Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Asiu ja też robię sama, a jak mi się nie chce to kupuje sosiki w słoikach - niby piszą, że bez konserwantów, barwników i innych cudów.
Powiem Wam, ze najgorzej z szyneczkami - teraz kupuje przeważnie te świeże, w kawałkach w sprawdzonym sklepie. Normalnie nie zdawałam sobie sprawy, że we wszystkich tych paczkowanych szynkach, kiełbaskach jest substancja konserwująca azotyn sodu -E251 czy 250. Gdzie to świństwo jest zabronione w niektórych krajach - nie wolno dodawać do żywności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
asiu u nas tez przewaznie jest szyneczka bez chleba 😉
Kolo nas mieszka rzeżnik to od niego kupujemy swojska wedline i on tam niczego szuczmego nie dodaje,jest droższa niz w sklepie ale bardzo dobra 😆
honorata wlasnie podchodzi drugi raz do egzaminu na prawo jazdy trzymajcie kciuki 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej
moja Gwiazda natomiast woli chlebek jak szyneczke ,wedlin w ogole nie rusza .Wczoraj jej kupilam parowki takie dla doroslych-znalazlam takie , ktore maja w skladzie 94% zawartosci miesa !! odrazu cala pochlonela 🙂,,,a te dla dzieci to samo badziewie, opakowanie sliczne ,ale tylko 64% zawartosci miesa,,,a reszte to -niewiadomo co, jakies smieci ...
NUSIA ...sosik do spagetti robie taki jak ty, kiedys kupowalam ze sloika,ale jak pare lat temu zrobilam sama, maz krzyczy ze chce zebym sama zrobila,,,,, smakowo-nie ma porownania do kupnego .
Od kilku nocy Klarcia mi robi pobodke raz w nocy 😆 a wlasciwie mezowi, bo to on do niej wstaje 😁
Kamila mowisz, ze ciezko ci twoja nosic? hahahha ,a co ja mam powiedziec 😁 😁 😁 a serio,,,od noszenia malej siadly mi kolana, strasznie mnie bola,az mam problemy z ukucnieciem,,,mam nadzieje, ze to mi kiedys przejdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania , ja cie rozumiem,,,tez bym wolala za jednym zamachem,,,,jeden ciagly bol pieluchowania i nieprzespanych nocy.......sama teraz juz sie waham czy np za dwa lata bede jeszcze chciala zaczynac te stresuwe od nowa 😁
my z mezem tez dzialamy -dzialamy i dzialamy , jak nam wyjdzie to super,ale za 2 lata to juz nie chce...wtedy zostane przy jednej Klaruni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
Hania , ja cie rozumiem,,,tez bym wolala za jednym zamachem,,,,jeden ciagly bol pieluchowania i nieprzespanych nocy.......sama teraz juz sie waham czy np za dwa lata bede jeszcze chciala zaczynac te stresuwe od nowa 😁
my z mezem tez dzialamy -dzialamy i dzialamy , jak nam wyjdzie to super,ale za 2 lata to juz nie chce...wtedy zostane przy jednej Klaruni


U nas jest podobnie jeden ból jedno cięcie i po strachu bo tak za 6lat to już nawet nie będę myśleć o dzieciach wystarczą mi te co będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi widzę , że praca nad dziećmi wrze 😉
ja to ruszę gdzieś za 1,5 roku, chciałabym 3-4 lata różnicy...
spagetti też tak czasem robię jak wy, ale tez czasem biore gotową paczkę
Honorata trzymamy kciuki
Kasiu kiedy idziesz teraz na jakieś usg?
Iza wiem wiem że wagowo to nasze się "trochę" różnią, więc jak mi jest ciężko dzwigać te ok. 10 kg to Tobie już w ogóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu ale ja nie mowie o duzej różnicy na przyklad 7 lat tylko za jakis roczek lub dwa.miedzy seba a kacprem jest 2lata to seba mial rok i 3 miesiace wiec podobnie jak ty moze bedziesz miala taka roznice to powiem ci ze jest cięzko ja na przykald bym poczekala nawet i te pol roku jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu dopiero zaczynamy starania a co z tego będzie to zobaczymy.

Asiu Bartek śpi w ciągu dnia 1raz ok 2godzinek no chyba że ma gorszy dzień to druga drzemka trwa ok 20minut 🙂

Niewiem kto pytał o wymiary dzieciaczków ale my obecnie mamy 10,1kg oraz 76cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
dziewczyny pytałam czy kładziecie codziennie dzieci spać w dzień?i ile śpią??? 🙂

Asiu Anastazja w dzień żłobkowy wstaje o 5:45 i do 12 nie śpi później ma drzemkę 12-14 i o 19 idzie już spać na noc
a w dzień nieżłobkowy 😜 wstaje o 6 zasypia ok 10 na 2-3 godziny i później do 19 grasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziak dla Asi że zmotywowała was do trzymania kciuków
no ale niestety same kciuki nie wystarczą trzeba mieć super mocne nerwy i być mega spokojnym i opanowanym mnie zjadł stres i przy skręcie w lewo egzaminator stwierdził że stanęłam tak że zajechałam drogę nadjeżdżającemu z naprzeciwka tramwajowi (nie stanęłam na środku torów ale stwierdził że za blisko)
ogólnie był fajny i na wiele drobnych potknięć reagował mówiąc "spokojnie przecież na pewno pani to potrafi" no ale najwidoczniej to był za duży błąd 😞
trudno kolejne podejście 12 czerwca - tak długo czeka sie na egzamin 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Honorata na pewno się uda, słyszałam że teraz jest trochę trudniej zdać...
moja spi raz dziennie 1-2h, a potem idzie spać między 20.30 a 21.30 🙃
no to moja tez tak 🙂mało śpi w dzień i na noc najwczesniej okolo 20.30 idzie 😉
i to jeszcze musi być pozasłaniane żeby ciemnawo było bo inaczej pokazuje ze jest jasno na dworze i nie chce spać 🥴 😲
dlatego sie dziwie(i zazdroszcze)jak dzieci chodzą spać ok 19-tej 🙂marzenie.... 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Asiu Maja wstaje po szóstej rano, w dzień śpi o 12-13 około 2 godzinek i na noc idzie spać po 20-tej
hej Kochana dzisiaj jakoś cały dzien''chodzilaś mi po głowie'' 😘mialam pisać sms-ka do Ciebie 😘
co tam u Was?jak dziewczynki?
w pracy jakoś sie uklada?
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
hihi widzę , że praca nad dziećmi wrze 😉
ja to ruszę gdzieś za 1,5 roku, chciałabym 3-4 lata różnicy...
spagetti też tak czasem robię jak wy, ale tez czasem biore gotową paczkę
Honorata trzymamy kciuki
Kasiu kiedy idziesz teraz na jakieś usg?
Iza wiem wiem że wagowo to nasze się "trochę" różnią, więc jak mi jest ciężko dzwigać te ok. 10 kg to Tobie już w ogóle 😉

kamilko za dwa tyg
wczoraj byłam na wizycie i szyjka mi się skróciła ujście zew. mam rozwarte na 1 cm ale na szczęście wew. jest zamknięte i tak mam wytrwać jeszcze 7 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...