Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Jakie poważne tematy się włączyły.
To i ja się wtrące. U nas jest tak że jak wiem że nie mam płodnych to dopuszkam do siebie Adama bez mundurku a jak mam zły dzień albo płodne to tylko i wyłącznie gumka 😉
A Bartuś był totalną wpaką bez gumki ale jak i co to nie pamietam bo po winku 😉
to nie pamiętasz czy w tobie kończył czy nie???? bo ja się zastanawiam czy jak we mnie nie konczy to mozemy wpaść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Hania napisał(a):
Jakie poważne tematy się włączyły.
To i ja się wtrące. U nas jest tak że jak wiem że nie mam płodnych to dopuszkam do siebie Adama bez mundurku a jak mam zły dzień albo płodne to tylko i wyłącznie gumka 😉
A Bartuś był totalną wpaką bez gumki ale jak i co to nie pamietam bo po winku 😉
to nie pamiętasz czy w tobie kończył czy nie???? bo ja się zastanawiam czy jak we mnie nie konczy to mozemy wpaść?

ojj wydaje mi się że możecie ..
przecież plemniki wydostają się już też wcześniej tylko w dużo mniejszej ilości
ale wiesz jeśli znajdzie się jakiś megamocny to będziecie mieli 3 dzidzię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
Hania napisał(a):
Jakie poważne tematy się włączyły.
To i ja się wtrące. U nas jest tak że jak wiem że nie mam płodnych to dopuszkam do siebie Adama bez mundurku a jak mam zły dzień albo płodne to tylko i wyłącznie gumka 😉
A Bartuś był totalną wpaką bez gumki ale jak i co to nie pamietam bo po winku 😉
to nie pamiętasz czy w tobie kończył czy nie???? bo ja się zastanawiam czy jak we mnie nie konczy to mozemy wpaść?

ojj wydaje mi się że możecie ..
przecież plemniki wydostają się już też wcześniej tylko w dużo mniejszej ilości
ale wiesz jeśli znajdzie się jakiś megamocny to będziecie mieli 3 dzidzię 🤪
hehe to fajnie, planowac specjalnie nie planuje, ale jak sie kiedyś wpadka zdarzy to też by było fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
wesa napisał(a):
Hania napisał(a):
Jakie poważne tematy się włączyły.
To i ja się wtrące. U nas jest tak że jak wiem że nie mam płodnych to dopuszkam do siebie Adama bez mundurku a jak mam zły dzień albo płodne to tylko i wyłącznie gumka 😉
A Bartuś był totalną wpaką bez gumki ale jak i co to nie pamietam bo po winku 😉
to nie pamiętasz czy w tobie kończył czy nie???? bo ja się zastanawiam czy jak we mnie nie konczy to mozemy wpaść?

ojj wydaje mi się że możecie ..
przecież plemniki wydostają się już też wcześniej tylko w dużo mniejszej ilości
ale wiesz jeśli znajdzie się jakiś megamocny to będziecie mieli 3 dzidzię 🤪
hehe to fajnie, planowac specjalnie nie planuje, ale jak sie kiedyś wpadka zdarzy to też by było fajnie 🙂

no to masz świetnie podejście
ja ostatnio miałam schizę że jestem w ciaży ale była to raczej dla mnie trauma niż radość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
joanna24 napisał(a):
haniu zastanow sie dobrze nad ta decyzja.ja mam dwojke dzieci i naprawde mam czaami wszystkiego dosc,mam ochote wyjsc gdzie i nie wrocic.tak czsami dwojka dzireci daja w kosc jak nie wiem.i jak bym miala wybor jeszcze to bym naprawde mocno sie zastanowila nad drugim dzieckiem.
Ja bym w zyciu nie zmieniła decyzji o drugim dziecku, fakt bywa ciężko ale mam cudowe dwa skarby to o czym marzyłam. I oczywiście chciałabym mieć trzecie no ale tu już blokują mnie inne rzeczy, finanse i w ogóle. Podstawą dla mnie dwójka dzieci, a trzecie to jak się zdarzy to będzie raczej starać specjalnie się narazie nie będziemy.
A tak w ogóle głupie pytanie ale czy któraś z was, która miała wpadke, zaliczyła ją gdy facet konczył w was w środku czy nie koiecznie???
no u nas było niekoniecznie(stosunek przerywany był wtedy i nie kończył we mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć mamusie
Ale dziś śliczna pogoda słonko świeci i jest już 15 stopni 🤪
marzyłam o takiej pogodzie
najchętniej wsiadłabym w samochód i pojechała z rodzinką nad morze

no może nie koniecznie z całą rodzinką bo mąż mnie wkurzył z rana 😠
wiec za karę zostałby w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Hania napisał(a):
Jakie poważne tematy się włączyły.
To i ja się wtrące. U nas jest tak że jak wiem że nie mam płodnych to dopuszkam do siebie Adama bez mundurku a jak mam zły dzień albo płodne to tylko i wyłącznie gumka 😉
A Bartuś był totalną wpaką bez gumki ale jak i co to nie pamietam bo po winku 😉
to nie pamiętasz czy w tobie kończył czy nie???? bo ja się zastanawiam czy jak we mnie nie konczy to mozemy wpaść?


