Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiu, Mini odezwala sie jeszcze? ciekawa jestem co jej sie snilo pierwszej nocy (jesli w ogole spala 🙃 🙃 🙃 )
Sylwia, ale to chyba tak wszyscy maja, ze jak juz termin, to zamiast - dzien dobry slyszysz przez telefon - jeszcze nie urodzilas? 😁
Kaya wczoraj podchwycila nowe slowo i ciagle teraz powtarza - mama ozumiesz? (czyli rozumiesz) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu a nawet nie wiem ale sądzę, że za dużo nie spała hahaha 🙃 🤪 😁 😁 😁
Mało jest Mini na gg bo ma gg w telefonie 🙂 Wiem, że rodzice Jej są za Nią a tak się martwiła 🙂
Sylwia moja Ala ostatnio jakieś 4-5 dni patrzy tez dużo na bajki i widzę, że dużo rzeczy też robi jak postaci z bajki i mówi też hahaha najlepiej Jej wychodzi jak robi: ahoj! czy jakoś tak z bajki Piraci z Nibylandi haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Ci Kasiu, ze nawet uwagi nie zwróciłam na słownictwo w tej bajce ale tak na prawdę to każda z nich przekazuję nie tylko pozytywy, ale pokazuje również postaci nie warte naśladowania a jednak są zamieszczone w bajkach i niestety nie mamy na to wpływu. Poza tym jeszcze około dwóch lat dzieciaki zaczną wychodzić na ulicę do innych dzieci i wtedy nie unikniemy tego, że będą uczyć się od innych nieładnych rzeczy chociażby nie wiem jak się tłumaczyło, że nie wolno ich naśladować. To tylko kwestia charakteru dziecka jak będzie przyswajać rzeczy od środowiska w jakim będzie się znajdować.
Później dam Wam wiadomość od Mini musi mi ją tylko napisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nic mi jeszcze Aga nie wysłała niestety 😞
Masz rację Kasiu trzeba ograniczać złe bodźce 😉
Dziewczyny siedzę i płacze cała aż się trzęse !!!! Sprawdziłam Alicji złoto i okazało się, że nie ma łańcuszka z chrzcin wartego 850zł !!!!!!!!!!!! Znów okradła mnie bratowa !! W domu na Romer Rd. była po kilka godzin sama bo pilnowała mi Alicji jak byłam w pracy a złoto leżało na wieszku w torebce po prezentach. W tej samej torebce były kolczyki które są nadal i w jednym pudełku raz z łańcuszkiem była branzoletka złota pudełko i branzoletka jest ale łańcuszka NIE MA !! Wszystko jest tylko nie to ! Ale mało tego łacuszka mojego Mariusz wartego pona 600zł złotego który dostał od matki też nie ma !!!!!!! Nie złapałam jej za ręke ale w tym domu nie było ani jednego gościa nie zdążyłam nikogo zaprosić bylam tam tylko ja, Mariusz mój brat monika i moja mama. Mówie Wam jestem załamana bo to było mojej Alicji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Robię kapustę z grochem bo cos mnie ochota naszla hehe

Zaraz biore sie za robienie sledzi w smietanie bo tez mam ochote i cos na kolacje trzeba naszykowac bo maz wraca z pracy o 23 wiec zjemy razem 🙂

Otworzylam sobie winko i tak sobie sacze ze az nie wierze bo wina nie lubiałam do tej pory hahaha

Obiad na jutro juz szykuje- sos grzybowy z masełkiem i cebulką Mnniaammm 🙂

Jutro jade na grzyby z rodzicami a Rafi zostaje z Gabrysiunią 🙂

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😉
Ehhh dzisiaj już się uspokoiłam, ale aż spać nie mogłam z nerwy. Wiecie najgorsze jest to, że to już nie pierwszy raz ale człowiek ją zawsze akceptował ze względu na brata i się pobłażało, ale tym razem koniec bo to było coś mojej Alusi ! Brat też już zero mojej pomocy niech się przekona jakie życie potrafi być trudne jak mu rodzina nie pomaga i jest z nią tylko sam.

Sylwia mam duużo znajomych o tej dacie urodzin 12.10 haha październik 89 roku był bardzo pracowity 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe ja byłam dziś na wizycie u lekarza, no i nic w sumie sie nie dzieje tam jakis centymetr rozwarcia czyli tyle co i nic, we wtorek mam usg, a na 19 piatek za tydzien do szpitala na oddział na wywoływanie jesli do tego czasu Adasiowi nie zaachce się wyjsc 🙂 ogolnie czuje sie bardzo dobrze, dzis mi maly broi troche nisko ale nie jest zle 😉 uciekam zajrze jutro to napisze wiecej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Kasia pisałam ci wczoraj, co z takimi się robi haha za kudły i po pysku 😁 z takimi s..... trzeba krótko.... Sylwia bardzo się cieszę, że wszystko u was ok, ale Adaś mógłby już się nam pokazać 🙂Nina my wiemy wszytko wiemy jest mąż no i trzeba się nim zająć wybaczamy nieobecność haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...