Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
donia napisał(a):
buziaki dla chlopuni naszych 🙂

Kasiu karmisz jeszcze piersia? ktora z was jeszcze karmi?

Hej Babeczki 😘
Mi się wciąż udaje karmić Tosiaka 😉Ale raz dziennie muszę Jej podać butlę(jak kładę Ją spać na noc), bo mleczarnia już tak nie nadąża 😉
Ja dopiero dotarłam do domu... Wyjechałam z Tośką po 13-tej żeby odebrać Karola, później zaliczyliśmy lekarza i jeszcze sklep... Ufff... Okazało się, że z dzieciakami nie jest tak źle 😉 Karol co prawda ma jakieś zmiany osłuchowe z jednej strony, ale jeszcze nie mamy antybiotyku 🙂 Tosiula z kolei złapała jakąś infekcje wirusową, która też powinna szybko minąć... Najgorsze jest to, że najprawdopodobniej jest nosicielką jakiejś bakterii, bo katar zbyt szybko zmienił właściwości(po zaledwie jednym dniu lania wody teraz mamy zielone gluty 🤢). W każdym razie pani dr powiedziała, że nie jest źle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
Justynko super 🙂 śliczna lodówka, takie palniki od kuchni mi się też strasznie podobają i piekarnik wysoko też jest bomba 🙂 dzisiaj lokatorzy oddają nam klucze od mieszkania i powoli będziemy działać 🙂
teściu zobowiązał się kupić nam lodówkę taką jak będziemy chcieli więc proszę podaj mi dokładnie jaka to lodówka i model 🙂
oklaski
dzięki Kasiu 🙂 Ta lodówka to Whirlpool WBE3352A+NFCX. Wszystko kupiłam w internetowym sklepie oleole.pl Ceny atrakcyjniejsze niż w sklepach media expert, media markt... (objechaliśmy najbliższe) i ogromny wybór sprzętu w jednym miejscu. Ja sobie wszystko napierw upatrzyłam na żywo w sklepach i jak już wiedziałam co chcę, co potrzebuję i co mi się podoba to kupiłam własnie w oleole
a ile czasu czekałaś na przywóz
zamówiłam w środę koło południa w piątek po 11-tej miałam wszystko na górze. Podczas zamówienia wyliczyli mi od razu koszty transportu ale wnoszą i rozpakowują w cenu obejrzenia już w cenie tego kosztu (u nas nanosili się na 4 piętro). I dopiero wtedy jak się jest zadowolonym to się płaci. Nie wiem jak inne sklepy bo być może też ok ale ten akurat szczerze polecam! No i jakbym to samo (lodówka piekarnik, płyta, mikrofalówka i okap) kupiła w tradycyjnym sklepie to bym była około 700 zł w plecy (biorąc pod uwagę również koszty dostawy oczywiście!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
donia napisał(a):
buziaki dla chlopuni naszych 🙂

Kasiu karmisz jeszcze piersia? ktora z was jeszcze karmi?

