Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kasiu pamiętam a teraz to już tańcuje perfekcyjnie hihi 😉 Moja Ala kocha muzyczne kanały ale tylko słucha niestety nie tańczy. Ona tylko wygłupy ma w głowie - przewraca się i woła baaaach poza tym grzebanie w szafkach to jest to co kocha 🙃 🙃
Sylwia Ty sie tam nie przemęczaj 😉
Ja wysprzątałam mieszkanie wczoraj bo mi się nudziło haha dzisiaj na obiad robie pulpeciki 🙂 Może wyjdę do sklepu ale nie wiem czy nie będzie padać 🤨
Moja Ala znów nauczyła się wchodzić po schodach do góry i musimy uważać żeby bramka była zamknięta na dole na korytarz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Kasiu pamiętam a teraz to już tańcuje perfekcyjnie hihi 😉 Moja Ala kocha muzyczne kanały ale tylko słucha niestety nie tańczy. Ona tylko wygłupy ma w głowie - przewraca się i woła baaaach poza tym grzebanie w szafkach to jest to co kocha 🙃 🙃
Sylwia Ty sie tam nie przemęczaj 😉
Ja wysprzątałam mieszkanie wczoraj bo mi się nudziło haha dzisiaj na obiad robie pulpeciki 🙂 Może wyjdę do sklepu ale nie wiem czy nie będzie padać 🤨
Moja Ala znów nauczyła się wchodzić po schodach do góry i musimy uważać żeby bramka była zamknięta na dole na korytarz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnia powtarzasz się 😁 ha ha

ja tez posprzątałam a przyszedł pan i władca i już syfić zaczął bawiąc się ołówkiem i farbę z niego zdrapując 😠
poza tym walnął focha bo poinformowałam go że muszę jechać dokładnie dowiedzieć się o prace w szklarni której kiedyś pracowałam.... 😠
jego powody to to że :
o pracy powiedział mi ktoś kogo on nie lubi,
on nie wie czy będe do pracy jeździła czy do tego kogoś,
i to ze ten ktoś pracuje i mieszka w Bydgoszczy a ja mam w Bydgoszczy pracować 😠 😠

jestem cholernie zła,a nawet nie zła tylko wkurwiona!!!!! nie patrzy że nawet po odliczeniu kasy na dojazdy i dla edyty zostanie jeszcze np. na opłacenie czynszu a jego na życie tylko na to że ten ktoś!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe nie przemęczam się 😉 wieczorem sobie poprasuje jak mecz bedzie Pawel ogladal a po obiedzie moze jeszcze jeden klomb z kwiatkami zrobie, ale to moooze hehe Dominik schody tez juz jakis czas temu opanowal u moich rodzicow to juz mu pozwalam samemu chodzic po tarasie bo tam po 4 stopnie sa to juz bez trzymania po nich włazi hehe luj jeden ale wie, ze musi ostrożnie. Muszę Wam go nagrać jaki to dzikus jest bo niektórzy nie wierzą,że on takie rzeczy już wyrabia a jak zobaczą to wielkie oczy robią hehe sama nie przypuszczałam, że tak mał dziecko moze tak rozrabiać 😉ja dziś mam kapustke młodą z marchewką i boczkiem na obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
ooo Mini to on taki zazdrosny??? A on może z innymi flirtować i to jest ok? No ja bym na niego nie patrzyła tylko poszła do pracy, ale ja znam słabo sytuację i nie chcę się wtrącać, ale trzymam kciuki za Ciebie i Twoje plany 🙂

