Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
Darek zwariował siedzi na podłodze patrzy się na mnie i histerycznie się śmieje 🤪

hahaha ale to chyba zadna u Niego nowość 😜

Nie wiem on jakiś psychiczny się ostatnio zrobił 🤪
nauczył się wstawać i teraz wszędzie próbuje 😁

ciesz się że nie raczkuje hahaha 😜 chociaż i na dupie potrafi się przemieszczać łobuz mały 😉

no właśnie wiem 😁 trochę dłuuuuugo zajmuje mu przemieszczanie się na tym tyłku ale do celu jakoś dolezie 😁

trzeba sobie jakoś radzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paskudy moje 😘

Jak się robi rosół? nigdy nie gotowałam ☺️ a mój stary biedak jest chory i mi tu marudzi tzn. umiera, ale i tak chodzi do pracy, a wiadomo rosół najlepszy na wszelkiego rodzaju choróbska 😁 czekam na przepisy, bo na necie jest ich pełno i każdy ma co innego napisane 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
mój też ma kamizelki jedną cieplejszą z polarkiem i jedną lżejszą 🙂 i chyba mu jutro założę. U mnie pogoda też fatalna

z tą pogodą to porażka... aż mi się myśleć nie chce co to będzie dalej 😞

Ja Ci powiem, żebyś nie musiała myśleć SPADNIE ŚNIEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Paskudy moje 😘

Jak się robi rosół? nigdy nie gotowałam ☺️ a mój stary biedak jest chory i mi tu marudzi tzn. umiera, ale i tak chodzi do pracy, a wiadomo rosół najlepszy na wszelkiego rodzaju choróbska 😁 czekam na przepisy, bo na necie jest ich pełno i każdy ma co innego napisane 🤨

ja też nigdy nie gotowałam 😜 zrób krupnik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
mój też ma kamizelki jedną cieplejszą z polarkiem i jedną lżejszą 🙂 i chyba mu jutro założę. U mnie pogoda też fatalna

z tą pogodą to porażka... aż mi się myśleć nie chce co to będzie dalej 😞

Ja Ci powiem, żebyś nie musiała myśleć SPADNIE ŚNIEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

och jak miło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
anka111 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
mój też ma kamizelki jedną cieplejszą z polarkiem i jedną lżejszą 🙂 i chyba mu jutro założę. U mnie pogoda też fatalna

z tą pogodą to porażka... aż mi się myśleć nie chce co to będzie dalej 😞

Ja Ci powiem, żebyś nie musiała myśleć SPADNIE ŚNIEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

och jak miło 😜

zawsze do usług 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Moja Mycha jak tylko usłyszy ten kawałek to od razu wstaje przy czym sie da i zaczyna tańczyć 😜 albo na siedzaka dupką rusza i łapkami 😜 http://www.youtube.com/watch?v=T8gy8l4mZIE


Moja się w ogóle muzyką nie interesuje, teraz leży na podłodze i próbuje się bawić, zrobiliśmy jej barierkę do pokoju i nie może się szlajać po domu to większość czasu zamiast się bawić stoi przy barierce wariatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gotuję ten rosół choć nie mam pojęcia jak haha 🙂 wrzuciłam marchew, seler, pietruchę korzenie oczywiście kawałek pora tak od siebie 😁 no i kawałki kurczaka no i to ma się 2 godz teraz gotować? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
No to gotuję ten rosół choć nie mam pojęcia jak haha 🙂 wrzuciłam marchew, seler, pietruchę korzenie oczywiście kawałek pora tak od siebie 😁 no i kawałki kurczaka no i to ma się 2 godz teraz gotować? 😮

no jakoś tak 😁 niech się gotuje tylko zbieraj tą pianę co później będzie 🙂 potem dorzuć koste rosołową albo vegete co tam chcesz i daj na mały ogień żeby sobie tak lekko bulgotało 🙂 i jak już spróbujesz i stwierdzisz że Ci smakuje to dobry 😁 🤪 ha !!!! ja gotowałam rosół już 2 razy 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
No to gotuję ten rosół choć nie mam pojęcia jak haha 🙂 wrzuciłam marchew, seler, pietruchę korzenie oczywiście kawałek pora tak od siebie 😁 no i kawałki kurczaka no i to ma się 2 godz teraz gotować? 😮

no jakoś tak 😁 niech się gotuje tylko zbieraj tą pianę co później będzie 🙂 potem dorzuć koste rosołową albo vegete co tam chcesz i daj na mały ogień żeby sobie tak lekko bulgotało 🙂 i jak już spróbujesz i stwierdzisz że Ci smakuje to dobry 😁 🤪 ha !!!! ja gotowałam rosół już 2 razy 😜 😜 😜


No, a ja spróbuję zrobić taki bez kostki rosołowej może smaczny będzie zupełnie naturalny, bo ludzie piszą, że taki lepszy, ale jakoś nie jestem przekonana, bo ja uwielbiam dużo przypraw 😁 zresztą i tak rosołu za bardzo nie lubię. No właśnie zbieram ona od kurczaka się robi fu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue jaki rozmiar brałaś tych paputków??? 🙂


