Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

@Enigma91 w tym na pomorzanach jest ten oddzial  neonatologia i więcej tu lekarzy bardziej znanych w moim mieście tam tracuje.  A tak to opinie mówią ze tu dobrze i tu. 

 

Ja też pakuje się w jedną dużą walizkę na kólkach żeby nie nosić , wrzucam Wam dwie listy ze szpitalu ( bieżące co trzeba zabrać) z tych co się zastanawiam. 

W sumie już coś tam wrzuciłam do walizki. Jeszcze czeka mnie zakup kosmetyków, majtek poporodowych. I innych pierdół. 

Screenshot_2021-02-08-13-54-50-534_com.google.android.apps.docs.jpg

Screenshot_2021-02-09-11-59-17-063_com.google.android.apps.docs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Klaudia91d napisał:

Super zrób zrób zdjęcie 😉 przyda się , zobaczę jak się pomieściłas. Ja tez się wzięłam za sprzątanie aż mi się w głowie zakręciło 😒 zostawiłam i leżę 

Uważaj na siebie, mi też dzisiaj coś aż nadmiernie brzuszek się stawiał. Aż się boje badania szyjki w piątek. Wzięłam jeszcze wieczorem dwie dodatkowe tabletki magnezu.

Godzinę temu, ewon napisał:

@Enigma91 w tym na pomorzanach jest ten oddzial  neonatologia i więcej tu lekarzy bardziej znanych w moim mieście tam tracuje.  A tak to opinie mówią ze tu dobrze i tu. 

 

Ja też pakuje się w jedną dużą walizkę na kólkach żeby nie nosić , wrzucam Wam dwie listy ze szpitalu ( bieżące co trzeba zabrać) z tych co się zastanawiam. 

W sumie już coś tam wrzuciłam do walizki. Jeszcze czeka mnie zakup kosmetyków, majtek poporodowych. I innych pierdół. 

 

 

Chyba bym celowała tam gdzie neonatologia jest jako pierwszy wybór w dzisiejszych czasach. Sama też tak planuje mój wybór właśnie zmienić. Boje się że coś się stanie i dziecko będzie leżało później same jak je przewiozą do innego szpitala bo covid i nie ma odwiedzin. A u nas jeszcze i normlanie potrafili ponoć fochy później mieć w tym lepszym szpitalu że się rodziło w tym drugim jak były jakieś obciążenia. Więc chyba nie będę ryzykować z moją cukrzyca i będziemy próbować pierw tam 🙂

Dodatkowo mam tam podobną sytuację jak ty z kolezanka na innym oddziale. Teściowa ma tam na dwóch innych oddziałach znajome, więc liczę na to że jakby co będzie łatwiej i szybciej jakaś paczkę przekazać, czy chociaż dać im pieluchę z zapachem dziecka żeby mąż pieskom dal do wąchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

No i kupiłam na tych targach on-line jeszcze jeden otulacz bambusowy bo w tym jednym co mam się zakochałam bo czuję że będzie nam służyć całe lato 🙂 i ksiazeczki z mata do mocowania w aucie bo w sumie pierwsza długa podróż przed nami już w maju więc na pewno się przyda 🙂

Screenshot_2021-02-10-08-34-47-059_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@Enigma91 jesteś wielka 😘😘 o tym nie pomyślałam, że mogę przekazać couszek z zapachem małej. Jednak co kilka głów to nie jedna 😂😂 W sumie tu warunki prl ale przecież nie będę leżeć tam wieczność. 

 

Dzisiaj spałam tak sobie, jakoś nie pomogło spanie samej 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

No ja muszę się wziąść za pranie, bo wczoraj dostałam torbę poscieli na zmianęod kuzynki. I już tak naprawdę nie mam gdzie tego upychać, chyba czas na pranie i układanie w szafki. 

A jeszcze nie mam słupka na ciuchy męża ( bo swoje do szafy dałam 😂😂) ale powiedział że może w workach trzymać 😂😂😂 nie wiem czy się nie skuszę 😂😂😂 

Ale ze mnie chamska żona 😂😂😜😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja dzisiaj oglądam Netflix nie będę oglądać telewizji PiSowskiej .

