Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Motylkowa,faktycznie tanio masz zespol.a blogoslawienstwo to nie wiem o co dokladnie ci chodzi z piesniami.u mnie bylo tak ze orkiestra przygrwala do monentu wejscia do domu,pozniej swiadek prosil rodzicow o blogoslawienstwo.pozniej grali przy wychodzeniu z domu.w kazdym rejonie polski jest inaczej.
Czarna mama zeby ta wysypka przeszla ci do przyszlej soboty,niby to tylko cywilny ale tez slub i wazny monent w zyciu.zdrowka 🙂
Natalie ja przed ciaza nalezalam do niskocisnieniowcow a teraz mam ksiazkowe,moze za jakis czas ci sie unormuje,trzymam kciuki zeby bylo dobrze.
Aaaga i Czarna mama dzieki, moze to nie skromnie ale tez mi sie podoba moj brzuszek,dopiero nie dawno mi tak wyszedl.
Justa i Motylkowa nie wiem czy jutro a tym bardziej w sobote bedziecie mialy czas tu zajrzec wiec zycze Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Motylkowa to moze porozmawiaj z orkiestra jaka maja alternatywe do serdecznej matki? Mysmy takie rzeczy juz chwile temu ustalali wlasnie i orkiestra duzo nam doradzila. U nas jednak bedzie serdeczna matka, taki sentyment jednak, tak samo jak na podziekowaniu dla rodzicow zagraja cudownych rodzicow. Ten z orkiestry nawet sie ucieszyl, bo mowil, ze wbrew pozorom dawno tego nie grali, ze teraz inne piosenki wymyslaja dla rodzicow 🙂 A to jednak taka ladna piosenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech ja znów w tyle z wpisami :-)
Justa , motylkowa duzo wytrwałosci i pieknych ślubow.
Ja dzis po wizycie - wszystko ok. Choć mam grzybice. :-( doktor powiedzial ze dzidzius pieknie rosnie ale jak znow bede miala obawy co do ruchów to msm przyjsc do poloznej sprawdzić tetno.
Niestety nadal nie wiem czy w brzuchu mam lokatora czy lokatorkę. dzidzius uciekal dzis podczas usg. Może na połówkowym 15.07 uda sie zobaczyc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja zaczelam sie nie pokoic o to ze dzisiaj i wczoraj prawie nie czuje zanych ruchow.I sa tak slabe ze nawet nie wiem dokonca czy to sa ruchy moze dzisiaj poczulam raz albo dwa. A przed wczoraj uderzylam sie przez przypadek w brzuch nie wiem czy to od tego i nie wiem czy powinnam siw martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja zaczelam sie nie pokoic o to ze dzisiaj i wczoraj prawie nie czuje zanych ruchow.I sa tak slabe ze nawet nie wiem dokonca czy to sa ruchy moze dzisiaj poczulam raz albo dwa. A przed wczoraj uderzylam sie przez przypadek w brzuch nie wiem czy to od tego i nie wiem czy powinnam siw martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja zaczelam sie nie pokoic o to ze dzisiaj i wczoraj prawie nie czuje zanych ruchow.I sa tak slabe ze nawet nie wiem dokonca czy to sa ruchy moze dzisiaj poczulam raz albo dwa. A przed wczoraj uderzylam sie przez przypadek w brzuch nie wiem czy to od tego i nie wiem czy powinnam siw martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja zaczelam sie nie pokoic o to ze dzisiaj i wczoraj prawie nie czuje zanych ruchow.I sa tak slabe ze nawet nie wiem dokonca czy to sa ruchy moze dzisiaj poczulam raz albo dwa. A przed wczoraj uderzylam sie przez przypadek w brzuch nie wiem czy to od tego i nie wiem czy powinnam siw martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
motylkowa moja dzidzia bardzo malo sie rusza.w porownianiu z poprzednimi dzidziolami to leniuch straszny.
