Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!ladne imiona wybralyscie dziewczyny 🙂
Ja dzis od rana zabiegana (moze bardziej czekajaca w kolejce)robilam jeszcze raz badanie moczu,tym razem wyszedl wporzadku 🙂 bylam dzis na akcji bezplatnych badan usg i na usg w 4d sie nie zapapalam to chociaz 2d zrobilam bo myslalam ze moze zobacze plec.niestety nic z tego,brzdac strasznie sie zaslanial,za to raczki widzialam,tez ma takie dlugie paluszki jak ja.we wtorek mam wizyte moze wtedy bedzie chcialo sie pokazac.milej soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 U nas goraco jak diabli. Wczoraj w koncu wskoczylam pod zimny prysznic, nawet sie nie wytarlam, tylko owinelam recznikiem i wskoczylam do lozka. Pomoglo, bo naprawde juz mialam ciemno przed oczami. Dzis z kolei musialam opuscic kosciol na mszy swietej, tak mi sie zaczelo slabo robic z tego zaru. Boje sie co to bedzie na slubie. Oby bylo chlodniej. Narzeczony zabral mnie dzisiaj do kina. Film nawet fajny, ale pierwszy raz w zyciu wrocilam do domu z tak spuchnietymi nogami. Cos czuje, ze to lato da mi mocno w kosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w poniedzialek 🙂 weekend minal u mnie dosc spokojnie.wczoraj bylam u babci mojego meza na czeresniach,troche udalo mi sie zerwac,niestety najpiekniejsze owoce byly na szczycie dzrzewa,maz powiedzial ze w tygodniu tam podjedzie z drabina i mi je nazrywa.nie wiem jak u was ale umnie jest takie rzeskie powietrze.odrazu lepiej sie czuje 🙂 jutro mam wizyte u lekarza innego niz dotychczas chodze,moj na jakim szkoleniu.ciewaw czy nie potraktuje mnie polebkach skoro nie jestem jego pacjetka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie 🙂
Genova u mnie jeszcze dużo czereśni zostało 😉 dużo już rozdaliśmy i jeszcze są to zapraszam 😉 A są tak dobre że jak nie przepadam za nimi tak mi smakują....
U nas dalej duszno. Wczoraj w dzień spadek ciśnienia, zdawało się że popada i nic. Wieczór poczułam się trochę lepiej jak poszłam ogród podlewać i stałam przy wodzie to się fajnie zrobiło.... Za to w nocy przyszła taka burza, że myślałam, że zejdę. Nienawidzę burzy w nocy. Budziłam mojego żeby pozamykał okna i pozaświecał światła bo ja chciałam do łazienki a boje się nie na żarty. Ale tylko w nocy mam takie strachy. Myślałam, że przeszło to rano znowu zaczęło się konkretnie burzyć i jest teraz tak ciężkie powietrze i tak duszno, że żałuje że nie mam aparatu do mierzenia ciśnienia żeby sprawdzić jakie mam. A chodzę dosłownie jak ćma z bólem głowy do tego. A miałam sobie tyle rzeczy dziś w domu zrobić... 😞
Ewela ja jak na razie przytyłam 1,5 kilo. Moja Pani doktor mówi że dobrze. Bo za chwile mogę nadgonić. Śmiałyśmy się bo jej powiedziałam, że doskonale wiem, że teraz tylko tyle a za miesiąc się mogę wtoczyć do gabinetu 🙂 Podobało się mi jak później mówiła do mojej małej jak robiła usg, żeby się odwróciła, bo chciała jej zdjęcie zrobić.... a mała miała gdzieś i jak się wypięła tak nie zamierzała posłuchać 🙂 podrapała się tylko po policzku i tyle jej reakcji było 🙂
Genova może Ci się jutro uda podglądnąć maluszka na tyle żeby poznać płeć? Trzymam kciuki a lekarz jak jest lekarzem a nie za przeproszeniem konowałem, to podejdzie rzetelnie do Ciebie i do innych pacjentek. W końcu zastępuje Twojego doktora i jakby się coś złego działo to on bierze odpowiedzialność za Ciebie i dzidziusia. Koniecznie daj znać jutro po wizycie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!
