Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Brawoooo dla Agniesi!!!!!!
Ja pintole co za zdolne dziecko 😉 super!!!
Magdalena nie ma sie co wstydzic, to urocze i slodkie jak sobie tak krzycza na jedziene maniam mniam 😉 Stasiek Ann tez tak robil jak do piekarni whodzil, a maxym to wszedzie gdzie wyptrzy jedzenie to nawija 😉

Po koncercie super, dzis jestem na chodzie 😉 wczorja meczydusza bylam...
Janek dal czadu, zajebiscie bylo, i w ogole fajnie bylo sobie byc z kumpela w centrum. ach... mam nadzieje ze jeszcze wyleziemy w te wakacje gdzies razem 😉
same 😉

A z mezatym jest ok, my sie nie pozarlismy on mnie tlyko wqrwil 😉 postanoiwone poinformowane wszystko ok 😉 teraz albo nauka albo praca 😉 ot co 😉 powiedzialam mu ze mam 28lat i jeszcze czasu troche tez na drugie dziecko 😉 wiec ok 😉 i latwiej z jednym bedzie sie przeprowadzac i w ogole latwiej 😉 no 😉

Zuzku 3m sie, pomalu.

Angela jednym slowem pierdziel to. ech tam takie szczeniackie obrazanie sie... to niech jedzie nastepynm razem zdawac do szczecina to tam nikogo nie spotka, albo niech sobie na czole napisze mnie tu nie ma... ech..

Magdalena a co do wymiotowania mleka, hmmm czyzby mial faze Zuzkowa Piotr teraz? ona te przez chwile nie chciala, a teraz je znowu. Dzizes jakby mi maxymo prezstal jesc mleko... nie wei czym bym go mulila przed zasnieciem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawa dla Agniesi, zdolna dziewczynka 🙂 Kwasiek, pewnie powtórzę się, ale pozazdrościć Tobie, że mała tak szybko załapała z nocniczkiem.

A wogle Olcia zgapiła od Agi ciąganie krzesełka do jedzenia po pokoju 😁 Właśnie wkurza się, bo coś zablokowało jej się i nie może dalej ruszyć 🙃 😁

Madalena, to też ładnie daje znać Piotruś z pieluszką, jak już Ola zwiewa z nocnika,to dobre byłoby przynoszenie pieluchy albo jakiś znak.
I nie myśl o tym kto jak pomyśli cokolwiek powie Piotruś to małe dziecko i że mówi mniam mniam to nie znaczy, że jest głodny. A co do mleka to trudno mi powiedzieć.

Ola jak widzi pieczywo to jest krzyk DA DA DA DA czasem wymsknie się jej DAJ.

Komsi, może faktycznie warto zainwestować dodatkowo w swoje wykształcenie, wrócić na trochę do pracy, podchować Maxymka, a potem pomyśleć o drugim bejbiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka, po kij naszym dzieciom chodziki-pchacze, skoro mają krzesełka? 😁
Aga po raz drugi dzisiaj zawołała na nocniczek i po raz drugi zrobiła do niego kupę 😎
wypatrzyłam ostatnio w gazetce Biedronki zabawki edukacyjne - oferta ważna chyba od 18 lipca, trzeba będzie Młodej coś kupić w nagrodę za ostatnie postępy 🙂 🙂 🙂

Acha, właśnie zobaczyłam, że wg książeczki zdrowia, następne szczepienie mamy dopiero w październiku - będzie to szczepienie "5w1". Anulka, a jak to u Was teraz jest? Pod koniec sierpnia chyba idziecie na jakieś szczepienie - na jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):
Anulka, po kij naszym dzieciom chodziki-pchacze, skoro mają krzesełka? 😁
Aga po raz drugi dzisiaj zawołała na nocniczek i po raz drugi zrobiła do niego kupę 😎
wypatrzyłam ostatnio w gazetce Biedronki zabawki edukacyjne - oferta ważna chyba od 18 lipca, trzeba będzie Młodej coś kupić w nagrodę za ostatnie postępy 🙂 🙂 🙂

Acha, właśnie zobaczyłam, że wg książeczki zdrowia, następne szczepienie mamy dopiero w październiku - będzie to szczepienie "5w1". Anulka, a jak to u Was teraz jest? Pod koniec sierpnia chyba idziecie na jakieś szczepienie - na jakie?


