Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

joannawisn napisał(a):
a moja przez 6 tyg przytyła prawie 1kg 🤪bo na początku maja wazyła prawie 6 kg a teraz prawie 7 🙂


Bo jak one żrą jak świnie te obiadki to co chcesz 😁 moja to by najlepiej chciała co 4-5h cały słoiczek obiadku i deserki, a mleko by miała w du... na noc zrobiłam jej mleko to ani rusz zaczęła płakać to zrobiłam herbaty i wypiła 150ml i poszła spać na szczęście całą noc przespała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
dziewczyny kładziecie swoje maluchy na podłoge?i jak kladziecie je na kocyku takim grubym czy jak ?bo kurcze Sonia mi ciagle skacze na brzuszek i nie moge nawet na sekunde sie odwrócić bo fika jak koziolek 🤪a na podłoge nawet na kocyk(gruby) to boje sie że moze sie uderzyc w głowke 😞i nie wiem na co ją położyć? 🤨


Ja kładę śpiwór albo cały rozłożony albo zginam go w pół i tak kładę na podłogę + koc cienki 🙂 i się nie martwię, że coś sobie zrobi no co Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też ostatnimi czasy od tygodnia ma fisia na pkt przewracania się na brzuch robi to dosłownie wszędzie to się stało jej obsesją, ale nie umie się przewrócić z powrotem na plecy i jak za długo leży to albo tak zasypia albo ryczy. Najgorzej w wózku jest.. bo się boję, że wypadnie, bo ona za wszelką cenę musi leżeć na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Blue, Laura ma sliczne geste wloski i ogolnie widac, ze sliczna z niej dziewczynka 🙂


Gęste to miała kiedyś 😜 teraz to się z niej robi wypłosz 😉 Honoratki - Anastazja to ma włosiska 🤪 Kasiak przez moment myślałam, że na avatarku masz Nusi - Marylkę haha! 🙂 z daleka są dosłownie jak siostry! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to wiem gdzie są tanie jogurty dla niemowląt 🙂 w Tesco kosztują ok 11zł a w Rossmannie te same ponad 8zł do 9 ileś 🙂 jeszcze trochę i nakupuję od nich pełno jogurtów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kasiak napisał(a):
Blue, Laura ma sliczne geste wloski i ogolnie widac, ze sliczna z niej dziewczynka 🙂


Gęste to miała kiedyś 😜 teraz to się z niej robi wypłosz 😉 Honoratki - Anastazja to ma włosiska 🤪 Kasiak przez moment myślałam, że na avatarku masz Nusi - Marylkę haha! 🙂 z daleka są dosłownie jak siostry! 🙂


to pewnie przez zdjecie z kwiatkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Blue napisał(a):
kasiak napisał(a):
Blue, Laura ma sliczne geste wloski i ogolnie widac, ze sliczna z niej dziewczynka 🙂


Gęste to miała kiedyś 😜 teraz to się z niej robi wypłosz 😉 Honoratki - Anastazja to ma włosiska 🤪 Kasiak przez moment myślałam, że na avatarku masz Nusi - Marylkę haha! 🙂 z daleka są dosłownie jak siostry! 🙂


to pewnie przez zdjecie z kwiatkiem 😜


No dokładnie 😁 Monisia chyba też ma tego kwiatka?? Powariowałyście z tymi opaskami hihi! A w Polsce coś takiego można kupić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Blue napisał(a):
A ja ze swoim nadal nie gadam 😉 dzisiaj to mam na niego wylane, nie będę się odzywać.


