Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum dla mam


Kasia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no ja juz po kawce 🙂 ziemniaki obrane misko juz utuczone i przyprawione wlasnie rosolek odgrzewam malemu

matko nie mowcie o ciuchach bo ja niemam nic na zime dla dzieciakow musze kupic buty kurtki czapki spodnie szok 😮 😮 jeszcze starszemu synowi dodatkowo kombinezon do szkoly na zime na narty bo tu dzieci jezdza na nartach w szkole zima na wycieczkach w gorach ehhh poplyniemy jak nic 🤔

tak mieszkamy w Norwegii pn czyli lofoty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wróciłam z targi i grzybów ni hu hu 😞....moze za pózno poszłam ☺️....bo na targ to z rana chyba trzeba ☺️.....Maż właśnie kotlety tłucze na kwaśne jabłko....Oliwier się bawi...ja kawe druga pije i tez 2 be z mleka ,bo u mnie też brak 😁....jakbyśmy sie umówiły i ja w dodatku ze słodzikiem...Gogr tez kupiłam w piątek zielona herbatke z pigwą i czerwona z wisnią,bo musze pare kilo zrzucić ☺️...pod pachami mam zwały tłuszczu,z boków sie wylewam i du...jak szafa ☺️.....mąż mi dokucza,ze tłuscioch jestem....fakt przytyłam trochę,bo rzuciłam palenie miesiac temu 🙂....i wiem,ze to przez to,ale przeciez nie wróce znowu do jarania żeby schudnac......noz kurcze jak nie urok to s....Gosia ,a jak u Ciebie z wagą?....Pamietasz jak w zimie sie zmobilizowałysmy do diety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry ja juz wyslalam syna do szkoly Olis spi kuchnia juz ogarneta hihih i kawka na stole zapraszam na kawke 🙂 biust hehhe kiedy to bylo chyba w ciazy 🙂 ale wtedy mialam biust hihih moj znowu mowi na mnie grubciu ☺️ ☺️ ☺️ hmmm co dzis robimy? 🙂 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maxara napisał(a):
wróciłam z targi i grzybów ni hu hu 😞....moze za pózno poszłam ☺️....bo na targ to z rana chyba trzeba ☺️.....Maż właśnie kotlety tłucze na kwaśne jabłko....Oliwier się bawi...ja kawe druga pije i tez 2 be z mleka ,bo u mnie też brak 😁....jakbyśmy sie umówiły i ja w dodatku ze słodzikiem...Gogr tez kupiłam w piątek zielona herbatke z pigwą i czerwona z wisnią,bo musze pare kilo zrzucić ☺️...pod pachami mam zwały tłuszczu,z boków sie wylewam i du...jak szafa ☺️.....mąż mi dokucza,ze tłuscioch jestem....fakt przytyłam trochę,bo rzuciłam palenie miesiac temu 🙂....i wiem,ze to przez to,ale przeciez nie wróce znowu do jarania żeby schudnac......noz kurcze jak nie urok to s....Gosia ,a jak u Ciebie z wagą?....Pamietasz jak w zimie sie zmobilizowałysmy do diety 😉
maxara zapraszam do nas na grzyby 🙂 ja juz nasuszylam sobie i wczoraj oddalam sasiadce grzyby bo niewiedzialam co z nimi zrobic i po co mi tyle 🙂 w 20 min nazbieralam po torby:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Ja już po kawce....
Julcia dzięki za zaproszenie....zazdroszczę urodzaju grzybków ☺️
Co do biustu...to ja mam i to dość spory....zresztą zawsze miałam...a jak karmiłam Małego to już w ogóle masakra...
Sathi,a zażywasz moze jakieś tabsy anty?....Ponoć często puchnie sie tu i ówdzie po nich....wiem to z autopsji 😉....ah dawno to było 😉
Pozdrowionka i miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak mija dzionek? ja wlasnie gotuje pierogi 🙂 a oli zupke ma
ale sie dziewczyny ciesze w sob ide na wieczor panienski do kolezanki moze nie bedzie to takie wieczor jak w pl ale zawsze cos 🙂 bedzi nas 5 🙂 moze macie jakies pomysly na konkursy zadania dla panny mlodej dzis jade z kolezanka do Leknes innej miejscowosci chcemy kupic mlodej jakas bielizne sexy bo sex shopu tu niena wiec bida 😮 przygotuje cos kazda z nas do jedzenia alkohol tez oczywiscie:P i idziemy do kolezaki do domu a potem na jakas przytupajke bo dyskotek tu niema haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxara jasne, że pamiętam jak się sopingowałyśmy 😁 jak tam Twoja dietka?? 🙂
ja z wagą stoję w miejscu - takie 64-65 kg:/ niestety... ale obżeram się na maksa... odkąd zrezygnowałam z dukana nie mogę się za siebie wziąć... jedyne co mnie ratuje to to, że w miare regularnie ćwiczę. Czasem zrobię dzień lenia ale tak to codziennie 🙂

