Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
melduje się Miniaturka 🙂
chora, obolała,z pudełkiem chusteczek przy boku 😁
nie wiem czemu mnie tak siekło 🤢
co do butków to Maja nie cierpi ich i nie nosi papci ☺️ ubieram jej skarpetki z wypustkami anty-poślizgowymi i to tyle,kozaczki na spacerek i ich też nie lubi....
lecę sprzątać i grochówkę robić dalej 😁


u nas zadne skarpetki nie wchodza w gre, wszystkie zawsze sciaga 🙃 🙃 🙃 bedzie tak dlugo siedziala i sie meczyla, az sciagnie 😁
Mini, wirus jakis cie zaatakowal? zdrowka zycze 😘 nie kichaj i nie caluj dziewczynek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
ona ma takie krosty jak "syfki" z bialym w srodku i co noc przybywala nowa. 🤨
teraz juz jest troche lepiej, bo tych bialych koncowek juz nie ma.
na ciele nic nie ma.

Zosia takie z białymi czubkami miała to nam pediatra mówiła że to bakteryjne zapalenie skóry i dostaliśmy beneocin i pomogło
jeśli chodzi o krostki na ząbkowanie Zosia miała tylko wokół ust i to samo mówili w tv bo że to niby jak sie ząbkuje to zmienia się skład sliny jest ostrzejsza
naylaaa napisał(a):
A jakiego koloru te krostki??
Mój ma takie kaszkowate, koloru skóry na brzuchu, na nogach, plecach i nie wiem co to jest. Może wy macie jakiś pomysł?

Nina ja też bym obstawiała uczulenie może coś z jedzenia? albo leszczyna teraz pyłkuje, a nie przechodził ostatnio jakiegoś katarku przeziebienia, Zosia przy ostatnim katarze miała tak, pediatra mówiła że dużo infekcji wirusowych u dzieci konczy się wysypką i o ile nie swędzi jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina a moze to wina suchego powietrza? Ja bym spróbowała smarowac w dzień te miejsca nawilżającym kremem 😉 co do bucikow Dominik nauczyl sie chodzic w skarpetkach pozniej uczyl sie znowu w kapciach i teraz uz wie,że musi mić kapcie bo jak biega to się chociaż nie przewóci, a on nie potrafi powoli tylko zawsze biegiem. Z butami miałąm dla niego straszny problem bo ma wysokie podbicie a do tego jeszcze szerokie, z zimowych butów nie miaąłm wcale wyboru jak juz znalazlam dobre to brałam bez wachania (tez zapinane na trzep), a kapcie tez mi udalo sie akurat z tymi co pokazywalam i sa ok. Dominik właśnie zasnal wiec mam chwilke dla siebie 🙂 Mini zdrówka dla Ciebie!!!! Kuruj się bo nas pozarażasz 😜 😉 A i Łukaszek biedny cierpi 😞 głupie zęby u nas odpukac narazie jest spokoj. A Kaya ma śliczne te buciki ona wogóle jest taka mała modeleczka Kasiu, ale wszystko z takim umiarem i jest słodka hehe 🤪 dobra uciekam moze za prasowanie sie wezme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Imieniny ~~ Kaja (nie Kaya) w Polsce obchodzi 13 lutego, 9 marca, 22 kwietnia, 30 kwietnia, 15 września, 25 listopada, 31 grudnia.
U nas takich białych czubków nie ma, koloru skóry są. Tez myślałam, czy to nie od zimna.
Krowa, ale będziesz pierdzieć hahaha. Zdrówka życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu a późno Maja już kicha ☺️ a szczerze wstyd się przyznać ale ja też nie wiem kiedy moje dzieci mają imieniny ☺️ ☺️
Nina gaz i prąd drożeje więc ja będe miała ziś za friko 🤪
Ola jesli ten wpis oznacza że znów rezygnujesz z forum to wybacz ale masz głupie powody,bez sensu rezygnować z czegoś tylko z powodu wymiany zdań....
wiadomo jak jest każdy coś napisze raz jeden się wkórzy raz innemu będzie przykro ale tak już jest w wirtualnym życiu 😞 nie ma sensu więc dłużej się denerwować lub odchodzić....
i napewno będzie mi przykro jak to zrobisz 🤨
tylko czekać jak laski napiszą ile można dawać cyca dziecku do miniatury i bede pewnie parowała jak kocioł 😁 🤪
ja z moją wyszczekaną gęba pewnie teraz nie miała bym ani żadnych znajomych ani rodziny ani nic ☺️ 😁