najwazniejsze ze ruchy dzis czulas. a jak masz mozliwosc to albo niech polozna sprawdzi Ci tetno albo jak masz detektor czy jak to sie zowie sama mozesz sprawdzic. Poza tym jesli teraz duzo chodzisz to kolyszesz dzidzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylkowa, Justa duuuzo zdrowia i szczęścia na nowej drodze 🙂 Wytrwałości i ślubów jak z Waszych snów :* :* :*
No. Ja już uspokojona - wyniki doszły, próby wątrobowe mam w normie, idealne wręcz, więc teraz tylko czekać jak swędzenie zniknie 🙂 oby nie 5 miesięcy do porodu 🙂 Dziś znowu miałam rewolucje w brzuszku jak się położyłam 🙂 podobno dzidzie są bardziej aktywne jak mama zje coś słodkiego i się położy, Motylkowa spróbuj! Ja wczoraj wieczór zjadłam ciastko (batonika) i miałam smyranie od środka jak się położyłam, dziś też, a idąc do łóżka nieświadomie sięgnęłam po ciastko co koleżanka zostawiła jak na kawę wpadła. Więc pomału, pomału zaczynam myśleć, że to moje maleństwo a nie złośliwe jelita 🙂 do tego dziś mi wyjątkowo po pęcherzu skacze 😁
Anka ja też będę mieć gdzieś w połowie lipca połówkowe 🙂 Jestem ciekawa czy się płeć potwierdzi czy coś wyrośnie do tego czasu i z Lenki się zrobi Hubert 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justa zgadzam się z tobą w 100 procentach ze na dobrego Dj trzeba trafić. My również początkowo chcieliśmy orkiestrę ale brali powyżej 2500 zł i poza tym strasznie grali jakieś juz działki. A dj był zaufany i moi rodzice byli na paru imprezach z nim wiec było naprawdę świetnie. Ja niestety byłam na jednym weselu gdzie orkiestra takie piosenki grała ze prawie nikt ich nie znał i przez to często nie chciało się iść tańczyć. Z kolei u mojego brata była świetna orkiestra i później moja kuzynka ja też zamówiła to już tak fajnie nie grali częściej odpoczywali i wogole także chyba nie ma na to jakiejś reguły. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylkowa a mocno sie w ten brzuch uderzylas? Bo ja sie jeszcze do nowych gabarytow nie przyzwyczailam i non stop o cos zawadzam 🙂
Co do sukni, to kroj princesski na kole. Ale nie jest jakos strasznie rozkloszowana, tak delikatnie. Na gorze gorset, do ktorego doszylam jeszcze ozdobne szelki. Dosc bogato zdobiony koralikami, obszyty takim jakby koronkowym motywem kwiatowym. Oczywiscie wydluzony, z duzym zapasem materialu, zeby nie sciskal brzuszka, ale delikatnie go maskowal. Dol tiulowy, obsypany jakby srebrnym brokatem, slicznie to w sloncu wyglada, bo suknia az iskrzy. Welon krotki, delikatny, brzegi obszyte identycznymi koralikami. Do tego zdecydowalam sie na rekawiczki, sa zakladane na srodkowy palec, ale nie sa typowe, bo to taki jakby identyczny motyw kwiatowy co gorset, ze bardzo reka przeswituje. Na allegro je zamawialam, jak sie uda to wrzuce potem link. Pani w salonie byla zachwycona nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie na dobry zespol lub dj ciezko jest trafic.zreszta tez zespl czy dj musza wyczuc gosci co ich kreci do zabawy,ja ze zesoplu u siebie bylam bardzo zadowolona grali 2 dni goscie tylko na cieple posilki schodzili z parkietu.
Wy tez mialyscie problemy ze snem?ja sie krecilam nie moglam sie ulozyc i do tego jeszcze stawy kreca na zmiane pogody 😞
Milego piatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Dostałam zalecenie od mojej Pani doktor: się smarować pudrem i się nie przejmować 🙂
Genova ja słabo spałam w nocy, jak się obudziłam cos po północy to długo zasnąć nie mogłam, przez te moje ręce i nogi. I taka trochę śnięta jestem, ale na razie odpukać głowa zapomniała że od poniedziałku bolała non stop. Zaraz zamierzam to wykorzystać i lecieć pod prysznic włosy w końcu umyć bo przez te dni nie było szans ani włosów dotknąć 😞 I mam nadzieje, że nie zacznie już boleć bo wieczór na małą imprezę ze znajomymi jedziemy, na otwarcie nowego browaru w okolicy i zamierzam się dobrze czuć. Szkoda tylko że pogoda się aż tak popsuła i pada 😞 Motylkowa, ja wiem że przygotowania do ślubu, zajęta jesteś bardzo ale daj znać czy maleństwo w brzuszku nabrało rozpędu z kopniakami i czy wszystko ok. Justa co do nowych gabarytów to o ile ja problemu nie mam o tyle mój (też ma brzuszek) się przyzwyczaić nie może i narzeka czasem, że go brzuchem odpycham jak mnie chce przytulic czy pocałować 😎
