Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂
Dzięki za wskazówki na temat tabletek.
Nina zajebista świnka, i jaki ma głosik 🤪.
Grypa żołądkowa to katastrofa 😮 zdrówka życzę 😉
Sylwia ja nie wierzę w te przepowiednie, i Twój prezent też napewno śliczny , uwielbiam biżuterię.
hej na wszystkich fotkach mieszkania były wysprzątane i czyste aż w oczy raziło haaa. U mnie jest czysto tylko gdy mam wolne 🤪, czyli 2 razy w tygodniu hahhahaaa.
Idziemy dziś na imieniny Agaty - mojej bratowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest któraś chętna popilnować mi dzieci bym się wyspała? 🙂 ha ha
Dowiedziałam się że p umawia się z jakąś dziewczyną nawet do dzieci dziś nie chciał przyjechać bo mu nie pasuje ale dobrze że wkońcu coś robi ze swoim życiem. Dzieci w sumie i tak widział w zeszły piątek...

Kasiu gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Mini , ale ja też czuję wiecznie zmęczenie i badania też mam dobre. My mamy małe dzieci i kupe pracy w domu , niektóre pracują . Dlatego też to zmęczenie 😞 Dobrze że Paweł sobie kogoś znalazł , niech i On ułoży sobie życie, dzięki temu Tobie nie będzie krowiej dupy zawracał 🤪
Kasiu ja także Ci gratuluję , ale nie wiem co to jest ten mmm... - test. 🤢, biedna Kayka 😞
Dzis wyprawiamy urodziny Pauli , niebawem zjadą się nam goście.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Mini, to zmęczyłaś się właśnie najbardziej przez ten tydzień hahaha 😁 nadrabialiście straty 😁 ja też wiecznie zmęczona jestem 😜 a co by było, gdybym jeszcze pracowała 🙃 🙃
Jak tam Kaya się ma?
Mi korzonki jeszcze nie odpuściły, a już przeziębienie mnie łapie 🤢 🤢 tylko bym leżała.
Kasiu gratuluję zdania testu - a co w nim chodzi? 😁 bo my z Czitą za murzynami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjjjj dziewczyny, po zdaniu tego testu , teraz wystarczy że złożyć aplikację i mam przyznane brytyjskie obywatelstwo 😉 Kaya juz chyba lepiej, zobaczymy jak będzie w nocy.
Dziś byliśmy na roczku i ona vo chwile- idziemy do domu- pod koniec trzeba było naprawdę wracać, bo nie można było jej nic przetłumaczyć 😮 domatorka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim mamuśkom 🤪
Pierwszy dzień urlopu!!!!! Choć pogoda mi nie dopisuje bo ponuro jest , ale nie pada 😉
Oj Kasia to bardzo sie cieszę i gratuluję jeszcze raz 🤪 😘 😘
Kurko 😞 biedna Ty łamie w krzyżu i w dodatku zagilana 😞 - drówka 😘
Aj Mini toś ty przez sypialne pzyjemności jesteś taka zmęczona hahahaha, to życzę Ci takiego zmęczenia do końca życia 😁 😁 🙃 🤪
Dziękujemy za życzenia dla mojej 15 letniej córki 🙂, oczywiście do dmuchania świeczek pierwsza była Ola 🤢, pózniej wstawie jakąś fotkę 😉
A teraz lecę zmienić pieluchę mojej małej dupci 😉
MIŁEGO DNIA PIĘKNE 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Kasiu 😘
Właśnie - przepraszam - sto lat dla Paulinki 🙂
Czita będzie teraz dupę na lianach przez tydzień wygrzewać 😁
Ninka ja też jestem zmęczona po całym dniu chociaż nie pracuje ale uwierz mi, że jak się idzie do pracy człowiek ma dwa razy więcej siły bo tak na prawdę zmęczone jesteśmy monotonią i nudą w domu bo ciągle to samo.
Ja dzisiaj rusza szukać pracy 🙂 A więc czas robić sie na bóstwo haha tylko kawę dopiję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
Kasiu 😘
Właśnie - przepraszam - sto lat dla Paulinki 🙂
Czita będzie teraz dupę na lianach przez tydzień wygrzewać 😁
Ninka ja też jestem zmęczona po całym dniu chociaż nie pracuje ale uwierz mi, że jak się idzie do pracy człowiek ma dwa razy więcej siły bo tak na prawdę zmęczone jesteśmy monotonią i nudą w domu bo ciągle to samo.
Ja dzisiaj rusza szukać pracy 🙂 A więc czas robić sie na bóstwo haha tylko kawę dopiję 😁

Świnko powodzenia w poszukiwaniach 😉, tylko za bardzo się nie zmaluj i nie ubieraj MINI bo zatrudnią Cię w klubie nocnym hahahahahahaaaa 🤪
A dupę na lianach wygrzewać będę w lipcu w Łebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrzucę Wam fotkę 🙂
Ola w kucykach 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/sam2958q.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1809/sam2958q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
I tu z urodzin

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/sam2950.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2194/sam2950.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze jak tu pusto 😮 😞 😞
Dziewczęta czy Wasze dzieci śpią w dzień ????? Dziś nie położyłam Oli spać w dzień i widzę że jest już śpiąca, jeszcze ze 20; 30 minut i pójdę ją wykąpać. I przed 21 pozwolę jej pójśc spać. Może juz nie będzie spała w dzień 🥴
Pigi jak poszukiwania ???
Kasiu jak jelitówka ???
Krowo a Ty gdzie sie podziewasz ????? K męczysz ? a potem narzekasz że zmęczona jesteś 😁 😁 😁
Sylwia a co z Tobą ?? Chłopcy dają Ci w kość ???
Marta znów opuszcza nasz wątek 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj wreszcie ktoś tu zajrzał 🤪 🤪 🤪 🤪
Kaffi moja Ola tez nie nosi gumek ani spinek 🤢, wczoraj kitki miała tylko do zdjęcia , zaraz je ściągnęła. A tak uroczo i dziewczęco wygląda w kitkach 🙂
Kaffi ja tez tęsknie za wiosna , za słońcem i ciepłem . Chętnie bym sie juz pozbyła kurtki zimowej. Jeszcze troszkę musimy poczekac 😉
No właśnie to też zależy o której dziecko rano sie obudzi , moja wstała przed 9 dziś i jeszcze sie dobrze trzyma. Zobacze co jutro będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...