Hej Babeczki 😘
Mi się wciąż udaje karmić Tosiaka 😉Ale raz dziennie muszę Jej podać butlę(jak kładę Ją spać na noc), bo mleczarnia już tak nie nadąża 😉
Ja dopiero dotarłam do domu... Wyjechałam z Tośką po 13-tej żeby odebrać Karola, później zaliczyliśmy lekarza i jeszcze sklep... Ufff... Okazało się, że z dzieciakami nie jest tak źle 😉 Karol co prawda ma jakieś zmiany osłuchowe z jednej strony, ale jeszcze nie mamy antybiotyku 🙂 Tosiula z kolei złapała jakąś infekcje wirusową, która też powinna szybko minąć... Najgorsze jest to, że najprawdopodobniej jest nosicielką jakiejś bakterii, bo katar zbyt szybko zmienił właściwości(po zaledwie jednym dniu lania wody teraz mamy zielone gluty 🤢). W każdym razie pani dr powiedziała, że nie jest źle 😉
dużo zdrówka dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Kasia napisał(a):
Justynko super 🙂 śliczna lodówka, takie palniki od kuchni mi się też strasznie podobają i piekarnik wysoko też jest bomba 🙂 dzisiaj lokatorzy oddają nam klucze od mieszkania i powoli będziemy działać 🙂
teściu zobowiązał się kupić nam lodówkę taką jak będziemy chcieli więc proszę podaj mi dokładnie jaka to lodówka i model 🙂
oklaski
dzięki Kasiu 🙂 Ta lodówka to Whirlpool WBE3352A+NFCX. Wszystko kupiłam w internetowym sklepie oleole.pl Ceny atrakcyjniejsze niż w sklepach media expert, media markt... (objechaliśmy najbliższe) i ogromny wybór sprzętu w jednym miejscu. Ja sobie wszystko napierw upatrzyłam na żywo w sklepach i jak już wiedziałam co chcę, co potrzebuję i co mi się podoba to kupiłam własnie w oleole
a ile czasu czekałaś na przywóz
zamówiłam w środę koło południa w piątek po 11-tej miałam wszystko na górze. Podczas zamówienia wyliczyli mi od razu koszty transportu ale wnoszą i rozpakowują w cenu obejrzenia już w cenie tego kosztu (u nas nanosili się na 4 piętro). I dopiero wtedy jak się jest zadowolonym to się płaci. Nie wiem jak inne sklepy bo być może też ok ale ten akurat szczerze polecam! No i jakbym to samo (lodówka piekarnik, płyta, mikrofalówka i okap) kupiła w tradycyjnym sklepie to bym była około 700 zł w plecy (biorąc pod uwagę również koszty dostawy oczywiście!)
no to super 🙂 też muszę wejść na tą stronę i popatrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
jutro chyba wybiore sie na jakies zakupy bo kompletnie nic nie mam, musze kupic plaszcz na jesien , jakies buty no i pare bluzek, normalnie zaniedbalam sie przez to siedzenie w domu

Ja mam tak samo... A najgorsze jest to, że z pracy mamy party we wtorek i ja kompletnie nie mam się w co ubrać 🥴 Muszę się bujnąć na jakiś shopping 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Wracam. Jesteśmy z opiekunką po tzw okresie próbnym Dziewczyny moje przyzwyczajone (Natala ją uwielbia, Maja nie płacze i uśmiecha się od razu na dzień dobry), Agnieszka zadowolona. Ja dziś spokojnie wyszłam z domu na 7 godzin i raczej spokojna pojadę w poniedziałek pierwszy dzień do pracy. Bardziej o siebie się boję -czy dam radę? czy ogarnę się na nowo w pracy? jak będzie z dojazdami? z wtawaniem o 4:30? i wreszcie z tęskonotą bo dziś stęskniłam się za moimi dziewczynami jak głupia
Ach nie jest mi łatwo...

Justyna oklask dla Ciebie!
Jeszcze się zdziwisz jak szybko przywykniesz do nowej sytuacji 🙂 Zobaczysz 😉 Pierwsze dni będą ciężkie(to zrozumiałe), ale mogę się założyć, że szybciutko odnajdziesz wiele plusów 🙂

Właśnie obejrzałam fotki kuchni - dla mnie bomba!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Justa napisał(a):
Asia napisał(a):
Cudowne Tosia 😘 Dareczek i Miłoszek w avatarkach a Tosia extra damulka 😘Justa Miłoszek siedzi w krzesełku do karmienia?

Dzieki 😘oklask 🙂Nio siedzi 🙂
fajne krzesłko:")z jakiej firmy?no i oklask dla was 😘

Asiu to mams&papas 🙂
i dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Wracam. Jesteśmy z opiekunką po tzw okresie próbnym Dziewczyny moje przyzwyczajone (Natala ją uwielbia, Maja nie płacze i uśmiecha się od razu na dzień dobry), Agnieszka zadowolona. Ja dziś spokojnie wyszłam z domu na 7 godzin i raczej spokojna pojadę w poniedziałek pierwszy dzień do pracy. Bardziej o siebie się boję -czy dam radę? czy ogarnę się na nowo w pracy? jak będzie z dojazdami? z wtawaniem o 4:30? i wreszcie z tęskonotą bo dziś stęskniłam się za moimi dziewczynami jak głupia
Ach nie jest mi łatwo...