Przy kawce później Was poczytam :-)
U nas remont - po poprzednim lokatorze - mieszkanie zapuszczone masakra.Do tego maz postanowil za jednym zamachem zrobic remont klatki i pokoju dzieci....
A dziś moja starcza skleroza dała znać o sobie . Poszłam na badania bo w czwartek wizyta a tu ....zalomniałam dowodu. Wiec p. pyta o pesel. mowie ze jest na skierowaniu i dyktuje jej dodatkowo. A ona a inny dokument z peselem.Wiec mówie mam kartę ciąży tylko. a Ona to zaden dokument. Ech....wièc jutro znów pobudka i szoruje na badania :-)
Miłego dnia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justa szczerze to ja pojęcia nie mam, sama jestem ciekawa ;-)
Ja mam dziś tragedię. Nie dość że jakaś taka słaba jestem i głowa od rana bolała, to zaliczyłam posiady na kibelku plus... tulenie kibelka. I jestem strasznie ciekawa po czym. Staram się nie panikować, pije herbatę za herbatą żeby się nie odwodnić i leżę. W zasadzie już się uspokoiło, ale ciekawa jestem kiedy mi siły wrócą. I zastanawiam się czy to nie było po wapnie. Wypiłam przed południem jedna tabletkę, bo jakiegoś uczulenia chyba dostałam po rękach i o ile pomogło o tyle sensacje żołądkowe mnie dopadły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Czarna mama oby to chwilowe rosterki jelitowe,a nie jakies zatrucie.zdrowka 🙂
Anka czasami lepiej odrazu remont tych czesci domu co maja byc zrobione niz na raty bo ten balagan sprzatanie,masakra.u mnie remont przede mna,oby sprawnie poszedl.
Dzis bylam na wizycie ale u innego lekarza.lekarz bardzo malo mowny,zrobil mi usg ale nic a nic nie powiedzial,no poza tym ze tetno dziecka jest wporzadku.dal skierowanie na badanie i zaprosil za miesiac.niestety znow na niego trafie bo teraz moj lekarz jedzie na urlop,masakra.
Dzis tez sporo z mezem pojezdzilam po miescie spawy zalatwiac i moj kregoslup zbuntowal sie i boli w odcinku ledzwiowym.zastanawiam sie jak to bedzie w piatek bo mam dluzsza trase 🤢 przed soba (ok.200km)jak ja wysiedze za kierownica tyle czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Czarna mama jak sie czujesz? Dziewczyny pozostale jak samopoczucie?.
Ja dzis bylam na badaniach i wkurzyla mnie babka jedna a że akurat dziś źle siè rano czułam i wymioty to oberwało sie sie babce za wciskanie się bez kolejki.
Ewela jak odpieluszkowywanie córci? .U nas postepy. Młody sam siada kiedy mu sie chce na nocnik. na dluzsze spacery juz bez pieluszki ruszamy.
Moja dzidzia jakos malo sie rusza. Jutro zobacze czy wszystko ok.
Mnie wciąż męczà migreny ale remont, dzieci....trzeba zapomniec o bolu.
Miłej srody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Czuje się słabo, ale te wczorajsze rewolucje nawet przeszly. Wieczor już spóźniony obiad mojemu ugotowałam.
