Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sandra, co Ty robiłaś o 2.00 w nocy na kompie zamiast spać?:P
w niedziele morsujecie? 🙂

jak tam mamcie sobota? 🙂
Matik śpi (po niespecjalnej nocy:/) Kub się kłóci, przewraca i ogląda bajki braci Grimm... a mnie głowa boli:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

u nas wczoraj wieczór masakra, Michał miał kolki, od 19.30 do 23 darł sie z przerwami na cycka.. eh, żal mi go było 😞

Marta, ja na bieżąco składam za małe ciuchy do worka, juz od 2 tyg.używamy rozmiaru 62 🙂

Gosia, dobrze, że ten paluch to własnie szyjka 😜 tak coś podejrzewałam 🙂 a kiedy jedziecie do Michała?

u nas z załatwianiem się bez zmian, jak ma spodnie to robi w nie, jak ma goły tyłek to idzie na nocnik. A wiecie jak nauczył sie skac w nocnik? na stojaka?> trzyma sobie ptaszka i celuje do środka hehe, poewnie podpatrzył męza jak się załatwia do wc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe cwany Grzes na stojac sika hehe Oli tez tak chcial ale ja od razu go sadzam bo by mi zasikal dywan pewnie 🙂
biedny Michas zaczynaja go meczyc kolki:/
u nas spanie w dzien to przeszlosc... od miesiaca Panie w zlobku mowia ze on nie chce spac w poludnie :/ no ale i tak w domu zasypia po 21... teraz siedzie mi na kolanach i czeka az mu wlacze piosenke o krasnoludkach hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
Jeju Gosia cale szczescie ze to szyjka 😜
Wiecie co dziewczyny bylam z Kacperkiem u dermatologa i to wcale nie jest polpasiec, ta lekarka rodzinna jest jakas jednak hmm dziwna. Tu mowi ze polpasiec, na bilansie powiedziala, ze oko mu ucieka - poszlismy do okulisty i wszystko wporzadku, troszke za czesto sie myli ta baba. No i dermatolog powiedziala ze to jakies alergiczne, tak z mezem sie zastanawiamy, bo najpierw ugryzl go komar, no i po jakims czasie to sie pojawilo, a juz kiedys po ugryzieniu komara bylam z nim w szpitalu.No dostalismy mascie,zyrtec i juz ladnie sie goi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a nie macie dojscia do innego pediatry?

Ja chyba po wszystkim zrobilam sobie kapiel i powiedzmy, ze wydalily sie tkanki plodowe... przejrzalam dokladnie i na pewno nie byl to skrzep... 😞 ehhh dziwne uczucie!!! 😞( Ryczec!!!!!!!!!!!!!

Byle do wtorku i na kontroli sie okazalo, ze jest ok... i nie trzeba zabiegu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie 🙂

Sandra głowa do góry, jeszcze powalczysz.

Manka27 fak dziwny ten pediatra, może warto pomyśleć o zmianie. A ona go leczyła na ten półpasiec? Bo jeszcze dziecko nie potrzebnie faszerować.

Kasia no Grześ facet prawdziwy, o będzie sobie utrudniał 🙂

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

Sandra, tak jak pisze Marta, walczcie dalej o dziecko! ja wiem, że teraz to wszystko boli w psychice, ale jak mówią czas goi rany i będziesz na pewno gotowa na kolejne dziecko.

Marzena, jesli w przychodni jest inny pediatra to ja bym zmieniła tego lekarza, miałam podobnego pediatrę, głuche, ślepe, wymyślało choroby itp..

Gosia, no Grześ wygodny z tym sikaniem 😉 ale odkąd wróciłam ze szpitala to cofnął się z tymi rzeczami i znów muszę go ostro pilnować..

kurde, hemoroidy mi chyba dokuczają 😞 po porodzie z Grzesiem miałam to samo, cholera, usiedzieć niemożna ;/
Kolki Michałka nadal meczą, w sumie nie wiem czy to kolki ale na pewno brzuszek. Od jakiegos czasu chodze nieprzytomna, Chłopaki chodzą późno spac, tzn Grzes jakoś ok 21 a Michał jęczy jeszcze gfodzinę dłużej. Jak usną to nie mam na nic sił 😞 ale trzeba jakoś przetrwać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze a od czego to napięcie? Jest to wada wrodzona? 😞 oby Julka szybko wróciła do zdrowia bo taka rehabilitacja to pewnie nic fajnego dla dziecka..