Justyna oklask dla Ciebie!
Jeszcze się zdziwisz jak szybko przywykniesz do nowej sytuacji 🙂 Zobaczysz 😉 Pierwsze dni będą ciężkie(to zrozumiałe), ale mogę się założyć, że szybciutko odnajdziesz wiele plusów 🙂

Właśnie obejrzałam fotki kuchni - dla mnie bomba!! 😉

Popieram 🙂Dasz radę 🙂 i ode mnie oklask 🙂
Kuchnia śliczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
nie zgadniecie co dzisiaj robilam - opalalam sie jutro pazdziernik a ja sie opalalam hahahahhahahahahahahhahaahah
ja dziś w krótkich portkach latałam a teraz cały czas mam okna pootwierane, nawet w sypialni gdzie spi Majka (w śpiworku - tak ją ubezwłasnowolniłam kilka dni temu hehe 😉 ).
Ślicznie dziś było. Szkoda, że to jesień a nie wiosny początki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja misia juz spi-oczywiscie juz jedna pobudka byla, wczoraj nie dala mi obejrzec "szpilek" budzila sie chyba ze 3 razy w ciagu filmu.

My pijemy z mężem winko - tak z okazji jego Świ eta 😜 kupilam mu na prezent kosmetyki, a on w ogole zapomnial i nie spodziewal sie , ze cos dostanie 🙂

a wy kobitki zadbalyscie o swoje słoneczka ( hehe )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakie słodkie bobasy - Miłoszek w avatarku, Marylka oglądająca wiry w pralce hehe, Maja jedząca jabłuszko
mi też ciuchów brakuje, ale łazilam dziś po sklepach i sama nie wiem co bym chciała 😉
dziś było tak cieplo że w szoku jestem, oby tak dalej bo jak przyjdą te szare dni to znów deprecha 🤨
idę ziuziu, padnięta jakaś jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj wrażeń nie brakowało 😉 Laura nie chciała za cholery mleka, to stwierdziłam, że zrobię jej kaszkę no i wszystko ładnie jadła i pod koniec musiała źle połknąć no to się zaczęło.. 😮 jak zaczęła rzygać to dosłownie nie mogła przestać, wszystko było obrzygane wokół no oczywiście ja też i ona.. myślałam, że to koniec, ale gdzie tam za minutę znowu zaczęła wymiotować 🤢 ale już mniej. Tak, więc wyrzygała wszystko co zjadła i marudna poszła spać. O dziwo obudziła się dopiero niedawno na mleko. Jak ja wam zazdroszczę, że macie dzieci, które nie ulewają, moja może już tak nie robi jak na początku, ale często się jej odbija kaszką, mlekiem itd. a jak nie zdąży połknąć to oczywiście uleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
hej 🙂Blue dzięki za odp co do ilości kaszek 🙂ja to nie wiem jak liczyć bo jak nie zje wszystkiego to tak na oko ciężko określić ile w miseczce zostało 🙃


Tyje Ci ładnie to się niczym nie przejmuj, moja waży lekko ponad 8kg tak przypuszczam, że może 8,1kg a Twoja chyba już 9? więc masz porównanie kto tu jest bardziej żarty. Zapewniam Cię, że nic jej nie brakuje 🙂 no skądś przecież te kalorie pobiera i przez to tyje. Laura już chyba do końca będzie w 3 naszych chudzinek obok Anastazji i Majki 😁 😎 Nasze 3 TAP MADL. 😁

Coś dla oka...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/gfgvn.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2924/gfgvn.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...