Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Promyczek o dziwo nie tęsknię za czasami jak była mała, więc teraz też nie będę. Jakoś nie ciągnie mnie do czasów kiedy non stop rzygała, wyła i nie chciała jeść. Teraz też się cofnęła do rzygania, bo jak zje to leci na brzuch i się zarzyga po kilka razy, bo wszystko wyciska. Zawsze mam wszystko w jogurtach i zupkach te pierwsze mogę przeżyć, ale wszystko w marchewce?? w dodatku potem śmierdzi od niej z daleka samym kwasem to muszę ją kąpać. Masakra!! 🤢

Kupiliśmy telewizor z 37calowym ekranem matko jaki on jest wielki. Nie myślałam, że takie bydle z niego będzie. Dziwnie to wygląda teraz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Spadam z neta, bo mi ten potwór żyć nie daje, może wepchnę w nią jakąś kaszkę czy deserek mleczny, jak ona mnie drażni , wszędzie jej źle i wyje. I po co mi to wszystko było ?? 😁

Do kiedyś tam lachonki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA się melduję na chwilę, że nadal go nie mam 😜 zabawne naprawdę 🤪 mój poszedł do sklepu i małej kupił przy okazji dumny z siebie słoiczek ryba z cukinią bleee i jest ciekawy czy ona go zje 🙂 mi się niedobrze robi od takiej kombinacji, jej też może nie podejść, ale kto wie 😁 bo np. deserek jabłko z brzoskwinią nie ma dla mnie żadnego smaku i myślałam, że ona tego nie zje, a jej przypasowało 😮 no jak zje ten obiadek to chyba padnę aha i nie mogę kupić nigdzie szpinaku no zawsze pustki są nie wiem co Ci ludzie to tak wykupują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i ostatnio ją mierzyłam 2 sposobami na leżąco normalnie i na boku zaczynając od czubka głowy i wychodzi mi, że ma 70cm czyli całkiem dobrze jak na nią hehe 🙂 cholera, ale mi nudno, a was nie ma! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja jutro mam szczepionke na zoltaczke to zobacze ile moj potworek warzy i mierzy 🙂
Ja wczoraj dostalam i pierwsze 2 dni zdycham ledwie co chodze dzisiaj 2 przeciwbólowe wzielam ale nic nie pomaga moze jutro bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
hej ja jutro mam szczepionke na zoltaczke to zobacze ile moj potworek warzy i mierzy 🙂
Ja wczoraj dostalam i pierwsze 2 dni zdycham ledwie co chodze dzisiaj 2 przeciwbólowe wzielam ale nic nie pomaga moze jutro bedzie lepiej.

Mi pomagało jedynie No-SPA forte ona na recepte jest 🙂
MOja z tergo co widze to przez 1mc tylko 300g przytyła ehh:/
Ale jestem zła mąż zapomniał z domu Nurofen dla malej czopki i dentinox ehh:// Ciekawe czy tutaj cos dostane dobrego ehh:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowa tutaj jestem a poleciła mi serwis Ania mama Dareczka.

Ja szczepionke mam w wtorek wiec też dowiem się co u mojego kluska w wadze i wzroście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzisiaj sie wkurzyłam i pojechaliśmy z Sonią i Cyprianem do takiej dużej Galerii 😜kurde ale dużo jest już wyprzedaży ale niestety nie mogłam zbytnio poszaleć bo za tydzień jedziemy nad morze 🙂i trzza troche pasa przycisnąć 🤪ale kupiłam strój kąpielowy 🤪i nawet nawet w nim wyglądam 🤪upatrzyłam bluzke i spodnie w H&M 😜I zaczynam dręczyć mojego chłopa 🤪a może mi kupi a co...!!!!!!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Aniu Potrzebuje pogadania z kimś z kimś więc jestem.

Ciesze się że wkońcu jesteście na swoim 🙂[/quote

no w końcu nam się udało 🙂 jesteśmy na swoim od poniedziałku 🤪
i uwierz, że jesteś w dobrym miejscu bo tutaj praktycznie zawsze jest z kim porozmawiać 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Joasiu ja swojego męża próbuje namówić na strój ale jakoś kiepsko mi to wychodzi.
mi też nie wychodzi 😞właśnie sie posprzeczaliśmy 😠bo on mówi a co nie masz spodni cz bluzki 😠 🤪 🤪???!!!!!!!!!!nie no nie moge 😠ps.stroje są już poprzeceniane np.w reserved za 100zł to juz sie super kupi 😉a np.w carry są po 45zł i też fajne 😉ale chłop to chłop idooppppa z ciuszków ale jestem zła wrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Witaj Aniu 🙂wrzuć jakieś zdjęcia Dareczka 🙂
Ja bym sobie też coś pokupowała Asiu, ale u nas tez kasy brak mimo, że na wakacje nie jedziemy 😞Ale za rok sobie odbijemy 🙂
też bym sobie pokupowała....tyle fajnch lumpków jest i właśnie teraz jak troszke schudłam i dużo fatałaszków fajnie leży to nie moge kupić bo zawsze jest coś ważniejszego 😠np.kino i film cars2 dla moich panów 😠i bilety po 28zł 😠a nad morze to owszem fajnie ze jedziemy na tydzień w sumie ale ja wolałabm coś innego za tą kaske bo troche wyjdzie za naszą rodzinke 😠 😎no ale dzieciaki musze hartować troche jodu powdychaja 😜 😜Cyprian prawie co roku jeżdziłi dzięki Bogu nie choruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Oj laski laski 🙂 to więcej seksu to więcej ubrań buahaha! 🙂

Hmm moja nie chce spać, ciągle marudzi i płacze.. 😠 nie mogę z nią wytrzymać, a pomyśleć, że miesiąc temu jeszcze miałam aniołka, który ciągle spał i zawsze o 19/20 szedł spać choćby się paliło i waliło, a teraz w ciągu dnia śpi 1-2 razy i krótko i potem szaleje 😞


Hehe tez tak miałam grzeczna była itp a teraz jak by w nia jakis szatanek dopadł szybko sie nudzi marudzi ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...