Dokładnie chodziki i inne pchacze są poprostu zbędne, jak wiele innych rzeczy 😁

Pod koniec sierpnia mamy ostatnią szczepionkę 5 w 1 i jeszcze dodatkowo ostatnie pneumokoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakos nie mam casu zeby napisac, gratulacje dla Agniesi!!! Moja placze jak ja sadzam na nocniczek...ehhh
My po obiadku, wlasnie glowe umylam i niedlugo jakis spacer,
marika o dziwo bawi sie pchaczem chodz tez lubi przesuwac krzeselko 🙂
do wieczorka . wstawiam linka jak mariczka je sniadanko
http://www.youtube.com/watch?v=o7s5u2YAvc0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasiek, te szczepienie Ola na początku miała mieć w październiku, ale że idzie od września do żłobka to pani pielęgniarka po uzgodnieniu z panią doktor postanowiły przesunąć na koniec sierpnia, a że odstęp pomiędzy ostatnią 5 w 1 i penumokokami jest odpowiedni to i to dodatkowo zadecydowało. Tak więc chyba poślizgu u Ciebie nie ma, ale zawsze możesz dowiedzieć się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kubus poszedł spac, a ja skocze dla niego po jabłka na deserek, niech zje i danonka dostanie do tego i wystarczy do kolcji, skoro 2 godz pozniej dostanie mleczko do spania 😉, dzisiaj przez jego dłuzsze spioszkanie rano był poslizg wjedzeniu. Kubus jak widzi, ze ktos je tez mowi mniam mniam, chociaz czasem dopiero co zjadł obiadek, czy rano kaszke jak jem,y sniadanie, wiec sie nie przejmuj, on nawet mysli jak ktos pali, ze to jedzenie jak na dworzu kuzyn meza palił aKubus to widział heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):

ja się wczoraj trochę wkurzyłam na gościa z Allegro. Przyszedł do mnie z Allegro mail, że sprzedający poprosił o zwrot prowizji, bo mu nie zapłaciłam. Tyle tylko, że zapłaciłam mu dzień wcześniej i od razu wysłałam do niego maila z tą informacją (zawsze tak robię). Więc teraz napisałam do Allegro, że mogę przedstawić dowody wpłaty i żeby powiedzieli sprzedającemu, żeby na przyszłość sprawdzał stan rachunku, zanim założy, że ktoś nie zapłacił. To samo wysłałam sprzedającemu, ale dołączyłam dowód zapłaty i napisałam, że czekam na wysyłkę albo na zwrot pieniędzy. No i dziś proszę - wycofał prośbę o zwrot prowizji, wysłał mi maila, że najpóźniej w poniedziałek wyśle przesyłkę. Ciekawa jestem, czy na tym etapie wszystko będzie ok, czy może znów coś pójdzie nie tak... 🙂


kwasiek nie obraź się ale z perspektywy sprzedawcy to wygląda troche inaczej bo żeby wystąpić o zwrot prowizji musi minąć minimum 7 dni od końca aukcji + czas kiedy wcześniej kupiłaś dany przedmiot bo niekoniecznie mogło to być ostatniego dnia lub on później niż po 7 dniach wystąpił o zwrot prowizji czyli gdzieś 1-2 tyg gość ma zapakowaną paczkę odłożoną dla ciebie i tym samym zamrożone pieniądze i nie dziw się że ktoś się wkurwia i występuje o zwrot prowizji bo ja robię tak samo i laaf również
a e-maila pewnie przeoczył lub wylądowała w spamie bo wątpie że po przeczytaniu wiadomości że wpłaciłaś wysłał o zwrot prowizji
ja mam bardzo dużo takich przypadków że ktoś kupi i czasem czekam miesiąc na kase co wkurza mnie niesamowicie bo po co kupuje jak nie ma pieniędzy albo raz miałam kientke że kupiła rzecz za pare dni drugą i znów pare dni i 3 i tydzień później 4 rzeczno szlak myślałam że mnie trafi przy tym zero kontaktu i wystąpiłam o zwrot a kientka dzwoni do mnie z pretensjami że jej konto zablokowali a ona jest na wczasach i nie miała jak zapłacić to po co kuźwa jak jest na wczasach kupuje? wróci to kupi a na wczasach niech się wczasuje a nie drażni ludzi

