Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.

Ninka, wyobrażam sobie jak się czujesz... Utrata poczucia bezpieczeństwa to jedna z najgorszych rzeczy 😞 Wychodzi na to, że szukał jakiś konkretnych rzeczy skoro poprzewracał dom do góry nogami. Sama nie wiem co mam myśleć o tym ale to jakaś masakra! Chuja niech szybko znajdą i za jaja powieszą! 😠

Mini, dobrze, że już po rozmowie z mamą ufff 🙂 Teraz może być tylko lepiej 🙂

Sylwia, urodzi się poniedziałkowy chłopak hihi 😉 Ciekawa jestem i nie mogę się doczekać a co dopiero TY 🤪

Obejrzę Julkę na TVNPlayer i spadam spać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Niuńka 🙂

[IMG]http://imageshack.us/a/img440/1716/p051012172003.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img844/2459/p051012172002.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img211/917/p0510121720.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img685/5599/p051012171801.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem szczęśliwa 🙂 mama zadzwoniła z tatą martwią się o mnie ale też mówili że zaakceptują moją decyzje 🙂 ale mają nadzieje ze mi i dziewczynką nie będzie się działa krzywda
jedynie mój młodszy brat który lubi P,powiedział ze on już nie ma siostry i mam się nie pokazywać 😞 i matka K wczoraj po rozmowie z jego bratem znów zaczęła być przeciw, powiedziała mu ze powinien to skończyć a dziś rano zobaczyła go jak się pakował i zawiodła się na nim

Od jutra zaczynam wszystko na nowo,z bagażem doświadczeń,wiem że będzie mi brakowało nie kiedy P, i ze o niego tez będe się martwiła....bo jednak ł.ączy nas kilka lat i dwójka kochanych dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Nina to masakra jakaś!!! On szukał coś konkretnego chyba 😮 Mini cieszę się,że nie było tak źle, a mama K też zacznie was wspierać zobaczysz napewno jej też nie jest łatwo i to przez to 😉 Dziewczynki są śliczne i naprawdę widać,że są szczęśliwe 🙂 A ja myślę,że mały chce się w terminie urodzić tak jak Dominik hehe bo z Dominikiem termin miałam według karty ciąży na 25 (ale 19 miałam @ więc plus 7 to 26 czyli dzień kiedy się urodził) a teraz miałam 2 tycznia @ więc na 9 mam termin hihi byłyby jaja gdyby drugi taki punktualny był 😁 🙃 Moi chłopacy pojechali jakies 30 minut temu rowerem do lasu i nad jezioro wiec sobie korzystam. Czuję się dziś lepiej kaszel trochę mnie puścił na szczęście 🙂 Uciekam zajrze pewnie wieczorkiem bo na obiad do moich rodziców ruszamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Mni, ach te Twoje geny hi hi 😁 Urocze są i ten błysk w oku 🙂 A Oliwki odpowiedź najlepsza 🤪 🤪 szok 🙂 ciekawe po kim ona taka mądra>? 🙂 chyba po listonoszu 🙃 🙃
Sylwia, jak tam zdrówko? Urodzisz punktualnego chłopca po raz drugi? To przy trzecim nawet byś się nie musiała zastanawiać kiedy rodzisz, bo to z góry wiadome 😁
Mini, super że rodzice zareagowali w ten sposób, a tak się stresowałaś. Za to z ukochanym bratem poszło gorzej 🤢 🤢 hmm może przemyśli to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahha Kaffi, co za różnica, czy na widoku, jak wszystko powywracał 😉 już wiem czym wypchał plecak - wziął Mirka skórę, aparat cyfrowy, moją bransoletkę srebrną(miałam ją od taty i jej najbardziej żałuję), zegarek Mirka, 25 zł teściowej i moje kolczyki nic nie warte 😜
Ile Wasze dzieci dziennie oglądają tv i jak się z nimi bawicie?
Pytanie numer 2, czy któryś maluszek lubi uciekać na spacerze, albo zawsze chce iść w inną stronę niż wy i jak reagujecie? Łukasz dostaje histerii i w ogóle mnie nie słucha... potem jest szarpanina... a co to będzie zimą, jak się połozy w śnieg, czy kałużę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina powiem ci tak mam wszytko na widoku i cały czas się zastanawiam gdzie to upchnąć 🤔 bo pierwsze co robi złodziej łapie się za to co ma po ręką 😉 czyli na widoku szafy, szuflady ... jak by mi to zginęło bardzo bym to przeżywała 😞 tak jak ty teraz za bransoletką od taty 😞 Maja ostatnio ogląda sporo 🥴powinnam więcej czasu jej poświęcać 🤨 ale ja w tym czasie jak ona ogląda to sprzątam prasuje gotuje czyli wykorzystuje że ona jest zajęta oglądaniem bajek ... Teście wrócili z Turcji byli w zajebistym hotelu i zostali okradzeni 2 razy 😮zginęła kasa z pokoju frajer grzebał po szafach i wyciągnął z torebki i koszula jak byli w restauracji 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też narazie mam wszystko na wierzku 🤨 Nie mam mebli w sypialniach a więc wszelakie kosmetyczki z biżuterią stoją na szafce 🤨

