Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

TAAAAAAAAAAAADAM MAJA I OLIWKA Z GWIAZDĄ TV HENIEM 🤪

[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7176/img0002fo.jpg[/IMG]
[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4365/img0001vlb.jpg[/IMG]


ps.każde zdjęcie jakie dodam zabezpiecze takim wpisem dzięki temu mam nadzieje że nikt nie połasi sie na fotke bo jak podac coś za swoje gdy jest podpisane i z data 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂
Kasia w końcu powróciła do Nas na dobre 🙂

Cieszę się, że zabieg Dominika trwał tak krótko 😉 Teraz niech dochodzi oczko do siebie 😘

Co do lotów do Polski to ja też latam sama z Alą do Polski i na prawde nie jest źle a swojego czasu miałam jeszcze wózek, który musiałam przy samolocie rozłożyć na dwie częsci ( spacerówka i stelrza osobno) i dawałam rade 😉 Dla chcącego nic trudnego 😁 Teraz na szczęście mam ,,parasolkę,, a więc składa się nogą haha w 2 sekundy uffff.... 😁 Teraz już wogóle moge sama latać z Alusią i nie prosic o pomoc 😉 🙃 😜

Krowa zabezpieczenie super na zdjęciach !! 😉

A co do imprezy andrzejkowej to ja nawet nie myślę o tym może coś wyjdzie samo w praniu takie imprezy nie planowane są najlpesze 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja zaraz biore sie za nadrabianie i notatki porobie 😜 oczko do miesiaca ma prawo jeszcze ropiec, ale Pani dr mowila,ze raczej kwestia paru dni, chociaz czasem zdaza sie, że po pierwszym takim zabiegu nie jest całkiem udrożnione i wtedy gdy po miesiącu nadal ropieje to powtarzają zabieg, no ale ja jestem dobrej myśli bo oczko już łądniej wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, zdjęcia super 🤪 🙂 Zabezpieczenie również 😉
Sylwia, cieszę się, że już po zabiegu 🙂
Mi jutro kuzyn będzie zakładał w kuchni płytki na ścianę więc już czuję ten bajzel w całej chałupie 🤢 Nie dojdę do ładu z tym mieszkaniem do roczku chyba hehe. Mam tyle pomysłów na wystrój wnętrz tylko kasy na razie brakuje bo są bardziej priorytetowe rzeczy 🙂
Dzisiaj otwierali u nas kolejną Biedronkę i były DADY za 19.90 zł, ludzie brali hurtowo 😁 To i ja się zaopatrzyłam także do końca roku z głowy z pampersami 🙂 🙂 🙂
Czym najlepiej wyprać dywan ręcznie??? Czy są jakieś domowe sposoby/środki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Mini, zdjęcia super 🤪 🙂 Zabezpieczenie również 😉
Sylwia, cieszę się, że już po zabiegu 🙂
Mi jutro kuzyn będzie zakładał w kuchni płytki na ścianę więc już czuję ten bajzel w całej chałupie 🤢 Nie dojdę do ładu z tym mieszkaniem do roczku chyba hehe. Mam tyle pomysłów na wystrój wnętrz tylko kasy na razie brakuje bo są bardziej priorytetowe rzeczy 🙂
Dzisiaj otwierali u nas kolejną Biedronkę i były DADY za 19.90 zł, ludzie brali hurtowo 😁 To i ja się zaopatrzyłam także do końca roku z głowy z pampersami 🙂 🙂 🙂
Czym najlepiej wyprać dywan ręcznie??? Czy są jakieś domowe sposoby/środki?

Marta a gdzie obiecane fotki mieszkania??? 😉
Ja dady już nie używam bo jak przeszliśmy na 3 to Majki tyłek wysypka po nich zdobiła z 2 nie było problemu ale 3 🤢 🤢 więc jesteśmy cały czas na hugges z puchatkiem 🙂
ale chusteczki dada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no więc pokolei 🙂 Mini widziałam jak pożegnałaś brzuszek bo tam z przyzwyczajenia i rozbiegu wchodziłam hehe 🙂 No i jeszcze raz witam Ruzie 🙂 mój synek już chodzi. Dominik też jest Świąteczny z 26 grudnia 😁 Mini foto postaram się na awatarze jeszcze dziś dodać 😜
Ewunia na zdjęciu jest słodka!!!
Kasiu witamy Cie po urlopie na forum 😁
Witam również koleżankę Izalelę 😁
Dominik też wszystko by najlepiej zjadł i papier i inne rzeczy różne i nie raz dziwne hihi dziś w szpitalu obrączki z rączek ściągał tyle razy zębami że już mu chciałam całkiem je ściągnąć 😉
Mini Ty Krowo ja grzeczna i kulturalna mama??? Hihi ale mnie opisałaś ja tylko pozory stawrzam 😜
Iza ja stwierdziłam, że Dominik ma tyle zabawek że nie wiem co mogę mu jeszcze wymyślić wiec dostanie jakiś drobiazg do zabawy no i zaczynamu mu powoli pokoik urządzać więc to będzie też w ramach prezentu 😉
Kasiu śliczne zdjęcie Ali na awatarze!!!! 🤪
Czity jeszcze nie było a tu o seksie temat aż coś dziwnego hihi 😉 ja tam na moje libido nie narzekam 😜
My jutro do dziadka na 80-te urodziny robi na 60 osob wiec bedzie impreza 🤪 😉
Hihi ale foty Majki i Oliwki!!! Teraz nikt Ci ich napewno nie ukradnie 😉
Marta ja znam stary sposób na dywan moja babcia zawsze jakąś starszą firaną szorowała jest lepsze to od szczotek i innych rzeczy 🙂
No i zaraz biore się za te daty Kasiu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Sylwia dawaj no awatar tylko nowy 😁
Ha ha Kasia a ty też nam daj nowe zdjęcie Kayki 😉]
a mój mąż powiedział mi coś słodkiego i głupiego zarazem 😁
ja mu "widzisz jak mnie kiedyś kochałeś" a on "nadal cie kocham a że jestem babiarz nic nie poradze" 🤪 🙃
przynajmniej szczery 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Czym najlepiej wyprać dywan ręcznie??? Czy są jakieś domowe sposoby/środki?



