Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
3 godziny temu, Kamilabe napisał:

Kochane mam 30+2 tc. Byłam wczoraj na usg, nie mogłam się doczekam bo poprzednio widziałam Maleńką na usg połówkowym. Okazało się że ,,duża ta pani dziewczynka”- 1670g, wg ich miary to 77% ale nie bardzo rozumiem. Czy to źle ? ... 

jest ustawiona nisko główką do dołu i nie powinna się już obrócić. 
 

niestety mam bardzo mało wód i nie mógł nawet zdjęcia zrobic nie mówiąc już o filmie. Pytał czy nie nam żadnej infekcji lub czy nie zauważyłam żeby mi ciekły ale nie. Boję się 😞 u nas w mieście objezdziłam wszystkie apteki i testu na obecność wód nie mają, wiec zostaje mi zamówić na Allegro i czekac .. 

 

przez to mała nie może sie obracać. Nie mógł jej nawet zmierzyć (ale obwód brzuszka ok wiec musi byc długa) bo jest przyklejona do prawej strony brzuszka. 
Ale generalnie serduszko i rozwój dobry. 

 

ja urodziłam się w 32tc mając 48cm i 1800g. Była infekcja wód. A chwilę po porodzie moja mama zmarła. Bardzo się boję o powtórkę 😞 chciałam prac i pakować sie do szpitala w marcu ale czy to znac zeby to zrobic predzej ? Jak u Was, czyżbym miała ,,gotowego” maluszka?

 

Hej kochana, moze poradz sie jeszcze innego lekarza lub pojedz na izbe przyjec i spytaj czy Tam moga to zbadac czy wyciekaja  wody plodowe. Normalnie powinien miec twoj ginekolog te paseczki lakmusowe do sprawdzenia czy wyciekaja wody plodowe. Mysle ze waga 1670 gr na 30 tydzien jest OK. Ja mam 28+4 i U mojego dzidziusia jest OK 1350 g. I Pani Dr mowila ze to przecietna waga na ten tydzien ciazy. Mysle, ze troche dziwne, ze twoj lekarz Cie pyta czy nie masz infekcji. Powinien ci pobrac wymaz i sprawdzic czy moze masz jakies bakterie. 

Moj tez jest ustawiona glowka do dolu. 

Mysle ze jesli sie martwisz jedz do szpitala. Powiedz, ze moga ci wyplywac wody plodowe i zeby to zbadali. Tez zapytaj czy moga wziac probke i zbadac pod katem bakterii i grzybow. Mysle, ze tam ci pomogla i przynajmniej bedziesz sie mniej denerwowac.  

Jest mi bardzo przykro z powodu twojej mamy😢. Wiem, ze przez to jeszcze bardziej sie martwisz. Mysle, ze spokojnie mozesz powiedziec o tym w szpitalu i mysle, ze szybko sprawdza czy wody wyciekaja i czy sa bakterie. 

Ja na wszelki wypadek mam wyprane koszule nocne do szpitala i uszykowana kosmetyczke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 godzin temu, Enigma91 napisał:

I stopień to właśnie nie dobrze przy cukrzycy. My mamy w mieście II i III. Chciałam w tym II stopnia rodzić bo to takie minimum przy cukrzycy ponoć, przy insulinie w ogóle na I stopień nie przyjmą. Ale im bliżej rozwiązania to wolę jednak ten III stopnia referencyjnosci gdzie w razie czego zostanę z dzieckiem w tym samym szpitalu a nie beda dziecko przewozic.

U nas od 1.02 miały być wznowione ale wymyślili sobie że ojciec musi być ozdrowiencem albo zaszczepiony i zrobiła się taka burza że na razie się wycofali.

Medycy jak tak dalej pójdzie ze szczepieniami to do czerwca się nawet nie wyszczepia, więc nie wiem czy te szczepionki coś zmienią przy naszym terminie.

