Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mam cięższe dni,okresu nie mam bo nie przerywam tabletek,ale kurcze jakoś tak teraz powinnam mieć i jestem strasznie nerwowa...
Maja nie słucha włazi na wyżki,a jak powiem temu by się nimi zajął to z mordą do mnie że tak sobie wychowałam 😠 😠
ale dobrze...niech utwierdza mnie w mojej decyzji że nie chce z nim dalej być,poza tym dziś próbuje się do mnie dostawiać!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Kasiu faktycznie ty nie widzialas tych filmikow bo bylas w PL a Dominik teraz to juz sam na duze zjezdzalnie na placach zabaw wchodzi tak sie rozpedził hihi Co do mowienia jest fajny bo powtarza wszystko i ma skubany bardzo dobra pamiec do wszytskiego nawet jak gdzies siku zrobi na podloge to pamieta i jak przechodzi to powtarza aaaa ze tam zrobil i pokazuje hehe Mini spokojnie to pewnie wlasnie sie zbliza ten czas ze bedzie @ a swojemu sie nie daj 🙂 😉 ja spadam bo zmeczona jestem i chyba pogoda mnie dobija 🤢do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hehe Kasiu faktycznie ty nie widzialas tych filmikow bo bylas w PL a Dominik teraz to juz sam na duze zjezdzalnie na placach zabaw wchodzi tak sie rozpedził hihi Co do mowienia jest fajny bo powtarza wszystko i ma skubany bardzo dobra pamiec do wszytskiego nawet jak gdzies siku zrobi na podloge to pamieta i jak przechodzi to powtarza aaaa ze tam zrobil i pokazuje hehe Mini spokojnie to pewnie wlasnie sie zbliza ten czas ze bedzie @ a swojemu sie nie daj 🙂 😉 ja spadam bo zmeczona jestem i chyba pogoda mnie dobija 🤢do jutra 😘


i się nie dam 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyyyoooo 🙃

Nie wiem co miałam napisać 😜

Kasia, salon super!!! Podoba mi się 😉

Sylwia, imię Robert super! Takie oryginalne jak na nasze czas 🙂 Także POLSKA GOLA 🤪 😁 🙂

Dominik pięknie mówi 🤪 Moja dużo ale najwięcej po swojemu pyskuje hehe 😜

Mini, znajdziesz pracę o jakiej marzysz 🙂 Jestem z Tobą! 🙂

Pewnie zapomniałam o czymś...

Jutro piątek więc koniec pracy 🙂 Idę na przyjęcie bo moja siostra kończy 30 lat a jej córka 3 latka 🙂 Kupiłam sobie szpilki niebieskie 🙂 Ale czy ujdę hehe 😁

W Reserved są super promocje więc kupiłam Nikoli fajny prezent, spodnie i koszulkę 🙂

Wywieszam pranie i lecę spać 🙂

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pewnie tak hehe Mini ma racje wole paczke pampersow kupc juz na zapas hehe 😜 mały mi dzis marudzi nie wiem czy zeby czy cos innego 🤢 no ale teraz spi a ja korzystam z chwili wolego chcialam isc warzywnik opielic troszke (oczywiście bez przesady zeby sie nie przemeczac) ale jest za mokro i musze poczekac moze jutro zaczne. W przyszlym tygodniu jade do rossmana na pierwsze zakupy dla malego szkraba- pampersy pewnie chusteczki i jakis płyn do kąpieli, i tak powoli muszę zacząć się rozgladać ale bede na promocje czatować bo mam jeszcze trochę czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaznaczalam sie tylko, bo bylam na dole i pisalam na ipadzie, a ja wole na kompie 😉
coraz bardziej sie upewniam, ze Domi jest stworzony dla Kayi 🤪 🤪 😉 😉 😉
ten dzieciol byl super 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Mini, Maja tez juz duzo potrafi i jak pieknie tanczy 🤪 nasze dzieci sa naprawde zdolne 😁
tak czasem patrze na Kaye i sobie mysle - kurcze niedawno byla taka malutka, a teraz mozna sie z nia calkiem w porzadku porozumiec i dowiedziec nawet co chce 😆 😆 😆 😆 😆
wczoraj zalozylam jej pieluche tetrowa, na to majteczki i chcialam zobaczyc jaka bedzie reakcja jek sie zesika (byla juz po kupie) no coz... zesikala sie raz - i zero reakcji, zesikala sie drugi raz i zaczela drzec sie histerycznie 😮 😮 😮 😮 😮 szybko musialam ja cala przebrac i odechcialo mi sie na jakis czas tych eksperymentow 🙃 🙃 🙃 poczekam jeszcze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe KAsiu szkoda że tak daleko są nasze dzieci od siebie bo byśmy je spyknęły hehe A co do pieluchy tetrowej tez kiedyz o tym myslalam plus na to majteczki z ceratki sa za pare zlotych ale jakos nie wiem czy to by przeszlo u nas hmmm narazie bede probowala wogole mu zdejmowac i zobaczymy jak sie nie uda ti trudno damy rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂
Kasiu ja nawet z pieluchami nie próbuje teraz- zrobi sie ciepło to będę Ali zakładać tylko majteczki spodenki na to jak sie zesika i obsika podłogę to nie mam dywanów na szczęscie hahaha 🙂 🙃 🤪
Sylwia no tak wybór albo sobie albo szkrabowi - wiadomo, że wybierzesz Maluszka 🙂 Tutaj nie trzeba podejmować takich decyzji co komu kupić bo można wszystkim kupić na raz, ale teraz też mamy dużo wydatków związanych z umeblowaniem domu 🤔
Dzisiaj odbieramy stół z krzesłam, ale kupiłam używany na licytacji na ebay-u bo jest w idealnym stanie a więc szkoda mi wydać 500f na nowy 🤨
Marta szpilki warto rozchodzić w domu. Skarpetki na nogi i na to szpilki i śmigaj po domu 😉
Ja nie lubie reserved sklepu jest tam dla mnie za bardzo konserwatywnie i spokojnie hahaha ale męskie rzeczy lubie bardzo dla Mariusza 🙂 Poza tym w UK go nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej melduje jestem wyczerpana jak bateryjka...