Moja mama cale zycie szorowala szczotka ryzowa ,a na niej piana z wody+plynu do czyszczenia dywanow ..... pozniej wilgotnym recznikiem przecierala ze dwa razy recznikami , zeby zebrac resztki ewentualnego plynu i na koniec tez na wilgotno woda z octu,aby dywan nabral wyrazistych kolorow..... No i to robi sie na noc, zeby dywan wysechl do rana
ja kupuje gotowe pianki w aerozolach-bo jestem bardziej leniwa do czyszczenia dywanow jak moja mama.... spryskuje i albo odkurzam,albo przecieram..... -ale moja technika nie jest tak skuteczna jak mojej mamy
jej dywane stare po 30 lat ,a wygladaja lepiej od moich 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, jak sie rozpisala 🤪 jak nie ona 😜
a najlepszy sposob na dywan? brak dywanu 😜 😉
my mamy w goscinnym taki malutki i jak jest brudny, kupujemy nastepny, a brudny chowamy do schowka pod schodami "na pozniej do wyprania" - lezy tam juz kilka ☺️ ale nie kupujemy nic drogiego, takie tylko,zzeby cos na srodku lezalo 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahhaha a to dobre 😁 ja tak samo nie lubię dywanów, jeden dostaliśmy w prezencie, ale go schowałam, bo ten kto ma psa, ten wie co znaczy pies + dywan... 😜 kilka miesięcy temu go wyciągnęłam, żeby mały się na nim bawił, ale muszę go odkurzać co chwilę.
Cieszę się, że z Dominisiem wszystko dobrze :d dzielny jest chłopak 😁
Iza opowiedz nam coś o swojej córeczce i pokaż zdjęcie 😁
Miniatura, jednak w tym Twoim mózgu coś pracuje 😁 ja chyba też tak będę zdjęcia zaznaczać 😁 a dziewczynki masz śliczne 😁
Ostatnio zauważyłam, że kilka osób bardzo mi się dziwi, że małego jeszcze karmię i oczywiście sugerują, że już się nakarmiłam i że czas go odciąć od cyca 🤢 🤢 nie wiem po co te uwagi 🤢 🤢 to przecież moja sprawa ile będę karmić dziecko. Mini, u Ciebie też takie zjawisko występuje?? Ja chyba jeszcze nie jestem gotowa, mimo że nie chciałam tak długo karmić. Tak mnie rozczula jak mały chce się przytulić do cyca i widzę, że potrzebuje tej bliskości 😞 ale boję się, że potem będzie gorzej i będzie trudniej go odstawić. Także jestem rozdarta 🤢 🤢 😞 😞
Niby jest taki duży już, ale dla mnie jest jeszcze taki malutki 😉 a poza tym mleka sztucznego nie chce, to ja nie wiem co to będzie. A poza tym z mlekiem to u mnie kiepsko ostatnio 😞
To się wyżaliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina a wiec tak....myśle że nie ważne ze Łukaszek wygląda na dużego,zawsze możesz mu dawać pierś w domu i nikt tego nie widzi 🙂
i rozumiem twoją potzrebe bliskości z nim,bo ja mimo chwilowych zalamań też kocham jak ona się tuli do cyca,i nawet największy nerw mi się wycisza gdy ona ssa pierś....
i tak są ludziska którzy mówią roczek ma a ty cyca dajesz 😠
ja pier... moja pierś moja sprawa,gdy publicznie musze dać to jestem tak osłonięta ze ni kawalka nagiego ciała nie widać....
możliwe że dziecko samo pożegna pierś gdy uzna że mało pokarmu więc buzi i się nie dołuj twoje serce wie lepiej czego wam trzeba 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Sylwia, jak sie rozpisala 🤪 jak nie ona 😜
a najlepszy sposob na dywan? brak dywanu 😜 😉
my mamy w goscinnym taki malutki i jak jest brudny, kupujemy nastepny, a brudny chowamy do schowka pod schodami "na pozniej do wyprania" - lezy tam juz kilka ☺️ ale nie kupujemy nic drogiego, takie tylko,zzeby cos na srodku lezalo 😉 😜

Przyznaje się nasz dywan leży w piwnicy zwinięty...bo nie ma komu go wyczyścić ☺️ ☺️
no ale na wykładzine się nie przyda.... ☺️ bo po co,ale myśle o zamówieniu latem pana od czyszczenia 🙂 bo tapicerki też czyści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomośc od Gosi....
Hejka ja na sekundę.
Nie mogę sie zalogować na mamuśkach
Ale nie mam czasu dziś kombinować, jutro jak bede miala trochę czasu to sprubóję.
Ja żyję i mam się dobrze , ale z teściowa kiepsko ma 80% szans na przeżycie. Więc u nas nie wesoło . 😞
Ale więcej Wam powiem jak będę miała chwilkę .
Spadam 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...