Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A w ogóle to Marzena wrzuciłaś zdj chłopaków ze spotkania.. a Wasze???

Kuba mi zasnął 🤪 Matik walczy a Kuba poddał się po bajce o czerwonym kapturku:P Przynudzałam bo mówiłam z pamięci:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Kasia ale masz super zdjęcie profilowe 🙂


juz od dawna takie mam 😜

a my z marzeną nie zrobiłyśmy sobie fotki ;/ bo kto niby miął nam zrobić.. Michał? 😜

a własnie, mierzyłam i wazyłam dziś Grzesia na wadze w przychodni, ma 100 cm wzrostu i 17 kg wagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba jest cholernym maminsynkiem 😞
nosze go na rękach więcej niż Mateusza... przykleił się i nie chce odpaść a ja już siły do niego nie mam.. i nie wiem co zrobić żeby to zmienić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manka27 napisał(a):
Gosia moj Kacperek tez lubi na raczkach 🙂 np czasami zdarza sie ze cala droge ze zlobka musze go niesc na rekach, ale nie zawsze.


Lubić to jedno.. a wisieć 24 na dobę to drugie:/ Masteuszem się nie mogę zająć bo on chce na ręce... cały czas z nim musze walczyć taki się maminsynek zrobił 😞 Ledwo go zmusiłam żeby spał u siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ile ludzi tyle domysłów.. Ja już przestaję o tym myśleć bo fioła można dostać, Jak było wie tylko matka i ten u góry. Czekam na oficjalną wersję wydarzeń przyjętą przez policję, ale bardziej to modlę się by już jak najszybciej znaleźli małą, potem zapewne sekcja zwłok która powie kiedy dziecko tak na prawdę zmarło, a na koniec godny pochówek żeby już spoczywała w spokoju :-( a matka będzie musiała z tym żyć do końca, że przyczyniła się do śmierci dziecka, to będzie dla niej wystarczającą karą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ;]

ja dzis trochę przybita bo przejęłam się tą Madzią, dobrze że ją juz znaleźli , będzie mogła spokojnie na cmentarzu lezec a nie jak jakiś pies pod drzewem ;/

Marzena, ja Ci mówię, że dobrze wyglądasz 🙂 na prawde nie ma co poprawiać siłownią, chyba, że swoje samopoczucie, Laska jesteś i tyle. Ja przy Tobie to wysoki kaszalot 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...