Tak masz racje z tym odzialem. Ja wlasnie taki szpital mam tu z odzialem neonatologicznym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, Kamilabe napisał:

Kochane mam 30+2 tc. Byłam wczoraj na usg, nie mogłam się doczekam bo poprzednio widziałam Maleńką na usg połówkowym. Okazało się że ,,duża ta pani dziewczynka”- 1670g, wg ich miary to 77% ale nie bardzo rozumiem. Czy to źle ? ... 

jest ustawiona nisko główką do dołu i nie powinna się już obrócić. 
 

niestety mam bardzo mało wód i nie mógł nawet zdjęcia zrobic nie mówiąc już o filmie. Pytał czy nie nam żadnej infekcji lub czy nie zauważyłam żeby mi ciekły ale nie. Boję się 😞 u nas w mieście objezdziłam wszystkie apteki i testu na obecność wód nie mają, wiec zostaje mi zamówić na Allegro i czekac .. 

 

przez to mała nie może sie obracać. Nie mógł jej nawet zmierzyć (ale obwód brzuszka ok wiec musi byc długa) bo jest przyklejona do prawej strony brzuszka. 
Ale generalnie serduszko i rozwój dobry. 

 

ja urodziłam się w 32tc mając 48cm i 1800g. Była infekcja wód. A chwilę po porodzie moja mama zmarła. Bardzo się boję o powtórkę 😞 chciałam prac i pakować sie do szpitala w marcu ale czy to znac zeby to zrobic predzej ? Jak u Was, czyżbym miała ,,gotowego” maluszka?

 

 

Myślę że bym pojechała do szpitala sprawdzić te wody powiedz że miałaś taka sytuację w twojej rodzinie i z tego powodu twoja mama zmarła bardzo mi przykro 😞

Będziesz spokojniejsza. Myślę że waga jest ok jak na ten tydzień 💕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, Kamilabe napisał:

Kochane mam 30+2 tc. Byłam wczoraj na usg, nie mogłam się doczekam bo poprzednio widziałam Maleńką na usg połówkowym. Okazało się że ,,duża ta pani dziewczynka”- 1670g, wg ich miary to 77% ale nie bardzo rozumiem. Czy to źle ? ... 

jest ustawiona nisko główką do dołu i nie powinna się już obrócić. 
 

niestety mam bardzo mało wód i nie mógł nawet zdjęcia zrobic nie mówiąc już o filmie. Pytał czy nie nam żadnej infekcji lub czy nie zauważyłam żeby mi ciekły ale nie. Boję się 😞 u nas w mieście objezdziłam wszystkie apteki i testu na obecność wód nie mają, wiec zostaje mi zamówić na Allegro i czekac .. 

 

przez to mała nie może sie obracać. Nie mógł jej nawet zmierzyć (ale obwód brzuszka ok wiec musi byc długa) bo jest przyklejona do prawej strony brzuszka. 
Ale generalnie serduszko i rozwój dobry. 

 

ja urodziłam się w 32tc mając 48cm i 1800g. Była infekcja wód. A chwilę po porodzie moja mama zmarła. Bardzo się boję o powtórkę 😞 chciałam prac i pakować sie do szpitala w marcu ale czy to znac zeby to zrobic predzej ? Jak u Was, czyżbym miała ,,gotowego” maluszka?

 

 

Myślę że bym pojechała do szpitala sprawdzić te wody powiedz że miałaś taka sytuację w twojej rodzinie i z tego powodu twoja mama zmarła bardzo mi przykro 😞

Będziesz spokojniejsza. Myślę że waga jest ok jak na ten tydzień 💕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamilabe napisał:

Kochane mam 30+2 tc. Byłam wczoraj na usg, nie mogłam się doczekam bo poprzednio widziałam Maleńką na usg połówkowym. Okazało się że ,,duża ta pani dziewczynka”- 1670g, wg ich miary to 77% ale nie bardzo rozumiem. Czy to źle ? ... 

jest ustawiona nisko główką do dołu i nie powinna się już obrócić. 
 

niestety mam bardzo mało wód i nie mógł nawet zdjęcia zrobic nie mówiąc już o filmie. Pytał czy nie nam żadnej infekcji lub czy nie zauważyłam żeby mi ciekły ale nie. Boję się 😞 u nas w mieście objezdziłam wszystkie apteki i testu na obecność wód nie mają, wiec zostaje mi zamówić na Allegro i czekac .. 

 

przez to mała nie może sie obracać. Nie mógł jej nawet zmierzyć (ale obwód brzuszka ok wiec musi byc długa) bo jest przyklejona do prawej strony brzuszka. 
Ale generalnie serduszko i rozwój dobry. 

