Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bry 🙂 pisze do was z Telefonu Bo wszyscy spia i nie chce na gore wchodzic. Od wczoraj tez jest u nas mama, tak wiec pelna chata...nie mam czasu na kompa. Wczoraj bylam na probnym makijarzu I po prostu porazka. Czulam sie jak stara lampucera. Dzis jej pokaze na zdjeciach o co mi chodzi. Dzis jeszcze opalanie sprayem I wieczorem Paznokcie. Potem zajrze,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiu nic dziwnego, że nie masz czasu przecież to już ledwie pare dni do Waszego ślubu 🤪 a mi Dominik właśnie zasnął 😮 i to na kanapie obok mnie bo się kulał a ja grzebałam w necie patrze a on śpi mam nadzieje, ze nic go nie rozłoży bo to do niego nie podobne o tej porze spać 😮 nic no to korzystam z okazji i ide śmieci wynieść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień bobry 😁

Kasiu coraz bliżej do ślubu 🙂 więc się nie dziwie że nie masz czasu wszystko trzeba dopiąć na ostatni guzik 🙂

Sylwia musiałam poprawić post bo mi chodziło że PIWA BEZ SOKU nie wypije 😁 ha ha a wczoraj wyszło mi że z sokiem nie wypije 🙂
No to Dominik ci pobudkę robi 😁


Moje nadal śpią razem w pokoiku ale wczoraj po 23 obie się obudziły bo Oliwka zaczęła płakać że chce pić i spaliśmy w 4 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, to już tylko 2 dni!! 🙂 na pewno będziesz pięknie wyglądać i nie jak żadna lampucera 🙂
Mini, trzymam kciuki za wizytę 🙂
czekamy na wieści.
Sylwia, a Ty masz chyba usg na dniach?? 🙂 może się dowiemy kto tam mieszka (kolejny synuś 🙂 )
a tak poza tym to ...... FOCH! Z rana musi być 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Kasiu, to już tylko 2 dni!! 🙂 na pewno będziesz pięknie wyglądać i nie jak żadna lampucera 🙂
Mini, trzymam kciuki za wizytę 🙂
czekamy na wieści.
Sylwia, a Ty masz chyba usg na dniach?? 🙂 może się dowiemy kto tam mieszka (kolejny synuś 🙂 )
a tak poza tym to ...... FOCH! Z rana musi być 😁
Wizyty dziś nie będzie 😠
wczoraj już niby znów było tylko plamienie a dziś już jakby okres i skrzepy czyli poczekam sobie do 9 maja ☺️
nawet do dentysty dziś nie dostałam się rejestracja od 6:45 a dodzwoniłam się 6:47 i niby komplet już 😠
jak nie urok to sraczka 😠
zresztą pisałam na gg wczoraj co i jak ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
no ja w piatek mam usg i juz sie nie moge doczekac 😁 🤪 no ciekawa jestem co tam sie kryje i czy sie pokaze 😉 Mini komplet bo pewnie ludzie w kolejce poszli, albo pani z rejestracji znajomych w kolejke powciskała 😉
też tak myśle i to nie pierwszy raz 😠
raz dzwoniliśmy się rejestrować to ku... 10 minut kartoteki szukała i sobie o schabowych gadały 😮 🤢
mój Paweł ma jeszcze jutro wolne 🤢 😁
jakoś przeżyje 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini to masz dobrze z mężem. Ja ostatnio mojego widuje na śniadaniu 30 minut i na obiad przychodzi o 14 posiedzi tak do 15.30 w domu i dalej idzie do zakładu no i wraca różnie ale tak 18-19 a ja chodze ostatnio spać koło 22 🤢 i jestem troche wystraszona jak bez jego pomocy dam rade z dwójką maluchów 😞 wiem, że na początku będzie napewno inaczej bo on znajdzie czas, ale jak będzie miał dodatkową prace to będziemy sami. Wogóle ostatnio coś mamy ciche dni, niby się nie pokłóciliśmy ale jakoś mało rozmawiamy 🤨 lece zajrzeć do Dominika bo znowu u siebie w pokoju się kula po podłodze hehe może znowu tam zaśnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Mini to masz dobrze z mężem. Ja ostatnio mojego widuje na śniadaniu 30 minut i na obiad przychodzi o 14 posiedzi tak do 15.30 w domu i dalej idzie do zakładu no i wraca różnie ale tak 18-19 a ja chodze ostatnio spać koło 22 🤢 i jestem troche wystraszona jak bez jego pomocy dam rade z dwójką maluchów 😞 wiem, że na początku będzie napewno inaczej bo on znajdzie czas, ale jak będzie miał dodatkową prace to będziemy sami. Wogóle ostatnio coś mamy ciche dni, niby się nie pokłóciliśmy ale jakoś mało rozmawiamy 🤨 lece zajrzeć do Dominika bo znowu u siebie w pokoju się kula po podłodze hehe może znowu tam zaśnie 😉
Sylwia czy ja wiem czy dobrze.... Chyba dobrze się czuje gdy jest on w pracy,nie czepia się o nic,ja robię wszystko po swojemu,itp... ☺️
ciche dni....nie wiem ale często słyszę że jak już jest 2 dzieci to nadmiar wrażeń sprawia że facet się zmienia mój się zmienił niestety ☺️ ☺️
a na usg idziecie razem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, ale Twój prawie mąż ma piękne kobiety w domu 🙂 Ty jesteś z tych kobiet "jak wino" 🙂 a wnętrze rzeczywiście przytulne, cały dom zresztą gustowny i ten pamiętny kominek 😁
Sylwia, piątek dla mnie, dla Ciebie i dla Kasi będzie stresującym dniem 😁
Ty na usg, ja zęba wyrwać,a Kasia ma swój wielki dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂

Mini, będzie dobrze więc nie martw się na zapas 😉
Kasiak, wyglądasz ślicznie, Kayka też! I zgadzam się z Niną, że jesteś jak wino 🙂 Co do makijażu to pewnie za dużo Ci nałożyła wszystkiego i wyglądało mało naturalnie i bardziej jak maska co? Nie lubię przesady... wolę minimalizm 🙂
Sylwia, nie mogę się doczekać piątku bo masz usg! 😁 Miejmy nadzieję, że maleństwo ujawni czy jest dziewczynką czy chłopcem 🙂 Ja myślę, że będzie dziewczynka ale trzeba mieć dystans do swoich przeczuć bo lepiej być mile zaskoczonym niż rozczarowanym 🙂

Nie wiem co miałam jeszcze napisać...

Jeszcze 3 dni i długi weekend. Nie mogę się doczekać! 😁

Moja zasnęła parę minut po 19 więc zdążyłam się wynudzić hehe Mąż w pracy i będzie za jakąś godzinkę więc wypiję Harnaśka i spadam lulu 🙂

Dobrej nocy kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...