Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
tyle mam do was pytań że będę was nimi zamęczać teraz
a nawet nie wiecie jaka jestem dumna z siebie że zaczęłam znowu częściej was odwiedzać 😁



a ja sie ciesze, ze wreszcie forum ozyje 🙂
a gdzie teraz pracujesz?

pracuję w urzędzie gminy sąsiadującej z moim miastem dojeżdzam 15min 13km od domu
zajmuję się nadzorem nad realizacją inwestycji
zamawiam dokumentacje projektowe, robię przetargi na wykonawców, a w czasie realizacji latam po budowach po miejscowościach w gminie,
wporównaniu do Stargardu jest to gmina czysto rolnicza, zupełnie inna mentalność, ludzie identyfikują cie z sukcesem budowlanym, są wdzięczni że coś się dla nich robi,
no i szefostwo mnie docenia, naprawdę mam już za sobą 7 lat pracy zawodowej, w 2 urzędach ten jest trzeci, nie ma porównania tu klimat jest taki rodzinny, są wspólne imprezy wójtowa i zastępca integrują się z pracownikami no naprawdę bardzo mi się tu podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
tyle mam do was pytań że będę was nimi zamęczać teraz
a nawet nie wiecie jaka jestem dumna z siebie że zaczęłam znowu częściej was odwiedzać 😁



a ja sie ciesze, ze wreszcie forum ozyje 🙂
a gdzie teraz pracujesz?

pracuję w urzędzie gminy sąsiadującej z moim miastem dojeżdzam 15min 13km od domu
zajmuję się nadzorem nad realizacją inwestycji
zamawiam dokumentacje projektowe, robię przetargi na wykonawców, a w czasie realizacji latam po budowach po miejscowościach w gminie,
wporównaniu do Stargardu jest to gmina czysto rolnicza, zupełnie inna mentalność, ludzie identyfikują cie z sukcesem budowlanym, są wdzięczni że coś się dla nich robi,
no i szefostwo mnie docenia, naprawdę mam już za sobą 7 lat pracy zawodowej, w 2 urzędach ten jest trzeci, nie ma porównania tu klimat jest taki rodzinny, są wspólne imprezy wójtowa i zastępca integrują się z pracownikami no naprawdę bardzo mi się tu podoba


to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
ja chce kolor nowy a nie wiem jaki. przydalby mi sie stylysta jaki:P wygralam ostatnio w lotka 6.40 myslicie ze znajde za ta sume dobrego styliste 🤪
haha 6,40 kupa kasy nie wiedziałabym co z tym zrobić hihi
ostatnio śniło mi się że wygrałam szóstkę ehhh spłaciłabym wszystkie kredyty i żyła jak człowiek
bo połowa naszych zarobków to raty na mieszkanie, samochód, meble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja chce kolor nowy a nie wiem jaki. przydalby mi sie stylysta jaki:P wygralam ostatnio w lotka 6.40 myslicie ze znajde za ta sume dobrego styliste 🤪
haha 6,40 kupa kasy nie wiedziałabym co z tym zrobić hihi
ostatnio śniło mi się że wygrałam szóstkę ehhh spłaciłabym wszystkie kredyty i żyła jak człowiek
bo połowa naszych zarobków to raty na mieszkanie, samochód, meble


ty chociaz splacasz swoje mieszkanie a ja wynajmuje wiec spalacm komus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja chce kolor nowy a nie wiem jaki. przydalby mi sie stylysta jaki:P wygralam ostatnio w lotka 6.40 myslicie ze znajde za ta sume dobrego styliste 🤪
haha 6,40 kupa kasy nie wiedziałabym co z tym zrobić hihi
ostatnio śniło mi się że wygrałam szóstkę ehhh spłaciłabym wszystkie kredyty i żyła jak człowiek
bo połowa naszych zarobków to raty na mieszkanie, samochód, meble


ty chociaz spalasz swoje mieszkanie a ja wynajmuje wiec spalacm komus 😁

no w końcu po 5 przeprowadzce z wynajmowanych mieszkań w ciągu 2,5 roku zdecydowaliśmy się na kupno swojego
spłacamy już 2rok jeszcze 28 lat i kredyt spłacony
ale powiem że nie jestem dumna z decyzji że kupiliśmy mieszkanie w Stargardzie
często mówimy że zrobiliśmy błąd że nie w Szczecinie, no i że 2 pokoje a nie 3 lub 4, ale cóż będąc na macierzyńskim mieliśmy obniżoną zdolność kredytową i w Szczecinie to by nas było stać na kawalerkę na obrzeżach miasta 🥴
pewnie za kilka lat będziemy myśleć o zmianie na większe
tzn pewnie po prostu spłacimy kredyt na auto, weźmiemy drugi kredyt na kolejne mieszkanie a to wynajmiemy, teraz gdy zarabiam więcej jest to możliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Honorata a ty masz konto na FB?