 

ja urodziłam się w 32tc mając 48cm i 1800g. Była infekcja wód. A chwilę po porodzie moja mama zmarła. Bardzo się boję o powtórkę 😞 chciałam prac i pakować sie do szpitala w marcu ale czy to znac zeby to zrobic predzej ? Jak u Was, czyżbym miała ,,gotowego” maluszka?

 

Cześć , ja byłam na IP z podejrzeniem sączących się wód płodowych sprawdzili papierkiem. Jedz na sor będziesz spokojniejsza. Niestety te podpaski bardzo ciężko dostać 🤷‍♂️ Ja kupiłam sobie te papierki lakmusowe w razie kolejnej takiej akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziś mam jakaś dziwna akcje od wczoraj kłuje mnie w pochwie po jednej stronie nie ważne czy stoję czy leżę. Jadę dziś na wizytę do swojego lekarza przyjmie mnie szybciej. Stresa mam, ze ta szyjka się bardziej skróciła 🥲 mam nadzieje ze to nie to , może jakiś ucisk małej ale już pakuje 🥲 trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Klaudia91d napisał:

I ja dziś mam jakaś dziwna akcje od wczoraj kłuje mnie w pochwie po jednej stronie nie ważne czy stoję czy leżę. Jadę dziś na wizytę do swojego lekarza przyjmie mnie szybciej. Stresa mam, ze ta szyjka się bardziej skróciła 🥲 mam nadzieje ze to nie to , może jakiś ucisk małej ale już pakuje 🥲 trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny 

Czesc Klaudia, ja tez mialam takie klucie i myslalam, ze moze jakies bakterie mialam. Pani Dr pobrala wymaz. Okazalo sie, ze to nie byly bakterie. Wlasciwie do teraz nie wiem co to moglo byc. Szyjka mi sie nie skrocila. Trzymam kciuki. Bedzie  wszystko dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anka 32 napisał:

Daj znac Klaudia jak bylo u lekarza. 

@Anka 32ufff już po wizycie. Dzień Bogu szyjka się nie skróciła nic a nic i jest z nią wszystko Ok. Lekarz twierdzi, ze to od laparoskopii , która miałam 3 lata temu byłam w ciąży pozamacicznej niestety trafiłam na stół żeby zarodeczek wyciągnąć z jajowodu. Twierdzi ze to zrosty 🤷‍♂️ Uspokoiłam się bardzo bardzo. Cukrzyca nie wyszła ale i tak kazał się pilnować bo mówił ze w górnej granicy... mała ma 1365 gram a dziś 28 tydz 1 dzień i mówił, ze jest duża jak na ten tydzień. U nas już łóżeczko stoi i mamy taki klimacik fajny w domku ❤️  A widzę ze u Ciebie 1350 gram i babka mówiła ze przeciętna waga widzisz każdy doktorek inaczej🤷‍♂️ Mamy już duże dzieciaczki w brzuszkach 🤰🤰🤰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 godzin temu, Kamilabe napisał:

Kochane mam 30+2 tc. Byłam wczoraj na usg, nie mogłam się doczekam bo poprzednio widziałam Maleńką na usg połówkowym. Okazało się że ,,duża ta pani dziewczynka”- 1670g, wg ich miary to 77% ale nie bardzo rozumiem. Czy to źle ? ... 

jest ustawiona nisko główką do dołu i nie powinna się już obrócić. 
 

niestety mam bardzo mało wód i nie mógł nawet zdjęcia zrobic nie mówiąc już o filmie. Pytał czy nie nam żadnej infekcji lub czy nie zauważyłam żeby mi ciekły ale nie. Boję się 😞 u nas w mieście objezdziłam wszystkie apteki i testu na obecność wód nie mają, wiec zostaje mi zamówić na Allegro i czekac .. 

 

przez to mała nie może sie obracać. Nie mógł jej nawet zmierzyć (ale obwód brzuszka ok wiec musi byc długa) bo jest przyklejona do prawej strony brzuszka. 
Ale generalnie serduszko i rozwój dobry. 

