Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
3 godziny temu, Kamilabe napisał:

Dzień dobry dziewczyny. Całą niedzielę prawie nie czułam ruchów Wiki, 3 razy mnie ,,smyrneła” po pachwinie, ale zero rozciągania czy kopniaczka. Na nic leżenie na boku po zjedzeniu czegoś słodkiego, oddychanie przeponowe tez nie pobudziło. Nawet jak zmieniam stronę leżenia na druga przeciwną gdzie ma placki to zawsze mnie kopała ,,w łóżko” a tu nic. Jutro na 9 mam usg bo 2 tyg temu stwierdzono starzejące się łożysko. Nie wiem czy jechac dzisiaj na sor czy czekac do jutra .. ok 10 napiszę do położnej co sądzi. 
dam Wam znac. Ale czy możliwe ze Wiki poprostu miała ospały dzien ? Dzisiaj 35+4

O co byliście wczoraj? Jak tam USG.

Mój Aleks też ma czasem taki spokojny dzień a raczej mi się tak wydaje bo na ktg też czulam może kilka ruchów a salta nieźle tam robił.

7 minut temu, Kamilabe napisał:

Dokupiliśmy fotelik od kuzyna z adapterami do fotelika tylko że to adaptery do wózków Bebetto wiec nam są zbędne. Czy któraś z Was nie potrzebuje ?

My mamy Bebetto, ale adaptery też z fotelikiem wzięliśmy od razu w razie czego. W sumie nie wiem czy będę je używać, ale wolę mieć niż nie xD.

Jaki macie fotelik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Kamilabe napisał:

Zjadłam śniadanko i coś tam sie pognieździła. Mnie wiem, może miała jakiś taki dzień ospały. Rozmawiałam z lekarzem i w razie czego o 14 bede mogła podjechac a wizyta z usg i ktg jutro i tak zarezerwowana więc zobaczymy. 
zrobilismy wczoraj sami sobie zdjecia w domu, wyszły całkiem nieźle. U nas 700zl za 10zdjec biorą więc moim zdaniem to przesada. Okaże się jutro czy dr powie ze łożysko ok i mogę się kulać czy może proces zwapnienia postąpił przez te 2tyg i wysle na porodówkę. Jestem mega podekscytowana ! 
Na szkole rodzenie położna powiedziała ze najlepsze są staniki do karmienia z fiszbiną bo lepiej utrzymająpiersi i pomożezapobiec deformacjom. A te bezszwowe miękkie to na noc są. Czy zamawialyscie moze na Allegro i macie link na te fiszbinowe jakies fajne ? Zamówiłam z Canpol bo takie mieli na szkole rodzenia z fiszbiną ale nigdzie na aukcjach nie było nic o fiszbinie i nie wiem co mi przyjdzie 😛 może macie cos pewnego ?

a wózeczek tez u nas czeka, od czwartku

BF4E2CAF-6336-4669-B70E-1C8B364E4A02.jpeg

Sliczny wozeczek 😍❤️

Ja mam do karmienia 2 bez fiszbiny pewnie te na noc wiec musze jeszcze dokupic. Tylko moze zrobie to po porodzie bo  ciezko mi powiedziec jaki rozmiar bede miala. Teraz te 2 kupilam wieksze, Ale jakos do tej pory moje piersi nie rosna. Moze jak mleko przyjdzie to wtedy. Ale tez mysle, ze z fiszbina lepiej. Ja mam za chwile wizyte u ginekologa. U mnie maly przez 2 dni ciagle sie ruszal i w dzien i w nocy juz nawet myslalam czy to normalne... Dzisiaj mam ktg i badanie ginekologiczne to zapytam. W czwartek mam badanie z przeplywami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja mam z Lidla jeden z fiszbina i jeden bez i właśnie dokupiłam z h&m dzisiaj mi przyszły bez fiszbin z taką gumą od dołu która dobrze trzyma biust jakoś tak myślę że jak będą mnie boleć piersi a pewnie tak będzie to ciężko będzie z tą fiszbina nosić pamiętam jak na początku ciąży wszystkie staniki mi przeszkadzały z fiszbinami.

