Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej hej 🙂 my na święta mamy zaproszenie do mojej mamy samochód działa więc pewnie pojedziemy. Forum faktycznie cichnie....
Kasia maniek ma z tobą dobrze 😁 ha ha
Sylwia chłopcy póki co grzeczni? Ciekawa jestem jak będzie później 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Noooo u Sylwii będą pewnie bitwy i krzyki jak Adaś podrośnie 🙂
ale to normalne.
Pigi, ja Cię zabiję... jak ja kocham słodycze 😞 a dupa rośnie. Takich babek to bym z 10 zjadła naraz 😁
My się dziś nałaziliśmy po mieście, zapomniałam Wam napisać, że już od dawna wózka nie używamy i jakoś sobie radzę 🙂 tylko na zakupy małego zostaiwam z teściową, bo bym nie dała rady z torbami i uciekającym Łukaszem 😉
Wczoraj wieczorem coś mi kaszlał i teraz drzemie i też chrząknął i oczywiście jestem przerażona i przewrażliwiona na punkcie zapalenia krtani 😞
Zaraz będzie u mnie małego kuzynka i zamieniam się w panią profesor heheh 😉 na korki z matmy do mnie przyjdzie. Ale nie mam dziś głowy tłumaczyć, spać mi się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina bardzo się cieszę że Mirkowi zapłacili i wraca do was 🙂

ja już mam dość nerwów 😞 p znów mnie szantażuje że może mi dzieci zabrać 😞 mam nadzieję że do czerwca będę miała rozwód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ninka miałabyś ze mną dobrze ! Bo ja ostatnio duuuużo pichcę i słodkości i jedzenia - właśnie w piecu siedzi boczek rolowany w miodzie i ziemniaki pieczone z miętą !!!! 😁

Krowa ten ,,Twój,, P to połowa chama reszta chu*** !! 😠 Nie mogłaś podjąć lepszej decyzji jak odejść od niego !!

Czita rozumiem Cie teraz doskonale dużo się pracuje a jak się wraca do domu to się marzy o chwili z dzieckiem 🙂

Ninka super, że jest kasa to najważniejsze, a na pewno M coś znajdzie widać, że się stara 😘

My też mało co już używamy wózka bo Ala nie chce w nim jeździć a jesli robimy zakupy to najczęściej wracam taxi do domu a więc Ala też bez wózeczka 🙂

Ja jutro już do pracy ehhh ale pewnie będzie dość spokojnie a więc spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pigi baaardzo się cieszę że znalazłaś pracę 🤪, fajnie że jesteś z niej zadowolona 🙂 - nie ukrywam że praca ciężka i niewdzięczna. Ale dla kogoś chcącego pracować to nie przeszkoda 🙂Powodzenia 😘
Mućko ależ sie masz z tym wymoczkiem 😠 Po złości będzie Wam utrudniał życie 😞. A fotki cudeńko!!! Dziewczynki maja takie same płaszczyki 😆, różnia sie tylko kolorem i rozmiarem 🤪. Moja Ola miała identyczny w zeszłym roku - różowy 😁 😁 😁 Ciesze sie że K tak świetnie złapał kontakt z małymi, widać że Maja lgnie do niego 🙂
Sylwia znów będe się powtarzać; Domi to baaardo mądry chłopczyk , myślę że w szkole będzie miał bardzo łatwo 🙂
Kaffi oby ta lekarka pomogła Majeczce, bo az serce sie kraje jak mała drapie sie do krwi 😞
Kuro kochana, tyle nerw a tu wszystko sie ładnie skończyło z praca M 🤪,i kasa tez będzie 🙂. Teraz aby znalazł porządna pracę.
Martusia ja jestem a Ty gdzie sie podziewasz ???????????? Co z MAŁŻONKIEM TWYM ???? Jak relacje ??? I co z mieszkaniem ?????
Moja przyjaciółka urodziła synka 4800 . Urodziła 7 godzin przed wejściem ustawy z przedłużonym macieżyńskim 😠 😠 😠 Szkoda mi jej, bo chyba małego będzie musiała do żłobka oddać 😞 - musi do pracy wracać, bo kasy będą mieli mało 😞
Ja na święta nic nie szykuje 🤪 🤪 🤪 w 1 dzień idziemy do mojego brata a w 2 dzień do babci T. I świeta z głowy 🤪 🤪 🤪
Moja Ola na nocnik nie zrobi , ale jak z niego wstanie to sie zsika na podłogę 🥴Wózek jest niezbędny , Ona nie chce chodzić 🥴, leń z niej straszny, śmieję się że do 1 klasy ja w wózku zawioze 😁 😁 😁
Dziś Polska gra zb San Marino - oni tez nas pewnie ograja, ech ta nasza Polska gra okropnie ☺️

