Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum dla mam


Kasia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czesc dziewczynki moj Oliwier juz zdrowy 🙂 ale ja dalej sie tulam po lekarzach 😞 boli mnie brzuch i mam dziwne uplawy takie brazowe przed i po okresie bylam dzis u lekarza bo skonczylam brac antybiotyk i skierowal mnie do gina podejrzewa ze mam torbiela na jajniku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka
Julcia nie przejmuj się 😉....Ja tak miałam przed zajściem w ciążę z Oliwierem.......Jak się okres zaczynał i te ostatnie dni takie objawy jak Ty i....wyszła mi nadżerka.....a byłam w takim strachu ,ze szok....tym bardziej ,że wtedy kilka lat sie nie badałam i szłam z nastawieniem,że to juz po mnie,bo się jeszcze głupot w necie naczytałam,ze przy raku jajnika tak się dzieje....a cytologia wyszła 2 .....wszystko ok....takze u Ciebie też tak będzie....Głowa do góry i daj znaka co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maxara napisał(a):
Siemka
Julcia nie przejmuj się 😉....Ja tak miałam przed zajściem w ciążę z Oliwierem.......Jak się okres zaczynał i te ostatnie dni takie objawy jak Ty i....wyszła mi nadżerka.....a byłam w takim strachu ,ze szok....tym bardziej ,że wtedy kilka lat sie nie badałam i szłam z nastawieniem,że to juz po mnie,bo się jeszcze głupot w necie naczytałam,ze przy raku jajnika tak się dzieje....a cytologia wyszła 2 .....wszystko ok....takze u Ciebie też tak będzie....Głowa do góry i daj znaka co i jak



maxara ja nadzerke mialam wypalana 3 mies temu mialam 3 stopnia")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/dwc-zabawy-fundamentalne-chodze-mowie-rozumiem-i1898819928.htmlhttp://allegro.pl/dwc-granna-dzien-i-noc-smart-games-gra-na-prezent-i1898498415.html
kurcze zboczenie zawodowe...ale ja mnóstwo takich gadżetów kupuje i polecam w ogóle tego sprzedającego,bo ma świetne gry i puzzle..i w ogóle super,rozwojowe różności...
Ja teraz tez toszkę zamówie u niego 😉
Julcia ,a co do tego wypalania to moze sie odnowiła?
Ja się nie zgodziłam na wypalanie ani na wymrazanie....poszłam starą metodą.....kupiłam w aptece taka ampułkę za 70parę złotych ,ale nazwy nie pamiętam ☺️...i chodziłam do poożnej co 2 tyg czy 3 i po 3 razach wszystko ładnie sie złuszczyło.....tylko,ze nie kazdy lekarz to przepize i nie każdemu sie chce to robic....Ja załatwiłam ze znajoma połozną.....
Tak czy siak Julciu zdrówka zyczę i żeby to jednak nic groznego nie było 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witek dalej chory, od środy na antybiotyku. 🥴
Mnie co rozkładało to pakowałam w siebie mleko z miodem i czosnkiem + wit C. Pomaga. 😉


Julcia trzymam kciuki oby było dobrze! 😘 Zdrowia! Daj znać co gin powie.


Maxara fajne te rzeczy wynajdujesz. 🙂 Kurde, ja wczoraj po sklepach się przeszłam popatrzeć co dla małego... Ech, byłam z moim M, ale z nim się dogadać cokolwiek, o matko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maxara robiłam rozeznanie w ogóle co ciekawego można znaleźć w sklepach... Także pod tym względem, jakby kto zapytał co bym chciała, żeby móc powiedzieć co i gdzie. No i chciałam wybadać na co mój M się skrzywi, a na co nie. Ech, tylko się rozczarowałam, bo w ogóle się nie dogadaliśmy, aj i w ogóle... 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka....hahaahah....ah to już wiem o co loto 😜.......o urodzinki tak?...a i mikołaj i święta za pasem 😉.....Ja też powoli chce zamawiac....Na razie latam po all .... i tylko dodaję do zakładek co mi się podoba 😉...A z facetami to tak już jest,,,,Ja nigdy z moim nie chodzę na zakupy ,a i jak coś kupuje to zadko z nim konsyultuje,bo on taki jakiś...bez pojęcia czy cuś 😉
Takie jeszcze coś znalazłam
dla maaniaków Miki...czyli Oliwierów
http://allegro.pl/show_item.php?item=1915916416
do nauki ang 😉
http://allegro.pl/smily-edukacyjna-mata-interaktywna-dwujeczyczna-i1889670979.html
http://allegro.pl/maly-kotek-bajeczka-wersja-polsko-ang-tychy-i1875024882.html
to mi się okropnie podoba
http://allegro.pl/teatrzyk-3-w-1-teatr-konsola-pacynki-tamagoczi-i1861368438.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maxara "bez pojęcia", he, he, trafnie to ujęłaś. 😉 Czasem się zastanawiam czy on rzeczywiście zna swoje dziecko, heh. 🤢