Sylwia to trochę bardziej skomplikowane.... nasze małżeństwo z mojej strony się rozpadło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, moim skromnym zdaniem, nie ogladaj sie za siebie, tylko realizuj swoj cel 😉 trzymam kciuki 😘
ja wczoraj wyprasowalm jedna sterte prania, dzis planuje dokonczyc druga... i planuje w koncu isc spac o jakiejs bardziej normalnej niz 23 godz. jutro znowu na 4 do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę was okłamywała,to skomplikowane.
mam swoje cele do których dążę,i nie jest to już bycie i ratowanie tego małżeństwa.
Paweł wie że chce odejść i stara się na siłę mnie zatrzymać,wiem że to przykre zwłaszcza że kiedyś pisałam że jest cudownym mężem,i sama bym nigdy nie powiedziała że ja już nie będę chciała być u jego boku...
teraz mam dużo planów,ale nie związanych z p,a by odejść to muszę mieć dużo rzeczy przygotowanych bo to będzie bardzo trudne i tego się boje oraz reakcji ludzi i rodziny ☺️ ☺️
zwłaszcza że zawsze są dzieci,i już słyszałam opinie że nie patrze na ich dobro ☺️ ☺️
Na razie tak jak pisze to skompilowane a w szczegóły nie chce wchodzić kilka z was wie o co chodzi,a później z czasem pewnie i reszta będzie wiedziała dokładnie... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krówka Ty wiesz 😘 😉
Dziewczyny ja nie prasuje rzeczy 🥴 Prasuje wtedy kiedy chce to założyć a jest pogniecone 🙃 Ali rzeczy też już dawno nie pracuje. Składam w kostkę a więc i tak robią się zagnioty na zagięciach 🤨
Ja piekę karpatkę, zaraz wezmę się za klopsiki, odkurzyłam już i zaraz pranie wstawie 🙂 Poza tym lecę na górę sprzątnę łazienkę 🙂 Nie nawidze kurzu na sanitarnych rzeczach i sprzatam łazienkę codziennie albo co drugi dzień 🤔
Mariusz ostatnio przeprowadził ze mną rozmowe, że przesadzam ze sprzątaniem i za dużo tego, że on się cieszy, że jestem taka czysta, ale przeginam i ma rację. Nie wiem co się dzieje ze mną, ale ja ciągle sprzątam i myśle za 5 minut , że jest brudno i od nowa zaczynam 😮 To już chyba jakaś choroba 😲 Ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie sprzatać bo wszędzie widze brud. Już nawet Ala chodzi ze ścierką i sprząta bo widzi, że Mama tak robi haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Krówka Ty wiesz 😘 😉
Dziewczyny ja nie prasuje rzeczy 🥴 Prasuje wtedy kiedy chce to założyć a jest pogniecone 🙃 Ali rzeczy też już dawno nie pracuje. Składam w kostkę a więc i tak robią się zagnioty na zagięciach 🤨
Ja piekę karpatkę, zaraz wezmę się za klopsiki, odkurzyłam już i zaraz pranie wstawie 🙂 Poza tym lecę na górę sprzątnę łazienkę 🙂 Nie nawidze kurzu na sanitarnych rzeczach i sprzatam łazienkę codziennie albo co drugi dzień 🤔
Mariusz ostatnio przeprowadził ze mną rozmowe, że przesadzam ze sprzątaniem i za dużo tego, że on się cieszy, że jestem taka czysta, ale przeginam i ma rację. Nie wiem co się dzieje ze mną, ale ja ciągle sprzątam i myśle za 5 minut , że jest brudno i od nowa zaczynam 😮 To już chyba jakaś choroba 😲 Ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie sprzatać bo wszędzie widze brud. Już nawet Ala chodzi ze ścierką i sprząta bo widzi, że Mama tak robi haha
Kasia u mnie z łazienką jest to samo co u ciebie że mnie na tym punkcie je... 😁 ha ha
z prasowaniem to samo 🙂 prasuje dopiero jak na dupę mam ubrać 😉

Paweł wymyśla teraz jak ja planuje dojeżdżać do pracy,że dzieci będe musiała rano podrzucać do Niańki (albo wuja konkubiny albo przyszłej szwagierki) 😠 😠
i ile ja zarobie że tyle na dojazdy stracę itp 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mi by się nie chciało codziennie rano prasowac jakaś rzecz Kayi albo swoją, M tez rano chciałby mieć wyprasowana koszulke,ale każdy robi jak mu wygodniej 😉
Kasiu ja mam dużo ubrań nie wymagających prasowania i maluchy tez 🙂 a gdy trzeba to żelazko i jadę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka.

