Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

SylwiaC napisał(a):
hehe Mini Maja jak grzecznie leży jak ją nagrywasz mój luj nie daje pisać bo na kolana próbuje mi wejsc 🤢 zle napisalam nie plamie tylko raczej to jest śluz podbarwiony lekko krwią ale mnie już martwi 😞 mam nadzieje, ze łożysko się nie przesunie niżej ... się naczytałam i teraz żałuje.
Sylwia zadzwoń może lepiej do lekarza jeśli sa problemy z łożyskiem lub trzeba je obserwować to nie ma co ryzykować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maja jak się wygina i wdzięczy hahaha na pewno do Łukasza 😁 mój pokazuje tak samo jak Maja, to mogę się pochwalić 😁 tylko najbardziej lubi na kimś pokazywać, bo lubi wsadzać palce do oczu 😁
My musimy iść do rehabilitantów, ale pediatra mówił, że dobrze że chodzi przy meblach i że się przemieszcza i sobie radzi. Gorzej jakby nie stał czy coś... no, zobaczymy.
Mąż mój kochany wyjeżdża w poniedziałek 😞 teraz jest już z nami miesiąc 24h na dobę, więc ciężko znowu się przestawić. Do tej Szkocji leci samolotem.
Mam pytanie dziewczyny, bo nie mam pojęcia ile można kg wziąć bagażu, to zależy od linii, czy od czego, czy wszędzie jest tak samo? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
do lekarza nie zadzwonilam bo mi przeszlo na szczescie jak sie polozylam spac na chwilke 🙂 zobacze co bedzie jutro, ale to chyba ze zmeczenia bo malo spalam i musialam odpoczac. Nie martwcie sie gdybym czula ze cos jest nie tak to bym jechala do szpitala od razu 🙂 Kasiu to kiedy dasz fotki z salonu? Moj tez pokazuje wszystkie czesci ciala, a ostatnio nowe słowo to dzięcioł hehe mowi dziondzion musze Wam to nagrać koniecznie !!! Wogóle buzia mu się nie zamyka i ciągle coś sobie gada, uwielbia traktorki i wszyskie inne takie maszyny jak wózki widłowe kombajny itd. Nina szkoda,że mąż wyjeżdza ale dołączysz do niego? Bo kiedys cos pisałaś =,że byłaby możliwość. A Łukaszek moment zacznie chodzić jak pójdzie na zajęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

Gabi chodzi spać różnie ale tak między 19:30 a 20:30 i śpi do 8-9 🙂 Części ciała też pokazuje zwłaszcza przy piosence szczeniaczka uczniaczka Głowa ramiona palce nóg hehe, ale nie zawsze się jej chce więc ciężko uchwycić 😉 Nauczyłam ją jakieś 2 miesiące temu pokazywać Kto jest ładny więc pokazuje na siebie i mówi "JA" a jak pytam kto jest niegrzeczny? to mówi "NIE" 😁 😁 A dzisiaj powiedziała że MAMA hehehe 😜 Robi mi na nocnik, dzisiaj kupkę zawołała i zrobiła. Może uda się we wakacje odstawić pampersy 🙂

WSZYSTKIE GRUDNIOWE MALUSZKI SĄ BARDZO MONDRE !!! 🤪 😁 🙂 🙂 🙂 Po mamusiach oczywiście 🙃 🙃

Nina, myślę, że Łukaszek jest ostrożny co do chodzenia i jak ruszy to nie nadążysz za nim hehe 😉 My mamy w żłobku roczne dziecko które nie ma nawet odruchu stania więc to jest problem a u Łukaszek jest leniuszek i tyle 😜 🙂

Sylwia, jutro zadzwoń do lekarza bo jeśli jest problem z łożyskiem to coś zdziała w tym kierunku. Ja miałam krwawienie w 24 tc więc w szpitalu mnie zatrzymali na badania i zalecili branie LAKTOMAG- u, miałam tez problem z łożyskiem ale wszystko się ułożyło jak trzeba 🙂 Lepiej być nadgorliwym niż później żałować , że się czegoś nie dopilnowało 🙂

