystko ok podejzałam moja księzniczkę skakała strasznie wyniki z morfologii mam ok nawet lekarz pochwalił ze jak na ten etap bardzo dobre 🙂 kurcze moj młody od nocy goraczkuje nie mam pojecia co mu jest pediatra na urlopie nie wiem czy wieczorem nie podjade z Nim do szpitala bo jutro swięto a goraczke ma spora 39 stopni po lekach schodzi ale jak tylko przestaja działac pojawia sie od nowa 😞 bidulek malusi tylko płacze teraz spał 1,5 godziny i wstał znowu z goraczka 39 stopni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakos przetrwalam, myslalam ze wszystko zwroce ;o we wtorek dowiem sie jaki wynik bo mam wizyte.

Gosia super ze wszystko jest dobrze 😉 teraz panuja jakies swinstwa.. moj siostrzeniec ma juz ponad 2 tydzien biegunke ze sluzem, wymiotami i do tego goraczke i nie wiadomo co mu jest. Lekarze nie wiedza ;/ tylko on to ma. Nikt sie nie zaraza tym swinstwem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej i jak Wam mija swiateczny piatek? ja wczoraj myslalam ze na zawał padne pojechalismy z młodym do szpitala bo po srodkach na goraczke nic mu nie spadało 39 stopni zrobili mu badania krwi i moczu wyszły ok wiec nie wiedzieli co mu jest potem zawołał nas 2 lekarz osłuchowo ok wszystko ok a goraczka 40 stopni juz myslałam ze nas zostawia bo 3 lekarzy nie wiedziało o o chodzi zrobili mu wymaz z gardła i dopiero po tym wymazie wyszły bakterie w gardle ale mowie Wam byłam pzerażona juz nawet mowili ze jak w wymazie nic nie wyjdzie to nas zostawiaja 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Hej i jak Wam mija swiateczny piatek? ja wczoraj myslalam ze na zawał padne pojechalismy z młodym do szpitala bo po srodkach na goraczke nic mu nie spadało 39 stopni zrobili mu badania krwi i moczu wyszły ok wiec nie wiedzieli co mu jest potem zawołał nas 2 lekarz osłuchowo ok wszystko ok a goraczka 40 stopni juz myslałam ze nas zostawia bo 3 lekarzy nie wiedziało o o chodzi zrobili mu wymaz z gardła i dopiero po tym wymazie wyszły bakterie w gardle ale mowie Wam byłam pzerażona juz nawet mowili ze jak w wymazie nic nie wyjdzie to nas zostawiaja 😲


dobrze że doszli co mu jest ale stres nie dziwie się
u nas leniwie , ładna pogoda można by było gdzieś się przejechać ale mamy z moim ciche dni więc przesiedzimy cały dzień w chacie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Jakos przetrwalam, myslalam ze wszystko zwroce ;o we wtorek dowiem sie jaki wynik bo mam wizyte.

Gosia super ze wszystko jest dobrze 😉 teraz panuja jakies swinstwa.. moj siostrzeniec ma juz ponad 2 tydzien biegunke ze sluzem, wymiotami i do tego goraczke i nie wiadomo co mu jest. Lekarze nie wiedza ;/ tylko on to ma. Nikt sie nie zaraza tym swinstwem...


dobrze że już za Tobą ta glukoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Hej i jak Wam mija swiateczny piatek? ja wczoraj myslalam ze na zawał padne pojechalismy z młodym do szpitala bo po srodkach na goraczke nic mu nie spadało 39 stopni zrobili mu badania krwi i moczu wyszły ok wiec nie wiedzieli co mu jest potem zawołał nas 2 lekarz osłuchowo ok wszystko ok a goraczka 40 stopni juz myslałam ze nas zostawia bo 3 lekarzy nie wiedziało o o chodzi zrobili mu wymaz z gardła i dopiero po tym wymazie wyszły bakterie w gardle ale mowie Wam byłam pzerażona juz nawet mowili ze jak w wymazie nic nie wyjdzie to nas zostawiaja 😲


Wow to sie nie dziwie ze sie stresowalas.. dobrze wlasnie ze doszli co mu jest.
Dzis ladnie sloneczko swieci, jakbym wiedziala ze dzis bedzie taka pogo bym wziela mldego na waskotorowke. Po poludniu idziemy na urodziny.. no i tak jakos zleci ten dzien. Jak jutro bedzie ladnie to moze wyciągnę mojego na sob i ndz w gory ;p zobaczymy.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na moja nawet slodkie nie rusza.. bo na slodkie to caly czas mam ochote. Jak nie nalesniki to bqton to cos tam jeszcze byle ze slodkie.
mloda jest bardzo malo aktywna. Nie kopie. Ale czuje jak delikatnie sie rusza.. nie wiem czy to dobrze. Wszedzie w artykulach jest napisane ze ma wejsc juz w nawyk liczenie ruchów maluszka. Moja na pewno nie porusza sie 10 razy na 2 godz. Bo potrafi caly dzien spac ;/ w piatek mialam takiego schiza ze przyjechalismy z urodzin i chcialam do szpitala jechac bo pnic nie kopala. Rusza sie ale nie tak mocno. Musiala zmienic polozenie bo tam gdzie zawsze dotykalam to oddawala kopniaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu ciuchutko...
co tam u was mamusie? Jak dzieciaczki? Jak wasze samopoczucie?