wiesz co nie mam, a to dlatego, że jakoś nie przypadła mi do gustu nasza klasa ..
nie lubię pokazywać swoich zdjęć, nie lubię gdy ktoś kogo nie specjalnię dobrze wspominam z przesłości odzywa się do mnie, wywaliłam naszą klasę a od FB bronię się rękami i nogami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Honorata a ty masz konto na FB?

wiesz co nie mam, a to dlatego, że jakoś nie przypadła mi do gustu nasza klasa ..
nie lubię pokazywać swoich zdjęć, nie lubię gdy ktoś kogo nie specjalnię dobrze wspominam z przesłości odzywa się do mnie, wywaliłam naszą klasę a od FB bronię się rękami i nogami 🤢


ja juz dawno nie mam nk a fb robi sie podobny, niestety. na szczescie jest mozliwosc kontorlowania znajomych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
miała któraś z was książkę z przepisami z kuchennych rewolucji magdy gessler ?
szukam jakiejś fajnej książki kucharskiej, bo mój mąż zaczął gotować i żeby go zachęcić chciałam mu kupić coś z fajnymi przepisami, ale o tej książce są mieszane opinie, a w empiku jej nie ma więc nie mam jak podejrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
miała któraś z was książkę z przepisami z kuchennych rewolucji magdy gessler ?
szukam jakiejś fajnej książki kucharskiej, bo mój mąż zaczął gotować i żeby go zachęcić chciałam mu kupić coś z fajnymi przepisami, ale o tej książce są mieszane opinie, a w empiku jej nie ma więc nie mam jak podejrzeć


nie lubie Madzi, maz mnie nakrecil:P ma fajna ksiazke z przepisami Nigelli (nieziemsko proste i przepyszne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze nie ma zadnej jej ksiazki on line.
jest fajny polski kucharz, ktory fajnie zmienia tradycyjne potrawy. tylko teraz nie kojarze na ktorym kanale leci ani jak sie ten program nazywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a dlaczego masz sluchac "doradzaczow"? to twoje zycie i twoja sprawa. rob to co uwazasz za sluszne 😉

niby to wiem
ale wprowadzaja mnie w poczucie winy i wyrzuty sumienia


unikaj takich ludzi i nie daj sobie wmowic zadnych wyrzutow. Twoje zycie i wara innym od niego 😠

ostatnio złapałam doła
w piątek moi najlepsi przyjaciele ze studiów obronili mgr
byliśmy bardzo zgraną czwórką ja i 3 facetów, super się z nimi dogadywałam, mój mąż bardzo ich lubiał, odwiedzaliśmy się w weekendy, jeździliśmy do siebie na wakacje, gdy w czwórkę mieliśmy bronić w czerwcu 2010 inż ja 2 dni przed obroną trafiłam do szpitala z zagrożoną ciążą
oni obronili się w terminie, ja dopiero w marcu rok później po porodzie ..
oni poszli od razu na mgr a ja od października rok później i to na inną uczelnię żeby być bliżej dziecka i domu, niestety nie poradziłam sobie po 1 semestrze miałam tyle zaległości z projektach i zaliczeniach że przerwałam bo przy Anastazji, pracy na pełny etat nie miałam siły na naukę...
teraz od października nie poszłam bo nie stać nas żeby płacić po 4 tys co pół roku za szkołę
masakra
oni się obronili i mają to już za sobą a ja chyba nigdy nie skończę studiów
jak opowiedziałam to wszystko mężowi to tłumaczył mi że oni nie musieli rodzić, nie mają dzieci i mieszkają z rodzicami więc mają i czas i pieniądze
ale to mi nie pomogło ..
wizja zajścia w koleją ciążę teraz odwlecze moje studia o kolejne 3-4 lata
a wizja pójścia do szkoły od kolejnego października odciągnie zajście w ciąże o conajmniej 3 lata 🤢 no i jak powiedziałam że chciałabym iść na studia to usłyszałam coś w stylu że dzieci i rodzina powinny być dla mnie ważniejsze niż kariera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
z tego co widze nie ma zadnej jej ksiazki on line.
jest fajny polski kucharz, ktory fajnie zmienia tradycyjne potrawy. tylko teraz nie kojarze na ktorym kanale leci ani jak sie ten program nazywa