Tak się zastanawiam że mój mały to w nocy nie fika rano też nie specjalnie a łożysko mam z tyłu czy to normalne ? Jak się wybudzam na siku to go lekko czuje jak się kłade ale ogólnie cała noc chyba śpi nad ranem też raczej. 

Ja odebrałam ostatnio od rodziny prasowalnice i muszę ją wypróbować ale ciuszkow jeszcze nie wyprałam bo nie kupiłam płynów nie mam kiedy wyjść i mi się nie chce w taki mróz. Ale może dziś coś spakuje dla siebie do walizki ..

Jeszcze pies mnie ciągle zaczepia do zabawy a ja już siły coraz mniej a ona tak mnie kocha że siedzi na dupci i prosi łapkami i jak jej odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, ewon napisał:

@Enigma91 jesteś wielka 😘😘 o tym nie pomyślałam, że mogę przekazać couszek z zapachem małej. Jednak co kilka głów to nie jedna 😂😂 W sumie tu warunki prl ale przecież nie będę leżeć tam wieczność. 

 

Dzisiaj spałam tak sobie, jakoś nie pomogło spanie samej 😞

To nawet w książkach polecają żeby ta pieluchę co była przy porodzie dać później do domu żeby psy się oswoiły 🙂 tylko wiadomo teraz ciężko o to.

Ja walizke i torbę ogarniałam, parę rzeczy do dopakowania jeszcze jak kupię, czyli jakieś przekąski do porodu, laktator, szczoteczka do zębów, dezodorant żeby nie biegac i nie pakować tych co używam teraz bo zapomnę pewnie 😁

Zaraz Wam podeśle zdjęcia mojej walizki i torby co tam szło osobno bo będzie czekać na zatwierdzenie 😉

Ale jakoś cały czas mi się wydaje że coś nie spakowałam mimo że już leciałam chyba z 3 różnymi listami w tym jeszcze moja jedna 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

Ja dzisiaj oglądam Netflix nie będę oglądać telewizji PiSowskiej .

Tak się zastanawiam że mój mały to w nocy nie fika rano też nie specjalnie a łożysko mam z tyłu czy to normalne ? Jak się wybudzam na siku to go lekko czuje jak się kłade ale ogólnie cała noc chyba śpi nad ranem też raczej. 

Ja odebrałam ostatnio od rodziny prasowalnice i muszę ją wypróbować ale ciuszkow jeszcze nie wyprałam bo nie kupiłam płynów nie mam kiedy wyjść i mi się nie chce w taki mróz. Ale może dziś coś spakuje dla siebie do walizki ..

Jeszcze pies mnie ciągle zaczepia do zabawy a ja już siły coraz mniej a ona tak mnie kocha że siedzi na dupci i prosi łapkami i jak jej odmówić.

Haha ja też do śniadania sobie brzydule na playerze puściłam a teraz zobaczę chyba jeszcze mam kilka odcinków noworodkow do skończenia na Netflix a pozniej robię naleśniki na obiad bo mi się chce ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Generalnie poszła tak jak planowałam kabinowka na rzeczy po porodzie i torba do porodu + w niej podkłady te duże i te do majciochow siateczkowych bo to by mi zajęło całe moje pół walizki 😁

Moje domowe bakterie w postaci piesków oczywiście musiały sobie poleżeć przy rzeczach do porodu i przekazać swoje zarazki i zapaszki dla synka 😅 chyba chcą się że mną spakować 😁

Jeszcze muszę dopakowac recznik papierowy, maseczki jednorazowe, jakieś przekąski na porod i ewentualne zachcianki po, dokupić dezodorant, szczoteczkę do zębów, załadować mp3 (tylko pierw muszę znaleźć kabel :(), piłkę do masażu jak kupię, laktator.