A suknie dziewczyny macie piękne! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela ja właśnie od wtorku czuje coś dziwnego na dole brzucha po lewej stronie. Wydaje miesięcy ze to maleństwo ale nie mam niestety porównania bo to moja pierwsza ciąża. Mam nadzieje ze to jednak są ruchy bo jestem w sumie już w 20 tyg. Także skoro piszesz ze miałaś na początku ruchy Dziecka w dolnej części brzucha to może ja mam tak samo :-) co do spania to powiem Ci ze miałam od paru dni problemy ale położyłam sobie pod nogi koc i dwa ręczniki i teraz jestem nieliczac tego ze od dwóch dni budzę się ze skurcze w nodze wiec chyba będę musiała.zwiększyć ilość pokarmów z magnezem. A wy dziewczyny jak się dziś czujecie? Jak będę teraz w Polsce mam zamiar kupić sobie poduszkę dla kobiet w ciąży macie może jakaś godna polecenia? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela ja się tyle naczytałam o ruchach, że na początku niedoświadczone mamy mylą je z ruchami jelit, że zgłupiałam ☺️ stąd moje rozmyślania, ale coraz częściej się to zdarza właśnie w dole brzucha 🙂 Dlatego nie pisze i nie chwalę się wszystkim ze to już to tylko czekam dalej na rozwój wydarzeń 😉 A z Wami się dzielę bo Wy raz że zrozumiecie a dwa jesteście bardziej doświadczone 😁 A na brzuchu już nie jestem w stanie leżeć bo niewygodnie bardzo 🙂
Co do swędzenia to ja akurat nie miałam żadnych plam, nawet suche to nie było tylko takie chrostki się zrobiły i swędziały. Znalazłam w necie kilka podobnych przypadków pod hasłem "pokrzywka ciążowa". Ale będąc pod prysznicem trochę się zemściłam i stwierdziłam, że wóz albo przewóz, albo pomoże a jak nie to nie zaszkodzi i... zrobiłam mocny gruboziarnisty peeling szczególnie w miejscach wysypki na nogach i rękach, zaraz po wyjściu spod prysznica nasmarowałam palmersem i... ulga. Przestało swędzieć jak na razie i mam nadzieję że tak już zostanie 🙂 zaczęłam jakoś w miarę normalnie funkcjonować...
A co do poduszki ciążowej aaaga to ja dostałam od siostry rogala, niby do karmienia jest dobry, ale pomału zaczynam z nim eksperymenty, natomiast chyba jest dość mały żeby spełnić funkcje poduszki ciążowej... najczęściej zwijam kołdrę między nogi w nocy 🙂 dobrze że jest w miarę ciepło bo mój mi nie klnie że przeze mnie marznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna mama ja mam podobne dylematy czy to ruchy dziecka czy mi jelita pracuja.zauwazylam ze zawsze ok.22 takie dziwne smyrania,wiec podejrzewam ze to jest to i tez tak jak ty ubolewam nad brakiem mozliwosci polozenia sie na brzuchu,ja zawsze spalam na brzuchu.Czarna mama moze razem z peelingiem to cholerstwo zdarlas 🙂
Ja jeszcze nie mam poduszki ciazowej ale planuje jej zakup,narazie to zabieram mezowi poduszki i klade pod kolano.na szczescie nic nie mowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, jakie piękne brzuszki...cudo! Ja niby mam brzuch, ale na zdjęciu to nie wygląda jeszcze zbyt ciążowo, ale jak juz będzie wystawał mocniej to i ja dołącze zdjęcie ;-)

Na początku... Justa, Motylkowa oby wszystko wyszło pięknie, tak jak sobie zaplanowałyście, cudownych chwil, bawcie się dobrze !!!

Ja dziś wpadłam w jakiś szał, przeczytałam na forum mam w niemczech, że meldują się na stronach hippa, bebilon, musteli itd. Procudenci oferują fajne próbki kosmetyków dla mam i dzieci, ksiązeczki i inne gażdzety. Ja dziś też się zarejestrowałam, zobaczę czy coś dojdzie ;-)

Widzę, że już zaczynacie czuć ruchy, ja to chyba ze wszystkim do tyłu jestem... 🙂 Ale cierpliwie czekam, poszukałam dziś na youtube muzyki przeznaczonej dla kobiet w ciąży i puszczałam fasolce, może da mi znać wkrótce czy jej się podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...