 

ja urodziłam się w 32tc mając 48cm i 1800g. Była infekcja wód. A chwilę po porodzie moja mama zmarła. Bardzo się boję o powtórkę 😞 chciałam prac i pakować sie do szpitala w marcu ale czy to znac zeby to zrobic predzej ? Jak u Was, czyżbym miała ,,gotowego” maluszka?

 

Spokojnie 77 pewnie chodziło o centyle to nic nie znaczy po prostu że jest większa niż "standard" 50 centyl to jest takie książkowe na dany tydzień a 90 to jest taka jakby górna granica 🙂

moj też siedzi cały czas głową w dół i już nisko jak robiła badania szyjki pani doktor to od razu za szyjka było widać główka na usg, także tym też się nie martw 

gorzej te wody 😞 pij dużo żeby to się uzupełniało, ale skoro na szpital Cienkie skierował to na pewno jeszcze nie jest na tyle mało żeby było to alarmujące 🙂

a torbę może lepiej sobie zapakuj, będziesz miała spokojna głowę że w razie czego już wszytko masz 🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

U mnie od 2 dni zaczynają iść cukry po śniadaniu i kolacji do górnej granicy. Wczoraj 130-138, a dzisiaj po śniadaniu 140.

Mam nadzieję że tylko przestał mi pasować normalny chleb lub trochę się rozregulowalam po poluzowaniu urodzinowym.

Kupiłam dzisiaj chleb o niskim IG i zobaczymy co będzie bo po obiedzie wczoraj pięknie 110 jak była kasza, więc myślę że może moja trzustka nie daje już rady z ciemnym chlebem.

Mam nadzieję że do końca tygodnia się unormuje, a jak nie to w poniedziałek będę musiała poprosić o pilna konsultacje u diabetolog mojej i wjedzie insulina 😞

a było tak pięknie, mogło by jeszcze te 6tyg wytrzymać 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja też wróciłam z usg. Mamy dzisiaj 31+4 mały waży 1850g. Wszystko dobrze. Powiedziałam o tym twardniejący brzuchu i zbadała mi szyjkę jest długa zamknięta . Coś mi tam naciskała w środku żeby zobaczyć czy pod wpływem tych skurczy coś może się stać z szyjką ale mówiła żeby się nie obawiać.

Kolejna wizyta za miesiąc. Potem już co 2 tyg czyli wychodzi na to że od 36tc co 2 tyg o wtedy też da mi skierowanie na GBS.

Powiedziałam o swoim pulsie mówila że może dac mi tabletki ale ze mam niskie ciśnienie na ogół to jeszcze by mi obniżyły. Mówiła że jak będzie naprawdę źle z pulsem to pomyślimy. Te wszystkie drętwienia i lekkie bóle to też mówiła że normalne w ciąży. Ja powiedziałam że mi się ciężko leży na lewym boku że nie jest mi wcale wygodniej i że mi drętwieje i ciężko się oddycha to powiedziała że wcale nie trzeba na lewym ważne żeby leżeć tak jak wygodnie.

Co do szpitala UCK w Gdańsku dla tych co mieszkają w okolicy. To mówiła bo tam pracuje że jeśli jest akcja porodową to nie odsyłają wiadomo że mówi że bez sensu przyjeżdżać jak jeszcze nie czas i siedzieć na oddziale i że są porody rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
37 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Ja też wróciłam z usg. Mamy dzisiaj 31+4 mały waży 1850g. Wszystko dobrze. Powiedziałam o tym twardniejący brzuchu i zbadała mi szyjkę jest długa zamknięta . Coś mi tam naciskała w środku żeby zobaczyć czy pod wpływem tych skurczy coś może się stać z szyjką ale mówiła żeby się nie obawiać.

Kolejna wizyta za miesiąc. Potem już co 2 tyg czyli wychodzi na to że od 36tc co 2 tyg o wtedy też da mi skierowanie na GBS.

Powiedziałam o swoim pulsie mówila że może dac mi tabletki ale ze mam niskie ciśnienie na ogół to jeszcze by mi obniżyły. Mówiła że jak będzie naprawdę źle z pulsem to pomyślimy. Te wszystkie drętwienia i lekkie bóle to też mówiła że normalne w ciąży. Ja powiedziałam że mi się ciężko leży na lewym boku że nie jest mi wcale wygodniej i że mi drętwieje i ciężko się oddycha to powiedziała że wcale nie trzeba na lewym ważne żeby leżeć tak jak wygodnie.

