Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a mnie mąż tak wkurwił dzisiaj że szok i taką zjebe dostał jak nigdy jeszcze odkąd się znamy bo teściowi się bimbru zachciało a on od razu poleciał że będą razem pić jak się wściekłam i mu mówię że tak to płaczę żę chyba nie bardzo mu się ta noga goi i jutro chciał iść na kontrol a pije codzień jak nie pikwo z bratem to z tatusiem to na urodzinach wódka i od czwartku codzień a mówie co to dziś za święto? że jak do wódki jest zdrowy to i do roboty też i takie tam a na koniec że jak wódka jest ważniejsza jak noga to niech mu utną w pizdu i będzie spokój wrr po prostu wpieprzyłabym mu dzisiaj

kwasiek weź no mi podeślij jakiś artykuł o wpływie alkoholu na gojenie ran czy coś takiego jak możesz bo próbowałam w necie poszukać ale nie bardzo mogę znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejuuuuuuuuuuuuuuu jakie boskie dzieczątka 🙂 Igusia i Marysia Dawidek Wam wielkie calusy sle 😘 😘 😘 😘 Zuzka nie wnerw sie bo wiesz sama ze Dawid Twoj na zabój 🙂

a tak apropo...co z naszym Zuziakiem... 😞

co do aparatu ja wymagan nie mam i napewno lustrzanki nie kupie bo najprosciej mi zal kasy 😜

dobrze ze Ann dobrze wypoczywa...nadrobi nas rsaczej nie da rady... 😉

ala coby sie Marice szybko wyszlo bo szkoda czasu an przeziebiebnia w lato... 😉

co do lekrazy...ja mam super przychodnie na NFZ zadzwonie i pogadam to zawsze mnie wcisna, cud lekarki (sa tam dwie + laboratorium+ przychodnia dla dzieci)

baby spdam kimac co ominelam przeraszam bo jak zwykle nie wiem kiedy wpadne...


buzile, nawet nie wiecie jak tesknie za stalym kontaktem 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 😉 bylismy dzis w castoramie kupic płytki do lazienki, nowe drzwi, zlew z szafką, pare rzeczy do wc i brodzik z prysznicem i krany, fdajne rzeczy, nie moge sie doczekac kiedy beda zmontowane 😉 Jka jutro bedzi epogoda, to jedziemy do Gdańska do ZOO 😉 Ale sie ciesze, to pomysł szwagierki, bierzemy Kubusia i Mateuszka, ma 6 mies wiecej od Kubusia, musze aparat wziasc i zdjecia porobic 😉 odrazu do Ikei skoczymy jak bedzimey w poblizu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

To dzisiaj my zaczynamy wątek 😉 w zasadzie nie śpimy od 5:30 bo wtedy z mężem wstajemy, a Marysia od 6 już buszuje:/ trochę wcześnie bo miałam nadzieje jeszcze się położyć po wyjściu m.

Angela, widzę, że korzystacie w pełni z powrotu męża 🙂

Oj Laaf zwolnij trochę... 🙂 odpocząć też trzeba 🙂

Sylwia, dobrze zrobiłaś bo albo zdrowie albo sielanka.

Madalena, jak ja bym chciała być na Waszym etapie jeśli chodzi o domek 🙂 skromnie ale ładnie 🙂

My wczoraj byliśmy u architekta i musimy zmienić projekt bo za sam dach w tym wybranym projekcie wyjdzie ok. 60 tys. zł + 4 kominy 18tys.zł 🤪 a gdzie reszta 🤔 ale już chyba znalazłam następce naszego wymarzonego domku 😉

Miłego dnia mamusie 🙂 Ja mam dzisiaj chate wolną więc zaczynam szaleć w kuchni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 🙂
Agulka, chce Ci się tak wcześnie wstawać? 😲 ja bym za cholerę nie zwlokła się z łóżka o 5:30 🙂 chociaż w sumie jak zacznę do pracy chodzić, to trzeba będzie tak wstawać... 🥴 pokaż nam następcę wymarzonego domku 🙂 🙂
Sylwia, wątpię, żeby były jakieś rzeczowe informacje na ten temat 🙂 ale powiem Ci tak: alkohol zdecydowanie pogarsza krzepliwość krwi, więc i rany się gorzej goją, więc Twój mąż powinien trochę przystopować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