ja wczoraj czulam sie fatalnie.. pojechalismy do Ikei potem poszlismy na spacer z mlodym i dorwala mnie nieszczesna migrena ;/
Dzis wynagrodzilam mlodemu wczorajszy stracony dzien.. ale chyba tego nie docenil. 3 godziny na placu zabae bylo mu dzis za malo, z niczego nie byl zadowolony.. ciagle marudzil. Coz.. moze mial taki dzien.

Jutro ide na wizyte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati napisz jak po wizycie , jak mała się miewa 🙂 migreny współczuje wiem jaki to ból 🤢

Dziewczyny czy jak Wam się stawia brzuch to macie wrażenie jakby Was przytykało w klatce piersiowej ? okropne uczucie a coraz częściej mi się tak mocno stawia a do wizyty daleko 🤨

pogoda względna więc u mnie pracowicie na ile mi starcza sił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Pati napisz jak po wizycie , jak mała się miewa 🙂 migreny współczuje wiem jaki to ból 🤢

Dziewczyny czy jak Wam się stawia brzuch to macie wrażenie jakby Was przytykało w klatce piersiowej ? okropne uczucie a coraz częściej mi się tak mocno stawia a do wizyty daleko 🤨

pogoda względna więc u mnie pracowicie na ile mi starcza sił


odkąd lykam magnez juz mi sie nie stawia brzuch. Maluch tak cie uciska na pewno.. coraz ciezej bedzie nam sie oddychac. Chociaz ja juz dycham jak lokomotywa.

Na wizycie wszystko okey. Nie mialam usg, szkoda bo chcialam zobaczyc mloda. Przepisano mi globulki bo mam za duzo uplawow. Wyniki z glukozy dobre, bakterie w koncu znikly z moczu 😉 nastepna wizyte mam za miesiac 17go.

Co do migren to nikomu tego nie zycze. Nawet najwiekszemu wrogowi.. ja oprocz mocnego bolu przez ktory czasami trafiam na pogotowie to cala drentwieje, mam aurę nie widze dokladnie, problem z mowa i czasami z pamiecia. Czasami z bolu wymiotuje.. to jest okropne ;/ wole 100 razy rodzic niz to przechodzic.
Po ciazy bede musiala o siebie zadbac i isc na jakas tomografie glowy, bo dawno nie bylam.


u nas pada deszcz 😉 cieszę sie bo jest czym oddychac 😉
odpoczywam poki co, bo mlody u tesciow siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Pati napisz jak po wizycie , jak mała się miewa 🙂 migreny współczuje wiem jaki to ból 🤢

Dziewczyny czy jak Wam się stawia brzuch to macie wrażenie jakby Was przytykało w klatce piersiowej ? okropne uczucie a coraz częściej mi się tak mocno stawia a do wizyty daleko 🤨

pogoda względna więc u mnie pracowicie na ile mi starcza sił


odkąd lykam magnez juz mi sie nie stawia brzuch. Maluch tak cie uciska na pewno.. coraz ciezej bedzie nam sie oddychac. Chociaz ja juz dycham jak lokomotywa.

Na wizycie wszystko okey. Nie mialam usg, szkoda bo chcialam zobaczyc mloda. Przepisano mi globulki bo mam za duzo uplawow. Wyniki z glukozy dobre, bakterie w koncu znikly z moczu 😉 nastepna wizyte mam za miesiac 17go.

Co do migren to nikomu tego nie zycze. Nawet najwiekszemu wrogowi.. ja oprocz mocnego bolu przez ktory czasami trafiam na pogotowie to cala drentwieje, mam aurę nie widze dokladnie, problem z mowa i czasami z pamiecia. Czasami z bolu wymiotuje.. to jest okropne ;/ wole 100 razy rodzic niz to przechodzic.
Po ciazy bede musiala o siebie zadbac i isc na jakas tomografie glowy, bo dawno nie bylam.


u nas pada deszcz 😉 cieszę sie bo jest czym oddychac 😉
odpoczywam poki co, bo mlody u tesciow siedzi.


to dobrze że wyniki ok .
No ja magnez biorę 2 tabletki dziennie i od czasu do czasu nospę jak stawia się często 🥴
a Ty ile bierzesz , może dorzucić sobie 1 tabletkę 🤨 ?

o mamo to faktycznie migreny na całego , aż takich to nie miałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...