Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Macie rację bez samochodu to lipa straszna dlatego ja teraz na wypłatę zamawiam testy i zakuwam na egzamin 😁
Sylwia właśnie pomyślałam o Twoim P i dlatego pytałam o to czy robi właśnie kuchenne meble też 🙂 Nie wiem kiedy damy rade je wymienić ale postaramy się może jeszcze w tym roku to zrobić 🙂
Teraz musimy zrobić ściany i sufit bo są brzydkie a mamy kilka pomysłów 🙂
Dziewczyny ja na tym kacu musiałam zrobić 17 pokoi dzięki Bogu nie musiałam pościeli przebierać bo bym na pewno wzięła wolny dzień 🙃 A brat wtedy dzwonił do mnie o 7 rano i był już po dwóch piwach haha na kaca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
o boziu Kasia ale masz obiad i deser!!! A u mnie dzis tylko pomidorowa hehe wyszlam chwile z Dominikiem na dwor ale to jest tragedia nawet nie ma gdzie nogi spokojnie postawic bo jak nie mokry snieg to bloto, a do tego pada deszcz, porąbało tą pogodę! 😠 jutro chyba rusze do miasta żeby Adasia przewietrzyć bo z nim tu wogóle nie wyjdę.. . Miło Kasiu że pomyślałaś o Pawle 🙂 jak coś to się odzywaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia współczuję pogody i Tobie i wszystkim Dziewczynom z Polski - ile to można wytrzymać 😞
Sylwia nie ma za co jeśli będę miała meble sprowadzić z Polski (jak przyjdzie czas na to ) to lepiej dać zarobić znajomym niż obcemu 😉 A widać, że Paweł jest fachowcem dobrym i wie co robi 🙂
My cały dzień coś robiliśmy 🙂 Także teraz padam na twarz i lecę spać 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej donoszę że żyje 🙂
święta miło spędzone w niedzielę u mamy w poniedziałek za to my mieliśmy gości z okazji Oliwki urodzin 🙂

GOSIA nam turbina padla ok 3 tyg temu i pompo wtryski też musieliśmy wymienić 😞 ale w krótkim czasie i k koledze padła w jego samochodzie i mama mówiła że jej koleżance też a dziś czytam o waszym... Myślę że może to wina paliwa? Bo ostatnio podobno wiele samochodów ma tą awarie 😞

K do końca tyg będzie wiedział czy jedzie do niemiec...

KASIE obie 🙂 no się wam nie dziwię że macie mało czasu mając tyle pracy 😞 a też nie wiedziałam że Paulina jest taka młoda 🙂 to ja jestem starsza 😁

SYLWIA szafę widziałam na facebooku 🙂 podoba mi się 🙂

NINA gratuluje żąbka i trzymam kciuki za zerówko przystojniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 melduję się rano bo pozniej chce ogarnąć dom i po obiedzie ruszyć do moich rodziców, bo są w domu i siostra tez pewnie z pracy wróci, a tu bym sama siedziałaz dzieciakami bo Paweł w pracy ostatnio od 6 do 19 siedzi... no, ale chociaż on zarabia. W niedziele chcemy jechac na basen tylko Adasia musimy z kimś zostawić 😉 Ciekawe co z Marta i Kafinką bo dawno nie zaglądały...
Mini może faktycznie coś z paliwem skoro tyle osób ma z tym problem 😮 albo taki zbieg okoliczności...
nie pamietam co miałam Wam jeszcze pisac, hmmm a chwaliłam się że będę miała chrześniaka?? Kuzynka mnie na chrzestną poprosiła w czerwcu rodzi 🙂 to mój pierwszy chrześniak więc się cieszę 🙂 bo siostry coś się nie biorą za robotę hehe
buziaki zajrzę pewnie jeszcze później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini ojaaa super ! 😘
Dziewczyny daję przepis na sos do gulaszu - dzisiaj zrobiłam i rozpłynęłam się jak posmakowałam 😁

