Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂
u nas pogoda masakra 😠 🥴leje i wieje że mało łba nie urwie a już było tak ciepło wczoraj 18 st.a dzisiaj 8 😠 😲
Sonia od rana płakała pod drzwiami i chciała papa 😞
przyzwyczaila sie że od rana bylyśmy na podworku a dzisiaj doopa 😠
tak sie nudziła lazila z pokoju do pokoju i niczym sie nie dała zająć aż w końcu usnęła 🥴dziewczyny czy wasze dzieciaczki też sie nudzą tak w domu i pałętają bez sensu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej laseczki,mnie nalecialo na parowce 🙂i wlasnie juz sie paruja pierwsze 🙂
bylismy z seba dzisiaj u lekarza który dal nam skierowania do 4 lekarzy psychologa,logopedy na masaze i pedagoga i ta sa takie turnusy 3 miesiaczne ale długie kolejki sa na to i nie wiadomo kiedy sie dostaniemy 😞 ale moze troche oni pomoga i zacznie wiecej mówić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, a ja sie dziś zdziwiłam bo od rana pięknie słońce świeci, choć wieje wiatr ale zawsze to radośniej 🙂 Asia moja ma czasem takie dni że chodzi w te i wewte, ale zazwyczaj albo książki ogląda, albo klocki, misie, z nami się pobawi i tak zleci jak nie można na dwór wyjść.
Joasia a ile ma Seba lat? Chłopcy to przecież zawsze dłużej zanim nauczą się lepiej mówić, czy on kompletnie nic?
Jej dziś Kasia idzie na usg nooo ciekawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Kamila seba w listopadzie skończyl 3 latka.wszyscy nam mowia ze bedzie mowil bo baba mama mowi ale nic po za tym 😞 a kacper ma przeciez ponad rok i wiecej mowi od niego 🥴
Ale lekarze mówia ze to moze przez ta chorobe co on choruje on nie mowi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joanna24 napisał(a):
hej
Kamila seba w listopadzie skończyl 3 latka.wszyscy nam mowia ze bedzie mowil bo baba mama mowi ale nic po za tym 😞 a kacper ma przeciez ponad rok i wiecej mowi od niego 🥴
Ale lekarze mówia ze to moze przez ta chorobe co on choruje on nie mowi 😞

oj a na co choruje bo ja nic nie wiem...
zaglądam tu i zaglądam a Kasi nie ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też wyczekuje Kasieńki 🤪 🙂
Asiu-mój Cyprian zaczął mowić dopiero jak miał trzy latka 🥴to póżno ale odrazu całymi zdaniami mówił 🤪teraz mu sie buzia nie zamyka
być może to ma związek z chorobą u Sebusia ale myśle że logopeda,ćwiczenia i będzie dobrze-musi być 🙂oklask dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki 😉
Dlugo mnie tu nie bylo ale myslalam o was ciagle 😉
Teraz widze nie piszecie juz tak duzo ... Wiec troche nadrobilam 😉
Rozumiem ze Kasiulka trzeciego dzieciatka sie spodziewa? Wow, odwazna z niej kobieta 😉 GRATULACJE KASIUELK 😉 poopowiadaj jak poszlo na usg.. 🙂
A czemu BLUE juz nie ma? Nie dotarlam do przyczyny 😞

Jak tam wasze pociechy? Chodza juz? Moj Lukas skonczyl przedwczoraj 15 miesiecy ale jeszcze sam nie chodzi. Ostrozny jest bardzo 🙂 Za to w schodach jest zakochany 😁 Uwielbia wchodzic na gore i jak widzi ze nie patrze to zaraz sie za nie zabiera 😁 Slowa ''nie wolno'' go poprostu rozsmieszaja 😁 zaczelismy teraz cwiczyc z nocnikiem 🙂
A co u was?
Buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
napisalam do kasi smsa bo nie moglam sie juz doczekac 😉
byla na usg dzisiaj i potwierdziło sie i bedzie dziewczynka
kasia ma kompa w naprawie i kazala porzekazac 🙂
z mala wszystko dobrze rośnie jak na drożdzach waży juz ponad 700gram a to juz 25 tydzień
jak bedzie miala kompa to sie odezwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 wczoraj mama przyniosła z pracy kompa więc napiszę coś 🙂
tak jak wam asia przekazała potwierdziło się że to dziewczynka i jestem najszczęśliwsza na świecie 🙂 co do imienia to ciągle nie możemy się z mężem pogodzić bo każy obstaje przy swoim 🤪
teraz mogę zacząć kupować sukieneczki i spódniczki 🙂
dla patryka wyszły dwie czwórki i kolejne dwie się przebijają, zaczął mi od czwartku kaszleć ale podaję mu lekarstwa i jest lepiej i też ciągnie go na podwórek 🙂
życzę miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewczynki
ale tu cichutko przez weekend
ja w sobotę miałam egzamin na prawko
ale tak się zestresowałam że oblałam na łuku ☺️
moja malutka już w żłobku a ja zabieram się za pracę

ciągle zastanawiamy się co robić ze świętami bo nie dość że w Sopocie ma być bardzo zimno to jeszcze ma wiać bardzo silny wiatr
i boje się że nie wyjdziemy nawet z hotelu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiunia nasze gratulacje:*


Honoratko mnie nerwy 2 razy tak zżarły że oblałam raz na łuki a drugi na ostatnich 5 minutach jazdy w dodatku byłam już w 28 tyg i zrezygnowałam z dalszego zdawania teraz żałuje i chce znowu wrócić.

