Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Już pewnie każda wie, ale napiszę... 🙂
O 14:50 przyszedł na świat Adaś. Waży 4200 i mierzy 57 cm 🙂 Oboje czują się dobrze 🙂


Mówiłam, że to będzie sobota !! Ale miałam nosa 😁
SUPER !! GRATULACJE DLA SYLWIIIIIIIIIIIII I MALUSZKA I PAWŁA A DOMINIK STAŁ SIĘ STARSZYM BRATEM !!! 😁 😁 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Postaram się dziś wkleić zdjęcie Adasia i Majki, bo Krowa mi wysłała 😁
Gdzie są wszyscy do cholery? !
My w sobotę byliśmy na grillu i mały zaliczył pierwszy w życiu taki upadek. pełno krwi, rozwalił dwie wargi, nos i broda zdarte... Moje biedactwo, wygląda strasznie. Oby mu się szybko zagoiło. Czy wiecie, że w piątek ma być 6 stopni? brrrr. Chyba czas kurtkę małemu kupić, a ja ani trochę nie jestem przygotowana 😜 Ani butów, czapki, szalika itd. 🤢 🤢 w sumie dla siebie też jakieś swetry muszę kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majki i Adaś 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/majkas.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img594/4648/majkas.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc00436bc.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img69/6892/dsc00436bc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
ja tu zaglądam ale cisza straszna ostatnio 😞
Adaś to bardzo potężny facet się Sywlii urodził 😁 Maja cukierkowy róż 😁 A Łukasz to taki duży i jak wywija hahaha 😁
U nas jakoś leci. Dzisiaj z Mamą pogadam na skype 🙂 U mnie pogoda po psie. Suszyłam dwa dni pranie na dworze a na koniec i tak zmokło bo pdało !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia Was pozdrawia i jak wróci, to wszystko napisze i powrzuca zdjęcia 🙂 Chyba dopiero w środę wyjdą, bo Adaś ma żółtaczkę, a ona nie ma żadnego szwa! Nie wiem jak ona to zrobiła rodząc takiego klocka 😁 maszyna do rodzenia 😁 Dominisiowi bardzo się podoba braciszek, głaskał go delikatnie.
Kaffi, z jednej strony jest to ciężko zrozumieć, bo to nie jest fair, jak puszczają chore dzieci, by zarażało inne, ale co jeśli nie mają z kim zostawić, a do pracy muszą iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina ja jestem w stanie zrozumieć, ale jeżeli dziecko za każdym razem jak jest chore to jest puszczane do przedszkola 😠 a nietrzymane w domu żeby wyzdrowiało to mnie normalnie szlak bierze. Do niedawna było tak, że matki przynosiły do przedszkola antybiotyk dla dziecka żeby panie przedszkolanki podawały na szczęście to się już skończyło, ale są takie zołzy, co dziecko non stop jest kaszlące albo smarkające i do przedszkola zaprowadzane 😠
Sylwia nie ma ani jednego szwa 😮 pozazdrościć tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to już pisze co u nas 🙂

to tak dzieci były na weekend u taty martwiłam się i to bardzo zwłaszcza o Maje która zawsze była i jest przy mnie poza tym paweł nie chciał telefonów odbierać i miał głupie zagrywki. Ale muszę przyznać że dobrze zajął się dziećmi. Nie płakały, bawiły się jedynie Majka wyrwała sobie trochę włoskow na tle nerwowym. 😞
i wszystko by było ok gdyby po tym weekendzie p nie zaczął by znów męczyć smsami że kocha mnie itp...

ja z soboty na niedzielę przedawkowałam przeciwbólowe. Imbuprom max itp od soboty ok 12,13 do niedzieli ok 16 zjadłam 8 lub 9 tabletek tak mnie ząb bolał 😞 no i po odebraniu dzieci w samochodzie ataki zimna i gorąca, mdłości a każdy dźwięk rozsadzał mi głowę 😞 k sam z dziećmi zrobił zakupy a w domu mi kazali się położyć a on robił kolację i położył dzieci spać.

w sobotę też byliśmy w 3 z mama na grzybach i już łącznie 3 razy na kawie rozmowę z moimi rodzicami zdał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga będziesz może szczepić maluchy przeciwko grypie? A z przedszkolem tak jest zawsze skupisko dzieci skupisko bakterii itp ale ja też będę wolała oddać dzieci do przedszkola ostatnio oglądałam program idealna niania i to było straszne jak opiekunki dzieci mogą traktować!