śmietana mała 12% albo 18% do tego łyżeczka musztardy, chrzanu, dużo koperku posiekanego ( ja dałam suszony ) do tego z dwie garści startego sera 2 łyżki mąki i mleko to wszystko wymieszać doprawić - sól i pieprz. Mleka dajcie tyle żeby wyszła konsystencja sosu bo przy samej śmietanie jest za gęste. Do tego dodała gulaszowe mięso które najpierw obsmażyłam ale nie dodałam ani soli ani pieprzu bo to już jest w sosie 😁 Mówię Wam coś pysznego !!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Mini gratulacje!!! Zdaj relację jak było 🙂 Kurcze Kasiu chyba będę sie musiała skusić jak mówisz,że takie pyszne u mnie chłopaki lubia mięsko i sosik 😁
A moi mali śpią, a duży pojechał na montaż 😉 mam chwilkę bo już ogarnęłam. Już się pogoda poprawia więc jest nadzieja 🙂 narazie chociaż słonko wyszło i wszystko się topi czyli zalewa nas błoto, no ale już widać ziemie!!! 😁 ja się wkurzam i wkurzam musimy się ogrodzić bo nasze podwórko robi się podwórkiem bratowej (nie przepadam za nią) mieszkamy obok dzieli nas droga do zakładu no i ona ma córkę MAja ma półtora roku i non stop siedzi na naszym podwórku bawi się Dominika zabawkami (bo już mu wyjelam i zjezdzalnie i ma bujaka no i inne jakieś auta itd.) i zawsze prawie jak wychodze z domu to one albo sobie u nas pod schodami podróżują albo bawią sie a mnie krew już zalewa bo co to będzie jak zrobi się naprawdę ciepło i będziemy trampoline mieć i cały dzień na dworze ... Trampoline my kupiliśmy naszym dzieciom a założę się,że pod naszą nieobecność będzie z nij korzystać.... no normalnie już mnie cholera bierze 😠 😠 powiedzcie czy jestem aż taka do tej szwagierki uprzedzona czy was tez by to drażniło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Wpadnę w poniedziałek, bo Mirek ma samolot do Szkocji w poniedziałek i mamy pełno spraw, od rana latamy. Teraz robimy kurczaki, bo goście przyjdą, a tu jeszcze pakowanie, ważenie itd. Sylwia, jakbym ją lubiła, to bym nie miała nic przeciwko by siedziała w ogrodzie,a jak bym jej nie lubiła, to bym jej powiedziała, że sobie nie życzę tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Sylwia, to zależy bo w końcu ta mała Maja niczemu winna że ma taką matkę. .. tylko znając siebie, też by mnie to wkurzalo .
Nina, a jednak ponownie Szkocja 😉
Pomyślcie o wspólnym wyjeździe, takim chociaż na miesiąc. A potem może wyjazdy naprzemiennie? Dopuki nie pracujesz i mały nie ma np. szkoły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dziecko niczemu nie winne, ale denerwuje mnie,że ona ją ciągnie chodź MAja tu bo tu lubisz się bawić... no przecież mała sama nawet nie wybiera tylko ona ją ciągnie.... dziś z podwórka wywiozłam chyba 10 taczek śniegu (tego co się nie roztopił jeszcze) i Paweł jeszcze pare wywiózł jak wrócił, ale i tak nas woda zalewa.... Nina Kasia dobrze mówi a nie możesz tak jechać na jakiś czas z M?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Piękne 🙂 Sylwia(bardzo ładna szafa) ja doskonale cię rozumiem mam bardzo podobną sytuację. Jetem pewna że będzie tak jak mówisz wyjedziecie gdzieś np na zakupy a mała od razu śmignie sobie poskakać, pobawić się albo matka ją wyśle żeby pozbyć się małej na trochę 🤢 Ja bardzo nie lubię jak są brane moje rzeczy albo moich dzieci bez pytania a zdarzało się to nie raz jak mieszkałam u teściów 😠
Maja ma nawrót choroby 😞 Mam problem z Olim ostatnio bardzo źle się zachowuje w przedszkolu i w domu 🥴 szczególnie odstawia mi u dziadków rzuca się, krzyczy, odgraża .... ogólnie bez szału 😞
Nina trzymam kciuki !!! Mini jak po pierwszym dniu pracy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się Ide kompać i spać 🙂

w pracy super nie była ciężka tylko dość monotona, składałam koperty na pół (a raczej kartonik) na płasko do dokumentacji medycznej by później maszyna go skleić mogła.
jedynie nadgarstki bolą trochę i ręką od zaginania. Ale ogółem super się czułam chwila bez dzieci i coś dla nas...
oczywiście mamusia humor mi zepsuła bo chyba nie myślę że będzie mi stale dzieci pilnować bo mi się chce w weekendy po 10 godzin robić za ok 6zł... Dla niej to tylko tyle a dla mnie czas wśród ludzi i zajęcie inne niż zwykle a poza tym i pieniądze...

Sylwia stawiaj płot ja też nie lubiłam jak inne dzieci bawiły się zabawkami moich i na dodatek niszczyły...

Kasiu Nina już kiedyś pisała że Łukasza nie miała by z kim zostawić a wiadomo wyjazd z dzieckiem do obcego kraju to i wydatek bo trzeba mieć lokum i utrzymać siebie na początek samego niż rodzinę całą jest łatwiej.