No i na koniec już szczotka do włosów, ładowarka i dokumenty zostaną tylko przed wyjściem 🙂

woreczki Ikea polecam mam duży zapas ciuszkow bo mam dwa rozmiary zapakowane a jak sobie wypuścilam powietrze z woreczków to pięknie wszystko wyszło nawet z paczką pieluch i butelką w połowie synka 🙂

IMG_20210210_111419.jpg

IMG_20210210_112824.jpg

IMG_20210210_120838.jpg

IMG_20210210_111511.jpg

received_142173974410304.jpeg

IMG_20210210_120842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Enigma91 napisał:

Haha ja też do śniadania sobie brzydule na playerze puściłam a teraz zobaczę chyba jeszcze mam kilka odcinków noworodkow do skończenia na Netflix a pozniej robię naleśniki na obiad bo mi się chce ❤️

 

Ipla np nie działa myślałam że player też.

A co to za serial o noworodkach na Netflixie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Super to spakowałas muszę się za to zabrać ale tak mi się nie chce nie lubię się pakować.

A ciuchy dla siebie to na wyjście spakowałas? Bo widziałam legginsy.

A jak robicie.z butelkami o skoczkami? Wyparzacie i wtedy do walizki? Bo widziałam że masz w opakowaniu butelke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
56 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Super to spakowałas muszę się za to zabrać ale tak mi się nie chce nie lubię się pakować.

A ciuchy dla siebie to na wyjście spakowałas? Bo widziałam legginsy.

A jak robicie.z butelkami o skoczkami? Wyparzacie i wtedy do walizki? Bo widziałam że masz w opakowaniu butelke 

Tak, na wyjście wzięłam leginsy ciążowe, koszulkę, skarpetki i zwykle już bawełniane majty (wzięłam te porodowe od mamyginekolog jakby jeszcze trzeba było ten większy podkład założyć).

Bluzę mam jeszcze ale w sumie spakowaną, ale to zamiast szlafroka jakbym potrzebowała po szpitalu. A na wyjście zobaczę jaka będzie pogoda to mąż mi weźmie albo bluzę albo jakaś kurtkę 🙂 nie wiem jak u nas jest z ubraniami w których nas przyjmą czy będą na przechowalni czy mąż zabiera więc ciepłego nic nie pakowałam tylko świeże spodnie, bieliznę i koszulkę 🙂

butelke właśnie czytałam że mamy wypazaja, ale mam jakąś taka zapakowaną w woreczek ze szkoły rodzenia więc ja wzięłam i jeżeli będzie potrzebna to wyparze na miejscu. Jakoś i tak chyba bym wyparzyla ponownie jak to będzie leżeć tyle w walizce przecież teraz 🙂 a smoka na razie nie pakowałam jeszcze się waham 🙂

serial Babies różne odcinki o różnych aspektach rozwoju dziecka taki naukowe różne badania, eksperymenty. Kiedyś o nim pisałam, ja takie bardzo lubię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Enigma91 napisał:

Generalnie poszła tak jak planowałam kabinowka na rzeczy po porodzie i torba do porodu + w niej podkłady te duże i te do majciochow siateczkowych bo to by mi zajęło całe moje pół walizki 😁

Moje domowe bakterie w postaci piesków oczywiście musiały sobie poleżeć przy rzeczach do porodu i przekazać swoje zarazki i zapaszki dla synka 😅 chyba chcą się że mną spakować 😁

Jeszcze muszę dopakowac recznik papierowy, maseczki jednorazowe, jakieś przekąski na porod i ewentualne zachcianki po, dokupić dezodorant, szczoteczkę do zębów, załadować mp3 (tylko pierw muszę znaleźć kabel :(), piłkę do masażu jak kupię, laktator.

No i na koniec już szczotka do włosów, ładowarka i dokumenty zostaną tylko przed wyjściem 🙂

woreczki Ikea polecam mam duży zapas ciuszkow bo mam dwa rozmiary zapakowane a jak sobie wypuścilam powietrze z woreczków to pięknie wszystko wyszło nawet z paczką pieluch i butelką w połowie synka 🙂

IMG_20210210_111419.jpg

IMG_20210210_112824.jpg

IMG_20210210_120838.jpg

IMG_20210210_111511.jpg

received_142173974410304.jpeg

IMG_20210210_120842.jpg

Zanudziłas psy tym pakowaniem aż padły 😅😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Kamilabe napisał:

Ja z praniem zaczynam od marca i w drugiej połowie zacznę pakowanie. Z grupy Błękitny Poród z fb podłapała rzeczy które dobrze miec w szpitalu i dodałam je sobie do listy, wrzucam ją. Może macie propozycje co poza tymi co mam ?