Moja Ala grzecznie chodzi za rękę. Nie wyrywa się, nie próbuje uciekać i jest bardzo grzeczna na spacerze. Dopiero jak ją puszczę za rękę i mówię, że może pobiegać to biega sama 🙂 W wózku jeździ grzecznie póki się Jej raz nie wyjmie wtedy koniec musi iść.

Co do oglądania telewizora Ala nie patrzy prawie wogóle. Bawi się, biega po domu, chodzi za mną ale nie patrzy na tv. Na bajki patrzy jakieś może 30 minut dziennie nawet nie. Poza tym lecą kanały z muzyką i Ala jej słucha ale nie ogląda teledysków chyba, że leci ukochana piosenka to ogląda teledysk i tańczy wtedy patrzy na tv 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 nadal nie rodze 😜 Nina Dominik ostatnio sporo ogląda tv bo ja juz nie mam tyle sił no i czasu ostatnio dla niego, czasem mi żel bo ciężko mi z nim się wygłupiać i go zbywam bajką 😞 Ja tak szybko tylko teraz zajrzałam bo na zakupy spożywcze muszę jechać bo pustki się zrobiły w lodówce 🙂 A co do spacerów to mały jest grzeczny chodzi mi za rękę czasem chce iść gdzie indziej ale można się z nim dogadać, wiadomo histerie też się zdarzają chociaż już nie pamiętam kiedy. Ogólnie bardzo lubi na zakupy jezdzić i w wózkach siedzieć hehe Zajrze później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dzisiaj 8 więc pora rodzić Sylwia 😁 Masz w ogóle jakąś intuicję kiedy urodzisz?

Mini, powodzenia na nowej drodze życia. Daj znać jak po przeprowadzce Ninie w smsie to ona nam przekaże. Mam nadzieję, że pójdzie szybko i bez problemów 🙂

Nina, Gabrysia ogląda dziennie może 10, 15 minut tv i jeśli już to przeważnie jakiś serial a z bajek to jedynie Dore. Nie interesuje ją to pudło hahaha 😁 Czasem byłoby dobrze bo więcej rzeczy bym zrobiła ale co zrobić, jak nie ma potrzeby to lepiej nie 🙂 Co do spacerów to Gabi jest indywidualistką także nie chce chodzić za rękę i biega tam gdzie chce 😜 Jeśli chodzi o zabawy to ciężko określić bo ona się potrafi sama zająć czymś np. lalką, klockami, ostatnio maluje farbami i takie tam różne dziwne rzeczy hehe. Poza tym teraz to często u mamy siedzę to już mnie nie ma tylko jest babcia 😁 No i plac zabaw, spacery, czasem wieś, zakupy... ciągle coś 🙂 Na zakupy nie lubię chodzić z nią bo wrzuca do koszyka co tylko chce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Marta Twoja Gabi jak moja Ala- bawi się sama Ala nawet nie chce żeby ktoś się z nią bawił zabawkami chyba, że inne dziecko, ale nie dorosły 🙂
Wczoraj kupiła do Ali pokoju klosz na oświetlenie 🙂 Myślę, że Jej pokój skończę jako pierwszy 🙂
Ogólnie dobijają mnie tutaj w tym domu futryny niektóre są takie jakby ktoś je powygryzał !! Brakuje drewna w futrynie 🤔 Ale na razie są pomalowane i takie muszą być z drzwiami będziemy wymieniać tylko boimy się, że z wybijaniem futryny pół ścian nie odpadało jak u znajomych a mają taki sam dom jak nasz 🙃
Sylwia teraz to już możesz rodzić kiedy chcesz 😜 Nie urodziłaś 6. to teraz pasuje mi każdy termin hahahahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...