Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

☺️ ☺️ wieeeeelkie dzięki Agatko ,udało mi się ale zawołałam jeszcze do pomocy syna,ten to ma radoche że mama jest zielona jeśli chodzi o kompa,swoją drogą powinien już spać ale znowu żużel ogląda ....chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moi znajomi ostatnio szukali najlepszego i najbezpieczniejszego fotelika i znaleźli - maxi cosi, ponoć są najlepsze i polecają, cena też wysoka, bo do tego jeszcze trzeba kupić bazę :/ ale ponoć warto.
eVEK daj znać jak po wizycie, trzymam kciuki, na pewno będzie już wszystko w porządku, ale pewnie się biedna stresujesz!
Ja idę 3 sierpnia do gina, bo dalej mnie boli podczas stosunku w środku i w ogóle czuje pełno grudek jak dotykam brzucha, bardzo się boję, że coś jest nie tak :/ minęło już 6iesięcy po porodzie i usuwaniu nieszczęsnego łożyska :/ Achhh my kobiety to sie mamy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie ma za co 🙂 Cieszę się, że mogłam pomóc. Co dwie baby to nie jedna hehe. A zdjęcia masz przepiękne. Jak patrzę na Zuzię na plaży to aż się rwę nad to morze, tylko że Ania sama jeszcze nie siedzi no i paluchy i wszystko pcha do buzi. Boję się, że miałaby w buzi piaskownicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna1984 napisał(a):
ooo a Zuzia za godzinę kończy 6 miesięcy!!! WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!!1 :*******
cieszę się, ze wakacje się udały!!! witamy z powrotem 🙂


Blanusia też za niedługo,jak ten czas leci widzę to po moim syneczku,który jest już większy niż ja a rozmiar stopy ma 44,a niedawno był malutki jak jego siostra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu masz rację, wszystko co najgorsze to na nas spada. Wierzę, że u Ciebie wszystko będzie dobrze i że przestanie Cię boleć. Ja z kolei po porodzie mam strasznie obfite miesiączki. Nigdy tak mnie nie zalewało jak teraz. Masakra. Nie będę opisywała szczegółów bo są drastyczne hehe 🙂 Wy też tak macie? W drogerii wstyd mi kupować tamponu super plus 😉 a cale życie na normalach jechałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Nie ma za co 🙂 Cieszę się, że mogłam pomóc. Co dwie baby to nie jedna hehe. A zdjęcia masz przepiękne. Jak patrzę na Zuzię na plaży to aż się rwę nad to morze, tylko że Ania sama jeszcze nie siedzi no i paluchy i wszystko pcha do buzi. Boję się, że miałaby w buzi piaskownicę 🙂

Zuzia też wszystko co dorwie wkłada w buźkę ,to była tylko poza do zdjęcia ,najbardziej ubawił mnie nasz sąsiad na kocu,mały miał 8 miesięcy i raczkował po plaży ,mama musiała go cały czas gonić bo on tylko się odwracał i uciekał w stronę wody ,przez koce i ręczniki wszystkich plażowiczów,śmiesznie to wyglądało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinek ja jeszcze nie miałam okresu,a przed ciążą to nawet nie wiedziałam ,że mam ,ciekawe jak to będzie teraz.
Mnie w sumie nic nie boli ,ale ja jakoś ochoty nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mimo częstego karmienia Ani piersią mam już od kilku miesięcy. Wcześniej też praktycznie nic nie odczuwałam (mimo, że podobnie jak teraz miałam wkładkę-a wszyscy psioczą, że po nich to obfite okresy).
Mnie też tam nic nie boli, ale teraz mam większą ochotę. Ale myśmy pościli w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, ja juz po wizycie,wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 zuzka - pewnie ze bedzie i jest dobrze !! 🙂 naszczescie juz po wszystkim 🙂
Asiul- Szymonek przechodzi zabkowanie rownie marudzaco jak Ulcia,wiem co to znaczy i wiem co przezywacie.Nocki tak samo przesypia ladnie,tak ze chociaz tyle 🙂
Kochane skoro mamy temat miesiaczek,ja juz, reasumujac cala ciaze, okresu nie mam 15 miesiecy 🙂 i narazie sie nie zanosi na to ze go bede miec,dopuki karmie jestem "wolna"
Ale nawet nie licze na to ze bedzie mniej bolalo tzn bole miesiaczkowe beda mniejsze, bo niby ze po porodzie Sa !!! ale widze ze regoly na to nie ma hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Ja mimo częstego karmienia Ani piersią mam już od kilku miesięcy. Wcześniej też praktycznie nic nie odczuwałam (mimo, że podobnie jak teraz miałam wkładkę-a wszyscy psioczą, że po nich to obfite okresy).
Mnie też tam nic nie boli, ale teraz mam większą ochotę. Ale myśmy pościli w ciąży 🙂

A czy to jest takie normalne krwawienie miesiaczkowe czy raczej plamienie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusia wiesz co,to chyba jakies nie wiem, telepatie dzialaja pomiedzy naszymi maluszkami, nie uwierzysz ale wlasnie tej nocy,jak nigdy dotad od dwuch miesiecy,Szymonek obudzil sie o 3 w nocy z tak przerazliwym placzem ze normalnie o malu zawalu niedostalam i co to bylo ??? GLODOMOREK heheh w szoku bylam zjadl 180 ml .... zobaczymy co dzisiaj wymodzi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...