Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
To masz szczęście kochana bo mój potwór wyje i nie można go spać położyć 😞 w dodatku dostał znowu temperatury 38.3C

uuu to nie fajnie buziaczki dla Bartusia :*
od czasu kiedy Darek się urodził to nigdy nie był aż tak chory żeby mieć gorączkę, jak mu zęby wychodziły też nie gorączkował i w sumie boje się takiej pierwszej jego gorączki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Hania napisał(a):
To masz szczęście kochana bo mój potwór wyje i nie można go spać położyć 😞 w dodatku dostał znowu temperatury 38.3C

uuu to nie fajnie buziaczki dla Bartusia :*
od czasu kiedy Darek się urodził to nigdy nie był aż tak chory żeby mieć gorączkę, jak mu zęby wychodziły też nie gorączkował i w sumie boje się takiej pierwszej jego gorączki 😞


Bartuś dziękuje dla Cioci 😘
Kochana ja też bałam się pierwszej gorączki ale jakoś to znieśliśmy.
A teraz to podejrzewam kolejne zęby bo tylko łapa w gębolcu ciągle i atakuje wszystko swoim dziobem co się nawinie w zasięg zębów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
anka111 napisał(a):
Hania napisał(a):
To masz szczęście kochana bo mój potwór wyje i nie można go spać położyć 😞 w dodatku dostał znowu temperatury 38.3C

uuu to nie fajnie buziaczki dla Bartusia :*
od czasu kiedy Darek się urodził to nigdy nie był aż tak chory żeby mieć gorączkę, jak mu zęby wychodziły też nie gorączkował i w sumie boje się takiej pierwszej jego gorączki 😞


Bartuś dziękuje dla Cioci 😘
Kochana ja też bałam się pierwszej gorączki ale jakoś to znieśliśmy.
A teraz to podejrzewam kolejne zęby bo tylko łapa w gębolcu ciągle i atakuje wszystko swoim dziobem co się nawinie w zasięg zębów

no to zapewne kolejny ząbek wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel daje czadu 🙂 widze ze mamy tu prawdziwy sezon na katary. Maryla rano po mleku ulala zielonymi giluchami fuj 🤢
a u nas dzisiaj 29 stopni bylo i caly dzien ani jednej chmurki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Marcel daje czadu 🙂 widze ze mamy tu prawdziwy sezon na katary. Maryla rano po mleku ulala zielonymi giluchami fuj 🤢
a u nas dzisiaj 29 stopni bylo i caly dzien ani jednej chmurki 🤪
u nas też lato w pełni 🤪mojej katar przeszedł w 5 dni a 🤪le chyba najbardziej pomógł olbas oil inhalacje z soli i z olbas oil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Justa napisał(a):
Dareczek ekstra minka 🙂 to chyba taki śmieszek jest? 🙂
Wszystkiego Naj 🙂 🙂

Dokładnie straszny z niego śmieszek 😁 cieszy mordkę do każdego 🙂
dziękuję :*
Miłoszek śliczny w avatarku 🤪 😘
Buziaki dla naszego śmieszka Dareczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy z rana. Dziś na popołudnie wiec mam troszkę czasu.
Wczorajszy wieczór był koszmarem, Bartek rozrabiał do 22 potem się wkurzyłam położyłam go w łóżeczku i nie zwracałam uwagi na piski, lamenty i płacz. Gdy zajrzałam do niego po 23 już spal z nogami w górze 🙂 i tak przespał do 5 rano a od 5 znowu wojnę toczymy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Witamy z rana. Dziś na popołudnie wiec mam troszkę czasu.
Wczorajszy wieczór był koszmarem, Bartek rozrabiał do 22 potem się wkurzyłam położyłam go w łóżeczku i nie zwracałam uwagi na piski, lamenty i płacz. Gdy zajrzałam do niego po 23 już spal z nogami w górze 🙂 i tak przespał do 5 rano a od 5 znowu wojnę toczymy 😠