Julcia ja Ci pomysłów nie podrzucę ale udanej imprezy życzę 🙂

Masakryczny dzień.. duchota jak nie wiem a chłopcy przechodzą samych siebie.... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje wam dziewczyny 🙂

dzien dobry ja juz na nogach zaraz syna bede budzic do szkoly potem szybka kawka obudze malego jakies sniadanko mam nadzieje ze zje bo od wczoraj je jak wroblelek 🥴 kolezanka po nas bedzie o 9 i jedziemy na bilans 2,5 l wazenie mierzenie itd potem ide z kolezanka do kolezanki na kawe i do centrum moze kupimy prezenet kolezance 😁 milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
Właśnie diabełka mojego położyłam...ciekawe czy zaśnie,bo zwykle kładę go o 9 rano,gdyż wstaje miedzy 6 a 6.30,a dzisiaj pospał dłuzej tzn.obudził sie o 6,ale chwile sie pobawił i zasnął koło mnie i spał do 8.30,wiec mu darowałam dopołudniową drzemkę...Popołudniu juz nie spi,ale dzisiaj go musiałam połozyć,bo maruda i nie wytrzyma do wieczora....zresztą zobaczymy czy zaśnie....jak nie to niech sie chociaż chwile sam pobawi w pokoju,bo ja wysiadam...Wiecie co on robi?...Od jakiegos czsu rozbiera sie sam do naga....ściaga obie pampersa i sika gdzie popadnie.....Dzisiaj od godz 11 do teraz czyli 12.30 zrobił to 3 razy....ja juz nie mam siły chodzić za nim i podługi scierać 🥴......
Na obiad dziś gulasz wołowy i ziemniaki pieczone z kminkiem i pieczarkami 😎
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my juz wrocilismy ehh i jak to Norwegia oczywisice panie wielkie oczy co ja tu robie nosz kur... jak to co dostalam zawiadomoenie o bilansie na dzis na 10 rano a ona ze nieeeeee ze to zaszla pomylka ze mieli pisac pismo ze przelozyli na 04.10 jaka zla bylam przeprosila ale co mi po jej przeprosinach dziecko budzilam rano bidulek mogl spac sobie ale chociaz kupilam mu rajtuzy z bajki auta 3 pary pody i skarpetki takie fajnusie 🙂 i starszemu skarprty bo niszczy ze szok bo w szkole tu chodzi sie na boso 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julcia nie przejmuj sie......ja tez jak analfabetka pisze,ale tylko na kompie,bo ręcznie raczej poprawnie.....Dobrze,ze o tym gulaszu napisałas,bo w ostatniej chwili wyłaczyłam gaz ☺️......zagapiłam sie na allegro ☺️
Ja gulasz tak robie>Mieso kroję w kostke-wołowine lub szynke wieprz,albo karczek,łopatke...co tam mam....obtaczam to mieso w mące i na oleju podsmarzam.....pózniej przekładam do rondelka bez tłuszczu....dolewam wody,dodaje wegetę,majeranek,ziele an,liście laurowe,papryke słodka i duszę.....jak zmięknie ok.30 min dodaje cebule pokrojoną w półplasterki,a jak mam ochote to i pieczarki....dusze do miekkości....Nie trzeba juz zageszczać,bo przez to ,ze obtaczam w mace mam sos juz gotowy....ta wersja z pieczarkami jest świetna do placków ziemniacanyh zwanych u mnie po zbójnicku,a u Was pewnie po węgiersku.....Swoja droba próbowałyscie tych placków ziemniaczanych w proszku z knorra?....Ja juz kilka razy robiłam i powoiem Wam,ze dla mnie rewelacja...tylko ja musiałam 2 opakowania zrobic głodomorom....naprawde smaczne....polecam...i szybkie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie się najeść można samymi opisami 😁

Sathi ale Ci fajnie:P u nas jak domowej roboty pizza to sama muszę zrobić 😠

Maxara pytałam jak u Ciebie z dietką/wagą itd... i nie wiem czy nie doczekałam odp czy nie doczytałam...

Masakrycznie męczący dzień... duchota i deszcz.. dzieci nie spały za to dały popalić.. teraz już lulają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Gosiu nie doczytałaś......Pisałam o tym 😉.....Ja się super miałam po dunkanie....waga stała,ale miesiąc temu rzuciłam po raz kolejny fajki...mam nadzieję,ze juz na zawsze 😉....i sie mi przytyło ☺️....bo zamiast palić to jem ☺️....zwłaszcza słodkie ☺️....muszę sie wziaść za siebie,ale dunkana mi sie nie chce 🥴....zaj....dieta ,skuteczna,ale masakra w praktyce.....strasznie męcząca......ćwiczyc też mi sie nie chce...sama nie wiem...brak mi motywacji....ale jak widzę te zwałki pod pachami....opiete spodnie i oponę to mi 🤢...słłaaabbbboooo.....W sumie to się dzisiaj wazyłam i przytyłam tylko jakieś 5kg...a wygladam na +20 😮......
Sathi to fajnie masz,że facet sie za gotowanie łapie.....tylko pogratulowac.....i podoba mi sie jak o nim piszesz...mój partner...to takie fajne okreslenie.....takie trendy 😉.....w sumie to wszedzie juz tak na świecie jest,ze nie ma róznicy miedzy meżem,a zona...czy własnie nieformalna para...jest po prostu partnerstwo...i wszystko załatwia sie jako partnerzy...dotacje itp...tylko u nas w Polsce takie zacofanie no nie?
Julcie kup sobie te placki ziemniaczane w proszku z knorra ....wiesz jakie pycha ☺️....chrupiace takie...mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr, Maxara musi się facet łapać za pichcenie, kiedy baba ma w kuchni dwie lewe ręce, he, he. 😜 O mnie to mówią, że prędzej obiad pięknie namaluję, niż zmajstruję... i to raczej prawda. ☺️ ☺️
Ale, że miewam więcej weny, to często ja wymyślam, kombinuję co fajnego ma być - a on robi. 😜
Maxara hm, nie patrzę czy "partner" jest trendy, piszę tak... bo tak właśnie jest. Mogę też pisać mój konkubent / konkubin, hi, hi. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Jak tam?....już po kawce?....bo ja własnie skończyłam....
Oli tradycyjnie połozony...a ja mam chwilke dla siebie.....
Sathi skąd Wy wytrzasnęliście poziomki o tej porze roku? 😮......oglądałam fotki na agu i śliczny ogród macie 😉....i Wicio jaki fajny chłopaczek.....
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...