Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jeżeli chodzi o skoczki to ja też mam ale nie taki jak wy tylko troszkę inny i Marcel miał pół roku jak w nim skakał i chodzik też miał i w nim chodził ale dla Patryka chyba muszę kupić nowy bo tamten się poniszczył
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/fotka02.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1500/fotka02.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/fotka01.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/511/fotka01.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/87/fotka031.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9626/fotka031.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
co raz mniej się tu udzielamy widzę 😜
my byłyśmy o 8 na ważeniu i na szczęście w miesiąc przybrała te 0,5 kg. Waży 6400 i taka z niej zgrabnota już jest hehe, trzyma linię 😉
znów jestem jakaś niewyspana buu

masz racje nasza córcie trzymają linię
moją ważyłam wczoraj u znajomych na wadze dla maluchów i wyszło 6450g 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Milka żeby Ci nie uciekła hehe 😉

a pita mi po całym pokoju pełza hehehe a przewinąć ją to nie lada sztuka. Co ja ją na plecki to ta fik na brzuszek i dalej się ubrać nie da szkodnik mały 😜

ja też jak przewijam lub ubieram to moja na brzuszek leci 😉 już nie uleży spokojnie.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
co raz mniej się tu udzielamy widzę 😜
my byłyśmy o 8 na ważeniu i na szczęście w miesiąc przybrała te 0,5 kg. Waży 6400 i taka z niej zgrabnota już jest hehe, trzyma linię 😉
znów jestem jakaś niewyspana buu

masz racje nasza córcie trzymają linię
moją ważyłam wczoraj u znajomych na wadze dla maluchów i wyszło 6450g 😁

no to masz ciut lepiej, biorąc pod uwagę, że jest między nimi 2,5 tyg. różnicy 😎 ale generalnie należymy tu do najchudszych hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszcie sie ze macie chudzinki przynajmniej nie bedziecie musialy maluchy na dodatkowe zajecia sportowe od razu zapisywac by spalily nadmiar tak jak marylka 😜

a w ogole nie wierze ze tu tak cicho 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
cieszcie sie ze macie chudzinki przynajmniej nie bedziecie musialy maluchy na dodatkowe zajecia sportowe od razu zapisywac by spalily nadmiar tak jak marylka 😜

a w ogole nie wierze ze tu tak cicho 🤪

eee tam zacznie biegać to zaraz będzie miała figurę 😉
dziś widziałam kobietę, która prowadziła do szkoły 6-7 letnią dziewczynkę.......miała nóżki jak patyczki, Oświęcim za przeproszeniem.........więc tylko o to się modlę żeby później tak nie wyglądała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
buzki dla Miloszka

Asiu Sonia jest super, slicznotka mala i super ma skoczek

u nas dzis ladna pogoda wiec pewnie zaraz na spacerek wyjdziemy a jutro szczepienie brrrrrr, tez jestem ciekawa ile wazy ale pewnie 7 kg przekroczyla 🙂

jutro lub w czwartek wyjezdzamy do rodzicow na wieś wiec pewnie zostaniemy troche dłuzej, nie ma to jak swieze powietrze 🙂

mój krasnal sie obudzil wiec zmykam nakarmic

ja tez jestem zdziwiona , ze tak tu spokojnie, pewnie mamuski na spacerkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia0608 napisał(a):
Moja dostała dzisiaj na obiadekkurczak z warzywami z kaszka pszenna smakowało jej jak nie wiem..A dajecie może biszkopty bezgluteinowe z mlekiem tzn czy taka papke robicie??

Ja chcę mu do deserku wrzucać rozdrobnionego biszkopta, zobaczę dziś te bezglutenowe w sklepie, a jak nie będzie to kupię zwykłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
a moja dziś nic nie chciała jeść zupki brrr, co za niejadek......ale położyłam ją na macie i podawałam maleńkie ilości to otwierała paszczę i w ten sposób zjadła wszystko...........i zrozum tu dziecko. Pewnie panience ta pozycja bardziej odpowiada 😠

Mój wczoraj nie chciał zjeść marcheweczki z ziemniakiem 😉zamknął buzię i koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
a moja dziś nic nie chciała jeść zupki brrr, co za niejadek......ale położyłam ją na macie i podawałam maleńkie ilości to otwierała paszczę i w ten sposób zjadła wszystko...........i zrozum tu dziecko. Pewnie panience ta pozycja bardziej odpowiada 😠
moja też je w różnych miejscach 😉najlepiej przed domem w altance 🤪a mleko to tylko na leżaco ja koło niej i jej śpiewam 🤪zje wszystko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
dziewczyny wyparzacie butelki za każdym razem jak dajecie jedzonko?
bo ja właśnie wyparzam i to jest strasznie meczące


Tak za każdym razem butelkę i smoczek od butelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale biszkopty to chyba dziecko musi pogryźć co nie? a nie ma jeszcze tego odruchu gryzienia, chyba, że dacie mikro ilości pokruszone, żeby się nie zadławiło, ja na razie jeszcze przystopuje, bo moja bardziej połyka niż gryzie.

Co do skoczków i chodzików to mam takie zdanie jak Nusiak 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to jestem niewyspana, bo w nocy musiałam do tego czubka wstawać, bo wyła leżąc na brzuchu 😉 ja mojej też dużo nie noszę ani nie biorę na ręce w pozycji mocno siedzącej i to wcale nie oznacza, że będzie "galaretą" 😜 wszystko w swoim czasie, jak będzie chciała to sama się nauczy podciągać do siadu i wstawać, tego dzieci nie trzeba uczyć to jest instynkt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...