A u nas masakra mały non stop płacze nie chce spać podejrzewam że zęby my wychodzą.
Chodzi ciągle i pod noskiem gada "bum bum bum" i tak cały dzień potrafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babeczki 🙂
Długo się nie udzielałam, ale tyle teraz mam na głowie, że ciężko mi znaleźć czas na cokolwiek 😞
Kasiula GRATULACJE!!!! Ale się cieszę, że faktycznie córunia się szykuje na świat 🙂 🙂 🙂 Czyli już teraz będziecie mieli wszystkich w domu hehehe Sama czuję mega ekscytację 😉
U nas od ponad tygodnia istna masakra!! Tośka jak nie miała zębów, to nie miała. Za to teraz ostro nadrabia zaległości... W ciągu ostatnich kilku dni pokazało się nam sześć(!!) nowych zębolców 😮 I to tak śmiesznie - ma jedynki, dwójki, przerwę i czwórki hehe Taki sam schemat na górze i na dole 🤔 Właściwie dolne czwórki dopiero pchają się na świat, ale dziąsła są już tak opuchnięte, że lada chwila powinno być po sprawie 😉
Jak u Was idą przygotowania do świąt? Dużo planujecie robić jedzenia? Ja mam cały czas problem, bo chciałabym zrobić jakieś ciasta, ale wiem, ze jak już będą to będę się nimi opychać(a tego bym nie chciała 😉 ), w związku z tym kombinuję jak by tu 'poodchudzać' te wypieki hehehe Mam nadzieję, ze coś mi z tego wyjdzie 😉 Co jakiś czas zdaję Wam relację z postępów mojej walki o ładny wygląd, to i teraz się pochwalę 😉 Jest mnie 36kg mniej 🤪 Strasznie jestem z siebie dumna 🙂 ☺️ Teraz tylko muszę z głową wyjść z diety, żeby znowu nie przybrać 🤢
Hania jestem pod wrażeniem Bartusiowego gadania 🙂 Z tego co czasami podczytuję tu lub na 'fejsie' 😉 wynika, że radzi sobie z komunikacją całkiem dobrze 😉 Tosia mówi tylko mama, tata, baba, papa, ta i ne 🤪 To chyba wszystko... Czasami wyrwie Jej się jakiś nowy wyraz, ale to chyba tak nie chcący 🙃 W każdym razie, mimo, że nie gada to już ładnie się komunikuje. Jak coś chce to bardzo wyraźnie daje nam o tym znać 🤪 🤪 Nie ma szans żeby nie wiedzieć o co Jej chodzi hehehe
Ile razy w dzień śpią Wasze robale? Tońka ostatnio ucina sobie tylko jedną drzemkę 🤢 Czasami starczy Jej 15 minut, a czasami przykima 2 godziny, ale regularności nie ma w tym żadnej 😞 Ciężko cokolwiek zaplanować, ale jak nie chce spać, to nawet wolami Jej nie zaciągnę 🤔
Uczycie maluchy jeść same z talerzyków? U nas ostatnio był już bunt na fotelik do karmienia - nie chciała się w nim dać posadzić 🤢 Teraz wymyśliłam taki patent, że sadzam Ją w nim bez tacki, obniżam tak, że mieści się w nim przy stole i wtedy jest git 😁 Wkońcu już jest taka dorosła 🤪 W każdym razie przy tym stole dostaje swój talerzyk z jedzonkiem, widelczyk(mam taki specjalny-bezpieczny), i w ten sposób zjada wszystko co Jej podam 😁 🤪 😁 🤪
Wasze szkraby dają się jeszcze wozić w wózkach? Moja oczywiście się już zbuntowała 😮 Teraz w grę wchodzą tylko piesze spacerki 🤢 Także do miasta dojeżdżamy autem(tzn do centrum 😉), a później już wszędzie na nóżkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witaj promyczku 🙂
zazdroszczę ci tych utraconych kilogramów 🙂
mój patryk lubi jeździć w wózku i chodzić nóżkami, ostatnio też tylko jedna drzemka mu starcza ale za to wieczorem pada w sekundę 🙂
co do jedzenia w krzesełku to różnie ale też lubi sam jeść 🙂
Gratuluję ząbków 🙂 u nas też dwie ostatnie czwórki wychodzą i lada dzień się wyrżną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry mamusie
Promyczku GRATULUJĘ i ZAZDROSZCZĘ utraconych kilogramów
wiem że kosztuje cię to na pewno milion wyrzeczeń i poświęceń
ja sobie obiecuję zrzucić 10kg ale nic z tego nie wychodzi
ostatnio mam takie ssanie na jedzenie że jeszcze mi 2 kg przybyły
no ale co tu się dziwić skoro przed chwilą zjadłam na śniadanie kiełbaskę polską surową wędzoną i zagryzłam ją pączkiem ☺️
normalnie jakbym była w ciąży ☺️
albo gorzej bo nawet w ciąży nie miałam takiego ssania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu cisza masakryczna...
Witaj Promyk 🙂 fajnie że aż tyle schudłaś, jaka to przemiana musi być dla tych którzy np. dawno Cię nie widzieli...szok! Mojej tż wychodzi kilka zębów na raz, a mówi: mama, tata, baba, dziadzia, chodź, nie ma, ałła 😉, hał hał, miau miau, nie, "pipa" ale nie wiem czy to znaczy co znaczy hehe, bo nie używam przy niej 😉 giligili - szalik 😉, am am, dzidzia...
a tak apropo to Aga chyba się zmyła, tak samo jak Blue...tyle tu były, a potem bez słowa się nie odzywają, brak szacunku dla koleżanek phiii 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...