Widzę że dużo z nas ma ciemne wózki 😁

Mam pytanko co to jest ta nakładka po bokach w wózku bo ja mam tylko materac kupiłam prześcieradło i do tego płaska poduszkę i lekka kołderkę minky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Enigma91 napisał:

O co byliście wczoraj? Jak tam USG.

Mój Aleks też ma czasem taki spokojny dzień a raczej mi się tak wydaje bo na ktg też czulam może kilka ruchów a salta nieźle tam robił.

My mamy Bebetto, ale adaptery też z fotelikiem wzięliśmy od razu w razie czego. W sumie nie wiem czy będę je używać, ale wolę mieć niż nie xD.

Jaki macie fotelik?

Fotelik mamy avionaut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
32 minuty temu, Agnieszka5g napisał:

Ja mam z Lidla jeden z fiszbina i jeden bez i właśnie dokupiłam z h&m dzisiaj mi przyszły bez fiszbin z taką gumą od dołu która dobrze trzyma biust jakoś tak myślę że jak będą mnie boleć piersi a pewnie tak będzie to ciężko będzie z tą fiszbina nosić pamiętam jak na początku ciąży wszystkie staniki mi przeszkadzały z fiszbinami.

Widzę że dużo z nas ma ciemne wózki 😁

Mam pytanko co to jest ta nakładka po bokach w wózku bo ja mam tylko materac kupiłam prześcieradło i do tego płaska poduszkę i lekka kołderkę minky.

To normalne obszycie wózka, nie dokupywałam nic ale wiem że są komplety do wózka z tymi obiciami dookoła ale stwierdziłam że jest to zbędne. U nas to można odpiąć i prac w razie czego 


tu masz przykład z Allegro wkładu do gondoli: 

https://allegro.pl/oferta/wklad-do-gondoli-materac-poduszka-gratisy-10430991014?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DCK_BG_pla_dziecko_wózki&ev_adgr=akcesoria&gclid=EAIaIQobChMIhvf3z4yy7wIV2gWiAx08qQixEAQYBSABEgKY1_D_BwE

 

akurat z MKBeszka mam kocyk z podusią i są całkiem spoko jakości a tanie (36zl chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamilabe napisał:

Zjadłam śniadanko i coś tam sie pognieździła. Mnie wiem, może miała jakiś taki dzień ospały. Rozmawiałam z lekarzem i w razie czego o 14 bede mogła podjechac a wizyta z usg i ktg jutro i tak zarezerwowana więc zobaczymy. 
zrobilismy wczoraj sami sobie zdjecia w domu, wyszły całkiem nieźle. U nas 700zl za 10zdjec biorą więc moim zdaniem to przesada. Okaże się jutro czy dr powie ze łożysko ok i mogę się kulać czy może proces zwapnienia postąpił przez te 2tyg i wysle na porodówkę. Jestem mega podekscytowana ! 
Na szkole rodzenie położna powiedziała ze najlepsze są staniki do karmienia z fiszbiną bo lepiej utrzymająpiersi i pomożezapobiec deformacjom. A te bezszwowe miękkie to na noc są. Czy zamawialyscie moze na Allegro i macie link na te fiszbinowe jakies fajne ? Zamówiłam z Canpol bo takie mieli na szkole rodzenia z fiszbiną ale nigdzie na aukcjach nie było nic o fiszbinie i nie wiem co mi przyjdzie 😛 może macie cos pewnego ?

a wózeczek tez u nas czeka, od czwartku

BF4E2CAF-6336-4669-B70E-1C8B364E4A02.jpeg

Kurcze właśnie szukam jakiegoś zestawu do wózka , i ciagle się waham czy cienki kocyk czy grubszy 🙂 ja kupowałam staniki bez fiszbin i mam jeden z foszbinami myśle ze pierwszy miesiąc będę chodzić w takich bez. Chociaż cycki nie wyglądają fajnie zwłaszcza ze mam rozmiar 90 J 😱 ja znalazłam fajne staniki z fiszbinami ale na taki duży biust jak moj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Anka 32 napisał:

A ja jestem po wizycie u ginekologa i wszystko bylo super. Ktg wyszlo dobrze. Usg tez dobrze. Od soboty mam przestac brac magnez 😃 Teraz czekam tylko na te prenatalne do czwartku, aby przeplywy i wymiary dziecka znac 😃

Super! To tylko czekac aż się zacznie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Cześć dziewczyny, byłam na wizycie 🙂

ktg bardzo dobre, są jakieś tam skurcze ale młodej krążenie jest bardzo dobre po nich także jest dobrze, szyjka zamknięta. Na usg młoda 35+5 tydz jesteśmy jest drobna 2403g i mówi że do 3kg dobije do porodu. 

ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać czy mam brać magnez dalej czy nie 🙈 

brzuszek już obniżył się sporo także mam więcej wypoczywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, Kamilabe napisał:

Zjadłam śniadanko i coś tam sie pognieździła. Mnie wiem, może miała jakiś taki dzień ospały. Rozmawiałam z lekarzem i w razie czego o 14 bede mogła podjechac a wizyta z usg i ktg jutro i tak zarezerwowana więc zobaczymy. 
zrobilismy wczoraj sami sobie zdjecia w domu, wyszły całkiem nieźle. U nas 700zl za 10zdjec biorą więc moim zdaniem to przesada. Okaże się jutro czy dr powie ze łożysko ok i mogę się kulać czy może proces zwapnienia postąpił przez te 2tyg i wysle na porodówkę. Jestem mega podekscytowana ! 
Na szkole rodzenie położna powiedziała ze najlepsze są staniki do karmienia z fiszbiną bo lepiej utrzymająpiersi i pomożezapobiec deformacjom. A te bezszwowe miękkie to na noc są. Czy zamawialyscie moze na Allegro i macie link na te fiszbinowe jakies fajne ? Zamówiłam z Canpol bo takie mieli na szkole rodzenia z fiszbiną ale nigdzie na aukcjach nie było nic o fiszbinie i nie wiem co mi przyjdzie 😛 może macie cos pewnego ?

a wózeczek tez u nas czeka, od czwartku

 

Mi obie położne mówiły że póki laktacja się nie ustabilizuje to broń boże nie z fiszbinami bo przy fiszbinach często robi się w nawale ucisk i zastoje. Także ja nie kupuje nic twardego póki nie ustabilizuje się wszystko.

4 godziny temu, Kamilabe napisał:

To normalne obszycie wózka, nie dokupywałam nic ale wiem że są komplety do wózka z tymi obiciami dookoła ale stwierdziłam że jest to zbędne. U nas to można odpiąć i prac w razie czego 


tu masz przykład z Allegro wkładu do gondoli: 

 

akurat z MKBeszka mam kocyk z podusią i są całkiem spoko jakości a tanie (36zl chyba)

Ja kupowałam komplecik do wózka i otulacz do fotelika z MKBeszka wlasnie. Bo mam cały biały środek i wzięłam taki biały w kotwice granatowe dla odmiany na lato 🙂

3 godziny temu, Anka 32 napisał:

A ja jestem po wizycie u ginekologa i wszystko bylo super. Ktg wyszlo dobrze. Usg tez dobrze. Od soboty mam przestac brac magnez 😃 Teraz czekam tylko na te prenatalne do czwartku, aby przeplywy i wymiary dziecka znac 😃

Super że wszytko ok 🙂

52 minuty temu, ewon napisał:

Cześć dziewczyny, byłam na wizycie 🙂

ktg bardzo dobre, są jakieś tam skurcze ale młodej krążenie jest bardzo dobre po nich także jest dobrze, szyjka zamknięta. Na usg młoda 35+5 tydz jesteśmy jest drobna 2403g i mówi że do 3kg dobije do porodu. 

ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać czy mam brać magnez dalej czy nie 🙈 

brzuszek już obniżył się sporo także mam więcej wypoczywać. 

Kurcze moja mi nie kazała przestać brać magnezu. Jakoś nie wydaje mi się też żeby magnez mógł wyciszyć już właściwe skurcze 🙂

Mój brzuszek raczej dalej wysoko.

Dzisiaj dzwoniłam do szpitala do położnych dopytać już o wszytko. Ponoć brakuje im odczynników na szybkie testy i wymazy idą teraz na Śląsk więc nawet 24h może być czas oczekiwania na wynik 🙈 do tego czasu jesteśmy w izolacji, ale maluszek z nami na szczęście 🙂

jutro idę do fryzjera, w czwartek na pazury zdjąć i założyć coś bezbarwnego 🙂

w piątek ktg i kontrola i mogę rodzić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, ewon napisał:

Cześć dziewczyny, byłam na wizycie 🙂

ktg bardzo dobre, są jakieś tam skurcze ale młodej krążenie jest bardzo dobre po nich także jest dobrze, szyjka zamknięta. Na usg młoda 35+5 tydz jesteśmy jest drobna 2403g i mówi że do 3kg dobije do porodu. 

ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać czy mam brać magnez dalej czy nie 🙈 

brzuszek już obniżył się sporo także mam więcej wypoczywać. 

U mnie sama pani Dr zalecila w sobote ostatni raz magnez i od dzisiaj nie brac juz luteiny. Moze bo u mnie szyjka 5,5 cm .... Mowila, ze ona zaleca mi juz odstawiac bo inaczej przenosze ciaze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
55 minut temu, Anka 32 napisał:

U mnie sama pani Dr zalecila w sobote ostatni raz magnez i od dzisiaj nie brac juz luteiny. Moze bo u mnie szyjka 5,5 cm .... Mowila, ze ona zaleca mi juz odstawiac bo inaczej przenosze ciaze.  

No u mnie szyjka 2cm - jak dobrze go zrozumiałam 😂😂  ale bez rozwarcia. 

Edytowane przez ewon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Anka 32 napisał:

U mnie sama pani Dr zalecila w sobote ostatni raz magnez i od dzisiaj nie brac juz luteiny. Moze bo u mnie szyjka 5,5 cm .... Mowila, ze ona zaleca mi juz odstawiac bo inaczej przenosze ciaze.  

No luteinę na pewno tr,dba odstawić a magnez widzę że tak różnie mówią lekarze.

1 godzinę temu, ewon napisał:

No u mnie szyjka 2cm - jak dobrze go zrozumiałam 😂😂  ale bez rozwarcia. 

U mnie USG nie robiliśmy ale "krótsza, ale zwarta i zamknięta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Aaaa dziewczyny jak któraś jeszcze szuka jakiejś gondoli, fotelika czy jakieś pierdoł typu smoczki to w ToysRUs są teraz przeceny rzeczy z ekspozycji. Ja dokupiłam nam parasolkę do wózka na 24zl przecenioną 🙂 było też duuuzo smoczków różnych firm przecenionych, ale mamy już z Lovi, Bibsa i jeszcze ostatnio dostałam z Canpola więc na razie nie kupuje 🙂 byly też np nianie elektroniczne jak ktoś szuka zwykłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Enigma91 napisał:

Aaaa dziewczyny jak któraś jeszcze szuka jakiejś gondoli, fotelika czy jakieś pierdoł typu smoczki to w ToysRUs są teraz przeceny rzeczy z ekspozycji. Ja dokupiłam nam parasolkę do wózka na 24zl przecenioną 🙂 było też duuuzo smoczków różnych firm przecenionych, ale mamy już z Lovi, Bibsa i jeszcze ostatnio dostałam z Canpola więc na razie nie kupuje 🙂 byly też np nianie elektroniczne jak ktoś szuka zwykłej.