chyba chodzi ci o Okrasę
właśnie wiem że lecą z nim programy tylko nigdy nie mam czasu ich obejrzeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
z tego co widze nie ma zadnej jej ksiazki on line.
jest fajny polski kucharz, ktory fajnie zmienia tradycyjne potrawy. tylko teraz nie kojarze na ktorym kanale leci ani jak sie ten program nazywa

chyba chodzi ci o Okrasę
właśnie wiem że lecą z nim programy tylko nigdy nie mam czasu ich obejrzeć


nie okrasa... znalazlam
http://www.kuchniaplus.pl/program/program-tv/full/jakubiak-w-sezonie_35292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂po długiej nieobecnośći....
Podobnie jak koleżanki mam mase pytań 😉 😜 do Was 😉
Troszke nadrobiłam z nadzieją że nasz wątek wróci do życia 🙂Przede wszystkim STO LAT dla NASZYCH KOCHANYCH DWULATKÓW 😘 😘 😘
Honoratka dziękuje ślicznie za życzenia 😘 😘
No i pyt.nr.1 czy wasze dzieci śpią w dzień?jak tak to ile i o której idą spać na noc i jak to rano ze wstawaniem u Was wygląda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Witajcie 🙂po długiej nieobecnośći....
Podobnie jak koleżanki mam mase pytań 😉 😜 do Was 😉
Troszke nadrobiłam z nadzieją że nasz wątek wróci do życia 🙂Przede wszystkim STO LAT dla NASZYCH KOCHANYCH DWULATKÓW 😘 😘 😘
Honoratka dziękuje ślicznie za życzenia 😘 😘
No i pyt.nr.1 czy wasze dzieci śpią w dzień?jak tak to ile i o której idą spać na noc i jak to rano ze wstawaniem u Was wygląda? 🙂


oj matko 😁 i Asia zmartwychwstala:P
Manini spi 2h w dzien. jak jest ze mna i 11 w nocy. a jak z tatusiem to roznie wychodzi. i troche nam sie poprzesuwaly godziny kladzenia spac wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Witajcie 🙂po długiej nieobecnośći....
Podobnie jak koleżanki mam mase pytań 😉 😜 do Was 😉
Troszke nadrobiłam z nadzieją że nasz wątek wróci do życia 🙂Przede wszystkim STO LAT dla NASZYCH KOCHANYCH DWULATKÓW 😘 😘 😘
Honoratka dziękuje ślicznie za życzenia 😘 😘
No i pyt.nr.1 czy wasze dzieci śpią w dzień?jak tak to ile i o której idą spać na noc i jak to rano ze wstawaniem u Was wygląda? 🙂

cześć 🙂
Anastazja to śpioch i nic się nie zmieniło
w tygodniu gdy chodzi do żłobka to wstaje 5:30 o 11:30 do 14 śpi w żłobku i o19:30 zasypia już na noc w domu
w weekend wstaje 6-7 idzie spać w ciągu dnia o 13-14 śpi 2,5-4 godziny i ok 20 zasypia na noc
teraz gdy przez chorobę siedzi już 2 tydzień w domu to w sumie nic się nie zmieniło teraz właśnie śpi wstała o 7 rano ao 12:30 juz wołała lulu pośpi pewnie gdzieś do 16 zje obiadek bo nie chciała przed snem i ok 20 pójdzie spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
miała któraś z was książkę z przepisami z kuchennych rewolucji magdy gessler ?
szukam jakiejś fajnej książki kucharskiej, bo mój mąż zaczął gotować i żeby go zachęcić chciałam mu kupić coś z fajnymi przepisami, ale o tej książce są mieszane opinie, a w empiku jej nie ma więc nie mam jak podejrzeć


ja ost ksiazke 'kulinarna', jaka kupilam mezowi to 'koktajle alkoholowe' 😁 doszlam do wniosku, ze z 2ka dzieci w domu, a 3ema facetami, drinki i koktajle sie przydadza, wiec R. dostal knige i zestaw do robienia koktajli, zeby...mi je robic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
miała któraś z was książkę z przepisami z kuchennych rewolucji magdy gessler ?
szukam jakiejś fajnej książki kucharskiej, bo mój mąż zaczął gotować i żeby go zachęcić chciałam mu kupić coś z fajnymi przepisami, ale o tej książce są mieszane opinie, a w empiku jej nie ma więc nie mam jak podejrzeć