Gratulacje dla Alusi że sama zasypia w łóżeczku!! 🙂

Mini, nie wiedziałam, że jest tak źle... Ja nie oceniam bo mało wiem, a w zasadzie to nic hehe. Swoją drogą jeśli chodzi o Twoje plany to jestem z Tobą 🙂

Nina, jak po wizycie onkologicznej?? Nawet nie mam czasu napisać Ci eska i aż mi głupio ☺️

Pigi, oj ile bym dała, żeby chciało mi się sprzątać hehe. Moja lata ze ścierką jak ja sprzątam ale ie jest to za często 😁 😁

Sylwia, jak się czujesz kochana?? Widzę że wszystko ok więc czekamy do rozwiązania 🙂 Ciekawe jak Domi zareaguje na młodego członka rodziny 🙃 🙂

Kasia, Kayka to sama słodycz 🙂 Co do Olimpiady to specjalnie nie czekam bo za sportem nie przepadam. EURO 2012 oglądam bo mimo iż nie jestem kibicem piłki nożnej to mój mąż jest także staram się podzielać jego zainteresowania. Poza tym to duże przedsięwzięcie także ciekawie jest oglądać i kibicować 🙂

Co do prasowania to też prasuję od razu bo często w biegu nie mam czasu wyprasować a tak w szafce jest gotowe. Oczywiście chodzi mi o rzeczy Gabi bo moje to nie bardzo hehe 😁

W pracy ciężko bo mamy 15 dzieci i znów dochodzą nowe także jest ryk ryk i ryk , do niektórych trzeba powtarzać po sto razy ... No ale najważniejsze że mam cierpliwość 🙂 Jeszcze 😁 😁 😁 (żarcik) 😉

Lecę spać także dobrej nocy 🙂

Paaaaa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta nie będę narazie wchodziła w szczegóły ale powiem że ten rozpad to duża moja wina i tyle...ale po prostu podjęłam takie a nie inne plany i decyzje...

Kasia a jak będzie mecz ukraina polska to komu kibicować będziecie?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Marta nie będę narazie wchodziła w szczegóły ale powiem że ten rozpad to duża moja wina i tyle...ale po prostu podjęłam takie a nie inne plany i decyzje...

Kasia a jak będzie mecz ukraina polska to komu kibicować będziecie?? 😁


a wiesz, ze taki mecz naprawde bedzie? wiosna przyszlego roku w eliminacjach do mistrzostw swiata 2014. wlasnie dzis mowilam o tym z M ze bedziemy po dwoch stronach barykady i potem urzadzimy wojne kiboli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
wczoraj byłam nie do życia... telepało mnie, stan podgorączkowy, ból mięśni... dziś jest troszkę lepiej, ale jak się zaraz położę, to pewnie nie wstanę 😉 ogólnie się przeziębiłam.
Hahahha Kasia, będzie ustawka hahah 😁 a Kaya będzie między młotem a kowadłem 😁 Kaya zdolna dziewczynka, radzi sobie 🙂
Ja tak samo prasuję, jak muszę 🙃 🙃 małemu prasuję rzeczy wyjściowe, a po domu lata w niewyprasowanych 😁
ale mam mało rzeczy wymagających prasowania, a NIENAWIDZĘ tego zajęcia 😁
Pigi, to może być choroba, a ja bym z tej choroby chętnie skorzystała 😁 posprzątaj u mnie. Odkąd mam małego, to nie latam jak walnięta ze ścierką co chwilę, jak było kiedyś. Nawet w ciąży się nie ograniczałam i odkurzanie codziennie to była norma. A teraz mam czysto, ale nie na błysk, bo po prostu nie mam siły i czasu. Albo to raczej lenistwo, bo wolę poświęcić czas na inne sprawy. A jak mój mąż jest, to w ogóle bym musiała 24 h sprzątać 😁 i tak ciągle po nim zbieram i po małym 🙂
Miniatura, jesteśmy z Tobą 😁 zjednoczenie jajników! 🙂 życzę Ci zdobycia tej pracy i nie patrz na byka 😁
Marta, ja Cię podziwiam... Ty jesteś oazą spokoju! Tyle dzieci ogarnąć... jaaaaaa 😁
U onkologa ok, powiedział że za szybko przyszliśmy i za 2 miesiące mamy przyjść jak się więcej dowie o chorobie, ale raczej na pewno jest to problem dermatologiczny. 🙂
Jutro na usg serca idziemy, a w czwartek do pediatry, bo półtora roku minęło i dalej się nie kwapi by chodzić samodzielnie. Od dwóch miesięcy za to śmiga na kolankach 😜 hahaha ale o dziwo nie ma ich czerownych, czy jakichś zgrubień.. 😁
jak ktoś mu mówi, by szedł na nóżkach, to krzyczy na niego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...