 

 

Pomadka do ust, woda w atomizerze czy coś do psikania twarzy żeby się orzeźwić (ja wzięłam tonik aloesowy bo akurat mam dwa w domu w małym atomizerze :)), piłeczka do masażu, ja planuje zabrać sobie MP3 żeby na pierwszą część porodu mieć swoją muzykę na uszach 🙂

skarpety na poród mam z tymi kropkami antypoślizgowymi bo myślę że będę chodzić w samych skarpetach (nienawidzę kapci) więc żeby było bezpiecznie 🙂

Wzięłam tez 2 saszetki Femaltikera na rozkręcenie laktacji, żeby w razie problemu działać już za wczasu 🙂 zrwszts położna nam radziła że jak chcemy karmić piersią to możemy sobie nawet przed porodem wypić już taki 🙂 i ogolnie kilka dni przed terminem już sobie pić Inke np, piwko bezalkoholowe 🙂

No i na dzisiejsze czasy kilka maseczek jednorazowych bo nie wiadomo co nas zastanie jakie zasady i wzięłam tez mała buteleczkę z atomizerem z płynem do dezynfekcji żeby sobie np zdezynfekować deskę w toalecie przed siusianiem 🙂

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja wczoraj rozmawiałam z kolezanką, która rodziła kilka mies temu na pomorzanach i mówiła że podkłady i podpaski dają. Także jedno mi odpadnie. 

Najlepiej zadzwonić do szpitala żeby dowiedzieć się co dają a co nie. 

Co do maseczek u mnie na sali nie trzeba tylko zakłada się do wizyty i jak wychodzi do toalety , na hol.  Co do porodu zależy na ktorą ekipę się trafi, jedni mówią żeby zdjąć żeby się nie męczyć przy oddychaniu. 

 

Wczoraj jak weszłam w swoją apke to do porodu zostało mi 8tyg 🙈🙈 matko jak ten czas leci - szok 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

Aaaa tak zapomniałam Wam pisać. Naszych bąbelków to raczej nie obejmie. Jeszcze nie ma zgody NFZ, a jak będzie mają startować pierw pilotażowo z mazowieckim. Ale super że może w końcu zaczną to robić. Jedyne dobra wieści w ostatnim czasie w tym kraju 😔

U nas w razie czego mają w jednym szpitalu nawet ciuszki tam gdzie chce jednak rodzić jako pierwszy wybór, ale i tak zalecają żeby mieć swoje z flora bakteryjna domu. Dwa że na 100% nie wiem gdzie pojedziemy zależy jakie będą też aktualne obostrzenia na obu szpitalach więc pakuje wszystko żeby później nie dopakowac 😉 u nas na wojewódzkim zdążali się też ponoć debile którzy kazali rodzić w maseczkach na pierwszej fali, ale wydaje mi się że już znalazłam gdzieś stanowisko NFZ w tej kwestii że nie mogą, muszę właśnie tego poszukać. Ogólnie właśnie muszę jeszcze plan porodu wydrukować i te wszystkie dokumenty covidowe jakby co z fundacji rodzic po ludzku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej! Hej! 

 

@ewonKochana zadbaj chociaż, żeby te worki były przynajmniej pachnące a nie takie byle jakie 🤣🤣

 

@Enigma91mega sprawnie Ci poszło z tą walizą. Ja myślę żeby się zmieścić do średniej walizki, żeby już nie brać żadnej torby. Póki co mam jeszcze jakieś pojedyncze rzeczy do kupienia typu właśnie, jakąś małą pastę do zębów, antyperspirant etc. Więc myślę, że się zmieszczę. Mimo, że mój szpital pierwszego wyboru zapewnia ubranka to i tak spakowałam te nasze, bo po oddziałowych dzieci lubią łapać jakieś wysypki i alergię. 