Ja upolowałam u nich właśnie na promocjach laktator. Maja jakiś problem z systemem i wysyłki są z dużym opóźnieniem ale ceny maja dobre 😊 jeszcze monitor oddechu i wyprawka gotowa a tak to pierdoly zostały nieistotne 😊 teraz zabieram się za sprzątanie świąteczne bleeech nie chce mi się a to już czas powoli😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Klaudia91d napisał:

Ja upolowałam u nich właśnie na promocjach laktator. Maja jakiś problem z systemem i wysyłki są z dużym opóźnieniem ale ceny maja dobre 😊 jeszcze monitor oddechu i wyprawka gotowa a tak to pierdoly zostały nieistotne 😊 teraz zabieram się za sprzątanie świąteczne bleeech nie chce mi się a to już czas powoli😊 

Ja ogarniam powoli katy przed porodem żeby gdzieś w jakiś mało używanych kątach nie było kłębów kurzu 😅 na razie dzisiaj fryzjer i muszę do NFZ podjechać 🙈 jutro coś znów ogarnę w domu, w czwartek pazury 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej 🙂 wrocilam z USG, z dzidzią wszystko w porządku. Byłam tym razem u innego dr niż poprzednio (lepszego z lepszym sprzętem) zeby skonsultować to starzejące łożysko. Powiedział że faktycznie sie starzeje ale to normalne na tym etapie ciąży i nie ma wskazań zeby zakończyć ciąże predzej. Z Wiki wszystko super, mówi że ma bardzo mało miejsca (siedziała z kolanami, rączkami i pępowiną przy twarzy) wiec nawet nie mógł zrobic zdjecia a brzuszek mam nieduży to się tam gnieździ. Mimo wszystko z przepływami dobrze, ilość wód tez w normie, szyjka skraca się (2.8cm) ale tez to normalne. Więc podsumowując mamy dzisiaj 35+5tc, Wiki ma 2730g i bujną czuprynę (uff bo ja byłam łysa jak kolano do roku czasu 🤣). Więc już się nie martwię i spokojnie czekam. Jeszcze 30dni do terminu 🤭 myslalam ze nie przebiore wiecej niż 10kg a juz mam 9 wiec przekroczymy ale to nic. Najważniejsze że dzidzia zdrów jak rybka 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Klaudia91d napisał:

Ja upolowałam u nich właśnie na promocjach laktator. Maja jakiś problem z systemem i wysyłki są z dużym opóźnieniem ale ceny maja dobre 😊 jeszcze monitor oddechu i wyprawka gotowa a tak to pierdoly zostały nieistotne 😊 teraz zabieram się za sprzątanie świąteczne bleeech nie chce mi się a to już czas powoli😊 

Ja laktator mam w obserwowanych i zobaczymy czy bedzie potrzeba zeby kupować, monitor oddechu to położna powiedziała ze dobrze miec jak jest spory wcześniak i zeby nie wydawać pieniędzy na zapas jest lekarz w szpitalu nie zaleci. 
ja ubranka na 50nieodmetkowałam wiec jak die nie przydadzą to sprzedam. Asekuracyjnie nam tez pampersy 0 malutką paczkę ale to zobaczymy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

A jak tam, stresujcie sie porodem ? Bo ja zupełnie nie. Wręcz nie mogę się doczekać, jestem podjarana jak na swój ślub gdzie każdy mówił ze nie widac stresu a ja czułam się jak gość 😄 bedzie cudownie ! Nasze Skarby tuż tuż 🙂 największe marzenia się spełniają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kamilabe napisał:

Ja laktator mam w obserwowanych i zobaczymy czy bedzie potrzeba zeby kupować, monitor oddechu to położna powiedziała ze dobrze miec jak jest spory wcześniak i zeby nie wydawać pieniędzy na zapas jest lekarz w szpitalu nie zaleci. 
ja ubranka na 50nieodmetkowałam wiec jak die nie przydadzą to sprzedam. Asekuracyjnie nam tez pampersy 0 malutką paczkę ale to zobaczymy. 
 

