Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hehe Nina będziesz światowa dzięki aparacikowi 😉 napewno się przyzwyczaisz szybko 🙂 ja waże teraz 64 kg a na poczatku ciazy ważyłąm 61 wiec mam 3 kg na plusie no, ale pewnie dopiero zaczne tyc hehe dzidzius rosnie spory wiec i ja bede grubasna 😉 U nas byli wszyscy hehe i Dominik ma sterte nowych zabawek 🤪 jutro napisze wiecej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia bardzo mało na szczęślie przytyłaś hihihi 😉 Na koniec i tak zawsze jest ciężko 😉
Ninka fakt kafeli są biało siwe i take nijakie, ale pod słonko ładnie się błyszczą i sa takie dziwne ale to pod słońce hahaha 😉 Za to okno rekompensuje wszystko bo jest jak dla mnie cudowne 😎
Pokoik nie skończony a więc fotek nie dam 🤨 Nawet nie chce już mi się opowiadać dlaczego nie skończony bo szkoda palcy do pisania ehhh.... 😞 🤨
Ninka gratuluje pracy mężowi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 buziaczki dla maluszków i tego naj naj najmniejszego 🙂 Co do mebli to ja powiem tak! Są bardzo ładne eleganckie, ale ja nie znoszę koloru czarnego 🤢 Nina, a myślałaś żeby iść na drugą konsultacje żeby dowiedzieć się czy aby na pewno musisz mieć tą ‘’blachę ‘’?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 o kurcze Kafinka alllle masz grilla 🤪 mam podobnego hehe zamykanego i takiego stojącego ale z kauflanda za 60 zł hihi 😉 Co do mebli nam akurat się ten kolor wkomponował do tamtego pokoju ale ogólnie nie przepadam za ciemnymi meblami bo ciągle ze ścierą przy nich trzeba latać no ale ja mam na szczescie biale blaty 😉 lece do marudy bo woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobiety i Maluszki 😁
Kafi jak mówiłam o tym grillu z kominkiem, że można wędzić kiełbase to mówiłam o takim samym jak masz Ty !! 🙂 Tylko powiem Ci, że przepłaciłaś duuuużo. W Wilkinsonie kosztuje taki 30 funtów czyli 150zł na prawde identyczny chciałam tylko czarny, albo ten prosttokątny co Ci na gg pokazywałam, ale jak poszliśmy to już ich nie było w Lidlu 😞
My dzisiaj z Alusią na zakupy spożywcze idziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kaffi, to kiedy mogę wpadać na grilla? jaki elegancik 😁 ja ostatnio widziałam grilla, który się tak składa, że jest bardzo cieniutki... nie wiem jak to opisać.
Pigi, czemu Ci szkoda pisać? Chodzi o Mańka? A tak w ogóle to co z Waszym mieszkaniem w Polsce?
Kaffi, nie byłam na innej konsultacji, bo to kosztuje, a ja już groupona wykupilam i leczę się u niego. Czytałam pozytywne opinie i same pacjentki dobrze o nim mówiły.
Mam coś takiego jak na pierwszym zdjęciu.
http://www.o-atlas.de/eng/kapitel3_100.php
My dziś do szwagierki idziemy na whisky i pizzę domowej roboty 🙂 mąż szwagrowi pracę w Belgii załatwił, także trzeba opić wyjazd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa moj M doprowadza mnie czasem do rozpaczy i mam ochote wyje**** mu z nogi w twarz ! Dzisiaj już jest grzeczny wczoraj już nawet by ł- przeprosił mnie ale pewnych spraw u niego sie nie da wyplemić niestety ... 🤨
Z mieszkaniem hmmmm zryzygnowaliśmy z niego wtedy kiedy się rozstaliśmy i to była jedna ze spraw jaka na plus wyszła z tego rozstania bo do polski nie wrocimy na pewno a wiec i mieszkanie tam jest nam nie potrzebne. Poza tym okazało się, że spółka się rozpadła właścicieli tych bloków a więc nie wiadomo co tam jeszcze za cuda będa się działy.
Niestety tylko bo deweloper nas szukał i nie chce oddać kasy jaką daliśmy w zadatek.... będziemy pewnie się sądować z nim .... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malduję się 🙂

Kasia, łazienka i cała reszta bardzo mi się podoba 🙂
Sylwia, mebelki super choć nie w moim guście 😉 🙃
Nina, to dobrze opijcie wyjazd męża 😁% 😜

My dzisiaj dopiero kupiliśmy Gabi prezent na dzień dziecka, zrobiłam zakupy i obiad a jeszcze sprzątanie i pisanie planu zajęć. Nie wiem jak to zorganizować haha. Mąż w pracy więc muszę sobie radzić sama 🙂

Zajrzę później 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂
Byłam na mieście i straciłam rachube czasu 🙃 Patrze na zagarek a tu 16:30 a więc szybko do domu wrcałam obiad gotować bo brat z pracy miał zaraz wrócić 🙂
Byłam kupić barwnik do białej farby, żeby wymieszać i żeby wyszedł kolor i........ nie ma czegoś takiego w anglii !! 😮 😲 🤢 🙃 🤨 Bratowa mi z polski przywizie bo białą farbe kupiłam i stoi a więc teraz musze dokupić barwnik do niej a chciałam żeby taniej wyszło i tak wyjdzie, ale ile problemów 🤔 🤨
Ala dostała skarpetki hihihi takie do kostki juz na lato 🙂
Moja Ala przez ten remont w domu nic konkretnego na dzień dziecka nie dostała 😞 Ale chcemy Jej kupić wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Meldunek 🙂
Byłam na mieście i straciłam rachube czasu 🙃 Patrze na zagarek a tu 16:30 a więc szybko do domu wrcałam obiad gotować bo brat z pracy miał zaraz wrócić 🙂
Byłam kupić barwnik do białej farby, żeby wymieszać i żeby wyszedł kolor i........ nie ma czegoś takiego w anglii !! 😮 😲 🤢 🙃 🤨 Bratowa mi z polski przywizie bo białą farbe kupiłam i stoi a więc teraz musze dokupić barwnik do niej a chciałam żeby taniej wyszło i tak wyjdzie, ale ile problemów 🤔 🤨
Ala dostała skarpetki hihihi takie do kostki juz na lato 🙂
Moja Ala przez ten remont w domu nic konkretnego na dzień dziecka nie dostała 😞 Ale chcemy Jej kupić wózek 🙂