Laaf, Kwasiek już ze mną lepiej... 🤢 ale miałam małą depresje związaną z naszym małżeństwem... pełno plotek... niedomówień... dość długi czas czułam się olewana i kiedyś musiało być ujście emocji... czekam aż przyjedzie i porozmawiamy jak należy a nie esy czy telefony...
po za tym obiecał że wróci... (ma gadać z kierownikiem żeby gdzieś blisko miał budowe...) bo inaczej nam się wszystko posypie... (ja to wiem)
odczułam wrażenie że mu wygodnie jest w Warszawie że młoda podrośnie to wróci... dowiedziałam się (on o tym nie wie) że dostał dwie propozycje tu na miejscu ale pewna nie jestem na 100% czy to prawda... zaczęłam go "olewać" przez tydzień nie pisałam tyle co zawsze i nagle zaczoł się mną interesować... nawet jak nigdy zaplanował wyjście do ZOO kino kolacja itp. jestem ciekawa jak długo... bo zawsze to trwa jeden weekend a potem znowu to samo... ehhh... tak w skrócie napisałam o co biega... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmm... Zuziek, nie wiem co Ci napisać może tyle, że trzymam kciuki za szczerą i owocną rozmowę z Twoim mężem!!

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-kokosach/m45a2443a2709a,2 to pierwsze cudo

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-kalateach-2/m4bfa7198d618f,1080

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-tamaryszkach-4-g2/m4c24a426db762,1080


Szukałam domów z mniej "zwydziwianym" dachem... bo niby świetnie wygląda ten który chcieliśmy http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-bergamotkach-g2n/m4bfa716d8c5ff,2 ale wole mieć w środku ładniej 🙂

Wczoraj wieczorem wybraliśmy z m. ten pierwszy a dzisiaj wyszukałam dwa kolejne... zobaczymy co na to drugi decydent 😉

Aha Kwasiek, my z m. zawsze razem jemy śniadanie (taki zwyczaj), do tej pory było to o 7 teraz jeździ wcześniej więc... a tak się teraz zastanawiam gdyby role się odwróciły... ciekawe czy też by wstawał 😉 🤢 na 99,9% nie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agulka, fajny zwyczaj... 🙂 jak mała podrośnie, to może i my coś takiego wprowadzimy, ale szczerze mówiąc - wątpię, aby wypaliło 🙂 co do domków, to mi się podoba kokosowy i tamaryszkowy. Jakieś takie "cieplejsze" są 🙂 ale kurcze jak popatrzyłam na koszty budowy... 🤢 mówi się, że wybudowanie domu jest tańsze od kupienia mieszkania. Z tego co widzę, to tak niekoniecznie...

Zuziaku, tak myślałam, że to o to chodzi... odległość potrafi zabić uczucie niestety... 😞 dlatego trzeba walczyć. Masz rację, namów go do powrotu. Albo żeby chociaż gdzieś bliżej pracował, żebyście mogli spędzać więcej czasu razem...
ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, Zuziaku trzymam kciuki za rozmowe z m.
My bylismy u lekarza i jest lekkoie przeziebienie, mozliwe ze to po jelitowce bo mowila pediatra ze tak czesto u dzieci jest. Dostala kropelki do nosa i syropek
Teraz jemy sniadanie i za ok godz. Marika pojdzie do spanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uhhh, wyszorowałam na klęczkach szczoteczką i cifem całą podłogę w kuchni i mi ręce odpadają... mamy płytki kremowe, ale z chropowatą powierzchnią. Z jednej strony super, bo nie widać zacieków itp, z drugiej strony brud się wbija pomiędzy te wypukłości i co jakiś czas trzeba miejsce w miejsce szorować, żeby płytka była czysta. Coś mi się wydaje, że kiedyś będziemy wywalać te płytki i kupimy sobie takie śliskie, błyszczące. No ale to za parę ładnych lat, o ile w ogóle...
Zaraz wrzucę pranie i będę się zbierać z Młodą na spacer do Biedronki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie miałam pod opieką 9 latka 🙂 ech dałam mu do posklejania taśmą przezroczystą telefon Marysi, pudełko i klocka. To mieliśmy małą lekcję klejenia bo jeszcze tego nie robił 😮 ech... a potem bawili się z Małą więc ja miałam czas na prasowanko. Było im razem tak fajnie, że Szymek nie chciał iść do domu (przyszła mama po niego) więc do burzy miałam jeszcze czas (ok. 30 min) a potem szybciutko pobiegł do siebie 😉

