Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej a mnie m wkurwił i poszłam na góre a on siedzi na dole z bratem

a tak wogule to czekam na okres i poleciała mała kropka czerwona 2 dni temu i cisza nadal a jestem na tabsach więc jutro najpóźniej powinien się pojawić ale jakoś objawów na okres nie mam za to ochotę na śledzie i seks masakryczną już 3 dzień z rzędu je jem poczekam jeszcze ze 2 dni i najwyżej zrobie test bo 2 tabletki całkiem pominęłam a pozostałe nie brałam zawsze o tej samej godzinie tylko jak mi się przypomniało u tak trochę trzęsę portkami he he

i mam pytanko czy wy dajecie dzieciaczkom już mleko 3? bo ja idze zaczęłam zmieniać najpierw stopniowo a teraz już pije 3 i tak w sumie od tej zmniany robi mi rzadką kupe i często na początku było że na zęby i tak też było bo teraz te kupy są rzadkie ale nie wodniste takie mniej więcej jak u noworodków i nie zrobi raz porządnie tylko tak popuszcza po trochu i już nie wiem co mam robić jutro kupie 2 z powrotem i zobaczymy czy myślicie że poinnam z nią pójść do lekarza? nie ma żadnych innych dolegliwości je ładnie pije też dużo marudna nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja Maxymolowi od 10miesiaca dawalam 3ke beba nan pro, jak kto woli 😉 A od 2ch tyg daje hippa po 12mcu, moze temu te rzadkie kupska... ale w sumie przed wizyta czyli zanim kupilam hippa sie zaczelo. ech no maja cfke dzieciaki, chca byc malutkie i kupczyc jak malenstwa.
A to mi dzeicko prezent na urodziny zrobilo poszedl o 21 spac a o 7 wstal w morde jeza, nigdy wieecj tak pozno do lozka nigdy!!!! bo zamiast spac dluzej on krocej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Dzisiaj dostałam cudny prezent od Oli...pobudkę o 5.40 🤢

Jestem zdećko wypluta, ale to nic jakoś funkcjonuję, kawka wypita, mała coś wkurza się, a zaraz mąż będzie robił jajecznicę na śniadanie z kiełbaską, cebulką, przyprawami - jak dla mnie robią najlepszą jajecznicę pod słońcem 🙂

Poza tym Ola od wczoraj zaczęła mówić zamiast DA - DAĆ z podkreśleniem Ć, więć brzmi to fajnie DAĆĆĆ.

Luknę co jeszcze tam napisałyście wczoraj, jak ten gnomek mi da, bo jest z lekka wnerwiający, bo wszędzie włazi tam gdzie nietrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, ja jak przechodziłam z karmienia piersią na modyfikowane to zaczęłam od 2, jak Ola miała skończony roczek to dokończałam jeszcze opakowanie 2, ale potem już kupiłam Bebiko 3 i odrazu dałam bez stopniowego przechodzenia, a kupki były raczej normalne, nie przypominam sobie, żeby miała rozwolnionko.
To jak nie pojawi się okres to może faktycznie zrób test, ale ja sądzę, że to stres i pobyt męża w szpitalu mogły mieć na to wpływ.Ja z kolei przy regularnym braniu dostałam o 2 dni szybciej, ale skończył tak jak zwykle i u mnie pewnie miało wpływ pewnie pobyt męża w szpitalu i tą chorą sytuację z babcią.

Komsi, to i tak Maxymo lepiej wstał niż Ola (jak poniżej pisałam), ona zasnęła przed 20 i ostatnio podobnie usypiała i budziła się później, a dzisiaj jak na złość tak wcześnie - mała wredotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HELLLO