Może Wy mi pomożecie. Od kilku dni swędzą mnie ręce najbardziej w zgięciu łokci i trochę nogi w zgięciu kolan. Nawet delikatna wysypka się mi pojawia, pierwsze myślałam, ze po tych upałach to może potówka.... potem że może za dużo truskawek się najadłam i mnie uczuliły, pani w aptece i dala wczoraj wapno takie które można w naszym stanie, wypiłam i o ile miałam spokój ze swędzeniem to potem wymiotowałam i siedziałam na kibelku. Swędzi już mniej fakt ale jest to nieprzyjemne. W nocy jak nie mogłam wytrzymać to przemyłam te zgięcia na rękach zimna woda i przeszło. Nie wiem już jak sobie ulżyć. Podobnie miałam miedzy piersiami jak taki gorszy stanik założyłam i mniej dopasowany i maść na odparzenia pomogła.... Odganiam od siebie myśli o cholestazie tym bardziej że ona się częściej w trzecim trymestrze pojawia, na badania miałam iść dziś próby wątrobowe sobie zrobić dla świętego spokoju ale najzwyczajniej w świecie zaspałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela ,Czarna mama spory ten brzuszek u Was .U mnie jak ktos nie wie ze jestem w ciazy to sie sam nie dowie. Z samopoczuciem u mnie roznie. Chyba nerka zaczela mi dokuczac . Plecy nisko mi dokuczaja i w boku po prawej stronie pare dni temu mialam taki bol ze niw moglam sie. Boku na bok przewrocic i az plakalam. Tydzien temu to samo mialam . Okropnie. Justa jak tam przygotowania do sobotniego slubu?? U mnie juz paznokcie zrobione no i stres. Coraz wiekszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no spory Motylkowa 😉 o ile u Eweli to normalne bo to jej druga ciąża tyle u mnie takie całkiem normalne to nie jest, ale wiadomo co babeczka to ciąża i inaczej to wygląda. Ja zaczęłam rosnąć w 9tc. nawet sobie nie wyobrażam co będzie za miesiąc i później 🙂 Co do tego co pisałaś że lepiej Ci się na kafe pisało... ja jak się tu zalogowałam to też mi tak dziko było, ale się przyzwyczaiłam. Na kafe tez zaglądam i tam pisze bo nie wszystkie dziewczyny tu przeszły 🙂
Jak się mi samopoczucie nie poprawi i głowa nie przestanie bolec, to nie mam pojęcia jak ja przygotuje obiad na ślub. Jedyna nadzieja w mojej mamie i w przyszłej teściowej, że mi pomogą. Mama ma być u mnie już od wtorku to mam nadzieję że jakoś to ogarnę. Dziś się wzięłam za pranie pościeli bo jak dalej będę leżeć to nie będę mieć pod czym gości położyć.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze do tego mam remont w domu i jedna łazienkę mam wyłączoną... moja rodzina wie więc się nie przejmuje, a nocować będzie u mnie moja mama i moja siostra z mężem i dziećmi to nie mam ciśnienia. Ale wiadomo chce żeby było ładnie i czysto.... Zaczyna mnie panika ogarniać jak ja zdążę z obiadem i z rozłożeniem stołów na tarasie i w ogóle ze wszystkim... gdzie makijaż (sama się maluję), włosy itd... Jakoś będę musiała dać radę choć coś się mi wydaje że będę mocno zmęczona....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylkowa moze teraz dopada cie stres a w dniu slubu przejdze,bedzie dobrze 😁
Czarna mama dobrze ze juz rewolucje zoladkowo-jelitowe ci przeszly.najgorsze te przygotowywania sprzatanie,gotowanie,moze siostra i mama pozniej ci pomoga.
Ja dzis wybralam sie zkolezanka na zakupy do outletu i kupilam sobie kilka ubran,nawet sukienke na wesele,ktore mam w sierpniu.sukkienka teraz jest dobra a za kilka miesiecy fajnie bedzie poskreslony w niej brzuszek 🙂
Wlasnie skonczylam gotowac obiadek, moja ulubiona zupa czyli pomidorowa z ryzem i placki cukinii i ziemniakami.
Milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siostra przyjedzie dopiero w dzień ślubu także nie bardzo będzie w stanie pomóc, a mama to na pewno. Zawsze mogę po koleżankę zadzwonić, z tym, że obiadu muszę sama dopilnować... tzn, muszę nie muszę ale jak ja coś gotuję, robię w kuchni to nie lubię jak ktoś się mi miesza w gary 🙂Jakoś dam radę, ale popanikować trochę muszę bo nie byłabym sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja dzis odebralam suknie slubna 🙂 Jak dla mnie jest naprawde przesliczna 🙂 Kwiaty zamowione, fryzura probna w czwartek. W piatek bedzie najwiecej, bo ja mam paznokcie robic u kosmetyczki, musimy zawiezc pieska do hotelu, alkohol i kartki na stoly do lokalu, potem zawieziemy kwiaty do kosciola i spowiedz przedslubna. Takze najbardziej intensywny i zabiegany dzien. Dziewczyny kiedy najlepiej rozdac kotyliony gosciom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...