 

We wtorek byłam na kontroli i lekarz się śmiał i mówił, że zastanawiał się, która to pacjentka to ta od koronawirusa 😁 z małą Gają wszytko okej, zdrowo rośnie i to dosłownie. Dzisiaj zaczynamy 32 tc. Mała ma ok 2200 😅 chciałybyście widzieć moją minę jak mi to lekarz mówił 😅 także nam tez rośnie duże bobo 😅  szyjka okej, lekarz mówił, że takie skurcze i spięcia będą mi towarzyszyć do końca, póki nie robią się regularne, nie są niczym złym.  Ja mam łożysko w tyle i wysoko więc czuję każdy nawet najmniejszy ruch ❤ mogę śmiało powiedzieć że siły i energii jej nie brakuje ❤ jak się rozciąga to czuję Ją od pachwiny po same żebra. Dziewczyna temperament będzie mieć po mamie 

 

Muszę się dzisiaj zapisać ostatni raz na paznokcie, w połowie marca planuję już je ściągnąć, żeby potem nie było stresu, chociaż w stopach zostawiam. Będę testować też nowe żelazko bo dokupiłam jeszcze 5 pieluszek flanelowych i kilka innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, zakapturzona napisał:

Hej! Hej! 

 

@ewonKochana zadbaj chociaż, żeby te worki były przynajmniej pachnące a nie takie byle jakie 🤣🤣

 

@Enigma91mega sprawnie Ci poszło z tą walizą. Ja myślę żeby się zmieścić do średniej walizki, żeby już nie brać żadnej torby. Póki co mam jeszcze jakieś pojedyncze rzeczy do kupienia typu właśnie, jakąś małą pastę do zębów, antyperspirant etc. Więc myślę, że się zmieszczę. Mimo, że mój szpital pierwszego wyboru zapewnia ubranka to i tak spakowałam te nasze, bo po oddziałowych dzieci lubią łapać jakieś wysypki i alergię. 

 

We wtorek byłam na kontroli i lekarz się śmiał i mówił, że zastanawiał się, która to pacjentka to ta od koronawirusa 😁 z małą Gają wszytko okej, zdrowo rośnie i to dosłownie. Dzisiaj zaczynamy 32 tc. Mała ma ok 2200 😅 chciałybyście widzieć moją minę jak mi to lekarz mówił 😅 także nam tez rośnie duże bobo 😅  szyjka okej, lekarz mówił, że takie skurcze i spięcia będą mi towarzyszyć do końca, póki nie robią się regularne, nie są niczym złym.  Ja mam łożysko w tyle i wysoko więc czuję każdy nawet najmniejszy ruch ❤ mogę śmiało powiedzieć że siły i energii jej nie brakuje ❤ jak się rozciąga to czuję Ją od pachwiny po same żebra. Dziewczyna temperament będzie mieć po mamie 

 

Muszę się dzisiaj zapisać ostatni raz na paznokcie, w połowie marca planuję już je ściągnąć, żeby potem nie było stresu, chociaż w stopach zostawiam. Będę testować też nowe żelazko bo dokupiłam jeszcze 5 pieluszek flanelowych i kilka innych rzeczy.

 

No piękna waga małej❤️ rosną te nasze bobasy 👍🤰

Ja dostałam prasowalnice jest z poprzedniej epoki ale muszę nauczyć się jej obsługiwać może się przyda.

2 godziny temu, Enigma91 napisał:

Aaaa tak zapomniałam Wam pisać. Naszych bąbelków to raczej nie obejmie. Jeszcze nie ma zgody NFZ, a jak będzie mają startować pierw pilotażowo z mazowieckim. Ale super że może w końcu zaczną to robić. Jedyne dobra wieści w ostatnim czasie w tym kraju 😔

U nas w razie czego mają w jednym szpitalu nawet ciuszki tam gdzie chce jednak rodzić jako pierwszy wybór, ale i tak zalecają żeby mieć swoje z flora bakteryjna domu. Dwa że na 100% nie wiem gdzie pojedziemy zależy jakie będą też aktualne obostrzenia na obu szpitalach więc pakuje wszystko żeby później nie dopakowac 😉 u nas na wojewódzkim zdążali się też ponoć debile którzy kazali rodzić w maseczkach na pierwszej fali, ale wydaje mi się że już znalazłam gdzieś stanowisko NFZ w tej kwestii że nie mogą, muszę właśnie tego poszukać. Ogólnie właśnie muszę jeszcze plan porodu wydrukować i te wszystkie dokumenty covidowe jakby co z fundacji rodzic po ludzku 🙂

Myślisz że my się nie zalapiemy mate badania w tym roku? Kurde szkoda 😔

 

Ja starałam kurze uczesałam psa i już się zmęczyłam jeszcze muszę odkurzyć.