Madalena, własnej kasy wystarczy nam na wszystkie pozwolenia, studnie głębinową i projekt, może fundamenty. Reszta niestety na kredyt. I problem jest też tu, że nie umiemy zdecydować się na mniejszy dom, który mógłby być wycacany za taką kasę jaką włożymy w większy, no ale cóż musi być dobre 🙂 w końcu marzenia się spełniają 😎 😎 😎

Marysia padła więc za jakieś 30 min będzie do budzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuziaku, moze zaznal swobody bo w sumie tam bedac po za zarabianiem pieniedzy nie ma zadnych obowiazkow...byc moze zbyt go osaczalas esemasami (co dla nas nop. dla mnie ejst normalne a dla facetow abstrakcja:dry 🙂 a po za tym jesteście dość młodzi a Zuzka jakby zoobowiazala Was do malzeństwa a takim parom jest ciezej...wiem bo to przeszlam. Poki co rzeczywiscie wez go nieco na dystans napewno zacznie sie zastanwaiac o co kaman a jak przyjedzie to badz nadal na dystans ale oczuywiscie super zona ale bez narzutu...nie wiem jaki jest adam ale w przypadku mirka zawsze dziala 😉 trzymam kciuki za was i prosze pisz do nas 🙂

Agulka projekty super nawet sie dobrze nie przygladalam bo mi gul skacze 🙂 my niby tez bysmy mogli budowac sie na ziemi rodzicow mirka w wawie ale skad kasa? 😮 ewentualnei pod to nasze mieszkanie ale decyzja bylaby ciezka...

Kwasku jakis czas temu domy byly tansze od mieszkan teraz niestety sa drozsze...a najdrozsza jest ziemia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agulka projekty fajne a dom faktycznie ogromny to ile dzieciaczków planujecie he he?
u nas nawet by szans nie było na taki bo za wąska działka ale ja i tak chciałam mniejszy bo kto taki wielki będzie sprzątał? pewnie ja więc będę mieć mniej he he a dzieci tylko 2 planuję więc nam starczy skromne 112 m2 + garaż którego niebędzie tylko będzie w nim nasz sklep

ja dziś w wiś niach od 8 rano a moja siostra z igą utłukłam 212 kg razy 2,10 to ładna dniówka wychodzi jutro siostra ma jazdy więc zostaje w domu ale w czwartek ide z powrotem zawsze to coś kaski wpadnie wiśnie coprawda teściów ale ile sobie urwie tyle mi dają kasy za nie co w skupie bo rwaczom normalnie to 60 gr od kila płaca

z mężem się nie odzywam on też raczej do tego nie dąży więc sobie tak po cichutku siedzimy ide kąpać igę i najchętniej bym poszła spać ale paczek mam troszkę to musze je zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wczoraj wieczorem nasmarowałam Marysi główkę olejuszką bo tak mi się wydaje, że ciemieniucha nie zeszła jej do końca. I cały dzień jest bardzo marudna, ciągle czubkiem głowy trze o coś (tak jakby ją coś gryzło)- tak mi się wydaje że ma też podrażnioną skórę głowy 🤔, teraz już dwa razy się obudziła od momentu jak zasnęła 😞 dałam jej ibufen i licze że pomoże!

Laaf, u nas jest ten plus że mamy działkę a reszta leci na kredyt bo nie jesteśmy aż tak majętni żeby sfinansować to z własnej kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurna chata nimam takiego czegos, nasmarowalam go pulmex dalam masc ziolowa na katar na nos, do tego jak zasnal pokropilam olbasem, cos z naturalnych rzeczy, amm lipe suszona, pokrzywe, liscie malin. z czego mu ta herbatke strzelic najlepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉 W ZOO było super, potem na molo poszlismy i wogole fajnie czas spedzilismy z rodzinka, dzis moze ognisko zrobimy jak pogoda sie zmieni 😉 Kubus ładnie spał półtora godziny, a u nas remont łazienki dzis ruszył, to za tydzień może bedzie gotowa, bo prysznic do wymiany, zlew, kafelki, ale nie ma ich duzo... To powinno szybko pojsc, dzis maz zrywa, te stare rzeczy... Nie moge sie doczekac nowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...