Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejjjjjjjjjj 🙂 🙂 🙂

Pigi, Alusia jest prześliczną blondyneczką!! I am takie same fioletowe buciki jak Gabi hehe. Impreza byla udana 🤪 Można sobie pozwolić od czasu do czasu 🙂 Zwłaszcza jak jest taka okazja! 🙂 🙂 🙂

Gabi ma zębów 14 więc nie wiem ile brakuje do kompletu 😁

Sylwia, gratuluję pierwszych ruchów maluszka które poczuł tata 🙂 Bo Ty już masz to za sobą 🙂

Nina, wózek jest jaki jest ale ważne że ma w czym jeździć Łukaszek 🙂

Mini, jak masz ochotę i czujesz potrzebę się edukować to pieprz wszystko i rób jak chcesz! To Twoje życie i Twoja decyzja 🙂 Ja Cię wspieram w 100% 🙂

Kasiak, moja butle musi mieć i koniec, mleko to dla niej priorytetowa sprawa hehe, rano na wieczór 210-240 ml mleka z kleikiem a w dzień różnie, ale staram się tak tylko raz by wypiła jakieś 210 lub mniej plus inne posiłki 🙂 Co do herbatki czy soku to albo butla, alko niekapek choć niechętnie i soczek ze słomki chętnie. Ze zwykłego kubeczka pije ale małymi łyczkami więc jesteśmy na dobrej drodze 🙂

Co do nocnikowania to zależy od humoru. Z reguły jak już robi w pampersa to mówi "siii" a jak zrobi kupkę to "ble" hahaha 😁 Definitywnie we wakacje chcę ją oduczuć i wiem, że tak będzie 🙂

Karmienie piersią dużego dziecka to chore i amoralne dla mnie więc bez komentarza... Brzydzi mnie to!

Czita!!! Super, że jesteś i mam nadzieję, że już zostaniesz z nami na zawsze!!

Nina, wózek spoko. I kolor modny w tym sezonie 🤪 A co do pracy męża to jest się czym pochwalić 🤪 🙂

Kafi, widziałam na ulotce ten wózek z Biedry ale w rzeczywistości bym chciała zobaczyć. Pewnie nic specjalnego ale może... Co do szczepionki to dużo za tą skojarzoną chyba, że jest 6w1 to inna sprawa. My za 5w1 płacimy 110. No ale gdzie Kalisz a Warszawa 😜

Idę wypić drineczka z mężem i spadam spać. Tydzień zleciał mi nie wiem kiedy 🤪 Plan zajęć napisany na następny tydzień więc mam wolne w weekend i myśleć nie muszę hehe. Pełen relaks 🙃 🙃 😁

Dobrej nocy! 🙂

P.S. Czekam na znak od Agaty i nic... Ciekawe kiedy urodzi 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak jak myślałam mały zasnął mam nadzieje, że to przez tą pogodę... mnie tez cos głowa dziś pobolewa 🤨 no ja lece ogarnąć rzeczy do prasowania, bo mi się już nazbierało troszkę a kolejne się pierze ... a wieczorem schodzimy do teściów bo tata ma imieniny wiec pewnie wieczorem mnie nie będzie chyba, że zajrze jak Dominika przyjde położyć spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Sylwia sukienka jak na ciąże super 🙂 W ciąży bym sama taką założyła bo ogólnie nie lubie długich. Wrzosowy kolor mnie się podoba 🙂
Moja Ala dzisiaj spała ze mną bo M w pracy a teraz czas na kawe bo jak zwykle nie dospałam niestety 🤨
Dzisiaj myślę, że zakończe porządki chociaż nie mam wszystkich mebli a więc jeszcze mały bałagan z niepoukładanymi rzeczami będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldun 🙂 wita szalona krowa 😁 😁

póki jest jeszcze w domu 😁 do popołudnia tylko 🙂

nadrobiłam ale ostatnio mi pamięć szwankuje chyba za dużo trawki 😁 🙃

sylwia jak na ciąże to i mi się podoba 🙂 a tak to ja nie nosze w sumie sukni,bo mam kościste nogi...no ale chyba pomyśle o tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hehe sekretne widadomości


Sylwia no co ty to oznacza :

😉 + 😎 = 😘 🤪

ona + on = buziaki i woohoo 😁 😁

ha ha po prostu dałam wam zagadke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hehe lece sie kapac, Dominik znowu śpi juz od 20 minut 😮 meczy go zabek, ale nie trojka jednak tylko piatka mu na dole wychodzi a z buzi leci mu tak że masakra. Mini zagadki niezłe hehe

tak buzi =+ buzi + też równa sie wooooooho 😁 ha ha

współczuje maluszkom ząbków,kafinki majce i Dominisiowi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejjjjooo

Sekretne wiadomości są zajebiste hahaha 😁 😁 😁

Sylwia, mnie wzór się nie podoba no ale to kwestia gustu. Gładki wzór byłby bardziej neutralny.

Ja poszalałam i kupiłam Gabi wózek za 600 zł 🤪 Nie mogłam się oprzeć 😜 Wiem, wiem, pewnie uznacie, że bez sensu ale finansowo dajemy radę a to częściowo na Dzień Dziecka i półtora roczku Gabi 🙂 Aaaa no i jest czarny! Może i to kontrowersyjne ale jak go zobaczyłam to stwierdziłam, że to dobre rozwiązanie. Jest oryginalny i pcha się go dosłownie jednym paluszkiem! 🤪 Świetny jest!

My znów byliśmy na działce a Gabi zasnęła po 20 i czekamy na moją siostrę bo ma przyjść małą bibkę 🙃

Jutro lecę na solarium bo za tydzień w sobotę mam spotkanie 10 lat po maturze więc trzeba jakoś wyglądać 😜 A tak na poważnie to źle się czuję jak jestem taka blada 🙃 Jak co dwa dni będę teraz chodzić to w sobotę już jakiś kolor na skórze będzie 🙂

Widzę, że za dużo się rozpisuję i pewnie nie czytaliście wczorajszego postu więc dzisiaj piszę mniej hehe.

Miłej soboty 🙂 🙂 🙂 Ja idę przygotować wszystko na jutrzejszy rosół i rozbroić kurczaka bo w całości kupiłam 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...