Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

SylwiaC napisał(a):
hello 🙂 jeszcze nadal w dwupaku się melduję 😜 Mini olej Pawła jak mu się nie podoba to niech wyjdzie na spacer, albo na piwo z kolegami i już 😉 wiem,że łatwo pisać tak, no ale nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli 😉 lece przygotować de volaille na obiadek, chociaż w ten sposób mężowi przyjemność na urodzinki może zrobię 😉

Sylwia streszczaj się już ok właśnie sprawdzałam twój suwaczek i spadówa na blok porodowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Właśnie jutro Kafi ma urodziny tak ??
A ja w sobotę 😁 😁 Boziu 23 duuużo a jeszcze tak niedawno miałam 15 😞 Chce mieć znów niecałe 20 a lata lecąąąąąąąąąąąąą.............. :/
A Sylwia rodzi 6 i koniec !! 😜

Kasia ty moda laska jesteś 🙂 co ja mam powiedzieć 🥴 😁 co ty będziesz mówić jak będziesz miała tyle co ja teraz ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Kafi nie będę wymieniać ponieważ za dużo by to stron zajęło 😁 Najgorsza wada to brzuch 😞

Kasia, teraz są takie zabiegi poprawiające ujędrniające brzuch,że jest w czym wybierać 🙂 w połowie października wybieram się do dermatologa 🙂 chcę usunąć plamę z czoła. może skuszę się na jakiś zabieg odmładzający 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to jestem 🙂

Ale miałam nadrabiania 🤪 Wierzcie mi ze nie sposób zapamiętać wszystkiego...

Nina, ząbki śliczne!! 🙂 Gratuluję Łukaszkowi sukcesów na nocniczku 🙂 Brawo!
Mini, powodzenia w tak niekomfortowej przeprowadzce... 😉 Będzie dobrze ! 🙂
Sylwia, pozazdrościć takiego podejścia w ciąży i chęci do wszystkiego 🙂 Również czekam z niecierpliwością na dzień rozwiązania 🤪 Urodzisz 8.10 😁 🙂
Pigi, gratuluję zakupu ekspresu do kawy 🙂 Alusia jest śliczna! A Ty jak zwykle odpicowana 🤪 🙂
Kafi, pozazdrościć koncertu! Na weselu wyglądałaś super. jak zwykle nienagannie... nogi i cycki masz piękne 🤪 Cała jak ta lala 🤪
Kasia, prezent super! Na prawdę trafiony 🙂 Kaya jak zwykle cudowna i jak pięknie mówi 🙂

U nas z nocnikiem jakoś tak wyszło, sama nie wiem kiedy 😜 W pracy była redukcja etatu... Ja też osobiście nie rozumiem tej decyzji tym bardziej że ostatnio nałożyli mi nowe obowiązki więc nie wiem co jest... Pewnie się nie spodobałam nowej Pani Dyrektor bo miałam swoje zdanie i pomysły... Teraz to już pozamiatane 🙃 Najlepsze ze ostatnio pojechałam po moją premię a okazuje się że koleżanka mi powiedziała że szefowe dały mi tylko 50 zł a nie 200 zł i tylko pod warunkiem da mi tę kasę jak oddam koszulki robocze a w przeciwnym razie ma mi nie dawać kasy i chuj, dacie wiarę jakie pizdy???!!! Nadal walczę o resztę kasy... Nie oddałam koszulek wszystkich więc im napiszę że mam jeszcze dwie które oddam jak będzie na mnie czekać reszta kasy. Jak one ze mną tak grają to odbiję piłeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z mową dzieciaczków jest różnie i nie ma co porównywać 🙂 Gabi nie wymawia "r", mam wrażenie że ma jakiś problem logopedyczny ale to tylko moja ocena jako pedagoga więc poczekamy jak skończy 2 lata i zaczniemy działać 🙂

Ogólnie to jest niegrzeczna, neguje wszystko, o co ją poproszę to mówi "nie!" , chyba za dużo na nią krzyczę.... Sama już nie wiem gdzie jest granica, czy nie przesadzam... 🤢
Macie jakieś wypracowane przez Was metody wychowawcze? 🙂

Lecę zaraz spać tylko wypalę papierosa 🙂 Postaram się zaglądać częściej.

P.S. Nina, przepraszam że nie odpisywałam ale nie mam nic na koncie :/ Miałam taki zakręcony czas przez te 2 tygodnie że ciężko mi było przez neta wysłać esa... Ech...

Ogólnie szukam pracy ale nic nie ma. Nie chcę się przyzwyczaić siedzieć w domu bo później będzie mi ciężko. Poza tym kasa potrzebna...

Dobra, nie zanudzam 🙂 Dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 a wiec nie rodzę 😜 wczoraj pełno gości mieliśmy i już nie miałam sił wieczorem zajrzeć. Mini lepiej nie wchodzić w drogę P bo dziwny i jest i te jego teksty... narwaniec jakiś normalnie 😮
Kafinka najlepsze życzenia!!!! Jesteś piękną kobietą i niejedna Ci zazdrości 🙂
Marta z pracą o tej porze napewno ciężko, a co do poprzedniej to zachowali się bardzo nieładnie,że tak powiem . A co do rrr to nie każde dziecko je wymawia i napewno Gabi czas też przyjdzie 😉
Nie wiem co chciałam jeszcze napisać hmmm jak sobie przypomnę to napiszę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minatura jest połamana 😞
a dziś mam gina chce w końcu z nadżerką coś zrobić, bo mam nie regularne miesiączki i silne bardzo. ☺️
Udało nam się załatwić przeprowadzkę na poniedziałek rano czyli jak P będzie w pracy teraz tylko dożyć do poniedziałku 🤨
a na dniach czeka mnie rozmowa z mamą,mama K już wie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta mi się wydaje ze nowa pani dyrektor ma jakieś prywatne dąsy co do twojej osoby.