Ja mam dla Majuchny piętki 🙂 jutro Olinka dostanie swojego małego gryzonia bo na nic więcej się nie zgodzę 🙂
a Maja dostała nowy rowerek na dzień dziecka bo nie powiem kto w czasie przeprowadzki go zniszczył 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3715/p3105121832.jpg[/IMG]
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9893/p310512183201.jpg[/IMG]


ten ma dużo dźwięków świateł dużych a w tej kopule dodatkowe małe światełka ale pszczółki i tak mi żal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
UUu jaki rowerek z bajerami 😁 świetny, tylko jak dla mnie za różowy 😁
hahaha mój mąż sobie dodał moje zdjęcie na nk 😜 takie zdjęcie 😉
To ja X lat temu 😁 chyba z 16 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/c8bc8513a1.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5404/c8bc8513a1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, nie pytajcie jak się czuję 😞 jutro jedziemy na 8 do szpitala, mąż z nami, a potem o 14 jadę do ortodonty... cierpię niesamowicie, ciągle mi się wbija z dwóch stron w dziąsło, aż rano m i kawałki odpadały... fuuu 😞
Boję się, żeby nie dostać infekcji... aż takie zgrubienia mam... Coś mi świtało, że jak mi go zakładał, to mówił że technik coś odwrotnie założył, więc może właśnie to co mi szarpie dziąsła powinno być w innym kierunku ostawione. Ogólnie to się przyzwyczaiłam, że mam aparat w buzi, gdyby nie to.
Wczoraj tylko 2 drinki wypiłam i nic mi się nie chciało. Jeszcze muszę do Rossmanna skoczyć i spakowac torbę i gotowi jestesmy 😞
będę pisała jak coś ważnego do Marty i do Mućki.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninka jaka szczupła szprotka byłaś 😁 😁 😁
A co do aparatu to nie możliwe, że coś Ci rani dziąsło więc na pewno masz coś źle założone albo niedopasowane dziwne tylko, że technik taka dupa i źle coś założył a ortodonta jeszcze większa dupa jeśli odrazu Cie do poprawki nie wysłał a teraz cierpisz mimo, że za to płacisz 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, rowerek pierwsza klasa! Jak ja jestem wybredna w gustach a to mi się podoba to rzeczywiście musi być coll hahaha 🤪 😁 😁 Gdzie zakupiliście nabytek? Ja chcę Gabi po wypłacie kupić ale u nas jakieś brzydkie te rowerki... 🙃

Nina, oj przykro mi kochana że tak cierpisz 😞 Jutro ortodonta zobaczy i z pewnością musi Ci jakoś ulżyć. A co do szpitala to melduj na bieżąco co i jak 🙂

Nas dzisiaj siostra z mężem zaprosili do restauracji na obiadek i piwko więc się nie narobiłam w domku hehe. Gabi teraz śpi więc napisałam plan zajęć a jak się obudzi to lecimy na spacer.

Aha, Gabi mi woła na nocnik i pieluchy często suche także myślę, że w lato uda się odstawić pampersy. Zobaczymy ale na razie idzie w dobrym kierunku 😉 Chciałam jej kupić ten nocnik po wypłacie i nie wiem właśnie... http://allegro.pl/fisher-price-nocnik-nocniczek-ze-spluczka-kubus-p-i2362205592.html

A na Dzień Dziecka kupiliśmy jej taki wielofunkcyjny keyboard z mikrofonem bo nie miałam pomysłu. Nocnika nie było w sklepie więc muszę zamówić choć nie lubię tak. Może jeszcze w Smyku będzie ale kiedy ja tam dojdę hehe.

Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co pamiętam to chyba Kasia ma dla Kaji taki sam albo podobny 🙂 A więc pewnie coś Ci powie na jego temat 🙂
Ja się zezłościłam bryyy.... kupiliśmy szafe Ali, fajna różowa z materiału i dzisiaj właśnie przed chwilką ją złożyłam i co ??!! wielka rozdarta dziura na materiale z tyłu szafy !! 😠 😠 😠 Mariusz przyjdzie to napisze żeby przysłali drugą nową i CAŁĄ !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja padnięta jak koń po westernie 🤢
byliśmy u mojej mamy,i na zakupach,nie wspomnę że p. miał cały dzień focha - w sumie sobie zasłużyłam ale by mógł też dać mi troche żyć 😠,i mama też mnie wkurwiła bo stwierdziła że w moim wieku to za późno na naukę!! 😠 😠
na dodatek taki wielce troskliwy mężuś że jak mnie zmuliło po 3 godzinach jazdy to powiedział "no chyba nie bo samochód ubrudzisz" 😠 😠

Kasia ja też bym wściekła się czekać tyle czasu na coś i jeszcze bubel dostać 😠

Nina będę zatem czekać na wieści pisz o każdej porze i tak nie śpię 🙂

Marta rowerek - allegro rowerek ufo z kołyska 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...