Będzie mi się spało na pewno dużo lepiej jak monitor będzie pilnował małej 😊 tu wiem ze cześć osób poleca cześć nie. Nasza położna polecała bardzo. Brałam tez udział w takich warsztatach z ratownikami medycznymi tez mówili ze dobrze to mieć. Ten monitor można tez wypożyczyć na rok lub pół roku. Ogólnie z tymi położnymi to jest tak ze co położna to opinia inna na każdy temat 😅wiec chyba każda z nas musi znaleść swój złoty środek. laktator tez położna polecała mieć swój w szpitalu wiec kupiłam ale nie jakoś mocno drogi. Te rozmiary 50 są takie malutkie ze aż wydaje się niemożliwe żeby taki się dzidziuś urodził 😅 tak jak chyba dobrze pamietam Enigmie położna mówiła żeby wypiła felmatiker na rozkręcenie laktacji jak już się wszystko zacznie a moja kazała czekać na wizytę patronażowa i broń Boże nie pic 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Enigma91 napisał:

Ja ogarniam powoli katy przed porodem żeby gdzieś w jakiś mało używanych kątach nie było kłębów kurzu 😅 na razie dzisiaj fryzjer i muszę do NFZ podjechać 🙈 jutro coś znów ogarnę w domu, w czwartek pazury 🙂

Ja dziś sprzątam lodówkę tak bardziej świątecznie 😅 mąż łazienkę jakieś mnie wzięły porządki takie konkretniejsze. Kuchnie niestety mam nieogarnięta 😀 ale już mało siły co chwile wstaje i siadam. Powiedz wiesz może czy można mieć stopy pomalowane do porodu na kolor a ręce bez lakieru? Czy lepiej i to i to ? Malujesz włosy farba bez amoniaku czy raczej nie patrzysz na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
47 minut temu, Kamilabe napisał:

Hej 🙂 wrocilam z USG, z dzidzią wszystko w porządku. Byłam tym razem u innego dr niż poprzednio (lepszego z lepszym sprzętem) zeby skonsultować to starzejące łożysko. Powiedział że faktycznie sie starzeje ale to normalne na tym etapie ciąży i nie ma wskazań zeby zakończyć ciąże predzej. Z Wiki wszystko super, mówi że ma bardzo mało miejsca (siedziała z kolanami, rączkami i pępowiną przy twarzy) wiec nawet nie mógł zrobic zdjecia a brzuszek mam nieduży to się tam gnieździ. Mimo wszystko z przepływami dobrze, ilość wód tez w normie, szyjka skraca się (2.8cm) ale tez to normalne. Więc podsumowując mamy dzisiaj 35+5tc, Wiki ma 2730g i bujną czuprynę (uff bo ja byłam łysa jak kolano do roku czasu 🤣). Więc już się nie martwię i spokojnie czekam. Jeszcze 30dni do terminu 🤭 myslalam ze nie przebiore wiecej niż 10kg a juz mam 9 wiec przekroczymy ale to nic. Najważniejsze że dzidzia zdrów jak rybka 🥰

 

O to waży jak mój mały na ten tydzień ważył ciekawe ile będą ważny w dniu porodu 😁

Jednak widać włosy na usg więc lekarz mój się jednak nie mylił jak u ciebie też widział 👍

43 minuty temu, Kamilabe napisał:

A jak tam, stresujcie sie porodem ? Bo ja zupełnie nie. Wręcz nie mogę się doczekać, jestem podjarana jak na swój ślub gdzie każdy mówił ze nie widac stresu a ja czułam się jak gość 😄 bedzie cudownie ! Nasze Skarby tuż tuż 🙂 największe marzenia się spełniają

Już teraz się nie stresuje , 2 dni temu śnił mi się poród 😜 chciałabym już bo mi ciężko nic mi się nie chce a nawet nie mysle o świętach w tym roku. Mam urodziny 27.03 chciałbym prezent dostać ale czy się wykluje 🤱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...