Co do szpitala UCK w Gdańsku dla tych co mieszkają w okolicy. To mówiła bo tam pracuje że jeśli jest akcja porodową to nie odsyłają wiadomo że mówi że bez sensu przyjeżdżać jak jeszcze nie czas i siedzieć na oddziale i że są porody rodzinne.

Jezu jak bym teraz miała wizytę raz w miesiącu to bym chyba fisia dostała xD 

Fajnie że macie rodzinne 🙂 u nnas będzie co będzie. Jakby co mąż będzie miał czas żeby z kolegami opić syna i posprzątać jak ze mną nie będzie siedział i nie będzie odwiedzin 😁

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Klaudia91d napisał:

@Anka 32ufff już po wizycie. Dzień Bogu szyjka się nie skróciła nic a nic i jest z nią wszystko Ok. Lekarz twierdzi, ze to od laparoskopii , która miałam 3 lata temu byłam w ciąży pozamacicznej niestety trafiłam na stół żeby zarodeczek wyciągnąć z jajowodu. Twierdzi ze to zrosty 🤷‍♂️ Uspokoiłam się bardzo bardzo. Cukrzyca nie wyszła ale i tak kazał się pilnować bo mówił ze w górnej granicy... mała ma 1365 gram a dziś 28 tydz 1 dzień i mówił, ze jest duża jak na ten tydzień. U nas już łóżeczko stoi i mamy taki klimacik fajny w domku ❤️  A widzę ze u Ciebie 1350 gram i babka mówiła ze przeciętna waga widzisz każdy doktorek inaczej🤷‍♂️ Mamy już duże dzieciaczki w brzuszkach 🤰🤰🤰

O to suuper. Najwazniejsze, ze nic zlego sie nie dzieje😍. Tak u mnie to ta maszyna od usg zawsze pokazuje jakies wymiary i  normy 😅 i wczoraj pokazalo Po tych wszystkich wymiarach ze jest w normie na dany tydzien. Tylko wg maszyny bylo 28 +6, a normalnie jest 28+4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
58 minut temu, Enigma91 napisał:

U mnie od 2 dni zaczynają iść cukry po śniadaniu i kolacji do górnej granicy. Wczoraj 130-138, a dzisiaj po śniadaniu 140.

Mam nadzieję że tylko przestał mi pasować normalny chleb lub trochę się rozregulowalam po poluzowaniu urodzinowym.

Kupiłam dzisiaj chleb o niskim IG i zobaczymy co będzie bo po obiedzie wczoraj pięknie 110 jak była kasza, więc myślę że może moja trzustka nie daje już rady z ciemnym chlebem.

Mam nadzieję że do końca tygodnia się unormuje, a jak nie to w poniedziałek będę musiała poprosić o pilna konsultacje u diabetolog mojej i wjedzie insulina 😞

a było tak pięknie, mogło by jeszcze te 6tyg wytrzymać 😞

Moze po chlebie sie polepszy 😀 U mnie tak bylo. Wreszcie znalazlam chleb, ktory mi nie podnosi cukru. I np do obiadu musze jesc wiecej surowki i miesa lub ryby, a bardzo malo ziemniakow pieczonych, ryzu brazowego. Bardzo super toleruje makarony Spaghetti typu durum lub razowego. 

Mialam teleporade z moja pania Dr diabetyk w poniedzialek. Ogladala moje wyniki, ktore przez e Mail wyslalam i mowila, ze dopiero jak polowa bedzie przekraczala gorna granice to dostane insuline. Teraz odpukac jest dobrze 😍💞🍀 Zobaczymy dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
58 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Ja też wróciłam z usg. Mamy dzisiaj 31+4 mały waży 1850g. Wszystko dobrze. Powiedziałam o tym twardniejący brzuchu i zbadała mi szyjkę jest długa zamknięta . Coś mi tam naciskała w środku żeby zobaczyć czy pod wpływem tych skurczy coś może się stać z szyjką ale mówiła żeby się nie obawiać.

Kolejna wizyta za miesiąc. Potem już co 2 tyg czyli wychodzi na to że od 36tc co 2 tyg o wtedy też da mi skierowanie na GBS.