Dziś na obiad mam KFC a co tam 😜

@Enigma91 tak sobie pomyślałam żebyś spakowała kubek i sztućce bo nie wiem czy je spakowałas lepiej mieć swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Agnieszka5g napisał:

 

No piękna waga małej❤️ rosną te nasze bobasy 👍🤰

Ja dostałam prasowalnice jest z poprzedniej epoki ale muszę nauczyć się jej obsługiwać może się przyda.

Myślisz że my się nie zalapiemy mate badania w tym roku? Kurde szkoda 😔

 

Ja starałam kurze uczesałam psa i już się zmęczyłam jeszcze muszę odkurzyć.

Dziś na obiad mam KFC a co tam 😜

@Enigma91 tak sobie pomyślałam żebyś spakowała kubek i sztućce bo nie wiem czy je spakowałas lepiej mieć swoje.

 

O Nieee KFC , zjadłabym tortillę stamtąd ❤️ Ile już pączusiów zjadlyscie ? 🍩 Kurcze ja myśle , ze ominą nas te badania SMA wiec sama zamawiam w marcu ten pakiet do pobrania. Wczoraj byłam na szkole rodzenia i położna mówiła, ze te pampers premium care odparzaja dupki dzieci i żeby ich unikać. Słyszałyście podobna opinie? Proponowała pampersy bambusowe z Rossmana , czy któraś z Was się na nie zdecyduje? 🙂bierzecie laktatory do szpitala ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakapturzona napisał:

Hej! Hej! 

 

@ewonKochana zadbaj chociaż, żeby te worki były przynajmniej pachnące a nie takie byle jakie 🤣🤣

 

@Enigma91mega sprawnie Ci poszło z tą walizą. Ja myślę żeby się zmieścić do średniej walizki, żeby już nie brać żadnej torby. Póki co mam jeszcze jakieś pojedyncze rzeczy do kupienia typu właśnie, jakąś małą pastę do zębów, antyperspirant etc. Więc myślę, że się zmieszczę. Mimo, że mój szpital pierwszego wyboru zapewnia ubranka to i tak spakowałam te nasze, bo po oddziałowych dzieci lubią łapać jakieś wysypki i alergię. 

 

We wtorek byłam na kontroli i lekarz się śmiał i mówił, że zastanawiał się, która to pacjentka to ta od koronawirusa 😁 z małą Gają wszytko okej, zdrowo rośnie i to dosłownie. Dzisiaj zaczynamy 32 tc. Mała ma ok 2200 😅 chciałybyście widzieć moją minę jak mi to lekarz mówił 😅 także nam tez rośnie duże bobo 😅  szyjka okej, lekarz mówił, że takie skurcze i spięcia będą mi towarzyszyć do końca, póki nie robią się regularne, nie są niczym złym.  Ja mam łożysko w tyle i wysoko więc czuję każdy nawet najmniejszy ruch ❤ mogę śmiało powiedzieć że siły i energii jej nie brakuje ❤ jak się rozciąga to czuję Ją od pachwiny po same żebra. Dziewczyna temperament będzie mieć po mamie 

 

Muszę się dzisiaj zapisać ostatni raz na paznokcie, w połowie marca planuję już je ściągnąć, żeby potem nie było stresu, chociaż w stopach zostawiam. Będę testować też nowe żelazko bo dokupiłam jeszcze 5 pieluszek flanelowych i kilka innych rzeczy.

To duże dziecko rośnie w brzuszku 🥰 waga piękna. Ja tez mam nowe żelazko kupiłam sobie ta stacje parowa ze względu na męża bo tam temperatury nie trzeba ustawiać. I na razie on prasował kilka razy a ja nie wiem jak to włączyć 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...