A moja na noc przed spaniem ubzdurała sobie picie ciepłego mleka i moment odpada 🙂 wczoraj to samo o godz. 20 dostała mleko i poszła spać od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Witamy z rana. Dziś na popołudnie wiec mam troszkę czasu.
Wczorajszy wieczór był koszmarem, Bartek rozrabiał do 22 potem się wkurzyłam położyłam go w łóżeczku i nie zwracałam uwagi na piski, lamenty i płacz. Gdy zajrzałam do niego po 23 już spal z nogami w górze 🙂 i tak przespał do 5 rano a od 5 znowu wojnę toczymy 😠


A moja na noc przed spaniem ubzdurała sobie picie ciepłego mleka i moment odpada 🙂 wczoraj to samo o godz. 20 dostała mleko i poszła spać od razu.


Żeby Bartek chciał chociaż tknąć mleko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
anka111 napisał(a):
Justa napisał(a):
Dareczek ekstra minka 🙂 to chyba taki śmieszek jest? 🙂
Wszystkiego Naj 🙂 🙂

Dokładnie straszny z niego śmieszek 😁 cieszy mordkę do każdego 🙂
dziękuję :*
Miłoszek śliczny w avatarku 🤪 😘
Buziaki dla naszego śmieszka Dareczka 😘


Dziękujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Witamy z rana. Dziś na popołudnie wiec mam troszkę czasu.
Wczorajszy wieczór był koszmarem, Bartek rozrabiał do 22 potem się wkurzyłam położyłam go w łóżeczku i nie zwracałam uwagi na piski, lamenty i płacz. Gdy zajrzałam do niego po 23 już spal z nogami w górze 🙂 i tak przespał do 5 rano a od 5 znowu wojnę toczymy 😠
Sonia też wstała o 5-tej 😠no normalnie noc dla mnie 🤪 🥴i znowu cały dzień będziemy walczyć ze spaniem 🥴teraz siedzi cicho bo jem grzanki z szynką i daje jej szynke skubnąć to mlaska jak stara 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Hania napisał(a):
Witamy z rana. Dziś na popołudnie wiec mam troszkę czasu.
Wczorajszy wieczór był koszmarem, Bartek rozrabiał do 22 potem się wkurzyłam położyłam go w łóżeczku i nie zwracałam uwagi na piski, lamenty i płacz. Gdy zajrzałam do niego po 23 już spal z nogami w górze 🙂 i tak przespał do 5 rano a od 5 znowu wojnę toczymy 😠
Sonia też wstała o 5-tej 😠no normalnie noc dla mnie 🤪 🥴i znowu cały dzień będziemy walczyć ze spaniem 🥴teraz siedzi cicho bo jem grzanki z szynką i daje jej szynke skubnąć to mlaska jak stara 🤪 😉


Ja kupiłam Bartkowi kabanosy kurczakowe bezglutenowe żeby miał co pomlaskać 🙂 bo wyje za kiełbasą jak stary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Asia napisał(a):
Hania napisał(a):
Witamy z rana. Dziś na popołudnie wiec mam troszkę czasu.
Wczorajszy wieczór był koszmarem, Bartek rozrabiał do 22 potem się wkurzyłam położyłam go w łóżeczku i nie zwracałam uwagi na piski, lamenty i płacz. Gdy zajrzałam do niego po 23 już spal z nogami w górze 🙂 i tak przespał do 5 rano a od 5 znowu wojnę toczymy 😠
Sonia też wstała o 5-tej 😠no normalnie noc dla mnie 🤪 🥴i znowu cały dzień będziemy walczyć ze spaniem 🥴teraz siedzi cicho bo jem grzanki z szynką i daje jej szynke skubnąć to mlaska jak stara 🤪 😉


Ja kupiłam Bartkowi kabanosy kurczakowe bezglutenowe żeby miał co pomlaskać 🙂 bo wyje za kiełbasą jak stary.

Darek jak by mógł to by żywił się tylko kiełbasami, mięsem i marchewkom 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...