Wszystkiego najlepszego dla Anulki i Komsi !!! szczescia w zyciu . spelnienia w malzenstwie i pociechy z dzieciaczkow!!!!!
My wstalysmy po 7 , pozniej poszlismy z tatusiem na zakupki do kauflandu z ranca, teraz gotuje barszcz ukrainski , tatus poszedl do pracy a mala bajki oglada i jeszcze sie prankoo pierze...pogoda cos sie robi.. w koncy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉 Kubus przespał dziś całą nockę 12 godzin bez pobudki do 7 rano 🤪 🤪 🤪 Ale sie wyspałam 😉 a ja juz mam posprzatane, poprasowane, na obiad przygotowane i Kubuś zasnął tyo mam godzinke, poltora dla siebie 😉
Kubus je 3 bebiko odkąd skonczył roczek i nic mu nie jest, tylko jak dałam mu bebiko o smaku bananowym, to miał zielone kupki, a jak sie skonczyło to do normy doszło, a anwet predz skonczeniem, Sylwia poczekaj z mlekiem, organizm moze sie przyzwyczja, a z tymi tabletkami, to ja bym sie bała 😜 mozesz być w ciazy kto wie...ja czasem, to bym chciała byc w ciazy, ale jak Kubus daje teraz w kosc, to mi sie odechciewa, ale jakby było, to bym sie cieszyła na pewno 😉 musze w poniedziałek do gina sie umówic, bo po tej wypalance, musze isc na kontrole 😉 a niedługo mąż wraca, to chciałabym w końcu troszkę poseksić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczęta

dzidziusia jednak nie będzie z jednej strony się cieszczę bo budowa i dopiero jak się wprowadzimy będziemy działać a z drugiej troszkę mi żal bo jakby było to by było he he mąż też mówi że już się powoli zaczynał cieszyć że coś będzie a tu czerwona kartka he he
a tabletek ominęłam 2 he he teraz patrze a w opakowaniu jeszcze jedna się schowała wogule w tym miesiącu to tak bez pojęcia brałąm tabsy raz rano jak zapomniałam raz na wieczór szczególnie po bo mąż wtedy zawsze się pyta czy brałam tabletke że aż dziwne że nic się nie przykleiło w przyszłym roku o tej porze będziemy majstrować może się uda

a dzuje się dziś jak by mnie ktoś łopatą w łebv walnoł nie do życia jestem po prostu najchętniej to bym poszła spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jetem, jestem 😜 😜 😜 szlak naprawde czasu nie mam i te wirusy na kompie czekam na kumpl;a zeby mi cos z tym zrobil 😉

Sto lat dla Komsi i Anulki

Waja a mi sie nie pojawilo Twoje zdjecie... 😞

U mnie jak nie mam wplaty wysyłam najpierw upomnienie a po 7 dniach zwrot prowizji i nawet jestem zdziwiona ze nie dostalas Kwasku przypomnienia bo mi sie wydaje ze o zwrot prowizji mozna wystapic wylacznie po uprzednim przypomnieniu...powiem Wam ze ja rezygnuje z mozliwosci wysylek za pobraniem (juz powoli nowy cennik wprowadzam na ukcje) bo juz kilka mi wrocilo niepodjetych a koszty musialam ponosic ja bo pomimo mailingu nikt nie zpalacil ponownie pozostal tylko negatyw...

achas Angela bardzo dobre podejscie nie przejmuj sie nie teraz to zdasz pozniej a co do kuzynki to rzeczywiscie debilistyczne foszenie sie....po za tym skad moglas widziec ze ona nie chce nikomu mowic??? 😮 😮 😮

pozniej jeszcze cusik popisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Kosmi, Anulka wszystkiego naj naj 🙂

Ja daje Marysi dalej bebilon 2 ale nie ma 3 więc... 😉

Potworki śpią a ja przed domem z komputerem i kawusią urzęduje 🙂 stwierdziłam, że ja też mogę trochę odpocząć. Wolałam wyjść bo jak się mała obudzi to ja muszę do niej iść a tak to szanowny niech d... ruszy (przy okazji się obudzi). Tak w ogóle to chyba mi się okres zbliża bo wkurza mniej jak nigdy że m. żnowu śpi- w nocy się nie podniesie jak Mała marudzi a wielce zmęczony. Najlepiej o 9 zrobił by sobie drzemkę 😠 Porobiłam prawie wszystko ale odkurzanie i mycie podłogi w pokoju to już jemu zostawie- dlaczego to ja mam wszystko robić kiedy on się relaksuje 🙃 Najlepiej jakby wziął Marysie na spacer wtedy nie musiałabym patrzeć na to co robi (albo nierobi) a na marginesie to muszę mu cukier zmierzyć bo to chyba nienormalne, żeby dorosły facet musiał zaliczać drzemkę 2-3 godzinną.