Mój mąż był u lekarza cały czas był na lekach bo ma silne bóle kręgosłupa,po zdjęciu itp dziś okazało się że musi zgłosić się na rehabilitacje i do neurologa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola daj spokój przecież my tu się nie obrażamy na siebie, a każdy moze mówić co chce Mini dobrze mów to taka wirtualna znajomość niestety i tak się często dzieje, że ktoś czuje się urażony, ale się nie obraża 😉 Mini a co napisali mężowi w rozpoznaniu? Kurcze z kręgosłupem nie ma żartów. A do mnie jutro przyjeżdza siostra z Bydgoszczy więc pewnie nie bede zagladac, a Dominik się ucieszy 😁 Młody jeszcze śpi 🤪 ale myślę, że już niedługo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola, to byłoby już dziesiąte odejście. Nie obrażaj się, Ty masz prawo do własnego zdania i Kasia tak samo. Teraz to uważam za bardzo dziecinne. Przemyśl to 🙂
Krowa, co ma z kręgosłupem Byk?? 😘 😘 co wykazało zdjęcie??
A tak w ogóle to ile zamierzasz dawać dziecku cyca?? do gimnazjum czy moze do matury, żeby jej lepiej poszło z mlekiem mamy?? hahahahhahaha 🤪 🙃 🙃 hahahahha się uśmiałam sama z siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola, to byłoby już dziesiąte odejście. Nie obrażaj się, Ty masz prawo do własnego zdania i Kasia tak samo. Teraz to uważam za bardzo dziecinne. Przemyśl to 🙂
Krowa, co ma z kręgosłupem Byk?? 😘 😘 co wykazało zdjęcie??
A tak w ogóle to ile zamierzasz dawać dziecku cyca?? do gimnazjum czy moze do matury, żeby jej lepiej poszło z mlekiem mamy?? hahahahhahaha 🤪 🙃 🙃 hahahahha się uśmiałam sama z siebie 😁

ha ha tak do przedszkola 😁 a poważnie na pewno nie do 3 lat 😁 póki co i tak spędza na cycu łącznie ok 10-15 minut na dobę i chyba bardziej chodzi tu o ciepło mojego ciała i to ze się cieszy z tego jak dziecko 😁
bal planujemy na marzec lub maj na wolny weekend ale pewnie na maj będzie ciepło odpali się grilla i wrzuci boczek na ruszt 😁 🙃
PS.a dojedziesz do nas?? 😉


na rozpoznaniu nie wiem bo tego nie widziałam ale ma dyskopatie,ubytek czegoś tam i coś tam wysunięte,i coś i coś dużo tego mi czytał 🤢
ketonale i inne leki już nie działały 😞
wiece co tak was kocham że coś wam oddam chcecie?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że wy dwie się odezwałyście to jedna ma katar a druga ból głowy jakby po kacu 🙃 🙃
musicie sobie wybrać 😁
jest jeszcze 3 opcja tygodniowy pobyt przy Majce i Oliwi w psychiatryku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola, to byłoby już dziesiąte odejście. Nie obrażaj się, Ty masz prawo do własnego zdania i Kasia tak samo. Teraz to uważam za bardzo dziecinne. Przemyśl to 🙂
Krowa, co ma z kręgosłupem Byk?? 😘 😘 co wykazało zdjęcie??
A tak w ogóle to ile zamierzasz dawać dziecku cyca?? do gimnazjum czy moze do matury, żeby jej lepiej poszło z mlekiem mamy?? hahahahhahaha 🤪 🙃 🙃 hahahahha się uśmiałam sama z siebie 😁

ha ha tak do przedszkola 😁 a poważnie na pewno nie do 3 lat 😁 póki co i tak spędza na cycu łącznie ok 10-15 minut na dobę i chyba bardziej chodzi tu o ciepło mojego ciała i to ze się cieszy z tego jak dziecko 😁
bal planujemy na marzec lub maj na wolny weekend ale pewnie na maj będzie ciepło odpali się grilla i wrzuci boczek na ruszt 😁 🙃
PS.a dojedziesz do nas?? 😉


na rozpoznaniu nie wiem bo tego nie widziałam ale ma dyskopatie,ubytek czegoś tam i coś tam wysunięte,i coś i coś dużo tego mi czytał 🤢
ketonale i inne leki już nie działały 😞
wiece co tak was kocham że coś wam oddam chcecie?? 😎

Mini mm kiedyś dysk sie wysunał albo wypadł , nie wiem za bardzo dla mnie mała różnica, w każdym razie był u kręglarza i powiem Ci że teraz byle co źle się schyli i już ptworny ból potrafi 2-4 dni męczyć, przeciwbólowo kiedyś dostał refastin i troche pomagał, zresztą co się tyczy leków przeciwbólowych to wszystko zalezy od tego na co sie lepiej reaguje, ja np jak miałam okres mogłam ketonal jeść garściami i nic zero ulgi a już np ibuprom pomagała jedna dawka, no ale wracając do kregosłupa, on miał operacje kolana i znieczulenie w kregosłup i źle mu trafili i to też odczuł na kręgosłupie i masakra, moja mama natomiast nabawiła sie bóli kregosłupa przy opiece nad babcią strasznie się meczyła, ale chodziła na rehabilitacje 4 tyg i teraz jest ok, z tym że wiadomo że faceci zawsze mają bardziej wysłużony kręgosłup, w każdym razie tajk czy siak na pewno rehabilitacje będą pomocne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...