No tak, urodzinki, ale i od razu na Mikołaja lukam... 😉

O! O teatrzyku też myślałam! Ale to chciałam by nam kiedyś dziadek zmajstrował taki (mamy takiego zdolnego dziadzia jednego 😉). Tylko czy teraz czas znajdzie? No i chyba musiałabym mu najpierw jakiś projekt machnąć jak to to ma wyglądać. 😉

Chodzi jeszcze za mną mała, drewniana gitara, a'la klasyczna. Witek lubi "skubać" taty gitarę, widać, że go fascynuje... No ale właśnie. Mój uparcie twierdzi, że jest za mały. No tak, niby wszystkie takie gitarki są od 3 lat... Ach, ech, sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super wynalazlyscie te prezenty 🙂 no nasze Olinki musza cos z miki miec 🙂 a faceci ehhh gdzie ich na zakupy zabierac przeciez nic nie trzeba 🙂 a zabawki przeciez tyle maja po co nastepne juz niema gdzie trzymac 🥴 nic a nic sie nie rozumeja co trzeba dzieciom:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂 zapraszam na kawke 🙂 u nas cos zimno nawet w domu musze w koinku napalic 😮 Oli spi lobuziak cos ostatnio wojuje do pozna idzie spac okolo 24 😞
a jak wasze szkraby zdrowe ?????????????????????
zamowilam ta mate wodna z auta cars 🙂 tz moja mamuska wysyla nam paczke wsumie juz na swieta i kazala zamowic dzieciom prezenty od niej wiec malemu mate wybralam od babci 🙂 a starszemu pojecia niemam macie jakies pomysly? zabawki raczej nie wchodza w gre bo on nie bawi sie juz

milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witek dziś był na pogotowiu. A mnie z nim nie było. 😞 Wywrócił się niefortunnie jak był z moim M - i wbił sobie górne zęby głęboko, pod dolną wargą. Do mięsa, jak powiedział mój M. 😞 Nie chcieli jednak nic z tym robić na pogotowiu, tylko ścisnęli, żeby nie rozłaziło się w miejscu wbicia i dali plasterek, aby to póki co trzymał. 😞 Niestety nie popatrzyli mu na zęby, choć myślę, że warga zamortyzowała... Ech, jak jutro wstanie, to musze go zobaczyć dokładnie jak to wygląda, bo widziałam tylko tyle co w plasterku i w półmroku (spał już jak wróciłam). Mam nadzieję, że jednak nie jest tak źle - i, że nie będzie blizny. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sathi napisał(a):
Witek dziś był na pogotowiu. A mnie z nim nie było. 😞 Wywrócił się niefortunnie jak był z moim M - i wbił sobie górne zęby głęboko, pod dolną wargą. Do mięsa, jak powiedział mój M. 😞 Nie chcieli jednak nic z tym robić na pogotowiu, tylko ścisnęli, żeby nie rozłaziło się w miejscu wbicia i dali plasterek, aby to póki co trzymał. 😞 Niestety nie popatrzyli mu na zęby, choć myślę, że warga zamortyzowała... Ech, jak jutro wstanie, to musze go zobaczyć dokładnie jak to wygląda, bo widziałam tylko tyle co w plasterku i w półmroku (spał już jak wróciłam). Mam nadzieję, że jednak nie jest tak źle - i, że nie będzie blizny. 😞



O jejku Sathi wspolczuje biedny maluszek 😞 😞 😞 😞 😞 😞 a jak teraz maly? wyobrazam sobie co przeszliscie ja z malym w maju mialam koszmar jak bylam w pl poszlam do kolezanki i maly poslizgnol sie uderzyl o lawe i upadl na podloge ja go biore a on rozwalil sobie warge krew sie okropnie lala szok za chwile patrze on mdleje zaczelam go cucic krzyczec ratujcie mi dziecko nie wiedzialam co ja mowie wogole co krzyczalam takiego strachu dostalam biegiem na pogotowie tam stwierdzili ze musi buc szyty i musimy jechac do innego szpitala bo tu nie maja dziecinnego oddzialu 😞 i po 3 min dojechalosmy i tam go opatrzyli i na szczescie skonczylo sie tylko na szyciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wić okej, ale szykuje się blizna... Muszę skoczyć do apteki po jakąś maść na blizny, bo niefajnie mieć taką kreskę pod ustami. 😞
A dzień po tym dla odmiany wywrócił się na krześle do tyłu. Na szczęście oparcie zamortyzowało (choć się złamało) i nie walną głową o... marmurową posadzkę. Bo bym go chyba nie pozbierała... A tak to tyle, że się wystraszył no i złamał antyczne krzesło dziadkom.

Dzień po dniu... to chyba w myśl zasady, że nieszczęścia chodzą parami... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...