12,5cm od 6-12mieś. pytałam się sprzedawcy o rozmiary itd. to pisała, że jej córka od 6mieś. je nosi wiadomo, że ciut są za duże, ale nie spadają z nóżki tak mi pow. no, a że pod ciężarem rozmiar stopy się zwiększa to Laura ma ok. 11cm więc 1,5cm z rajstopami nie będzie tragiczny tak myślę 🙂 bo mniejsze są tylko 11, a to niestety za mało. A Ty jakie weźmiesz?
dzisiaj moja siostra kupiła w lumpku dwie pary adidasów Reebok i są jedne za małe a drugie niby na długość dobre ale Patryk ma wysokie podbicie czy tam szerokie i mu nie wchodzą 😠a szkoda bo są super i muszę teraz je komuś sprzedać

a jaki rozmiar masz tych bucików?wrzucisz foto? 😉

fotki bucików 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/20092001.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7881/20092001.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/20092011h.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7262/20092011h.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u mnie dziś słonko przebija 🙂 muszę pranie wstawić...
Blue a robisz na kupnym kurczaku ten rosół? Ja wrzucam marchew, pietruszkę, seler, ziele ang., sól kurczaka i gotuję na małym ogniu, zbierając tę pianę 1,5h, na koniec doprawiam pieprzem a na talerzu zieloną pietruszką. Żadnych kostek ani veget nie dodaję, ale ja robię na swojskim kurczaczku to jest tłuściejszy i konkretniejszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
No to gotuję ten rosół choć nie mam pojęcia jak haha 🙂 wrzuciłam marchew, seler, pietruchę korzenie oczywiście kawałek pora tak od siebie 😁 no i kawałki kurczaka no i to ma się 2 godz teraz gotować? 😮

no jakoś tak 😁 niech się gotuje tylko zbieraj tą pianę co później będzie 🙂 potem dorzuć koste rosołową albo vegete co tam chcesz i daj na mały ogień żeby sobie tak lekko bulgotało 🙂 i jak już spróbujesz i stwierdzisz że Ci smakuje to dobry 😁 🤪 ha !!!! ja gotowałam rosół już 2 razy 😜 😜 😜


No, a ja spróbuję zrobić taki bez kostki rosołowej może smaczny będzie zupełnie naturalny, bo ludzie piszą, że taki lepszy, ale jakoś nie jestem przekonana, bo ja uwielbiam dużo przypraw 😁 zresztą i tak rosołu za bardzo nie lubię. No właśnie zbieram ona od kurczaka się robi fu!
ja dodaję Vegetę do tego jeszcze albo prawdziwą magi(wczoraj gotowałam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
a u mnie dziś słonko przebija 🙂 muszę pranie wstawić...
Blue a robisz na kupnym kurczaku ten rosół? Ja wrzucam marchew, pietruszkę, seler, ziele ang., sól kurczaka i gotuję na małym ogniu, zbierając tę pianę 1,5h, na koniec doprawiam pieprzem a na talerzu zieloną pietruszką. Żadnych kostek ani veget nie dodaję, ale ja robię na swojskim kurczaczku to jest tłuściejszy i konkretniejszy 😜


No właśnie nie, bo nie mam skąd 🙃 no zobaczymy jak to wyjdzie bez przypraw, może będzie smaczne 🙂 dzięki laski 🙂 bo w przepisach niektórych widziałam nawet cebulę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a u mnie dziś słonko przebija 🙂 muszę pranie wstawić...
Blue a robisz na kupnym kurczaku ten rosół? Ja wrzucam marchew, pietruszkę, seler, ziele ang., sól kurczaka i gotuję na małym ogniu, zbierając tę pianę 1,5h, na koniec doprawiam pieprzem a na talerzu zieloną pietruszką. Żadnych kostek ani veget nie dodaję, ale ja robię na swojskim kurczaczku to jest tłuściejszy i konkretniejszy 😜

tak cebulę się daje zamiast pora(przypalasz ją na ogniu żeby była czarna i wrzucasz do rosołu)
No właśnie nie, bo nie mam skąd 🙃 no zobaczymy jak to wyjdzie bez przypraw, może będzie smaczne 🙂 dzięki laski 🙂 bo w przepisach niektórych widziałam nawet cebulę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
a u mnie dziś słonko przebija 🙂 muszę pranie wstawić...
Blue a robisz na kupnym kurczaku ten rosół? Ja wrzucam marchew, pietruszkę, seler, ziele ang., sól kurczaka i gotuję na małym ogniu, zbierając tę pianę 1,5h, na koniec doprawiam pieprzem a na talerzu zieloną pietruszką. Żadnych kostek ani veget nie dodaję, ale ja robię na swojskim kurczaczku to jest tłuściejszy i konkretniejszy 😜



No właśnie nie, bo nie mam skąd 🙃 no zobaczymy jak to wyjdzie bez przypraw, może będzie smaczne 🙂 dzięki laski 🙂 bo w przepisach niektórych widziałam nawet cebulę 😮



bo można opalić cebulę, a później wrzucić do rosołu 😜 ale ja wolę bez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue jaki rozmiar brałaś tych paputków??? 🙂


12,5cm od 6-12mieś. pytałam się sprzedawcy o rozmiary itd. to pisała, że jej córka od 6mieś. je nosi wiadomo, że ciut są za duże, ale nie spadają z nóżki tak mi pow. no, a że pod ciężarem rozmiar stopy się zwiększa to Laura ma ok. 11cm więc 1,5cm z rajstopami nie będzie tragiczny tak myślę 🙂 bo mniejsze są tylko 11, a to niestety za mało. A Ty jakie weźmiesz?
dzisiaj moja siostra kupiła w lumpku dwie pary adidasów Reebok i są jedne za małe a drugie niby na długość dobre ale Patryk ma wysokie podbicie czy tam szerokie i mu nie wchodzą 😠a szkoda bo są super i muszę teraz je komuś sprzedać

a jaki rozmiar masz tych bucików?wrzucisz foto? 😉

fotki bucików 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/20092001.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7881/20092001.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/20092011h.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7262/20092011h.jpg[/IMG][/URL]


buciki śliczne ale myślałam że na sztywnych podeszwach bo ja już takie potrzebuję dla Mojego Szoguna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...