dlugo juz tak nie gadasz?
moze trzeba jednak porozmawiac? 😉


Od wczoraj 😁 😁 😁
Bo mnie wkurzył, mała w nocy płakała nie chciała spać kilka godzin nie spała, potem zaczęła się krztusić to już w ogóle się rozpłakała itd. przez nos jej poszło itd. no to byłam niewyspana a on niby przez to się budził na 4:40 miał do pracy i przyszedł do domu hmm nie pamiętam teraz o 18? no, ale nieważne. Ja spałam do 8, ale byłam niewyspana potem się musiałam zajmować małą, sprzątać, bo po gościach był niezły sajgon, nawet na necie prawie wcale nie siedziałam, potem ona znowu była niespokojna to musiałam się nią zająć, on wrócił chwilę tam z nią posiedział ona nadal płakała i nie chciała spać to dał mi ją, to powiedziałam, że może coś zrobi wtedy na kolację to on się oburzył powiedział, że jest zmęczony i idzie spać.. no myślałam, że szlag mnie trafi, ona marudna, płacząca ja nawet jeść sobie nie mogłam zrobić, bo jak.. a on poszedł spać no i jeszcze stw, że ja pewnie cały dzień przed kompem siedziałam.. to się pokłóciliśmy.. tak ja miałam całą prawie noc zarwaną opiekuję się nią 24/24 bo jemu już się nawet jej mleka nie chce robić, wszystko robię sama i ON jest taki biedny, to mu powiedziałam, ciekawe co będzie jak pójdę do pracy to kto się małą zajmie 🙃 bo ja będę zmęczona 😁 i on też.. to ja już nic robić nie będę w domu!! Dupek jeden! A teraz nadal śpi a ja o 6 musiałam wstać dać jej jeść jeszcze ją zmuszać, bo nie chciała mleka. I późnym wieczorem też ją musiałam zabawiać i karmić a on spał. Za wczoraj ma krechę jak nic. Niech najlepiej nic nie robi, bo jest zmęczony, ja to zmęczona być nie mogę tylko on, bo pracuje.. a ja to się opieprzam przecież w domu,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Z prababcią...

Młodość dodaje sobie lat, wiek średni odejmuje, zaś starość z dumą światu głosi...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscf3672x.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8377/dscf3672x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
jejku jak ślicznie 🙂ja mam dzisiaj melancholijny nastrój 🤨.....cudownie 🙂Wesa oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Moja też ostatnimi czasy od tygodnia ma fisia na pkt przewracania się na brzuch robi to dosłownie wszędzie to się stało jej obsesją, ale nie umie się przewrócić z powrotem na plecy i jak za długo leży to albo tak zasypia albo ryczy. Najgorzej w wózku jest.. bo się boję, że wypadnie, bo ona za wszelką cenę musi leżeć na brzuchu.
nie no mój spowrotem tez nie umie na plecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Joasiu nie tylko Ty 😠


Blue, ale Ty nie masz melancholijnego nastroju 🙂 tylko 😠 , 😜 😉
a tak serio, to faktycznie czasem jest to wkurzajace, jak faceci tak wlasnie sie zachowuja. 😠
ja ciesze sie, ze moj takduzo pracuje ( wyjezdza kolo 6 rano, a wraca roznie, ale raczej nie wczesniej jak 18 - 19, a zdaza sie, ze i po 21tej ), przynajmiej nie widzi ile siedze przed kompem 😎, a jak juz jest w domu, to jest taki stesniony za mala, ze sam chetnie nia sie zajmuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Blue napisał(a):
Moja też ostatnimi czasy od tygodnia ma fisia na pkt przewracania się na brzuch robi to dosłownie wszędzie to się stało jej obsesją, ale nie umie się przewrócić z powrotem na plecy i jak za długo leży to albo tak zasypia albo ryczy. Najgorzej w wózku jest.. bo się boję, że wypadnie, bo ona za wszelką cenę musi leżeć na brzuchu.
nie no mój spowrotem tez nie umie na plecy.


moja odwrotnie 🙃 z brzuszka na plecy tak , bo nie lubi na brzuszku lezec, ale z plecow na brzuszek, to zapomnij 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
wesa napisał(a):
Blue napisał(a):
Moja też ostatnimi czasy od tygodnia ma fisia na pkt przewracania się na brzuch robi to dosłownie wszędzie to się stało jej obsesją, ale nie umie się przewrócić z powrotem na plecy i jak za długo leży to albo tak zasypia albo ryczy. Najgorzej w wózku jest.. bo się boję, że wypadnie, bo ona za wszelką cenę musi leżeć na brzuchu.
nie no mój spowrotem tez nie umie na plecy.


moja odwrotnie 🙃 z brzuszka na plecy tak , bo nie lubi na brzuszku lezec, ale z plecow na brzuszek, to zapomnij 😁


Moja tak robiła jak Twoja jak miała z 3miesiące albo 4 to migiem leżała na plecach jak ją kładłam na brzuch, a teraz się jej zapomniało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...