Lecę spać bo nie wyrabiam. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Mini Mini Ciebie nie da sie wyprzedzić 😉 Kasiu salon bardzo przytulnie wygląda i podoba mi się 😁 dziś jadę do koleżanki po południu na nowe mieszkanko ( mają górę u teściów w nowym domu z osobnym wejsciem tak jak my) 🙂 A Dominik jak pytam kto jest lujem to mówi mama a jak mu mówie, że chyba nie i że ma mi pokazac kto jest lujem to na siebie ze śmiechem pokazuje hehe łobuz 😉 wczoraj z Pawłem wymyśliliśmy jak zrobimy pokoik dla chłopców bo przez pare lat pewnie i tak razem będą mieszkać. Najpierw chciałam przerobić tylko meble które mam i dać nowe frony i uchwyty, ale stwierdziliśmy, ze robimy nowe i taki inny wzór hehe ogólnie zielono z czerwienią będzie 🤪 no chyba,że nam się coś zmieni jeszcze bo narazie Paweł musi pokończyć zamówienia które ma i wtedy bierzemy się za pokój małego 🙂 aaa i wiecie co jeszcze myślimy czy drugiego synka inaczej nie nazwać hehe miał być Sebastian no ale może damy inaczej hehe wczoraj mwiliśmy, że jak Lewandowki strzeli w sobote bramke to na jego cześć damy Robert hihi 😉 😜 Marta to gratulacje dla Gabi napewno szybko zacznie robić na nocniczek już całkiem,a Dominik mi przestał robić systematycznie robi tylko czasem 😞 no ale po niedzieli biorę się za niego też bo ma być ładna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂
Sylwia Dominikowi chyba uśmiech z buźki nie schodzi co?? 🙂 Maja jeszcze imion nie wymawia ☺️
ale woli Buba na Oliwie wołać 😁

ja miałam dziś jechać w sprawie pracy,ale okazało się że nasz znajomy ma tam wtyki i pogada z młodym dyrektorem i kogoś jeszcze tam zna więc może się uda 😉 😉
tyle że po 10 godzin dziennie praca....no a zarobki w granicach 1400-1600.... wiec i może bym mogła sama coś wynająć... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe ja nie znosze słyszeć swojego głosu!!! 🙂 Ale dzięki no Dominik ponoć bardzo dużo mówi według naszych rodzin hehe ja się nie znam, ale cieszę się z każdego nowego słowa które można rozróżnić 😉 A uśmiech on faktycznie praktycznie zawsze uśmiechnięty jest 🙂 Mini to trzymam kciuki za Toją pracę!!! A dziecmi kto by się zajmował? Wyjęłam rzeczy chyba w większości juz ale one są maleńkie 🤪 już zapomniałam jak to było hehe a to nawet nie dwa lata przecież 🙃 oczywiście nie oprę się i dokupię coś nowego bo jakby inaczej hehe ale nie będę przesadzała bo mam tego mase....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hehe ja nie znosze słyszeć swojego głosu!!! 🙂 Ale dzięki no Dominik ponoć bardzo dużo mówi według naszych rodzin hehe ja się nie znam, ale cieszę się z każdego nowego słowa które można rozróżnić 😉 A uśmiech on faktycznie praktycznie zawsze uśmiechnięty jest 🙂 Mini to trzymam kciuki za Toją pracę!!! A dziecmi kto by się zajmował? Wyjęłam rzeczy chyba w większości juz ale one są maleńkie 🤪 już zapomniałam jak to było hehe a to nawet nie dwa lata przecież 🙃 oczywiście nie oprę się i dokupię coś nowego bo jakby inaczej hehe ale nie będę przesadzała bo mam tego mase....
albo partnerka mojego wujka...albo niania... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😉
My od rana byłyśmy na poczcie po paczki - przyszła lampka Ali i nowe okrycie na szafe na szczęście całe 😉
Jutro odbieramy stół do jadalni 😁 😁 😎 😎
Mariusz kupił Ali toaletke Hello Kitty będzie w poniedziałek 🙂
A terach Mariusz z bratem pojechali podpisać umowe o mieszkanie bo w sobote będzie już rodzina brata 🙂
Poza tym Sylwia masz śliczny głos a Dominik jest ŚWIETNY !!!!!!!!!!!!!! Jejku jak dużo i ładnie mówi na prawdę jestem zaskoczona moja Ala mało mówi a raczej powie coś jak się Jej zachce nigdy za zawołanie 🤔 Ma charakterek po mnie chociaż Mariusz też uparty osił 😁 🙃 🤪
Coś jeszcze miałam napisać aaaa Marta dobrze masz z Gabi ja nawet jeszcze nie próbowałam Ali sadzać na nocnik bo jak kiedyś spróbowałam to nocik chyba był gorący ponieważ pażył Ale w dupke 😁 😁 🤪 😮 😲 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...