Powiedziałam o swoim pulsie mówila że może dac mi tabletki ale ze mam niskie ciśnienie na ogół to jeszcze by mi obniżyły. Mówiła że jak będzie naprawdę źle z pulsem to pomyślimy. Te wszystkie drętwienia i lekkie bóle to też mówiła że normalne w ciąży. Ja powiedziałam że mi się ciężko leży na lewym boku że nie jest mi wcale wygodniej i że mi drętwieje i ciężko się oddycha to powiedziała że wcale nie trzeba na lewym ważne żeby leżeć tak jak wygodnie.

Co do szpitala UCK w Gdańsku dla tych co mieszkają w okolicy. To mówiła bo tam pracuje że jeśli jest akcja porodową to nie odsyłają wiadomo że mówi że bez sensu przyjeżdżać jak jeszcze nie czas i siedzieć na oddziale i że są porody rodzinne.

Piekna waga 😍 Mi tez czasami twardieje brzuch zwlaszcza po spacerze, Ale na tym etapie chyba juz tak jest Bo z moja szyjka tez wszystko dobrze 😀. Ja mam czasami takie dretwienia nogi jak leze   na lewym boku i czesciej wygodniej mi na prawym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
43 minuty temu, Anka 32 napisał:

Moze po chlebie sie polepszy 😀 U mnie tak bylo. Wreszcie znalazlam chleb, ktory mi nie podnosi cukru. I np do obiadu musze jesc wiecej surowki i miesa lub ryby, a bardzo malo ziemniakow pieczonych, ryzu brazowego. Bardzo super toleruje makarony Spaghetti typu durum lub razowego. 

Mialam teleporade z moja pania Dr diabetyk w poniedzialek. Ogladala moje wyniki, ktore przez e Mail wyslalam i mowila, ze dopiero jak polowa bedzie przekraczala gorna granice to dostane insuline. Teraz odpukac jest dobrze 😍💞🍀 Zobaczymy dalej. 

Super 🙂 ja już mam dietę od 16tc więc weszłam w rutynę i mialam sprawdzone pieczywo już itp, ale widocznie trzustka mocniej już dostaje w tylek od hormonów i coś trzeba zmienić 😉

Zobaczymy co będzie do końca tygodnia 🙂

mniej teraz też się ruszam przez tą szyjke więc też dodatkowy powód niestety.

u mnie już trochę to trwa więc ja musze się zgłaszać po 3 przekroczeniach już na insulinę, ale na razie balansujemy na granicy więc jeszcze nie panikuje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@Kamilabe współczuję mamy 🤗  .  Pewnie też bym się stresowała. Może przejdź się jeszcze do innego lekarza z tymi wodami ? Waga i centyle są myślę że bardzo ładne jak na ten tydzień. 

 

@Agnieszka5g też piękna waga 🙂 i też często twardnieje brzuch w szczególności jak gdzieś idę i wieczorami to już masakra. Że nie mogę leżeć 😞

 

Kurczę jeszcze trochę i pomału będziemy się rozpakowywać, jak to szybko leci 😱  

Już pewnie od wizyty do wizyty będę odliczała hehe teraz już co 2 tyg 😊   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
49 minut temu, ewon napisał:

@Kamilabe współczuję mamy 🤗  .  Pewnie też bym się stresowała. Może przejdź się jeszcze do innego lekarza z tymi wodami ? Waga i centyle są myślę że bardzo ładne jak na ten tydzień. 

 

@Agnieszka5g też piękna waga 🙂 i też często twardnieje brzuch w szczególności jak gdzieś idę i wieczorami to już masakra. Że nie mogę leżeć 😞

 

Kurczę jeszcze trochę i pomału będziemy się rozpakowywać, jak to szybko leci 😱  

Już pewnie od wizyty do wizyty będę odliczała hehe teraz już co 2 tyg 😊   

 

Ja obstawiam u nas jeszcze 6-7tyg maks, zobaczymy jak wyjdzie 😉 ostatnio zapisywałam właśnie w PZU kolejne wizyty u diabetologa i ginekologa i tak sobie uświadomiłam że umawiam kolejne na marzec już i kto wie czy jeszcze później jakieś trzeba będzie umawiać, czy już będziemy tulić synka ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