Gosia, czytałam odnośnie smoczka że chcesz oduczyć. Zrób drastyczną metodą - schowaj smoczka, a jak Oli będzie się o niego upominał to powiedz, że gdzieś się zapodział. Potem wspólnie poszukajcie, a jak zobaczy ze nie ma to może sie z tym pogodzi :> spróbowąłabym tez pomazać go musztardą ( smoczka ;p ) ale pisałas, że Oli to zlizuje hehe 😜 u nas musztarda zadziałała jak chciałam odstawić od cycka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia pieprz zlizaala 🙂 miala chyba 1,5 roczku...i jednego wieczoru sie wkurzylam, przecielam smoczka i wyrzucilam do smieci..Drastycznie!!! ale chcac nie chcac musiala zasnac...
W nocy budzila sie moze z 3 razy,ale po poglaskaniu szla spac dalej...
Trwalo to 3dni i spokoj!!! aaa i wsciekla byla jak musiala w dzien spac 🙂


Ale sie ciesze !!! Obylo sie bez zabiegu, wiec sie ciesze, ze przetrwalam te dni niepewnosci z takim krwawieniem... 🙂 Po pierwszej miesiaczce po zluszczeniu... ide na dzien do szpitala, bo jak mu pow, ze to drugi taki incydent to pow, ze chce badania porobic.. jak wyjda ok 🙂to w okolicy stycznia mozemy sie starac!!! wiec modle sie o okres 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
kurcze a od czego to napięcie? Jest to wada wrodzona? 😞 oby Julka szybko wróciła do zdrowia bo taka rehabilitacja to pewnie nic fajnego dla dziecka..

Nie to nie jest wada jakakolwiek. Poprostu jedne mięśnie są silniejsze, a drugie słabsze. No fakt reh dołuje. Ale jakoś trzeba rozwinąć te mięśnie.
zaburzenia napięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

nie mam jak zaglądać do Was , a tak mi tego brakuje 😞 w dzień chłopaki śpią na zmianę, a wieczorami usypiam dwójkę i to zajamuje mi ponad godzinę więc potem jestem nieżywa. No to wstaję rano o 6 razem z mężem, on do pracy, a ja sie ubieram i mogę cokolwiek porobić w domu albo zająć się swoimi sprawami..
więc ogólnie jestem na nogach średnio od 6 do 22, a w nocy jeszcze pobudki - chodzę jak zombie 🥴

wczoraj miałam przygnębiający dzień, zobaczyłam autko meza po wypadku jak było holowane na złom. Ryczałam na bóbr mimo że to nie moje było tylko M, to jednak człowiek potrafi się przywiązać do rzeczy - tyle wspomnień z tym autem, M też przeżywał.. gdyby nie fakt że dach został przełamany to byśmy naprawili to auto a tak niestety, musiało pójśc do kasacji na części bo byłoby niebezpieczne już do jazdy..

kolejna sprawa - Grześ zaczyna mi coraz więcej mówić, co prawda nadal po swojemu ale układa już zdania, np jak chce powiedzieć że mama nie zrobiła piciu to mówi: mama ała nie ( ała to dla niego picie bo kiedyś dostał za ciepłą butelkę i zrobił ała hehe 😉 )

Sandra, to dobrze, że obyło się bez zabiegu, bo zawsze to ingerencja TAM, a tak to samo oczyściło się bez "narzędzi" i przez to chyba szybciej będziecie mogli się starać prawda? mówisz, że styczeń? 🙂 celuj na 30 grudnia, to będziesz miała wrześniowego dzieciaczka jak ja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...