Ja też gratuluje Sylwi teraz ma 3 mężczyzn u swojego boku ta ma dobrze 😁

Kasia daj pranie ci wysusze u mnie w domu 26.5 temperatura 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘
Aguś ja też mam ciepło w domu, ale jak na dworze wilgoć w powietrzu to niestety i tak nic nie schnie 🤔
Kafi ja też bym była zła. Dbasz o dzieci a inne przyjdą i tak doprowadzą do ich choroby 😠
My zaraz idziemy chociaż na godzinkę na spacer bo pogoda okropna ale Alicji już odbija od siedzenia w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Miałam napisać przedwczoraj i wyleciało mi wszystko z głowy co nadrobiłam ... 😮

Z tego co pamiętam to przesyłam Gratulacje dla Majki odnośnie nauki nocnikowania 🙂 My pampersy na razie na noc a na spacerze woła więc u Was też to kwestia chwili 🙂

Ninka, z tym kamieniem to masakra, strach się bać normalnie! Jaki postęp w sprawie? P.S. Łukaszek super tańczy!

Kafi, u nas w żłobku jak pracowałam a dziecko miało katar czy kaszel świadczący o początku choroby czy miałyśmy jakies podejrzenia to prosiliśmy o zaświadczenie od lekarza, że dziecko jest zdrowe i może przebywać wśród innych dzieci. To było zapisane w regulaminie. Nie wiem jak u Was... Życzę zdrówka dzieciaczkom 🙂

Maly Adaś podobny do brata 🙂 Jak się jej to udało, że żadnego szwa, ani nie popękała, super!! Szybko dojdzie do siebie 🙂 Już to widzę jak 2 tygodnie po porodzie zacznie sprzątać na Święta B.N 🤪 😁 🙂

Kasiak, gratuluję Kayce że śpi już w łóżeczku bez "boku" hehe. No i przykrywa się kołderką! Ona jest bardzo mądra 🙂

Kasia, jak remont domku? Zapomniałam kiedyś pochwalić Twój Avatar- Alunia jest śliczna i ma oryginalną urodę, na prawdę, urocza jest! No to chyba na tyle... 🙂

Nie wiem czy ktoś to w ogóle przeczyta ale mam czyste sumienie że nadrobiłam i naskrobałam hehe

Mąż w pracy a ja oczywiście nadrabiam na internecie seriale 🙂 Miłego wieczorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Hej, nie man za bardzo czasu na forum, Kaya od ponad 5 dni chora i z dnia na dzień coraz gorzej było, poszłam dziś do GP i ma zapalenie uszu , gardła i zawalone ogólnie drogi oddechowe. Męczy się strasznie więc myśle ze antybiotyk jej szybko pomoże , pa 😘
kasiu to mała feste chora jest 😞 życzę jej i malucha Agi szybkiego powrotu do zdrowia bo takie małe dzieci najgorzej znoszą choroby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej :*
Martuś przeczytałam 😘 Remont hmmm... nie jest zrbione dosłownie nic. Mariusz to nygus nic mu się nie chce. Salon jest w najgorszym stanie bo są ściany do zrobienia i będziemy musieli wynająć ekipe remontową do tych ścian ale za co to nie wiem bo to koszt 500-600f plus materiały a tu jedna wypłata tylko 🤨 Dostaje depresji z powodu tego domu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...