Gosiu żebyś wypiła tyle wina co my wtedy też byś nie pamiętała ale obstawiam że we mnie bo potem Adam się śmiał i mi test ciągle pokazywał i kazał mi zrobić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas niestety pogoda nieciekawa mgła straszna i nienajcieplej... zle Bartek już odbył swój spacerek o 8 rano i teraz padł na drzemkę.
Mykam ja obiad robić, sprzata i pranie bo kochany mężuś bez pytania zaprosił gości na wieczór.......wrrrrrrrrr 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ale seksowne tematy macie 🙂
ja już nie mogę doczekać się wyjscia z pracy, tak ładnie jest i ciepło...pójdę z małą na spacer 🙂
a ja sobie pomyślałam że na następną jesień, to już bym musiała się starać o 2 bobasa...chociaż na razie to nie bardzo mi się spieszy, nawet dobrze mi z jednym dzieckiem...ale mimo wszystko drugie też chcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wreszcie się nam przejaśniło. Byliśmy z Bartkiem na prawdziwym pieszym spacerku mały przeszedł pieszo całą droge dopiero przed domem podniusł rączki żeby go wziąć i zanim doszliśmy do drzwi to klusek mój zasną 😉
Pochwale się moje dziecie wkońcu przybrało na wadze i w ubraniach waży 10kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Wreszcie się nam przejaśniło. Byliśmy z Bartkiem na prawdziwym pieszym spacerku mały przeszedł pieszo całą droge dopiero przed domem podniusł rączki żeby go wziąć i zanim doszliśmy do drzwi to klusek mój zasną 😉
Pochwale się moje dziecie wkońcu przybrało na wadze i w ubraniach waży 10kg 😉

MIŁOSZ TEŻ MA 10 KG W UBRANIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Wreszcie się nam przejaśniło. Byliśmy z Bartkiem na prawdziwym pieszym spacerku mały przeszedł pieszo całą droge dopiero przed domem podniusł rączki żeby go wziąć i zanim doszliśmy do drzwi to klusek mój zasną 😉
Pochwale się moje dziecie wkońcu przybrało na wadze i w ubraniach waży 10kg 😉

kochana ja piesze spacerki robię już chyba od 2 tygodni a teraz to normalne do sklepu śmigam bez wózka z dużą torbą na ramię
mam zamiar bardzo szybko oduczyć Anastazję wózka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Hania napisał(a):
Wreszcie się nam przejaśniło. Byliśmy z Bartkiem na prawdziwym pieszym spacerku mały przeszedł pieszo całą droge dopiero przed domem podniusł rączki żeby go wziąć i zanim doszliśmy do drzwi to klusek mój zasną 😉
Pochwale się moje dziecie wkońcu przybrało na wadze i w ubraniach waży 10kg 😉

MIŁOSZ TEŻ MA 10 KG W UBRANIU 🙂

a moja chudzinka 8,400 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa moje dziecko śpi dziś pierwszą noc bez pampersa 🤪
założyłam jej tetrę i jestem ciekawa czy mocno się zmoczy
ona i tak budzi się do jedzenia wiec nie mam wyrzutów sumienia jeśli chodzi o budzenie
a często zdarza mi się że od razu po przebudzeniu mała ma prawie suchą pieluchę i jak posadzę ją na nocnik to pół nocnika nasika 😁
podkład nieprzemakalny przygotowałam kilka zmian ubrań i śpiworków mam w gotowości więc zobaczymy jak będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aa no i jeszcze jedna sprawa
myślicie że nasze maluchy są już gotowe żeby podróżować z nami na rowerach bo upatrzyliśmy sobie fotelik rowerowy w końcu
pan w sklepie w którym dobieraliśmy nam rowery polecił kilka modeli i wybraliśmy taki
http://allegro.pl/hamax-siesta-fotelik-rowerowy-odchylany-na-rower-i2222740571.html ale ja ciągle się zastawiam czy ona nie jest za mała na takie wyprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratko gratulujemy ząbków 😘
Rowerek czadowy ale cena też fajna.
My też planujemy zakupić fotelik do roweru i będę robiła rowerowe eskapady 😉
Kochana my spacerki niestety dopiero wczoraj zaczeliśmy po chorowaniu ale zamierzamy to nadrobić i nie poddać się żadnej chorobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Honoratko gratulujemy ząbków 😘
Rowerek czadowy ale cena też fajna.
My też planujemy zakupić fotelik do roweru i będę robiła rowerowe eskapady 😉
Kochana my spacerki niestety dopiero wczoraj zaczeliśmy po chorowaniu ale zamierzamy to nadrobić i nie poddać się żadnej chorobie 😉

no Anastazja też chorowała mi przecież prawie 2 miesiące a to antybiotyk a to zastrzyki ale tak jak piszesz nadrabiamy zaległości
jest jeszcze taki fotelik montowany na ramę że dziecko jeździ z przodu http://allegro.pl/nowoczesny-fotelik-rowerowy-ibert-nowosc-i2195624842.html?source=oo
ale nie ma już takiego fajnego oparcia plecków i głowy i to chyba już dla trochę starszego malucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a na koniec tylko wam powiem że strasznie smutno jest taki pisać samej do siebie 🥴
musimy jakoś odświeżyć to forum

oj musimy musimy bo naprawdę tu mega smutno

tak sobie pomyślałam żeby każda z nas napisała kiedy ma najwięcej czasu żeby tu zajrzeć i ustalimy jakąś porę regularnych spotkań w jakimś przedziale godzinowym
bo czasami jak wejdę po połowie dnia i zobaczę jeden post to tak mi smuto że aż nie iwem co napisać
i może macie tak samo zobaczycie że nic się nie dzieje i zmykacie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Hej 🙂
Honorata MArylka ma wlasnie taki rowerek tylko inne kolory. wczoraj pierwszy raz w nim jezdzila, rewelacja 😁

oo no to się cieszę bo mi fantastyczny doradzacz - siostra mojego męża - powiedziała że tylko kasę tracę na pierdoły na których mała nie będzie jeździć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...