ja ost ksiazke 'kulinarna', jaka kupilam mezowi to 'koktajle alkoholowe' 😁 doszlam do wniosku, ze z 2ka dzieci w domu, a 3ema facetami, drinki i koktajle sie przydadza, wiec R. dostal knige i zestaw do robienia koktajli, zeby...mi je robic 😁

hehe
znowu mój się zmobilizował i gotuje obiady, ale często bierze przepisy ze stron i blogów internetowych i później się denerwuje że nie wychodzi mi tak jakby chciał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to u nas wygląda to tak rano wstajemy ok8-ej potem spanko od ok13-tej do 15- 15.30 i na wieczór ok 21-ej śpimy 🙂
wszystko byłoby ok gdyby nie to że Sonia strasznie sie nudzi w domu a na dwór tylko na chwilke bo zaraz marudzi że jej zimno 🥴i chce do domu..
stajemy na głowie żeby ją czymś zająć ale nic ją nie interesuje 🥴
może macie jakiś pomysł na małą znudzoną panienke? 🙃
czym sie bawią wasze maluchy i czy same sie sobą zajmują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzisiaj na przykład mam na obiad kurczaka z rożna (mamy rożen swój elektryczny) do tego kluseczki śląskie i marchewka z groszkiem może jedno do drugiego nie za bardzo pasuje ale co tam
bardzo się cieszę że przejął inicjatywę i coraz więcej mi pomaga
mieliśmy mały kryzys w ostatnim czasie, czułam się przemęczona i przepracowana
nie dość że Anastazja była na etapie że wszystko tylko mama to jeszcze on był ciągle rozleniwiony
teraz jest duuużo lepiej
widzę że bardzo się stara sprząta gotuje, mobilizuje Anastazję żeby z nim się bawiła jadła kąpała, normalnie jak się faceta raz na kilka miesięcy nie opierniczy porządnie to się zaraz obijać zaczyna hhihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
to u nas wygląda to tak rano wstajemy ok8-ej potem spanko od ok13-tej do 15- 15.30 i na wieczór ok 21-ej śpimy 🙂
wszystko byłoby ok gdyby nie to że Sonia strasznie sie nudzi w domu a na dwór tylko na chwilke bo zaraz marudzi że jej zimno 🥴i chce do domu..
stajemy na głowie żeby ją czymś zająć ale nic ją nie interesuje 🥴
może macie jakiś pomysł na małą znudzoną panienke? 🙃
czym sie bawią wasze maluchy i czy same sie sobą zajmują?

niestety Anastazja sama się nie bawi
w żłobku spędza cały dzień, tam są dzieci, panie które nie robią nic innego jak tylko zabawa z nimi więc ona nie jest nauczona tego że musi się sobą zająć
w domu bawi się w układanie drewnianych puzzli, maluje kolorowanki z naklejkami, ciąga kaczuszki po mieszkaniu, czyta książeczki z obrazkami oczywiście trzeba wszystko robić razem z nią, no i ostatnio uwielbia tańczenie i zabawę w jedzie pociąg z daleka ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
dzisiaj na przykład mam na obiad kurczaka z rożna (mamy rożen swój elektryczny) do tego kluseczki śląskie i marchewka z groszkiem może jedno do drugiego nie za bardzo pasuje ale co tam
bardzo się cieszę że przejął inicjatywę i coraz więcej mi pomaga
mieliśmy mały kryzys w ostatnim czasie, czułam się przemęczona i przepracowana
nie dość że Anastazja była na etapie że wszystko tylko mama to jeszcze on był ciągle rozleniwiony
teraz jest duuużo lepiej
widzę że bardzo się stara sprząta gotuje, mobilizuje Anastazję żeby z nim się bawiła jadła kąpała, normalnie jak się faceta raz na kilka miesięcy nie opierniczy porządnie to się zaraz obijać zaczyna hhihih
no właśnie u nas teraz taki mały kryzys jest 🥴
wszystko robie sama a mój mąż wiecznie''chory'' zmęczony ogranicza sie do wykąpania Soni i włączenia jej piosenek na komp 😠
acha no i przecież ON PRACUJE!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...