Nie wiem co miałam jeszcze napisać -zapomniałam. To by było na tyle - spadam 😉
Dobranoc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiem Ci Czita, że na prawdę jest ok - tylko raz się spotkałam z bardzo brudnym pokojem - mieszkała tam mama z dzieckiem 😮 😲 Reszta pokoi jest zawsze czysta i ludzie szanują naszą pracę a do tego są bardzo mili i życzliwi.
Dziewczyny w pracy są fajne, ale i tak mam z nimi mało kontaktu tylko co rano w szatni później rozchodzimy się po swoich terenach i pokojach 🙂
Chce pracować i zarabiać pieniądze bo czuję się wtedy spełniona jako matka, żona i przede wszystkim kobieta ! 🙂
Poza tym teraz M ma okazje wykazać się jako ojciec i mąż i powiem Wam, że radzi sobie bardzo dobrze 🙂 Tylko jeszcze musi się nauczyć utrzymywać większy porządek haha ale jak to facet 😉
U mnie nocnik to sprawa bardzo odległa 🙃 🤪 😮 hahaha Ala wiele rzeczy rozumie i pięknie mówi ale do tego jest głupia jak gumowy młotek hahahahaha 😁 😁 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

Gosiu inne kurtki mają 🙂 Maja ma bez kaptura za to z ozdobnym kołnierzem i paskiem a Oliwka ma kaptur i w zestawie ma torebkę w kolorze kurtki 🙂
wymoczek to bardzo delikatne słowo, non stop słyszę że mam pamiętać że jak coś zrobię bez jego zgody to mnie zniszczy! Nie wiem czy ja wcześniej nie widziałam tego jaki jest czy po prostu taki się zrobił teraz... Wiem że kiedyś nie szanował braci ani sióstr, dobrze tylko traktował to co jego a innych jak gorszych...czyli ja już jestem poza tym kręgiem może to jest powód...

Kasia ja też bym chciała iść do pracy pomóc k no i wiadomo wyjść z domu 🙂 dobrze że fajnie ci się pracuje 🙂

Oliwka ostatnio była w przedszkolu na zapoznaniu panie zabrały dzieci i półtora godziny w sali zamknięci się bawili wogóle do domu nie chciała wrócić 😁 a Maja płakała pod drzwiami że ona też chce iść więc myślę że dorosła do żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Oliwki 😘 😘
Czita, postaraj się wpadać częściej 🙂 Ola to dama, lubi wozić dupcię 😁 haha
U nas lepiej z nocnikiem. także jest po prostu różnie. teraz jest na etapie, że popuści i woła siusiu i trzyma. Albo ja go prowadzam i robi 🙂 ostatnio siedzę w toalecie, a on leci i mi tarabani w drzwi, że chce siusiu 🙂
Dzisiaj dostał gorączki z rana, lekka bo 37,8. teraz ma 38. Nie mam pojęcia co mu jest, bo kataru i kaszlu nie ma... Także może ostatni ząb mu w końcu wychodzi. Mirek to zawsze trafi na wychodzenie zębów haha 😁
O 22 będzie w domku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mam chwile 🙂 Nina dobrze,że zapłącili a M napewno znajdzie coś spokojniejszego 😉 Mini ten P to normalnie głupi jest!!! Przepraszam,że tak pisze ale myślę,że Cię tym nie urażę, ale jak czytam to aż się nóż w kieszeni otwiera, to co on robi to gnębienie Ciebie!!! Wrrr...
Moje chłopaki narazie grzeczne dziś Domi Adasia tulił głaskał i mówł mu,że go kocha i do mnie podbiegł i pocałował w czoło i mówi Ciebie tez kocham, hehe no i Paweł przyszedł to do niego to samo 😁 słodziak nasz 😉 Kasiu dobrze,ze narazie w pracy masz spokoj oby tak dalej było 🙂 a gdzie druga Kasia?? Nina jak Łukasz? Pewnie to ząb 😉 nam dwa zostały ale chyba też się coś dzieje bo leci młodemu z buzi jak z kranu a do tego zaczal tak marudzic,że szok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia nie obrazę bo w sumie teraz go sama już nie znam... Nie odbieram telefonów jak dzwoni daje telefon Oliwce bo to jej tata a ja z tym panem nie mam o czym rozmawiać.

Moje dzieci często wojny robią zwłaszcza o zabawki 😁 inaczej pewnie by było gdyby to był brat i siostra 🙂

Kasi dawno nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj ciekawe Mini czyinaczej 😉 Domi np z Adasiem się narazie dogaduje daje mu swoje zabwaki pokazuje różne rzeczy ale kuzynki nie trawi z Maja by sie bił najlepiej zabieral jej wszystko i popychał ją czasem tylko maja dzien kiedy sie troche razem pobawia pewnie wyrosna z tego bo Maja młodsza jest o 8 miesiecy i nie potrafi sobie poradzic jeszcze 😉 no ja chlopakom zamowilam dzis trampoline 🙂 mam nadzieje,że po świetach bedzie wiosna i ja rozstawimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Mam jeden dzień wolnego za to święta pracujące ale byłam na to przygotowana.
Dzisiaj ładnie to wyruszymy na miasto tylko niech M pośpi po nocce 🙂
No właśnie nie ma Kasi już od jakiegoś czasu 😞 Może też zaczęła prace w hotelu o której pisała i czasu brak.
Moja Ala pięknie się bawi z Córeczką brata ale nie ze wszystkimi dziećmi tak potrafi niestety.
Ja dzisiaj chyba upiekę ciasto drożdżowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...