Marysia już świetnie sama wstaje. Nie potrzebuje podporki 🙂

Madalena, a może poprostu znajdź w necie nr tel do owej firmy i zadzwoń tam ze sprostowaniem albo do wydawcy książki telefonicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Laaf, moze troche mojej winy było, jej mama nie miała wiedziec, ale gadałam o tym tylko z najlepsza kuzynka miedzy soba a nasza ciotka to słyszała nie wiem jakim cudem i chyab jej powiedziala, bo skad by wiedziałą ze jej mowiłam. A tam zreszta młoda ma akurat czym się przejmować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Agulka Twój mąż , chyba mysli,że Ty możesz zapierdalać za wszystkich, a on mysli,że jak pracuje, to tylko odpoczynek mu sie nalezy, a własnie,ze nie! Chciał dziecko, to musi teraz robic w pracy i przy dziecku, wiec jeszcze ciężej, bo kiedy Ty masz odpocząc, tylko miedzy wstawaniem w nocy do małej? Bez przesady. A spac tyle nie musi, tez sie walnij i niech zobaczy jak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, ślicznie dziękuję za życzenia 🙂 😘

Angela, straszny artykuł, biedna kobieta i jej synek, ale jak trafi się na olewający personel (durni debile, którzy powinni być pozbawieni praw do wykonywania zawodu) to prośby to za mało, jakbym trafiła na takich lekarzy, którzy w tej sytuacji tak zachowaliby się to mój mąż - na ogół dość spokojna osoba i grzeczny do innych osób - to zrobiłby taki raban, że zakryliby się uszami i odrazu zrobiliby cesarkę jakby była taka potrzeba.
Na szczęście ja trafiłam na porządny personel i lekarz mi też nacisnął z 2 razy na brzuch, ale u mnie główka była widoczna i trzeba było popchnąć, bo Ola była owinięta jak szpulka nici wokół ciałka (pomijając szyjkę) i ogólnie wewnętrznie było ok.

Agulka, oj mąż powinnien pomagać, a co on sobie myśli - wychowujesz Wasze dziecko, dom jest na Twojej głowie, kulinarnie dogadzasz, więc powinien być wdzięczny i po stopach całować, no i w weeken choć odrobinę Ciebie odciążyć. A cukier swoją drogą sprawdź.

Sylwia, a nie mówiłam. Ja mam ustawioną przypominajkę w komórce jak biorę obecnie Cilest, bo przy poprzednich tabsach Cerazette (te brane podczas karmienia) to brałam nieregularnie i czasem też zapomniałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Dzisiaj już lepsza była podbudka 6.20, ale nieobraziłabym się jakby Olcia zaczęła znowu wstawać po 7 lub ok.8.

Wczoraj już nie napisałam, ale pojechaliśmy na molo, ale nie do Sopotu, tylko na Zaspę (dzielnica Gdańska), chociaż niektórzy twierdzą, że przynależy do innej dzielnicy Brzeźno, zresztą jak kto woli. Ola przeszła trzymając mnie za rękę z powrotem całe molo i trochę drogi deptakiem, jak przy tym była zadowolona, tak spodobalo się jej, że potem w domu wszyscy musieli, a szczególnie ja oprowadzać ją po domu 😁, na szczęście z przerwami. A wszyscy tzn. jeszcze mąż, teściowa i moi rodzice, bo byli wczoraj na ciachu i kawie/herbacie. Wracając z tego mola poszliśmy na obiad i Ola oczywiście musiała trochę zjeść z naszych obiadów - zjadła 2 frytki i trochę dorsza i soli.

Co do pomocy męża od pon. do pt. jak wychodzi 6.30-40 do pracy to w domu jest ok. 17.30, jak nie o 18 (korki, bo pracę kończy 16.15) i jak coś to Olą się zajmie, jak mam podać obiad, przygotowuję jej kolacyjkę lub mleczko. Jak wraca z pracy to jak jest potrzeba to zrobi jeszcze jakieś brakujące zakupy, jeżeli mnie skleroza dopadnie, w weekend robi sam zakupy, czasami się zdarzy, że razem. Ogólnie wszystko przeważnie jest na mojej głowie. Przyznam się, że nie lubię sprzątać łazienki i wc, mogę sprzątać wszystkie inne pomieszczenia, więc mąż zawsze sprzątał łazienkę, jak trzeba było to też czasami odkurzył, zmył podłogę chociaż po szpitalu na razie odpuściłam mu i sama to robię. A i zmywamy naczynia na zmianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...