No ja wczoraj pokłóciłam się z mężem, jakoś nerwa mam ostatnio i szybko jest mnie wyprowadzić z równowagi 😞

dzisiaj z rana byłam z psem później do sklepu no i strasznie mnie brzuch ciągnął ( akurat tam gdzie miałam ciecie 😞

oby reszta dnia jakoś była pozytywniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzięki dziewczyny za wsparcie, wody się nie sączą, poprostu za mało piję. Ale nadrabiam a wizytę mam w środę więc sprawdzi czy jest różnica. Na usg byłam u innego bo tylko tam mógł byc ze mną mąż a bardzo mi zależało  żeby chociaż raz zobaczył córeczkę. 
 

gdybyście planowały zakup nowych piżamkę to polecam od tego sprzedawcy 

https://allegro.pl/uzytkownik/ChelseaClark?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-1-0129

 

ostatnio kupiłam i nie widac różnicy miedzy tymi a z doctor nap które są dużo droższe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, ewon napisał:

No ja wczoraj pokłóciłam się z mężem, jakoś nerwa mam ostatnio i szybko jest mnie wyprowadzić z równowagi 😞

dzisiaj z rana byłam z psem później do sklepu no i strasznie mnie brzuch ciągnął ( akurat tam gdzie miałam ciecie 😞

oby reszta dnia jakoś była pozytywniejsza. 

To teraz nogi do góry i wypoczywać. Niech mąż się wykaże i przynosi wszytko za to że Cię wkurzył 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
30 minut temu, Kamilabe napisał:

Dzięki dziewczyny za wsparcie, wody się nie sączą, poprostu za mało piję. Ale nadrabiam a wizytę mam w środę więc sprawdzi czy jest różnica. Na usg byłam u innego bo tylko tam mógł byc ze mną mąż a bardzo mi zależało  żeby chociaż raz zobaczył córeczkę. 
 

gdybyście planowały zakup nowych piżamkę to polecam od tego sprzedawcy 

https://allegro.pl/uzytkownik/ChelseaClark?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-1-0129

 

ostatnio kupiłam i nie widac różnicy miedzy tymi a z doctor nap które są dużo droższe 🙂

Super, mówiłam pij więcej 🙂 tylko się cieszyć że to do nadrobienia 🙂

tez kupiłam do porodu z tej firmy i już mam kolejne na później dodane do koszyka.

Jak wyjdzie karmienie to mam 2 piżamki które będę nosić po domu bo wyglądają jak koszulka i leginsy fajne wiosenne 🙂

i sukienkę jedna od nich mam w koszyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja zamawiam z allegro z dr nap właśnie je dzisiaj wyprałam 2 szt i zamówiłam taka zwykła na poród ze szlafrokiem bo nie mam takiego z bawełny tylko gruby i z satyny ale jakoś wiadomo dużo słabsza.

3 godziny temu, ewon napisał:

No ja wczoraj pokłóciłam się z mężem, jakoś nerwa mam ostatnio i szybko jest mnie wyprowadzić z równowagi 😞

dzisiaj z rana byłam z psem później do sklepu no i strasznie mnie brzuch ciągnął ( akurat tam gdzie miałam ciecie 😞

oby reszta dnia jakoś była pozytywniejsza. 

 

Tacy już są faceci że potrafią nas wkurzyć, mój też czasem mnie wpieni chyba zostanę nam się tylko z tym pogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

A ja dalej piore 🙈

Myślę że jeszcze 3 pralki i będzie koniec 😅

Jak ja się cieszę że się już za to zabrałam.

Zrobiłam sobie tylko kuku z otulaczem do fotelika, bo puściłam do prania z różkami a w nich odpiely się rzepy w praniu i chyba zahaczyły trochę bawełnę w otulaczyku 😞 jesjest trochę kulek na bawełnie.

Na szczęście Velvet ok, więc jakoś ogóle te kulki albo wyskubie 😉

Już miałam pisać do producenta, ale później prałam zestaw do wózka z tej samej firmy i wszystko ok, więc wpadłam na to że musiały to być te rzepy 😞

wazne że się nitki ani nic nie zahaczylo, te kilka kuleczek będę musiala usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...