Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
dziewczyny której sie juz skończył macierzyński?mi jeszcze 2 tyg tylko zostały 😞

Joasiu macierzyńki jeśli masz od 24 stycznia to kończy się nam tak samo czyli 26 czerwca
ja mam jeszcze 16 dni urlopu za 2010 i 16 za 2011 wiec jestem w domu do 10 sierpnia póżniej mąż z nią miesiąc siedzi a we wrześniu żłobek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
donia napisał(a):
ja sie boje tego momentu kiedy bede musiala zostawic dziecko i pojsc do pracy 😞 jak chodzimy na spacerki to przechodzimy kolo zlobka/przedszkola i tak strasznie jakas dziecina plakala, wołała mame, ze az sie zerce kroiło, masakra, nie wiem jak to bedzie, ale poki co do konca roku siedzimy w domku 🙂

ja myślę ze moja nie będzie płakać gdy będę ją tam zostawiać bo to już we wrześniu i będzie zbyt mała żeby rozumieć o co chodzi
co najwyżej będzie za mną płakać już w ciągu dnia
prędzej ja będę wyła jak bóbr w rozpaczy że takie czasy że kobieta musi dziecko porzucić

Ja sie bardzo stresowalam ta pierwsza dluzsza rozlaka z malym (mial 11 m-cy) i bardzo to przezywalam. W drodze do opiekunki jakos sie trzymalam, w drodze do pracy juz sredniawo, a jak po prawie rocznej przerwie w koncu przekroczylam prob biura, to....nie wytrzymalam i sie porzadnie wyryczalam 😉 Dobrze, ze pracuje z wyrozumialymi ludzmi i dobrze, ze Oskarek sie szybko zaaklimatyzowal, i ze trafilismy na naprawde mile i sympatyczne opiekunki - to na pewno duuuuzo pomoglo w radzeniu sobie z ta chwilowa rozlaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski dawac na brzuszka.ostatnio malo piszemy tutaj nie ma co nadrabiac co kiedys po 30 stron na dzien czy lepiej 😜
moj maly jeszcze spi od 22 i nic jeszcze nie jadl od wieczora 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski dawac na brzuszka.ostatnio malo piszemy tutaj nie ma co nadrabiac co kiedys po 30 stron na dzien czy lepiej 😜
moj maly jeszcze spi od 22 i nic jeszcze nie jadl od wieczora 😞a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sama chętnie pojechałabym na spacerek do lasu takiego pachnącego sosnowego
może namówię męża jutro na mały spacerek
chociaż jutro to może być pełno procesji w miejscowościach mniejszych i nie będzie jak przejechać
a poza tym mój mąż ciągle mi odmawia bo kleszcze już w ciąży nie chciał mnie na grzyby zabrać na spacer a teraz z Anastazją tym bardziej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze dziewczyny wypadają wam jeszcze włosy ?
bo ja moglam się swoimi podzielić z conajmniej 3 osobami a teraz może z połowa z tgo została
biorę witaminy, staram sie o nie dbać w szczególny sposób, nie suszę na gorąco, nie prostuję, nie używam chemii nie farbuje a one nadal lecą jak głupie całymi garściami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka przestań.. nawet o tym nie myśl..

Ja miałam kleszcza kilka razy wbitego w skórę to wiem jak wyglądają 😜 z takim małym dzieckiem to trzeba jechać na pogotowie od razu żeby go wyjęli. One są obrzydliwe z wyglądu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justa moze tylko ze to juz zatwardzenie moze byc. ja tez kleszczy nie lubie a mialam kilka razy. najgorsze to byly jak moj pies mial i sie nie zauwazylo a potem po podlodze w mieszkaniu taki wielki napecznialy chodzil fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ale tu cicho 😜

my juz po szczepionce, niunia byla dzielna, tylko troszke zaplakala i byl spokój
wazy 7370 g , dlugosc ciałka 65 cm, glowka 42,5 klatka 42, ciemiączko 0,5x0,5

pediatra kazala mi juz podawac gluten, na 100 ml mleka pol lyzeczki kaszki manny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Miłosz zrobił dzisiaj dwa zbite bobki kupki, kurde może takie robić?


Zależy jak bardzo zbite.. wiesz ja nie lubię jak moja robi plastelinę.. tzn. wychodzi długa kupa zbita, ale miękka, ale w końcu kiedyś jak dorośnie też będzie takie robić i musi się nauczyć jak je wypchnąć.. ważne by nie były zbyt twarde i suche, moja miała 1 raz w życiu zatwardzenie masakra.. próbowała robić widziałam kupę a nie mogła wyjść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
hej ale tu cicho 😜

my juz po szczepionce, niunia byla dzielna, tylko troszke zaplakala i byl spokój
wazy 7370 g , dlugosc ciałka 65 cm, glowka 42,5 klatka 42, ciemiączko 0,5x0,5

pediatra kazala mi juz podawac gluten, na 100 ml mleka pol lyzeczki kaszki manny


Dona super wyniki a pediatra coś mówiła, że główka jest większa od klatki? 🙂 bo ciekawi mnie to.. bo moja też ma, a ciemiączko takie moja miała przy urodzeniu, a teraz ma duże nadal 🙂 a bałam się, że zarośnie, a jednak się powiększyło później na szczęście oczywiście 🙂 bo powinno zarosnąć dopiero w 9mieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już daję normalnie kaszkę z glutenem tak jak mają w przepisie po 4mieś. nestle błyskawiczną czyli kilka łyżek na 150ml raz dziennie na razie 🙂 i nie widzę zmiany w kupach czy nastroju to chyba jest ok. jeszcze tylko będę musiała obserwować czy tyje itd. bo jak dziecko jest uczulone na gluten to przestaje tyć również 😮 i często choruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...