Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
wzdychanie na niesprawiedliwosci tego swiata...jest mi zle.. od kilku dni... bardzo zle....
Kurcze nie wiem co ci napisać Sandra, ale chyba każdy z nas kiedyś potrzebuje takiego "niesprawiedliwego" czasu. Mam nadzieję że mnie rozumiesz, nie chciałabym by to źle zabrzmiało. Potem wystarczy jeden uśmiech, albo cichutkie "Kocham Cię mamo" i świat znów jest piękny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

miałam dziś niespodziewany wyjazd do rodziców, pojechałam do UP list podpisać, następna wizyta 30 stycznia 🤪 no i zajechałam do rodziców 🙂

co zauwazyłam, Michał nie potrafił zasnąć tak porządnie u mamy w domu, wiercił się, stękał. Jka tylko go spakowąłam do auta to od razu zasnął, o 17 dostał cyca i jak zabity śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dzisiaj w samotnosci na cmenatrzu... przegadalismy kilka spraw... porozmawialismy o stracie NASZEGO a nie mojego dziecka... i moze bedzie jakos latwiej..
bede tez odzywac sie rzadziej, bo chce sie poswiecic troche Nadii i Darkowi,, jesli to ma pomoc i uratowac nasz zwiazek... to czemu nie? 😉

Buziaki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marzena, no to super 🙂 Trzeba będzie się umówić na spavcerek, choc z 2 szkrabów to nie będzie mi łatwo 😜 ale cos wykombinuje 🙂

Sandra, drogie u Was złobki! w Sz-nie to ok 300 zł płacą. A na fotce fajnie wyszłaś 🙂

ja od 2 dni neta nie miałam ;/ i wreszcie jestem w świecie zywych 😁

byłam wczoraj na szczepieniu z Miśkiem, waży na golasa 6480 , gdzie Grzes miał tyle jak miał 2,5 miesiąca!, 😲 tak porównuję ich pomiary to w wieku 7 tyg Grzes miał obwód główki 38, Misiek 40 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...