Byliśmy u pani psycholog z poradni rodzinnej,rozmawiała z nami,powiedziała ze rozumie czemu chce odejść ale powinnam jeszcze pomyśleć czy nie warto zostać przy mężu chociażby dla dzieci.
a Paweł że by mi wybaczył i by pozwolił zostać....
i że jeśli nie chce mimo to nawet dla dzieci kontynuować małżeństwa to powinnam już teraz złożyć papiery o rozwód,powiedziała też że jeśli chodzi o opiekę to będą wtedy jakieś badania,i że muszę liczyć się że sąd weźmie pod uwagę że to ja doprowadziłam do rozpadu małżeństwa ☺️ ☺️
tak więc mam dziś dość,chce mi się ryczeć,bo nie zostawię i nie chce być bez moich dzieci wychodzi że powinnam dla dobra dzieci tkwić w tym małżeństwie,bo inaczej moge je stracić na jego rzecz 😞 i mimo że powiedziałam wyraźnie pani psycholog że uczucia moje do Pawła się wypaliły i kocham go jedynie jako ojca moich dzieci 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Wybaczcie, że nie odpiszę do wszystkich 😞 wpadłam na chwilę, cały dzięn zawsze coś do roboty. Pigi, ja lubię Reserved, bo lubię klasyczne rzeczy 😁 a nie ma tego sklepu u was, bo to polska sieciówka 😁
Mini, to straszne jakbyś miała stracić dzieci 😞 co Ty musisz przeżywać 😞 tkwić w nieudanym małżeństwie z facetem, którego nie kochasz ... i to żeby jakiś głupi sąd miał decydować z kim mają być dzieci 😞 i decydował o naszym losie. Musisz ochłonąć, kilka dni i przemyśleć co możesz zrobić. Najlepiej poszukaj radcy prawnego i się spytaj jak Twoja sytuacja wygląda. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjjj 🙂

po przemyśleniu,i bezsennej nie mal nocy doszłam do wniosku że wyciszę sprawę,w między czasie znajdę prace,bym miała stały dochód,i wrazie co mieszkanie mogła sama utrzymać bo napewno sąd będzie patrzył czy jestem samodzielna....
powiedziałam jasno że to tylko dla dzieci.
i ide do radcy prawnego dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce,czy to prawda czy pani psycholog próbowała mnie nastraszyć....

NIGDY NIE ZOSTAWIĘ MOICH DZIECI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
chciałam się pochwalić, że dałam się namówić na pierwszego smartfona 😉 dzisiaj kurier przyniósł Nokię 500. Taki średniej klasy, ale dla mnie i tak za dużo do ogarnięcia 😉 póki co się uczę 😉 ja starej daty, to nie chciałam nigdy takiego 😜 Tylko zamawiałam czarny,a przyszedł biały i się wkurwiłam, ale trudno, już mi się nie chce odsyłać.
Mini, jesteśmy z Tobą 😁 w tej sytuacji dzieci muszą zostać z Tobą, bo Cię znamy 😘 a są takie matki, które nie powinny mieć dzieci i dzieci powinny być z ojcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hej 🙂
chciałam się pochwalić, że dałam się namówić na pierwszego smartfona 😉 dzisiaj kurier przyniósł Nokię 500. Taki średniej klasy, ale dla mnie i tak za dużo do ogarnięcia 😉 póki co się uczę 😉 ja starej daty, to nie chciałam nigdy takiego 😜 Tylko zamawiałam czarny,a przyszedł biały i się wkurwiłam, ale trudno, już mi się nie chce odsyłać.
Mini, jesteśmy z Tobą 😁 w tej sytuacji dzieci muszą zostać z Tobą, bo Cię znamy 😘 a są takie matki, które nie powinny mieć dzieci i dzieci powinny być z ojcem.
Dzięki Nina 😘 😘
Naprawdę to teraz pomieszało moje plany ale mówi się trudno przygotuje to tak jak ma być 🙂
będę miała dochód,poza tym gdy pójdę do pracy idę na prawo jazdy 🙂
a od września szkoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, porada prawna to podstawa.trzymam kciuki poza tym najważniejsze jest z kim dzieci maja wiez emocjonalna, a to akurat nie ulega żadnej wątpliwości 😘 Nina, gratuluje nowego telefonu 😉 ucz się bo one dużo potrafią . Ja mam iPhone 4s i tez jestem baaaardzo zadowolona 😜 dobra, oglądam dalej mecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...