Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też 🤪 a ja aktualnie pokazuję małej ten chodzik ciągle haha 🙂 i dostała różne takie inne zabawki np. gąsienicę, która mówi literki i śpiewa itd. ale w języku niemieckim 😁 😁 😁 urośnie mi mała szwabka haha! 🙂 albo mam taką pluszową kostkę z buźkami zwierząt i gdzie upadnie to to zwierzątko się odezwie, piłki takie plastikowe do domku cały wor, huśtawkę do zawieszenia na drzewo czy gdzie indziej no i różne takie inne zabawki, i jakiś taki domek mam z siatki jakby moskitiery dziwny jest 😜

A moja po odwiedzinach albo sama z siebie nie śpi po nocach budzi się z płaczem, dosłownie wyje 😞 i to zawsze jak ktoś ją odwiedza 😞 już sama nie wiem co z nią jest, może ma jakieś koszmary? dzisiaj od 00 do chyba 2 czy 3 nie spała tylko płakała. Dopiero w wózku bujana zasnęła. Popołudniu znowu miała histerię, zrobiłam jej mleko to się zaczęła zanosić od płaczu a za pół godz zimne wszystko wypiła. Bez sensu 🤨 w nocy też jej mleko zrobiłam to nic nie ruszyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
moja też po tych obiadkach robi kupy co 4-5 dzień i zazwyczaj takie plasteliny, nie wiem czy tak ma być czy jakoś jej pomóc. Chociaż zachowuje się normalnie...
Byłyśmy na spacerze i bardzo gorąco jest, zrobiłam zakupy a teraz gotuje się pomidorówka 😉

To mój tak robił jak był na samym mleku 🙂teraz robi codziennie - odpukać 🙂
ale jak jej nic nie ma to pewnie tak może robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bardzo tanio kupilas ta trampoline. sama bym sobie poskakala 😁

hehe ja też 🙂
dzieci dziećmi ale z myślą o sobie tez to kupowałam, kuzynka ma to u niej zawsze na tym szaleje,i mozna zgubic pare kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
a ja w biedronce kupiłam dwie zupki dla Patryczka po 5 miesiącu bo dzisiaj skończył i to w prezencie 🙂

Jejjjjjjjjjj! oczywiście 🙂
masa buziaków dla mojego przystojniaka 😘 😘 😘5 miesięcy 🙂 🙂 🙂
dziękujemy 🙂
😘 😘 😘 😘 😘 😘dla Miłoszka i cioci Justyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bardzo tanio kupilas ta trampoline. sama bym sobie poskakala 😁
no niby 280 zł i jeszcze 220 zł przesyłka hehe czyli 500 , ale to i tak w miare tanio bo szukałam na allegro to są drogie.
a wiesz że kiedyś widziałam w gazetce biedronki te trampoliny i tylko nie wiem kiedy miały być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue ale fajnie, ja tez lubie jak mam coś po kimć w spadku i uwielbiam tez dawac, miałam sprzedac na allegro ciuchy ale nie sprzedałam jednak i wszystkie oddałam 🙂 a ta osoba mówiła ze jak znosi to mi odda bo nie ma gdzie trzymac wiec schowam na strych i dla kogoś napewno sie kiedys przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
wesa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
bardzo tanio kupilas ta trampoline. sama bym sobie poskakala 😁
no niby 280 zł i jeszcze 220 zł przesyłka hehe czyli 500 , ale to i tak w miare tanio bo szukałam na allegro to są drogie.
a wiesz że kiedyś widziałam w gazetce biedronki te trampoliny i tylko nie wiem kiedy miały być
no cos było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...