nieraz jak ktoś w danym momencie nie ma kasy a chce coś kupić to pisze e-maila czy może kupić teraz a zapłacić np za tydzień lub 2 i wtedy nie ma problemu

no to tak wygląda z perspektywy sprzadawcy he he troszkę się rozpisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, ja też czasami coś sprzedaję na Allegro. I jak ktoś nie wpłaca pieniędzy, to się z nim w jakiś sposób kontaktuję - albo mailowo, albo wysyłam smsa za 12 groszy z prośbą o kontakt. I uważam, że zanim ktoś komuś wystawi negatywną opinię albo zażąda zwrotu prowizji, powinien przynajmniej SPRÓBOWAĆ się skontaktować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to fakt że powinien albo najpierw wysłać przypomnienie albo wysłać e-maila ale z drugiej strony nie musi to już jest indywidualna sprawa każdego sprzedawcy jak takie sprawy załatwia bo ja to dopiero jak nie odpisuje na żadnego e-maila a wysyłam minimum 2 bo zależy mi żeby sprzedać to najpierw wysyłam przypomnienie poprzez allegro a później o zwrot prowizji
a wychodzi na to jemu tak nie zależy i nie prosi się o pieniądze po prostu od razu występuje o zwrot prowizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Waja, fajna fryzurka 🙂 🙂 a w ogóle dopiero teraz zauważyłam, że masz bardzo ciekawy kolor oczu 🤪
Sylwia, no właśnie to mnie wkurzyło - że po pierwsze się ze mną nie spróbował skontaktować, a po drugie zażądał zwrotu prowizji, nie sprawdzając wcześniej stanu konta.

U nas leje, deszcz nas złapał na spacerze, biegiem do domu wracaliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Marika spi od 20, zjadlam kolacyjke i sie nudze, piotrek dzis gra i znowu siedze sama eh... na szczescie jutro ma wolny wieczor ...chyba 🙂
Jutro musze zadzwonic do przychodni i umowic marike na szczepienie przed wyjazdem nad morze..juz sie doczekac nie moge!
Waja super wloski 🙂
Kurde licytuje zestaw zabawek na allegro i caly czas przelicytowanie jest eh...
W koncu udalo mi sie wymyslec prezent dla dziadka na 80 te ur i kupujemy ramke cyfrowa taka 10 cali z kuzynostwem sie skladamy i wiersz bedzie o nas w fotoramce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Laseczki za mile slowa, jak dla mnie odrobine za krotkie ale luz wlosy nie zeby odrastaja 😉

Komsi ja sie usmiecham tylko w duchu 😉A prawda jest taka, ze nienawidze sobie sama robic fot, ale dla Was wszystko 😉

Mialam Wam pisac, ze JUlka wczoraj przeszla sama siebie, wszamala na sniadanie jajecznice z pieczarkami i cebula, na obiad zupa pogardzila, ale za to rzucila sie fasolke szparagowa, pozniej wciagnela 4 sliwki i pozniej truskawki z kompotu na koniec zjadla 240 ml kaszy i poszla spac.Sadzilam,ze po takim miksie cos jej bedzie, ale totalny relaksik mialo moje dziecko.dzisiaj zjadla spagetti.

Ok my jutro startujemy na weselicho do Czestochowy, wracam w niedziele jak bede miala chwile to zagladne a jak nie to dopiero 25. lipca.Trzymajcie sie dziewczyny:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...