Sylwia RODZIĆ!! 😁 🙃

te wariatki co mają świra na punkcie wad moge dopisać się do listy?? za chuda i koślawe kolana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamuśki 🙂

Miałam nadzieję wchodząc na forum że Sylwia już rodzi a tu synkowi się na świat jeszcze nie śpieszy 🙃 😉 Imię bardzo ładne 🙂 Kwestia gustu zresztą... Mnie ciężko byłoby wybrać imię dla chłopca... Jakby co przesyłam i mój numer na priv bo nie chcę być jedyną którą ominie wiadomość o narodzinach 🙂
Mini, mój Rafał mówił od samego początku, że winna jest ta szmata- Pani Dyrektor która przyszła i zaczęła wpierdalać swoje pojebane pomysły 😠 Sorry za słownictwo ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak o niej myślę 😲 Super, że udało się załatwić przeprowadzkę na poniedziałek rano. Daj znać jak będziesz po rozmowie z mamą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
hej 🙂 a wiec nie rodzę 😜 wczoraj pełno gości mieliśmy i już nie miałam sił wieczorem zajrzeć. Mini lepiej nie wchodzić w drogę P bo dziwny i jest i te jego teksty... narwaniec jakiś normalnie 😮
Kafinka najlepsze życzenia!!!! Jesteś piękną kobietą i niejedna Ci zazdrości 🙂
Marta z pracą o tej porze napewno ciężko, a co do poprzedniej to zachowali się bardzo nieładnie,że tak powiem . A co do rrr to nie każde dziecko je wymawia i napewno Gabi czas też przyjdzie 😉
Nie wiem co chciałam jeszcze napisać hmmm jak sobie przypomnę to napiszę 😜

Dziękuję za życzenia 🙂 😘
Moja Maja jeszcze nie umie powiedzieć ładnie ryba mówi jiba haha, ale mówi wyrazie żaba, cześć, nie , daj haha kuzynki syn na imię ma Filip Maja jak go widzi to już z daleka woła pibip 😁 bardzo go lubi Oli jest zazdrosny bardzo o niego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Kaffi, Wszystkiego Najlepszego! 🙂 zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń 😁 które to urodziny? 🙂 Buziaki 😘 Ostatnio nie piszesz co u Twoich dzieciaczków, popraw się 😁
Zdjęcia bardzo mile widziane 😁
Pigi, Twój brzuch chyba jest skrzętnie schowany między nogami, gdyż go nie widać! Każda ma jakieś kompleksy i niedoskonałości. Ja tez mam brzuch i kiedyś zęby 😜 Ale akceptuję siebie i swoje ciało.
A Sylwia jest na porodówce 🙂
Marta, ja myślę że dyrektorka kogoś swojego da na Twoje miejsce i tyle. Jakaś porażka z tą premią. Moje metody wychowawcze, to olewanie ich przez Łukasza hahahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martus_D napisał(a):
Dzień dobry mamuśki 🙂

Miałam nadzieję wchodząc na forum że Sylwia już rodzi a tu synkowi się na świat jeszcze nie śpieszy 🙃 😉 Imię bardzo ładne 🙂 Kwestia gustu zresztą... Mnie ciężko byłoby wybrać imię dla chłopca... Jakby co przesyłam i mój numer na priv bo nie chcę być jedyną którą ominie wiadomość o narodzinach 🙂
Mini, mój Rafał mówił od samego początku, że winna jest ta szmata- Pani Dyrektor która przyszła i zaczęła wpierdalać swoje pojebane pomysły 😠 Sorry za słownictwo ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak o niej myślę 😲 Super, że udało się załatwić przeprowadzkę na poniedziałek rano. Daj znać jak będziesz po rozmowie z mamą....

Marta to na prawdę jest dziwna sytuacja nie powinnaś tego tak zostawić. Radziłabym narobić szumu po odebraniu papierów! czy już odebrałaś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Kaffi, Wszystkiego Najlepszego! 🙂 zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń 😁 które to urodziny? 🙂 Buziaki 😘 Ostatnio nie piszesz co u Twoich dzieciaczków, popraw się 😁
Zdjęcia bardzo mile widziane 😁
Pigi, Twój brzuch chyba jest skrzętnie schowany między nogami, gdyż go nie widać! Każda ma jakieś kompleksy i niedoskonałości. Ja tez mam brzuch i kiedyś zęby 😜 Ale akceptuję siebie i swoje ciało.
A Sylwia jest na porodówce 🙂
Marta, ja myślę że dyrektorka kogoś swojego da na Twoje miejsce i tyle. Jakaś porażka z tą premią. Moje metody wychowawcze, to olewanie ich przez Łukasza hahahah 😁

Dziękuję 🙂 😘 32 🤢
Nina mój Oli mnie w ogóle nie słucha np. wczoraj prosiłam go z 10 razy żeby nie skakał po kanapie... siedzę u góry zamknięte drzwi i nagle huk zbiegam na dół, a Oli płacze i mówi że spadł z kanapy 😠 a Maja mi ucieka z domu nie wiem czy się śmiać czy płakać. Sama już potrafi otworzyć sobie drzwi 😮 tzn łapie za klamkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...