Aga może Oliwer reaguje tak bo chce zwrócić uwagę na siebie albo jest coś co go gnębi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 no to mnie pocieszyłyści bo już sama się zastanawiałam czy nie jestem wredną 😉 Mini kurcze mama mogłaby nie mówić Ci takich rzeczy powinna się cieszyć,że zaczynasz pracę i Cię wspierać bo ja podziwiam 🙂 też bym chciała iść do pracy, tylko Adasia nie miałabym serca zostawiać z kimś....
Kafinka a lekarze co mówią o Majki chorobie? A Oli kurcze może to jakiś sposób na zwrócenie na siebie uwagi tak jak Mini mówi? Nic spijam kawe, bo chłopaki śpią i pakuję nas na basen, później obiad u moich rodziców, bo Adaś tam zostaje, no a póżniej do Pawła brata sie umówiliśmy 😉 miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini rozmawiałam z Olim... to wszystko kręci się wokół weekendów u dziadków. Dostał karę za zachowanie. Zawsze godziłam się żeby został ale teraz rozmawiałam z M i podjęliśmy decyzję że nie zostaje tym razem i się zaczęło....
Sylwia za kuchnię bez sprzętu zapłaciliśmy ok 12 tyś ale weź pod uwagę że kuchnie robił nam znajomy 🙂
jak byłam na kontroli z Mają to powiedziała że niestety tak już będzie 😞 za miesiąc jak się uda mamy wizytę u alergologa prywatnie 😮 zapisy dopiero pod koniec miesiąca do tego czasu mam ją tylko smarować maścią robioną niczym innym i kąpać raz na trzy dni bo woda powoduje silne swędzenie 😞 najgorzej jest w nocy płacze przez sen i prosi żebym ją drapała jej skóra wygląda strasznie 🥴 może słońce pomoże ale za nim ono się pojawi to do tego czasu się chyba zadrapie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini, super że pracujesz, zawsze coś dorobisz 🙂 i odpoczniesz od dzieci 🙂 tylko szkoda, że Twoja mama tego nie rozumie i taka dziwna jest czasami... Niby macie dobry kontakt, ale jak czasem wyjedzie z czymś, to nie wiesz czy masz się śmiać, czy płakać 😞
Ja po wakacjach bym już chciała iść do pracy na pół etatu.
Kaffi, rozmowa dobrze zrobiła, bo wiecie o co chodzi i skąd takie zachowanie Oliego.
Mały śpi, zaraz musimy się wziąć za pakowanie.... ah jak mi się nie chce.
Czita, nie da rady, żeby pracował tutaj. U nas odkąd stocznia padła, to ciężko jest z pracą, a nawet jak jest, to za grosze. Jakbyśmy nawet oboje pracowali, to by nam to nie wystarczyło. Albo ledwo.
A co do pracy w Szkocji, to teraz się pojawiają propozycje na stałe, a nei na kontrakcie. Tylko mnie aparat trzyma i nie mogę na stałe wyjechać, a zresztą nie wiem jakbym się czuła w obcym kraju. Także na razie nie wiemy co tu robić. Póki co jedzie na 8 tygodni i zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 dziś do 16 byliśmy bo wyrobiliśmy ponad normę 🙂
co do mamy niestety chwilami uważa się za lepszą od innych bo ile to ona nie zarabia na godzinę...mimo najniższej krajowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobiety 😁
Kafi biedna Maja 😞 Co do Oliego to musisz z Nim dużo rozmawiać On nawet jeśli się buntuje i udaje, że tego nie potrzebuje to wręcz przeciwnie jest w rzeczywistości 🙂

Sylwia ja Cie rozumiem doskonale co to za polityka Paweł pracuje stara się żeby chłopcy mieli wszystko - kupujecie im zabawki a ktoś za darmo wykorzystuje to i Waszym kosztem ,,zabawia,, swoje dziecko. Nie rozumiem tego i masz rację, że jesteś zła.

Ninka trzymam kciuki za Mirka 😉

Krowa 😘

Ja dzisiaj dostałam ostro popalić w pracy rąk nie czuje i pleców ale jutro znów wolne jeden dzień i grilllll 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zerwałam kontakty z moją mamą. 😞 może będę żałować a może właśnie wręcz przeciwnie.
Całe życie mną próbowała sterować i dyrygować. Wszystko wg niej ja robiłam źle a ona lepiej już wczoraj na wejście po odbiór dzieci usłyszałam jak ty się ubrałaś, uczesała byś się... A bo ty z dziećmi mało wychodzisz... Też masz się cieszyć taka praca weekendy za grosze...

czare goryczy przelało gdy podsłuchała że były kolega k który wisi mu od 2 miesięcy za samochód kasę nie chce jej oddać...
powiedziała że zostawiłam jedną pi... A K zachowuje się tak samo. I jak Chciałam odejść to trzeba było patrzec by mieć lepiej bo dużo się nie poprawiło. Że k robi na 2 etaty że nic nie mamy że wynajmujemy... Że powinnam szukać tak by dzieci miały lepiej a nie patrzec na siebie albo k...

wybuchłam więc powiedziałam że ona kiedyś nie miała lepiej, że pożyczali stale od babci i że gdyby ojciec nie dostał odprawy by nie spłacił rat i mieli kupę długów. Usłyszałam że ona miała 3 dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...